• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7312

Guest
Pokuď nepůjdou budu dost naštvanej,jenže máme ještě silvestra tak je to v klidu..Je blbost aby šlo něco co patří do sady sehnat jen jeden rok ..:)

Přesně tak! Možná, že sáňky půjdou získat v nové sérii úloh - třeba na silvestra.
 

DeletedUser7906

Guest
tak ale to by pak nebyly Vánoční sáňky.. :)podle mě to bude ještě před silvestrem :)
 

DeletedUser

Guest
Vánoční sánky to budou poze do 26.12. Protože tu už konční vánoční svátky. Máme štědrý den, Boží hod vánoční a Svatá rodina. Potom už je jen novy rok...
 

DeletedUser5921

Guest
bych si nehral se slovickama. pro prehled by mi vubec nevadilo kdyby nove vanocni ukoly byly o den nebo dva posunute. ani kdyby to nakonec pojali jako silvestrovsky ukol. na vanoce sane dostat nemuzes bo jsou potreba na rozvoz darku malym detem. takze ukol ukradni santovi sane muze byt pak, prece byste deti neosidili o vanove :)))
 

DeletedUser7312

Guest
bych si nehral se slovickama. pro prehled by mi vubec nevadilo kdyby nove vanocni ukoly byly o den nebo dva posunute. ani kdyby to nakonec pojali jako silvestrovsky ukol. na vanoce sane dostat nemuzes bo jsou potreba na rozvoz darku malym detem. takze ukol ukradni santovi sane muze byt pak, prece byste deti neosidili o vanove :)))

To jest hezká myšlenka :)
 

DeletedUser

Guest
Mohl bych se zeptat :angel: jdou z dárků získat i věci jeden kluk mi napsal že získal z dárku pušku na slony:lovec::unknow:
 

DeletedUser

Guest
Mohl bych se zeptat :angel: jdou z dárků získat i věci jeden kluk mi napsal že získal z dárku pušku na slony:lovec::unknow:

puška na slony byla v jednom testovacím projektu, ve hře by jsme ji už vůbec neměli naleznout, tak nevím, poslal Ti nějaký důkaz..??
 

DeletedUser

Guest
můžu se zeptat, necháváte si někdo dárek (dárky) na zítra 25. 12. ??jelikož v Americe dostávají dárky až 25...
 

DeletedUser

Guest
můžu se zeptat, necháváte si někdo dárek (dárky) na zítra 25. 12. ??jelikož v Americe dostávají dárky až 25...

jeden jsem otevřela dnes, druhej zkusím zítra, ale zřejmě v tom nebude valný rozdíl

a ohledně sáněk - pokud jsou obsaženy až v updatu 1.30, který tu zatím nemáme, tak je ani nemůžeme zatím najít, ne?
 

DeletedUser7312

Guest
K dnešnímu dni mám již bonus sváteční sady k nalezení přemětu vyšší o 36%. A opravdu - dnes 3x2hod - 3 předměty (např. talisman).
Už se těším na ty sáňky :)
 

DeletedUser6989

Guest
a ohledně sáněk - pokud jsou obsaženy až v updatu 1.30, který tu zatím nemáme, tak je ani nemůžeme zatím najít, ne?

Řekl bych že jsou i u nás.Na betě je zatím nikdo nemá.Ale je tam vyznamenání,za motlitbu o vánocích,která není na našich světech.
 

DeletedUser

Guest
Řekl bych že jsou i u nás.Na betě je zatím nikdo nemá.Ale je tam vyznamenání,za motlitbu o vánocích,která není na našich světech.

nevím, na betě mám stejné vyznamenání za vánoční modlitbu, jako jsem dostala u nás už loni, o jiném jsem neslyšela
a na betě 1 momentálně prý nelze získat ani klobouk sněhuláka, takže je otázka, zda půjdou sáňky
 

DeletedUser6324

Guest
veny: Ehm ehm, veny :-), pokud máš na mysli medaili "Zbožný na Štědrý večer", tak tuhle medaili jsem získal už minulý rok o Vánocích. ;-)
Ale jinak musím říct, že jsem pako. :lovec: Vůbec mě nenapadlo, že bych si nechal jeden dárek na zítra. Konec konců taky rozbalujeme dárky dnes, ne? Nevím, proč dělá INNO pořád zmatky, prostě bych to dal jako úkol od Marie, kterého si většina lidí všimne. Né, oni musí vytvořit tzv. proměnlivý obsah již zabaleného dárku, což mi připadá absurdní. :klubun:
 

DeletedUser5921

Guest
Takove darky jako byly ted dva maji v planu davat za boje o pevnosti, ne? Aspon jsem to tak pochopil z informaci co sem sehnal.
 

DeletedUser8423

Guest
zprávy z bety
Pokud jste dobře otevírali okénka kalendáře a máte méňě jak tři skleněnky, tak jde ode dneška u Marie získat sáně. Kdo má tři a více skleněnek, tak získá pytlík kuliček => produkt co přidává +5 manuální zručnosti.

Na cz se my úkol zatím neukázal, takže asi zase musíme čekat do rána jako včera s tím kloboukem. Nebo čekat na 1.30
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru