• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11114

Guest
zprávy z bety
Pokud jste dobře otevírali okénka kalendáře a máte méňě jak tři skleněnky, tak jde ode dneška u Marie získat sáně. Kdo má tři a více skleněnek, tak získá pytlík kuliček => produkt co přidává +5 manuální zručnosti.

Na cz se my úkol zatím neukázal, takže asi zase musíme čekat do rána jako včera s tím kloboukem. Nebo čekat na 1.30


právě teď jsem prodal jednu kuličku na betě abych měl 2 ( dle tvého návodu) a poté jsem se podíval do úkolů, u Marie se mi objevil úkol: Odevzdat adventní kalendář a získal jsem sáně... jen nevím, zda to souvisí s počtem kuliček jak píšeš.. hlavně, že mám ty sáně :hoj:
 

DeletedUser10597

Guest
Já bych řekl, že je to souvisí s update.. :-) Všude kde byl nahrán tak už tam jsou..
Podmínky..:

Musím mít poctivě každý den vybrané políčko..

Pokud ne...Dostaneš Pytlík s kuličky +5 manuální zručnost..
 

DeletedUser8423

Guest
právě teď jsem prodal jednu kuličku na betě abych měl 2 ( dle tvého návodu) a poté jsem se podíval do úkolů, u Marie se mi objevil úkol: Odevzdat adventní kalendář a získal jsem sáně... jen nevím, zda to souvisí s počtem kuliček jak píšeš.. hlavně, že mám ty sáně :hoj:

když máš tři, tak se ti otevře úkol, kde jsou jako podmínky splnění 3 kuličky a kalendář (odzkoušeno) -> tedy jiné podmínky než na sáně. To že za něj dostanete pytlík jsem nevymyslel já, ale čerpám ze společného fóra, kde je i jeho obrázek.
 

DeletedUser

Guest
Tak vypada to ze si budem muset pockat na update 1.30

Tento ukol byl vytvoren pro uklid adventniho kalendare (za nej jsou sanky) ale vypada to ze nam kalendar zustane po cely rok... protoze pochybuju ze to nebude nejak casove omezeny... a nez se na nase svety nahraje 1.30 bude uz davno po vanocich....
 

DeletedUser10597

Guest
když máš tři, tak se ti otevře úkol, kde jsou jako podmínky splnění 3 kuličky a kalendář (odzkoušeno) -> tedy jiné podmínky než na sáně. To že za něj dostanete pytlík jsem nevymyslel já, ale čerpám ze společného fóra, kde je i jeho obrázek.

A když nemám ani jednu kuličku ? :D
 

DeletedUser

Guest
můžu ještě získat klobouk sněhuláka?

nebo už je konec a musím si počkat na příští rok
 

DeletedUser6989

Guest
Tak na betě jsem splnil úkol ,, Odevzdej kalendář,, a získal jsem sáně :::))::
A to jsem měl 3 skleněnky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
Ale nemusíte dostat jenom sáňky..jelikož jsem se zaregistroval na betu až 18.12 ,tak jsem měl 18 kuliček---ale já vůl je prodal :D http://www.pixhost.org/show/1823/5163535_kuliky.jpg

Jmenuje se to Bag of marbles -pytel s kuličkami
+5 fine motor skills-+5 manuální zručnost
Nákupní cena : 330
Prodejní cena:165
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takže když jsem poctivě vybíral a nemám žádnou vlastní kuličku a 3 si koupím na trhu tak můžu mít i sánky i ten pytel..?
 

DeletedUser

Guest
Když si otevíral kalendář poctivě každý den, tak dostaneš sáňky ( k tomu je potřeba jenom kalednář). Když si otevřel třeba jednou o den později a dostal kuličky už sáňky nedostaneš, dostaneš jenom pytel kuličkama a k tomu potřebuješ 3 kuličky a kalendář.
 

DeletedUser

Guest
Když si otevíral kalendář poctivě každý den, tak dostaneš sáňky ( k tomu je potřeba jenom kalednář). Když si otevřel třeba jednou o den později a dostal kuličky už sáňky nedostaneš, dostaneš jenom pytel kuličkama a k tomu potřebuješ 3 kuličky a kalendář.

není pravda, na betě jsem jednou otevřel pozdě a dostal kuličku a přesto jsem dnes získal saně....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru