• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez: Bound in Blood

DeletedUser

Guest
Záleží na jaký to dáváš, máš třeba 7,5g na "C" a dáváš to na "D" (nebo naopak) já vím, že by sis toho nejspíš všiml, ale někdy i to stane, že si toho nevšimneš...

hele ja sem to skousel 5krat :D tak blbej snad nejsem :D....

EDIT: uz to mam.... ale lidi nevite co mam delat vte 3ti misi jak jedu v tom dostavniku (ve vnitr v te kabine....) ja nwm co tam mam delat.... vzdy chvili jedu a pak najednou umru.... :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Peckova hra ty kokos skvela grafika a detaily k tomu so zbranami no proste 1*
 

DeletedUser

Guest
hele ja sem to skousel 5krat :D tak blbej snad nejsem :D....

EDIT: uz to mam.... ale lidi nevite co mam delat vte 3ti misi jak jedu v tom dostavniku (ve vnitr v te kabine....) ja nwm co tam mam delat.... vzdy chvili jedu a pak najednou umru.... :(

Musíš sestřelovat ty chlápky na koni :)
 

DeletedUser7063

Guest
hele ja sem to skousel 5krat :D tak blbej snad nejsem :D....

EDIT: uz to mam.... ale lidi nevite co mam delat vte 3ti misi jak jedu v tom dostavniku (ve vnitr v te kabine....) ja nwm co tam mam delat.... vzdy chvili jedu a pak najednou umru.... :(

pokud se ti neobjevujou ti na konich tak prepni si to nastaveni post process z normal na simple... po tehle misi to pak zase muzes dat na normal ...je tam nejakej bug pri nastaveni na normal nejsou nekteri ti jezdci videt...
 

DeletedUser

Guest
pokud se ti neobjevujou ti na konich tak prepni si to nastaveni post process z normal na simple... po tehle misi to pak zase muzes dat na normal ...je tam nejakej bug pri nastaveni na normal nejsou nekteri ti jezdci videt...

Já jsem nic nepřenastavoval a všechno šlo jak mělo.
 

DeletedUser7063

Guest
No ono se někdy stane že se neobjevujou...:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Jaké postavy máte na výběr?? A prosím ke každé postavě něco napište včem má výhodu a jak vypadá a tak
 

DeletedUser7063

Guest
Jaké postavy máte na výběr?? A prosím ke každé postavě něco napište včem má výhodu a jak vypadá a tak

Ray - silný, může střílet z 2 pistolí:killer:, používá dynamit, může nést gatling(kulomet), dobrý pro boj zblízka:wrrr:

Thomas - pohyblivý, používá laso na šplhání po budovách, má vrhací nože, střílí z luku, dobrý pro boj na dálku

Oba dva mám ve svojem avataru
 

DeletedUser

Guest
A ona je i jednička??
A tam jde hrát za co?Spíš zakoho
 

DeletedUser

Guest
ja som si nevsimol na ze sa da hrat MP...ale dvojka MP je fakt dobra
 

DeletedUser

Guest
Nevíte náhodou, jestli je to CoJ už i čeština?
Kdyžtak pošlete odkaz...
 

DeletedUser

Guest
Fifinečku stahuje se to tak, ž edojdeš do obchodu a tam za to řádně zaplatíš a oni ti hru dají.
 
Nahoru