• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Pěkný zklámání..ani nepovolili ukol s kloboukem sněhuláka
Jestli mne paměť neklame a informace, které jsem k tomu našel jsou správné, tak loni byl úkol Vánoce (Vánoční anděl) přístupný až od 27.12. Takže naděje ještě existuje, ale kdo ví, jak to bude...
 

DeletedUser

Guest
Napadá mě - Američané dostávají dárky z noci 24. na 25., takže rozbalují až 25. Nemůže to mít na to nějaký vliv?
 

DeletedUser1318

Guest
Neviem nemecky
Ak by si sem napísal nejaký voľný preklad :radní: bol by som ti vďačný :)
Taky nejsem "němčinář", z googlova překladu to chápu tak, že po splnění všech předchozích vánočních úkolů má následovat vánoční anděl, kdo nestihne, má šanci příští rok.
Samozřejmě to beru s rezervou, není jasné, nakolik je to "oficiální" informace.
Netuším, jak seriózní informace má k dispozici německá wiki, odkud jsem to vyčetl.

Mimochodem, falešného ježíška jsem zatím objevil jen na Arizoně, máte jej někdo i jinde?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
Njesem si jist, zdaj jsem si to přeložil dobře, ale měL by se objevit nějký úkol, kterýje dostupný od 27,12. do 6.12 ALE PODMÍNKA JE, ŽE MUSÍTE MÍ SPLNĚNÉ NĚJAKÉ ÚKOLY..
 

DeletedUser1318

Guest
Njesem si jist, zdaj jsem si to přeložil dobře, ale měL by se objevit nějký úkol, kterýje dostupný od 27,12. do 6.12 ALE PODMÍNKA JE, ŽE MUSÍTE MÍ SPLNĚNÉ NĚJAKÉ ÚKOLY..
Jack frost a ostatní vánoční, němci tomu říkají jinak, Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum je německá vánoční koleda, asi některý z úkolů.
 

DeletedUser

Guest
Tak jestli z vánoc zbyde jen čepice od ježíška, která ani nic nedělá, tak budu opravdu velice zklamaná :-(

Ale bez ohledu na West, přeju všem krásné Vánoce a spoustu dárků pod stromečkem :-)
 

DeletedUser7312

Guest
Nemohl by nějaký úkol být třeba mimo salon? Třeba ve městě duchů nebo jinde.
 

DeletedUser

Guest
nebo se musí nejdříve nalézt nějaký předmět při nějaké práci a až potom se úloha otevře.... jako třeba vražda
 

DeletedUser4517

Guest
hm tak super nejake vanocni ukoly jsem splil loni a letos se mi otevrel jenom ukol hledat poklad 10 hodin a ukol na klobouk snehulaka nikde
 

DeletedUser10631

Guest
co bys čekal dají ti nějakou šanci že dostaneš nějakou věc a potom nic .ale třeba se to otevře až večer:tom:
 

DeletedUser9615

Guest
Sněhulákův klobou už mám :-d. Dejte si tu vánoční čepici na hlavu a úkol se zobrazí!!!!
 

DeletedUser

Guest
jsem kapku němčinář, tak pomůžu, píší, že musíš přijmout "Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum" od Henryho a "Jack Frost" od Marie mezi 6.12. a 27. 12. a splnit do 27. 12. Pokud máte splněné oba úkoly, tak se pokračuje úkolovou sérií Vánoce, která se dá začít mezi 27. 12. a 6. 1. a že pokud to do 6. 1. splníte tak dostanete "Dar Vánoc". A ted se píše že pokud jste to měli rozdělané už minulý rok, tak že to můžete dodělat pouze tento rok, né příští. Doufám že všehny otázky které byly položeny jsou už odpovězeny.

No je to zajímavé, já teda počkám až do 27. 12. jak se píše..
Edit:// já už ho taky mám, LovecPevností díky, ale šerif říká jako závěr. text: Pěkný klobouk! Ten se může vždycky hodit! Třeba příště přibyde ještě nějaké další oblečení... Tak buď i o příštích svátcích u nás.
IG nám to teda pěkně plete :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru