• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez: Bound in Blood

DeletedUser

Guest
tím po netu sem myslel koupeni pres internet ne stahovani:ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Mě se to seká a nejde zvuk :( Neví někdo čim by to mohlo být?
 

DeletedUser

Guest
Normálně na compu, jinak abych ušetřil dotazům, jestli mám dobrou grafickou paměť, odpovídám, že Ano i nainstalovanej Direct X 9 a celkem novou grafickou kartu, místo na Ram kartě.
 

DeletedUser7063

Guest
Nemáš něco nějak blbě nastavené nebo tak? Třeba anti-alias nebo já nevim...
 

DeletedUser

Guest
uz som to presiel teda poviem vam pekne zaujimavy koniec to malo ty brdo som nemyslel ze to schyta ten vystrel na konci prave jeden z bratov :O
 

DeletedUser

Guest
já jsem si stáhnul demíčko a nadchlomě to,hlavně ty tajné zbraně jako superb ranger co je v tý truhle:smoker:
 

DeletedUser

Guest
Už sem to přešel za prvni, druhou a teď půjdu za třeí obtížnost...
 

DeletedUser

Guest
To není tak přesné - jestli jsem to dobře vypozoroval bible se dá nosit s jedním koltem.
Pokud "vystřelíte biblí" (zajímavé spojení, ale nic jiného mě nenapadlo) tak Ray začne předříkávat citát a cíl to na pár sekund ochromí.
Je to celkem k ničemu, protože ho stejně můžete když už je zaměřený rovnou střelit.

Stejně jsem s Rayem v 99% používal režim soustředění :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Mě v té hře právě ten režim soustředění vadil nejvíc.
Já ho používal,jen když jsem to hrál an těžkou úrověň a pak i trochu zezačátku.....
 

DeletedUser

Guest
Úplně perfektní bylo použít režim soustředění při čištění vlaku :sugar sugar:
Otevřeš dveře a máš spoustu času vyčistit kupé.

Přesně tohle se používá i ve dvojce - když Ray s Thomasem vykopávají společně dvěře :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Dnes jsem hrál demo 2,ale přišlo mi teda mnohem horší než předchozí díl.
1)Ray se pohybuje mnohem pomaleji,občas mám pocit,že nad ním ani nemám kontrolu,nepřátele myslím zaměřuje automaticky :(
2)Obchodník se zbraněmi
Co je to za kravinu?
Polovina města je mrtvá,ale zatím jeden obchodník se zbraněmi stojí za pultem.
A můžu si tam nakoupit zbraně.
Lepší to bylo v 1.kde si je můžu pouze šlohnout.
3)Grafika
Grafika mi přišla taky o dost slabší než v 1,ale možná je to mým počítačem.

Celkově je to prostě horší.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A v 1 jsem používal ve vlaku zrychlený mód na pistolku(dává se tlačítkem Y)
,zvláště když se u toho používá rychlopalná pistolka,tak je to povedené :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hraje to i někdo z vás jako Mulťák?
 
Nahoru