• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8423

Guest
Hurráá. Mam sněhulákův klobouk. V noci to nešlo, ale teď se úkol uplně normálně objevil, ani jsem nemusel nic nasazovat.
 

DeletedUser

Guest
ale přečetli jste si co píše šerif na závěrečný text?

Šerif John Fitzburn: Pěkný klobouk! Ten se může vždycky hodit! Třeba příště přibyde ještě nějaké další oblečení... Tak buď i o příštích svátcích u nás.

Takže na sánky snad taky jednou dojde...
 

DeletedUser1318

Guest
ale přečetli jste si co píše šerif na závěrečný text?

Šerif John Fitzburn: Pěkný klobouk! Ten se může vždycky hodit! Třeba příště přibyde ještě nějaké další oblečení... Tak buď i o příštích svátcích u nás.

Takže na sánky snad taky jednou dojde...

Když se ten úkol objevil loni, spíše se to týkalo dalších věcí do sváteční sady.
Letos jsme mimo adventního kalendáře a balíčků nic většího zatím nedostali, takže je docela dobře možné, že nějaké překvapení ještě být může.
Sáňky jsou prý bug, tak uvidíme...
 

DeletedUser

Guest
no bug možná, ale žeby bug i v sadě (jsou tam v seznamu sady) tak to už by si IG snad opravilo..ono by se dala vést debata o příštích svátcích u nás. Co tím asi šerif myslel?
 

DeletedUser1318

Guest
no bug možná, ale žeby bug i v sadě (jsou tam v seznamu sady) tak to už by si IG snad opravilo..ono by se dala vést debata o příštích svátcích u nás. Co tím asi šerif myslel?
Chronologicky vzato, jsou například Velikonoce první další následující svátky, tak jsem to myslel..., ten závěrečný text tam byl už loni, a sněhulákův klobouk byl do sady první. Sáňkový bug taky mohl být předčasný výskyt ve hře...
 

DeletedUser6989

Guest
Jediný bug který se týkal sáňek bylo to,že je po zavedení do hry hráči na betě běžně nacházeli při pracích jako každý jiný předmět.
 

DeletedUser

Guest
Nemusíte si nasazovat čepici, já ji prodal (omylem) už vloni. A dnes se mi klobouk také zobrazil.. :-P
 

DeletedUser

Guest
Chronologicky vzato, jsou například Velikonoce první další následující svátky, tak jsem to myslel..., ten závěrečný text tam byl už loni, a sněhulákův klobouk byl do sady první. Sáňkový bug taky mohl být předčasný výskyt ve hře...

Ale Svátky jako celkové nás čekají Velikonoce, to ano, ale Svátky jako části nás jestě čekají Boží hod Vánoční (25. 12.) a Štěpána (26. 12) co jsou taky svátky (1. a 2. svátek Vánoční) takže je tu ještě pořád šance, a ty sánky, no nevím, je to takové celé zamotané...
 

DeletedUser1318

Guest
Ale Svátky jako celkové nás čekají Velikonoce, to ano, ale Svátky jako části nás jestě čekají Boží hod Vánoční (25. 12.) a Štěpána (26. 12) co jsou taky svátky (1. a 2. svátek Vánoční) takže je tu ještě pořád šance, a ty sánky, no nevím, je to takové celé zamotané...
To je pravda, já jen vycházím z toho, že ten závěrečný text vznikl původně pro vánoce 2009, tehdy ještě nemohli počítat s letošními svátky vánočními, spíš to bylo myšleno na svátky loňské. Ale protože je ten text vlastně univerzální, možná letos platí, tak jak říkáš.

Ten vánoční klobouk nějak zjednodušili, co? :(
Proč myslíš?
Mně to přijde jednodušší jen o to, že všechny předchozí úkoly už máš možnost mít hotové. Mě chybělo jen hledání pokladu, potom ten poslední je už brnkačka.
 

DeletedUser

Guest
Ten vánoční klobouk nějak zjednodušili, co? :(

Já myslim, že pokud si ten úkol dělal minulej rok, akorát si nedostal ten klobouk tak teĎ už by bylo zbytečné ho zase celej opakovat tak už to zjednodušili, třeba ještě večer přijde něco dalšího, tak abychom neplítvali energií.
 

DeletedUser

Guest
A není to tím,že jsme před rokem splnili skoro všechny úkoly,jen ne ten s tím kloboukem????
 

DeletedUser

Guest
Tak už nejsem zklamaná :-) Už ho mám :-) :hoj::indián::pianista:
 

DeletedUser

Guest
To je pravda, já jen vycházím z toho, že ten závěrečný text vznikl původně pro vánoce 2009, tehdy ještě nemohli počítat s letošními svátky vánočními, spíš to bylo myšleno na svátky loňské. Ale protože je ten text vlastně univerzální, možná letos platí, tak jak říkáš.

No oni to tay mohli záměrně neupravit protože jim to vycházelo i na 2010, no necháme se překvapit..:)
 

DeletedUser

Guest
Tak, klobouk už mám taky, teď by se mi ještě hodila shnilá vejce a smrťákova kosa :D
 

DeletedUser6213

Guest
To bylo napětí do poslední chvíle, tak to má s překvapením být. Děkuji za klobouk sněhuláka a přeji všem pěkné a klidné svátky.
 
Rád bych slyšel od všech takových pochybovačů a kaličů vody něco ve smyslu že se zmylili. a jejich štvavé řeči o tom že klobouk už nebude, byla jen dílo jejich umíněnosti.Sněhulákův klobouk tu je, a že bude dnes k máni, to bylo jasné, jen někteří mělu ústa plná řečí, jestli na nás Inno nechystá nějaké podrazy. Příště až o něco půjde, tak trošku s uvědoměním.

Bracey
 

DeletedUser7906

Guest
Mcbracey: Byl jsem tu do 1:15 a do té doby se úkol na klobouk nezobrazil tak jsem myslel že už ani nebude... ale pokud Ti to udělá radost: Omlouvám se ti že jsem tu psal že klobouk není..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vánoce (Vánoční anděl)

Šerif John Fitzburn: Podívej se, attila01. Tady pod stromkem leží i dárek s tvým jménem. Nejspíš jsi ho dostal, protože jsi nám tak obětavě pomáhal. Tak si ho hned otevři! Všichni jsme zvědaví, co jsi dostal.

Odměna :Klobouk sněhuláka

Šerif John Fitzburn: Pěkný klobouk! Ten se může vždycky hodit! Třeba příště přibude ještě nějaké další oblečení... Tak buď i o příštích svátcích u nás.

Ted sem dostal ten úkol na sv4
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru