• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7312

Guest
Kedysi sa tak dali získať na bete. Ale bol to len bug a ten opravili.
Ako ich získať ešte nieje známe. (Možno bude na ne úloha možno budú v kalendári a možno sa budu dať získať nejako úplne inak...) :klubun:

Aha, tak to jo.
Jinak dík za vysvětlení :)
 

DeletedUser

Guest
je pravda ak si na štedrý den dam sálu tak budem mať super extra tajný ukol .. atd atd .. ?
 

DeletedUser10631

Guest
bylo to na této stránce:http://tw-db.info/index.php?lang=cz#
stáhly to a asi zítra to tam možná bude a ta práce je těšit ropu jo takže si to můžeš skoušet podle libosti já to zkouším týden na světě 6, zatím se mi to nepovedlo .

a jestli to byl bug tak chápu proč to stáhly
(jestli to bylo tajný tak pardon a klidně to smázněte , jestli se )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
vsetky 3 predmety(sanky, rudolf a zimny sal), ktore sa dali najst pri pracach boli bugy.
 

DeletedUser7906

Guest
Třeba tenhle rok nechávaj, aby si mohli dodělat úkol ti,co ho nestihli minulý rok a nový bude až příští rok...
 
Třeba tenhle rok nechávaj, aby si mohli dodělat úkol ti,co ho nestihli minulý rok a nový bude až příští rok...

No ale další rok budou zasi jiní hráči nadávat že namají kloobouk sněhuláka a proč nejsou úkoly. když oni potřebují skompletovat sadu. Myslím si že tan úkol bude i nadále ale budou i nějaké další, jednorázové a ty se opkakovat nebudou.
 

DeletedUser7906

Guest
Pěkný zklámání..ani nepovolili ukol s kloboukem sněhuláka
 

DeletedUser

Guest
ME se akorat zobrazil ukol ve ktrem musite porazit falesneho jeziska :D ale ten je znam z lonska ze serie malickosti ... jinak v kalendari jsem mel balicek a v balicku 2-3 kusy od kazde veci co jsme dotez z kalendare dostavaly ...
 

DeletedUser

Guest
Jo, taky sem si rozbalil balíček a měl tam 2-3 kusy od každé sladkosti...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru