• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.30

Ste spokojní s Update 1.30 ?


  • Celkový počet hlasujících
    141
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9585

Guest
Poromiňte že otravuju,ale říkali jste toto Rekruti a vyšší hodnosti mohou nyní od začátku chatovat při boji o pevnost.

jsem vojín v dnešní bitvě a když chci promluvit tak mi to napíše V místnosti 'Zabíjačka' nemáš povolení mluvit.



Co tohle je?
 

DeletedUser

Guest
Co mi může padnout u práci jako je třeba Transport po divoké vodě nebo Skoncovat s bandou, když je tam napsáno náhodny prudukt? To se myslí doslova? A jestli jo, může tam padnou třeba klíč č.3?
 

DeletedUser

Guest
Poromiňte že otravuju,ale říkali jste toto Rekruti a vyšší hodnosti mohou nyní od začátku chatovat při boji o pevnost.

jsem vojín v dnešní bitvě a když chci promluvit tak mi to napíše V místnosti 'Zabíjačka' nemáš povolení mluvit.



Co tohle je?

Záleží na tom, jak je to nastavené :) Normálně to funguje.
 

DeletedUser

Guest
ja doufám že ne to pak bude v pevnostech ještě větší bordel než tedka :zásek:

Mě se to naopak libí. V podstatě pár slovy můžu přehodit pravomoci a můžeme si v klidu pokecat :D Stejně tak můžu všechny umlčet, když nastavím generála
 

DeletedUser7904

Guest
Zajímalo by mě, jaké jsou podmínky, aby se zobrazily úlohy na greenhorn set :-)
čo viem Tieto úlohy sa nezobrazia všetkým :/ http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=183845#post183845
Co mi může padnout u práci jako je třeba Transport po divoké vodě nebo Skoncovat s bandou, když je tam napsáno náhodny prudukt? To se myslí doslova? A jestli jo, může tam padnou třeba klíč č.3?
Môže ti tam padnúť len produkt ,ktorý sa dá nájsť bežne pri hocijakej bežnej práci (napr. vlajka únie ,cigary....)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10410

Guest
--- na hráče, kteří na někoho zaútočili formou duelu, mohou ostatní hráči útočit minimálně 45 minut i v případě spaní v hotelu ---

no jo, jenže co je myšlený tím "minimálně" - čím je ovlivněná doba, po kterou se na toho hráče může útočit?
prostě je to myšleno tak, že po posledním duelu automaticky běží 45 minutová doba napadnutelnosti ... když třeba ještě duelant běhá po světě 20 minut a pak jde spát, tak v hotelu může být duelován ještě 25 minut.
Takto sem to pochopil a řekl bych, že je to asi nejlepší věc na tomto update :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9890

Guest
Jen chci hrozně pochválit noví update 1.30 ten inventář je teď hezky přehledný a já už si něměl skoro už co kupovat a teď gatě a opasek.To je to nejlepší co ste mohli vilepšit už jen trošku hlavní stránku předělat a je to nejlepší hra na světě. :)
už mě přestala trochu bavit a už sem nechtěl hrát že furt to stejny dokola .za tento update fakt děkuji. :angel:
 
Jedna věc se mi na 1.30 nelíbí a to je nesrovnalost mezi duelovou úrovní, která neustále nabývala ale body z duelů se nepřičítají. Tady tím jsem hráči co dosájli levlu 99. postiženi, duelovka roste a to je negativní věc a nic z toho nemáme. Minimálně ta duelovka se měla srazit, na úroveň okamžiku nabytí konečné úrovně.
 

DeletedUser

Guest
to museli soudruzi v ndr hodně dlouho přemýšlet než je napadl limit 45 minut pro odvetu
nu tak hlavně že je i nadále povoleno se účelově házet na 48 hodin do koma

prostě přece nedovolíme hráči ve hře postavené na duelech, aby duelů využíval k efektivnímu expení

tímto se pro mne zvrhl celý update ve frašku
 

DeletedUser

Guest
Ale celkem zmrvili pozadí u prací.Místo šedého tam dali jakýsi blbý pole a krajinky...pfff.Jinak jsem spokojen,teď co jsem si koupil opasek a kalhoty (plus kyblík na hašení),mi to přidalo asi 70 PB na Hasit ohně :D.
 

DeletedUser

Guest
to museli soudruzi v ndr hodně dlouho přemýšlet než je napadl limit 45 minut pro odvetu
nu tak hlavně že je i nadále povoleno se účelově házet na 48 hodin do koma

prostě přece nedovolíme hráči ve hře postavené na duelech, aby duelů využíval k efektivnímu expení

tímto se pro mne zvrhl celý update ve frašku

Nevím, proč by to měla být fraška. Naopak - bude to zase zajímavější. Útočně orientovaní hráči si holt budou muset dávat větší pozor. Dobře nám tak :)

A pokud jde o těch 48 hodin, tak mě naopak bude mrzet, až se tomuto úplně zabrání. Nevyužívám toho (jsem útočně orientovaný hráč), ale některým hráčům, kteří se na duely neorientují, to hodně pomáhá. Nemám ráda srabíky, co si dovolí jen na dělníka s klíčem v ruce. Hráči, kteří jsou orientování duelově, to nemají zapotřebí. Pokud ty se bojíš vyzvat někoho sobě rovného, tak je to jen tvůj problém.

A ještě jedna věc - tato hra není postavena jen na duelech. Máme tady 4 charaktery.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sánky

Podle mě by měl každej dostat šanci obdržet sánky. Jak je možné že na serveru 2 jsem měl v inventáři 4 kuličky a dostal jsem pytlík. Kamarád na tom samém světe obdržel s 5 kuličkami sánky? Je to opravdu na :explosion: . Příště bych to dal určitě do úkolu a nebo bych nejdřv zveřejnil přesnej návod co jak pro co mít. Jinak pro takový ty "rejpálky" :::)):: Neměli jsme v inventáři žádký kus uhlí a kalendář byl úplně prázdný :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Sáňky dostal každý, kdo poctivě odklikával v určený den jedno okénko z adventního kalendáře. Pokud jsi vícekrát zapomněl(a), tak jsi jsi dostal(a) místo toho úkol na pytlíček s kuličkama. Tuším, že jsem zapomněla 2x a dostala jsem sáňky, kamarád si nejspíše nějaké kuličky dokoupil z trhu.
 

DeletedUser

Guest
Sáňky dostal každý, kdo poctivě odklikával v určený den jedno okénko z adventního kalendáře. Pokud jsi vícekrát zapomněl(a), tak jsi jsi dostal(a) místo toho úkol na pytlíček s kuličkama. Tuším, že jsem zapomněla 2x a dostala jsem sáňky, kamarád si nejspíše nějaké kuličky dokoupil z trhu.

Nojo nevim,nevim i tak je to divné jestly by to bylo příští rok mohlo by se odeslat do německa jestly by to nemohli udělat jako na westwars? Otevírat minulé okýnka za energii? Tento rok mi to třeba nevyšlo pochybuju že jsem sám celé vánoční svátky jsem strávil v nemocnici se slepákem, 4 dny jsem jen ležel pak mi známý přinesl notebook až potom jsem odklykával tohle je opravdu být na westu každý den :pianista:
 

DeletedUser

Guest
to museli soudruzi v ndr hodně dlouho přemýšlet než je napadl limit 45 minut pro odvetu
nu tak hlavně že je i nadále povoleno se účelově házet na 48 hodin do koma

prostě přece nedovolíme hráči ve hře postavené na duelech, aby duelů využíval k efektivnímu expení

tímto se pro mne zvrhl celý update ve frašku

Nečítal som túto tému celú, to by som ju musel odklikávať pravidelnejšie, prišiel som, keď som počul, že už tu máte 1.30 a rád by som sa vyjadril, kedže sa ma to ako slovenského hráča o chvíľu takisto dotkne.. K veci:

Ktorý dederón vymyslel tú hovadinu s duelmi ?? Veď vojaci-taktici už takto majú neskutočnú výhodu v tom, že majú obrovské prémium, ja ako duelant, nemám žiadny bonus, som útočne orientovaný a mojou jedinou výhodou bolo, naučiť sa hrať poriadne štýl duel-hotel (ktorý sa mimochodom už strašne sťažil po update s duelmi kde sa hráč nachádza), teraz ako útočník môžem akurát tak pískať a nie sa spoliehať na moju precízne vycvičenú schopnosť duel-hotel. Ako sa mám teraz brániť ? Veď keď na mňa iní útočia, neobránim sa ani proti stavbárovi, pričom ja keď zaúťočím na vojaka, vyhrať nemusím pre jeho prémium na taktiku + mi môže útok krásne vrátiť aj keď zalahnem a dorazí ma.. Jemu stačí len čakať a dostáva expy, plus môže hneď dorážať a to sú expy ďalšie.

Pýtam sa preto, čo majú teraz duelanti robiť ? Po jednom dueli na taktika, ktorý je práve online si možem dať s duelmi na 48 hodín pauzu, len preto, že nejaký inteligent z Nemecka si zmyslel hlúposť ? Prepáčte, ale toto je skutočne nehorázna hlúposť a update 1.30 preto považujem za neskonalú hlúposť.

Btw. ako tu už bolo spomenuté, zvyšovanie duelovej úrovne zase pre nás duelantov vedie len k negatívnemu kroku, kedže za nás budú protivníci, ktorých bežne porážame, dostávať väčšie expy ako my za nich a úplne zadarmo !
 

DeletedUser

Guest
... teraz ako útočník môžem akurát tak pískať a nie sa spoliehať na moju precízne vycvičenú schopnosť duel-hotel. Ako sa mám teraz brániť ? .....

Je jen tvoje věc, kde si dáš vlastnosti. Je to stejné, jako se stavaři, s dobrodruhy, neduelově orientovanými hráči. Ti, co duelovali, se těmto hráčům vysmívali, že si měli zvolit jinak, protože hra je přece o duelech - a ano, ne jenom o útocích, ale také o obraně.
 

DeletedUser

Guest
celkem je to hnusne sesvetlane jako predtim na bete toho sem se bal ze to dojde i sem ....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru