• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4620

Guest
Rád bych slyšel od všech takových pochybovačů a kaličů vody něco ve smyslu že se zmylili. a jejich štvavé řeči o tom že klobouk už nebude, byla jen dílo jejich umíněnosti.Sněhulákův klobouk tu je, a že bude dnes k máni, to bylo jasné, jen někteří mělu ústa plná řečí, jestli na nás Inno nechystá nějaké podrazy. Příště až o něco půjde, tak trošku s uvědoměním.

Bracey

Myslím, že takéto reči sú zbytočné, keďže ešte pred 2 hodinami boli oficiálne podmienky na klobúk takéto a povedzme si otvorene - kto z nás by čakal, že ľudia z Inno prídu na Štedrý deň do práce, aby to zmenili? Pričom ostatné Vianočné úlohy mali ten dátum zmenený už niekedy v októbri... :klubun:
 
Mcbracey: Byl jsem tu do 1:15 a do té doby se úkol na klobouk nezobrazil tak jsem myslel že už ani nebude... ale pokud Ti to udělá radost: Omlouvám se ti že jsem tu psal že klobouk není..

To ja právě ta věc, refresh servru o kterém víte, ale vůbez ho neberete v potaz. Obvzláště ty sladkosti z adventníého kalendáře a úkol je věc která se musí na server nahrát a to trvá než se to objeví.

Druhá věc je ta, že jste tu už byli předpojatí proti tomu s předstihem. Vánoční úkoly z předloňska se nahráli, jejich základní část a i tak byla nálada stejně skeptická. I když ty úkoly vedoucí ke klobouku se objevili, stále se mělo za to že finální předmět se neobjeví.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7906

Guest
No dobře však už jsem ti tu napsal že sem se zmýlil.....
 

DeletedUser9585

Guest
Když jsem teprv u úkolu vánoční hvězda,stihnu ještě to abych dostal ten klobouk?

Do kolikátýho je možno splnit sérii úkolů vánoce?
 

DeletedUser

Guest
Zeptám se na rovinu : Jdou tento rok získat vánoční sánky?? V diskuzi jsem hledal ale je toho tam moc a nevím co je pravda...
 

DeletedUser6989

Guest
Buď je zadavatel někde jinde než v salonu (třeba město duchů),nebo se úkol objeví zítra (páč santa chodí 25. ráno :::)):: )
 

DeletedUser1318

Guest
Myslím, že takéto reči sú zbytočné, keďže ešte pred 2 hodinami boli oficiálne podmienky na klobúk takéto a povedzme si otvorene - kto z nás by čakal, že ľudia z Inno prídu na Štedrý deň do práce, aby to zmenili? Pričom ostatné Vianočné úlohy mali ten dátum zmenený už niekedy v októbri... :klubun:
Já nechci polemizovat ani se hádat, jen mne to zajímá technicky.
Já myslel, že celá ta řada úkolů se opakuje stejně jako v loňském roce, a že se úkoly objevují podle časového plánu podle data, tak jak byly nastaveny - automaticky bez dalšího zásahu zvenčí.
K tomu "oficiálnímu" vyjádření, tady spíš bylo několikrát řečeno, že vůbec nikdo neví, jak to letos bude s pokračováním vánočních úkolů. Tím asi byla daná mírná nervozita některých z nás, při debatě na toto téma.
Já za sebe jsem rád, že klobouček mám, děkuji za vánoční dárek, těším se na další překvapení a všem přeji klidné prožití nejen svátků vánočních.
 

DeletedUser

Guest
Jak ste vůbec dostali minulí rok sáňky? ..
Myslím že není kam spěchat snima..Sem si jist že budou ..:)
 

DeletedUser1318

Guest
Jak ste vůbec dostali minulí rok sáňky? ..
Myslím že není kam spěchat snima..Sem si jist že budou ..:)
Sáňky jsou novinka pro letošek, pokud tedy budou.
Snad byly na betaserveru, a jestli je někdo získal i tady, tak bylo řečeno , žese jednalo o bug.
 

DeletedUser4620

Guest
tat: v databáze je to spravené tak, že úlohy, ktoré sú časovo obmedzené majú nastavený dátum a čas odkedy dokedy sú prístupné - každá zvlásť, nie celá séria. Všetky úlohy, okrem tejto na klobúk mali ten dátum zmenený už dlhšie, len túto poslednú zmenili až dnes ráno...
 

Deleted User - 31870

Guest
Jsem velmi ráda, že se nevyplnila má předpověď a podmínka pro ten úkol s kloboukem sněhuláka byla změněna.. :)

Bohužel o sáňkách nic víc nevíme, nebo alespoň jsem o tom nic nenašla.. Ale vzhledem k tomu, že v Americe slaví Vánoce z noci z 24. na 25., takže je možné, že ještě něco bude zítra. Nepřišlo by mi logické, aby si dali tolik práce s přípravou Vánoc a pak pouze zopakovali úkoly, které již měli hotové loni.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru