• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez: Bound in Blood

DeletedUser7063

Guest
Já mám radši Thomase ale někdy je Ray lepší:devil:
 

DeletedUser7063

Guest
Ten Ray je lépe oblečený, ten kabát je hezčí, sice je Ray o něco starší, ale co už:loool::loool:

Mě se na Rayovi nelíbí to jeho brnění s tím křížem:loool::loool::loool:
a na Thomasovi mi vadí že nemůže mít 2 pistole:mad talking:
Jinak dneska sem to celé dohrál a je to fakt dobré
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, potřebuji poradit, právě sem v Mexiku, kde sem měl donést do nějaké stodoly tři koně, ty už sem tam donesl a teď nevím, co dál, poradíte mi?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, potřebuji poradit, právě sem v Mexiku, kde sem měl donést do nějaké stodoly tři koně, ty už sem tam donesl a teď nevím, co dál, poradíte mi?

Zůstaň tam s nima, mexičani zapálí stodolu a ty musíš uhasit oheň -> Pak vykopni dveře.
 

DeletedUser

Guest
Tak sem to přešel za obtížnost EASY, ale ještě dnes to začnu hrát sa MEDIUM.
Celkem čas-6 hodin 21 minut 6 sekund
Peníze-3218$
Těch papírů-8/89
Přesnost-41,96%
Střela do hlavy-208
Zabito-1055
Není to nic moc (ta přesnost), ale na mě až moc dobré:loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, lidi budu to instalovat a chci se zeptat vy si mužete vybrat postavu? a za kterýho je lepší hrát?
 

DeletedUser

Guest
Já hraju radší za Raye(ten v tom kabátu) protože může mít v ruce dvě pistole, a otevírat dvěre, a ten druhý Thomas, ten má lano, pomocí kterého může lozit po ruzných budovách apd.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, lidi budu to instalovat a chci se zeptat vy si mužete vybrat postavu? a za kterýho je lepší hrát?

Já hrál za oba přibližně stejně, nebavilo by mě to jen za jednoho, každý má něco do sebe ... ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7063

Guest
Tak včera jsem to dohrál na VERY HARD:devil: Trvalo mi to asi 9 hodin ale stálo to za to:D
 

DeletedUser

Guest
lidi pls kolik to potrebuje mista na disku??? pise mi to ze mam malo mista.... a pritom mam na disku 7,5g volnejch.... to asi nestaci co??? ja nwm kolik to ma....
pls rekne :)
 

DeletedUser

Guest
Záleží na jaký to dáváš, máš třeba 7,5g na "C" a dáváš to na "D" (nebo naopak) já vím, že by sis toho nejspíš všiml, ale někdy i to stane, že si toho nevšimneš...
 

DeletedUser

Guest
Vyzerá to byť super game. Keď budem mať v decembri (12. mesiac) new PC tak si to určite nainštalujem.
 
Nahoru