• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tvl kde jí teď vzal :O
A doufám že mi ty sáňky půjdou když jsem měl 3 kuličky a jednu jsem prodal :D
 

DeletedUser

Guest
to je blbe protoze uz tedka nam to v sade ukazuje ze sou pridane......
 

DeletedUser

Guest
Proč takový pesimismus? Já se na sáňky celkem těším.
Update je na spadení a podmínky pro splnění úkolu snad půjdou nastavit tak, abychom to stihli. Stalo se tak už vícekrát.

uvidime zatim ani neni oznameni ze bude update takze to vidim na pristi rok
 

DeletedUser1318

Guest
uvidime zatim ani neni oznameni ze bude update takze to vidim na pristi rok
Já si myslím, že když někomu z Inna stojí za to, aktivovat nám 24.12. ráno loňský úkol k dodělání, lze očekávat, že se budou snažit nám umožnit dodělat i letošní vánoční úkoly, byť by to bylo začátkem ledna.
 
Já nevím proč se tady bavíte o tom co je jinde. Vy sami se klamete vzájemě, a pak se ještě nasíráte proč už to není a jestli to vůbec bude! Na foru jiné hry se o cizích servrech a věcech na nich uživatelé nesmějí zmiňovat, je to cenzura ale velice vhodná. Tady by taky neškodilo trochu zbrzdit, pak ani nevíte čemu sami věříte.
 

DeletedUser

Guest
ja verim tomu ze sane budemem mit pristi rok :D pokut se inno nehecne coz za posledni rok neni tak slavne
 

DeletedUser

Guest
Jestli to nebude tak,že nás nechali získat klobouk právě proto,že saně letos získat nepůjdou.....?Ale asi vážně nemá smysl spekulovat....
 

DeletedUser9733

Guest
A co ta vánoční šála? Je na ni taky nějaký fígl, jak ji získat? Já už od včerejšího rána vykrádám hroby, přepravuju munici, šířím víru a nic nenacházím
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru