• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Mám takové tušení, že když není v 1.29 úloha na saně, nebudou zde ani další vánoční úlohy (pokud ještě nějaké budou). Aby se to pak stihlo...

Jo, nějak tam, kdyby si ty nohavice a opasky nechali třeba ještě měsíc a rasši nám sem nahráli jen úkoly s Vánoční tématikou...

O saních se ví, že se dostanou až přijde ten blbej update. Ale kde je vánoční šála (+1 charisma), na začátku prosince se nacházela... a Rudolf - jezdecké zvíře +25% do rychlosti. Jsou to nepotřebný věci, ale pro sběratele každá cetka potěší...
 

DeletedUser1318

Guest
...Ale kde je vánoční šála (+1 charisma), na začátku prosince se nacházela... a Rudolf - jezdecké zvíře +25% do rychlosti. Jsou to nepotřebný věci, ale pro sběratele každá cetka potěší...
Žádná šála ani Rudolf tady nebude, motají se sem informace z beta serveru, které sem nepatří. To co se tam testuje je jedna věc, to co je realita v updatu může být úplně něco jiného.
Podobných dotazů už je tu tolik, že je tu značně nepřehledno.

Na jiném místě fagott napsal:
Úlohy na Vianočné sane a vrecko s guľôčkami prídu v update 1.30 (takže zatiaľ je diskusia zbytočná)
Ps: Získate ich keď kalendár odovzdáte Márii


Ta informace je jasná, já bych se chtěl zeptat na jinou věc. Spekuluje se tu o tom, že update bude až příští rok někdy v lednu. V tom případě panuje obava, že se nám nepodaří stihnout limit a splnit úkoly, a budeme muset čekat další rok na vánoce příští.
Chci se zeptat, jestli je technicky možné nastavit podmínky ke splnění úkolu tak, abychom je splnili ještě teď.
Že to nemohou udělat ani moderátoři ani náš support je evidentní.
Že bychom všichni sáňky chtěli je také jasné bez další diskuse.
Já se jen ptám, jestli by to šlo, v případě, že se Inno rozhodne nám to takto umožnit.

Jinak na německých servrech je to po updatu takto
(jestli si někdo nechce po vánocích nechat pokazit vánoční překvapení, ať to neotvírá):
[SPOIL]
sáňky za kalendář:
http://img408.imageshack.us/img408/5914/31817335.jpg
pytlík za tři kuličky + kalendář:
[URL="http://img560.imageshack.us/f/77123124.jpg/"]http://img560.imageshack.us/f/77123124.jpg/[/URL]
pometlo za kalendář + 13 kousků uhlí
http://img80.imageshack.us/img80/3604/55867222.jpg
[/SPOIL]
Dnes už je to ale myslím jedno...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10800

Guest
čau lidi, potrebuju sáňky, shnilá vejce a smrťákovu kosu- nevite jak to mám sehnat???
 

DeletedUser7312

Guest
čau lidi, potrebuju sáňky, shnilá vejce a smrťákovu kosu- nevite jak to mám sehnat???

Sáňky půjdou získat až po updatu 1,30. Co se týče shnilých vajec a kosy, tak budeš muset počkat na další rok (pokud budeš mít štěstí a úkoly se budou opakovat)

Mimochodem příště hledej!!!
 

DeletedUser

Guest
Není to divný?Viz. Henry-Vánoce (Darovanému koni...)
Potřebovali bychom ještě pár dárků,které bychom mohli položit pod stromeček,pro děti.
Zapotřebí:
Cukr,Pomeranče,Čtvrťák,Douktník (he?) :D
 

DeletedUser7904

Guest
Není to divný?Viz. Henry-Vánoce (Darovanému koni...)
Potřebovali bychom ještě pár dárků,které bychom mohli položit pod stromeček,pro děti.
Zapotřebí:
Cukr,Pomeranče,Čtvrťák,Douktník (he?) :D

je :::))::
Ale ak by si čítal aj koniec úlohy: Barman Henry Walker: Krásné, to se bude dětem líbit. A mně jsi jako dárek přinesl doutník. To je od tebe milé.
Tak zistíš že "doutník" je pre Henryho :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Fagott:Tak to jsem nemoh vědět,nemám jak získat doutníčky :D.
Radim94:Ještě aby přidali spoďáry a bude to kompletní,viď?:D
 
to je divný,že na některých jiných serverech už update mají-asi nás nemá někdo rád,když nám ho také nedopřejí :lovec:
 

DeletedUser1318

Guest
to je divný,že na některých jiných serverech už update mají-asi nás nemá někdo rád,když nám ho také nedopřejí :lovec:
Bohužel, je to jinak:
Trpezlivosť ruže prináša. Aj keď sa vám nedivím, že ste v tomto prípade skeptický. Mám pre vás k tomu ešte aj zlé správy. Na net a de sa vyskytli s updatom nejaké technické problémy a vývojári to k nám nechceli teraz cez sviatky nahrávať. Čiže je dosť otázne či to stihnú do konca tohto roka. Ale treba hľadať vo všetkom zlom aj niečo dobré. Nech to radšej nahrajú s menšími chybičkami ako s veľkými bugmi ktoré by nám znepríjemnili hru. Ešte by som chcel na záver upozorniť niektorých, že my český TW team neovplyvníme dátum updatu. To čisto záleží na InnoGames, čiže je zbytočné sa sťažovať, že sme leniví.
 

DeletedUser

Guest
pls, je mi k něčemu vánoční čepice? a když jo, tak k čemu??
 

DeletedUser1318

Guest
pls, je mi k něčemu vánoční čepice? a když jo, tak k čemu??
Jestliže to dnes vypadá, že ti k ničemu není, nemusí to nutně znamenat, že se to někdy v budoucnu nezmění...,
Dotazů, kdy někdo něco prodal, a pak přemýšlel, kde to vzít tu už pár bylo.
 

DeletedUser6989

Guest
Je spousta věcí,které zůstanou po úkolech a k ničemu nejsou (velikonoční vejce,prázdná lahev,osobní dopis...)
 

DeletedUser9733

Guest
Zlobivci dostanou za kalendář a 13 kusů uhlí rákosku (podle zdroje tw-db.info)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru