• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser99

Guest
Splnil jsem úkoly z minulých vánoc vyjma získání klobouku sněhuláka. Ale jak mám teď získat sáňky? příští rok a přespřístí budu shánět věc co dostanu příští rok? :střelec:
 

DeletedUser1318

Guest
Splnil jsem úkoly z minulých vánoc vyjma získání klobouku sněhuláka. Ale jak mám teď získat sáňky? příští rok a přespřístí budu shánět věc co dostanu příští rok? :střelec:
U vás už chodil ježíšek?
Já si teda počkám do 24. 12. To je to správné datum, kdy se dávají dárečky.
A jestli máš extra dlouhou chvíli, tak sis moh přečíst předchozí příspěvky, tam bys zjistil, že zatím nikdo nic bližšího kolem letošních vánoc neví.
:angel::angel:
 

DeletedUser

Guest
neviete načo je vianočná šála ??? som kupil na trhu je to k ukoly ??
 

DeletedUser

Guest
Měl by být 24.12, ale nikdo neví jestli vůbec bude. Takže stále platí čekat do vánoc a doufat.
 

DeletedUser9733

Guest
Jakým způsobem se dá přijít k těm dárečkům, co má Darling na profilu? Na tw-db.info jsou ty dárečky taky, ale žádné info jak je získat nevím. Nejspíš na to asi bude nějaký fígl a otvírat se budou až 24.12. určitě
 

DeletedUser

Guest
Hej, kamarát v meste má vianočný šaál alebo taký nejaký. :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Jenom bych rád věděl, zda to budou vánoce opravdu 24.12.2010 nebo jako třeba jinde, že si je dají 25.12.2010 ráno. Jako to bylo s adv. kalendářem, kdy se dal otevřít až v 01:00 hodin.
 

DeletedUser7836

Guest
Jenom bych rád věděl, zda to budou vánoce opravdu 24.12.2010 nebo jako třeba jinde, že si je dají 25.12.2010 ráno. Jako to bylo s adv. kalendářem, kdy se dal otevřít až v 01:00 hodin.
Bude to podla všetkého 24.12.

Jak získat sáňky?
Keby si si prečítal pár strán tejto témy, prípadne požil vyhľadávač, zistil by si, že bližšie info nieje známe a pri troche aktivity môžeš nájsť informácie ktoré hľadáš.
 

DeletedUser

Guest
informace k sáňkám nejsou námé, přesto při troše snahy ty požadované informace najde?
 

DeletedUser

Guest
Myslíte, že bude v adventním kalendáři něco speciálního, na štědrý den?
 

DeletedUser7312

Guest
O tom se lze jenom dohadovat :)
Já mysím, že tam něco jiného (zvláštního) možná bude :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru