• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.30

Ste spokojní s Update 1.30 ?


  • Celkový počet hlasujících
    141
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A stejně jí je k ničemu. Jelikož je to opět od INNA skvěle vymyšleno, takže imitace je na LVL 80 kdežto "normální" šavle/kolt je od levelu 70 Gratuluju INNO... Opět jste dokázali, že každý update přinesl něco nad čím zůstává rozum stát.

Jinak na tento update opravdu dlouho nezapomenu (spolu s updatem kdy přišly zlaté zbraně)

Kdyby konečně dali obchody do pevností který slibujou (teď přeháním) od updatu 1.00, tak by mohli aspoň se o něco pokusit. Vždyť stejně nic jinýho na práci nemají...
 

DeletedUser

Guest
Ano, obchod do pevností slibují od updatu 1.20, kdy se pevnosti zavedli..je to skoro rok, protože update 1.20 byl v létě předminulého roku :)
 

DeletedUser

Guest
Můžeš mi říct jak to můžeš vědět?

Jednoduše. "Nemají nic jiného" na práci než obstarávat hry a rozvíjete je. A ne že si budou dělat další a další na updaty potom kašlou a na sliby jakbysmet. Vždyť je to jejich práce panebože. Jo kdyby tuhle hru dělali ve volném čase, tak budu mlčet jak hrob, ale tohle?
 
K čemu by byl obchod v pevnosti? Už by nepřidávala jen nějaký body do řbříčku. Byl by o ně větší zájem je získat a tím by mohly být vyrovnanější bitky. Ale stejně by se to zvrhlo v ještě větší fakování... chtělo by to udělat limit vyhlášených pevností do boje :D
 

DeletedUser1575

Guest
v obchodu v pevnosti měly být nějaký specialní věci ale to se asi nedozvýme jaké když teď máme opasky a kalhoty uvidíme třeba ve verzi 10:9000
 

DeletedUser7836

Guest
Keby sa pridali obchody do pevností, stavím sa, žeby sa tu našlo ďalších 30 hráčov čoby sa sťažovali, že sú tam zlé veci a miesto toho aby Inno pridávalo zbytočnosti malo by radšej konečne do hry implementovať sľubovaný poker :D
Holt každému sa páči niečo iné a nikdy sa všetkým nezavďačíš aj keby si to akokoľvek chcel.
 

DeletedUser

Guest
Obchod v pevnosti nezvedne zájem o pevnosti, nebo jen minimálně, ale hráč radši přestoupí do jiného města, než by kvuli nákupu dobýval pevnost. Navíc k nákupu musí mít co nejsnažší přístup všichni potencionální plátci nugetů (obchodník).
A poker se dá jistě někde na internetu hrát taky.
 

DeletedUser

Guest
Obchod v pevnosti nezvedne zájem o pevnosti, nebo jen minimálně, ale hráč radši přestoupí do jiného města, než by kvuli nákupu dobýval pevnost. Navíc k nákupu musí mít co nejsnažší přístup všichni potencionální plátci nugetů (obchodník).
A poker se dá jistě někde na internetu hrát taky.

jak se tak dívám, z tebe přímo čiší optimismus... ty nejspíš ani nestojíš o to, aby se hra zlepšila...:nea:

ohledně obchodu v pevnosti - nesouhlasím s tebou... je právě na tvůrcích hry vymyslet zboží, za které by se vyplatilo pevnost dobýt nebo ji zuby nehty bránit...

jinak tvůj názor na poker ve hře nechápu... jasně, poker se dá hrát kdekoliv, za peníze nebo bez nich, ale není důvod, proč si ho nezahrát přímo v oblíbené hře...:yes:
 
Jednoduše. "Nemají nic jiného" na práci než obstarávat hry a rozvíjete je. A ne že si budou dělat další a další na updaty potom kašlou a na sliby jakbysmet. Vždyť je to jejich práce panebože. Jo kdyby tuhle hru dělali ve volném čase, tak budu mlčet jak hrob, ale tohle?

Nemyslíš že INNO coby tvůrce provozovatel hry, samo dobře ví o má dělat. S takovým náhledem na věc, by neměli nic jiného na práci než dělat, to co chce a uzná za vhodné každý jednotlivec. Jestli se rozhodnou provozovat další hry, tak je to jejich věc, právě na toto existují. Oni dělají updaty a v nich přináši nové věci, jestli to zrovna nejsou takové co jsi chtěl ty, to je jiná věc. Je to soukromá společnost odpovědná sama sobě, produkuje hry. Ty jsi klient a rozhoduješ se co budeš dělat, pokud se něco nezamlouvá můžeš dělat něco jiného. Ale nárokovat si něco s odůvodněním že ti to kdosi slíbil, když se nic takového nestalo, to asi není rozumný počin. měl by jsi vědět že plány na inovace ve hře jsou nezávazné a možná vylepšení se neslibují, pouze o nich vývojáři informují.

Aby jsi měl nějaký obchod ve hře, musíš mít něco co by jsi v něm prodával. Ve hře nejsou předměty, které by mohli být zbožím v nějakém obchodě. Nové věci, opasky a kalhoty přibyli do obchodů v městě. Ve ře jsou už pak jedině takové předměty, které se kupovat nedají. Takže obchod v pevnosti být nemůže, nebylo by v něm co prodávat!
 
no kdo vlastnil pevnost,mel vzdy ve skutecnosti urcitou vyhodu. mohli by tam v obchode tedy prodavat treba ty vanocni veci-perniky atd,ale kupovat by mohli jen majitele pevnosti,aby ta vyhoda byla jen opravdu pro ne. treba by to pak byla motivace si pevnost dobyt a drzet. ale jestli je to blbost,tak uz mlcim... :klubun:
 

DeletedUser

Guest
podle mě to blbost není... chtěl jsem o tom udělat návrh :)
 

DeletedUser

Guest
jak se tak dívám, z tebe přímo čiší optimismus... ty nejspíš ani nestojíš o to, aby se hra zlepšila...:nea:

ohledně obchodu v pevnosti - nesouhlasím s tebou... je právě na tvůrcích hry vymyslet zboží, za které by se vyplatilo pevnost dobýt nebo ji zuby nehty bránit...

jinak tvůj názor na poker ve hře nechápu... jasně, poker se dá hrát kdekoliv, za peníze nebo bez nich, ale není důvod, proč si ho nezahrát přímo v oblíbené hře...:yes:

.... jen říkám, že hráči prostě přestoupí do města co pevnost má jako je to doteď, nikdo nenakupuje ve městech za 4násobek, protože si to nikdo nemuže dovolit. To neni pesimizmus, jen realita.
To že pevnosti nemají žádný smysl je fakt, od těch jsem původně čekal taky víc. Teď mě třeba napadla taková pitomost : pronájem předmětů v pevnosti...stráta pevnosti by znamenala že hráči o šaty a zbraně z pevnosti přijdou, pak by mělo fakt smysl pevnost vlastnit a bránit.

Jinak součastné vylepšení hry mi připadá docela dobré, jen jejich novej designér měl možná svou fantazii trochu podřídit stávajícímu celku. Třeba ikonky prací jsou jinak udělané, hodně je to vidět i na koni zelenáče, že je z jiné hry. Možná kalhoty a opasky nemuseli být tak křiklavě vybarveny, i když jsem je viděl i na jiném monitoru a tam mi připadali celkem fajn, tak je to možná jen moje chyba.

Kdybych chtěl být pesimysta, začal bych o zlatejch zbraních nebo o tržišti. Možná o tajnejch úkolech, ale tam si nejsem jistej :-)
 

DeletedUser

Guest
V práci "Hledání vzácných drahokamů" dostane človek len a len -uhlie- ... produkt je tam deklarovaný ako "Náhodný produkt " ... budem to ešte testovať ale náhodný produkt = len uhlie

takže za 640 PB má človek 20% šancu nájsť uhlie (premium)
ked človek ťaží uhlie potrebuje 83PB a má 37% šancu (premium)

ak najdem niečo iné dám vedieť ..ale zdá sa že táto práca nieje moc vydarená

PS: za 24h tejto práce mám 13uhlí
PS2: ešte skusim pridať viac PB ako je len 640 možno čím viac pracovných bodov tým iný produkt ... že nie random ale na zaklade bodov nad rámec
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Asi tam chybi zminka o tom, ze pri hledani drahokamu (diamantu) muzes najit nahodne predmety jen na bazi uhliku :-)
 
S těmi gatěmi a opasky se mi otevřelo př jednom oblečení spustu prací zároveň. Takže dělám už po půl hodinách, já bych mohl hrát z fleku na tej antarktidě či jak se tomu říká...
 

DeletedUser

Guest
Tedy to mě fakt štve - to nové zobrazení v inventáři ode dneška - to nové info mi vždycky zakryje celou postavu, nebo pro změnu tu část batohu, odkud vybírám věci, takže nevidím ostatní věci, co mám na sobě. Jen tu jednu zobrazenou plus tu na výměnu. Je to k vzteku. A já navíc ale fakt na menším monitoru nemůžu ani přečíst nic z toho, co je tam o těch věcech napsáno - tady na stole mám 19-ti palcový a sotva to přeluštím - na menším na notebooku vidím z normální vzdálenosti jen takové šmouhy. Kdo tohle vymyslel? Já jsem vždycky převlečená např. do cestovního, protože to dělám po paměti, skoro za vteřinu a teď jsem si ho oblékala na jedničce přes deset minut a pořád ještě ho nemám na sobě celý set, abych mohla vyrazit na cestu - taková zdržovačka. A to vím, co si chci obléknout - nic nevybírám... Jak se můžu převléct, když mi ta tabulka překryje skoro celou postavu i s batohem? Jak mám najít nějakou věc pod tím schovanou? Už mě z toho blikání těch tabulek jednotlivých kusů oděvů - jak po batohu přejíždím myší - příšerně bolí oči - tak musím říct, že mě od Westu zatím neodradilo nic, ale tohle - pokud to tak zůstane, tak přestanu hrát, protože se nedokážu převléct. Už z toho skoro nevidím. Hryže se mi při tak rozsáhlých tabulkách komp a musím několikrát restartovat okno inventáře, aby se mi odkliknutá věc opravdu přesunula na postavu - no je to prostě děs. Doufám, že tuto úpravu zruší, protože je opravdu na nic. Přece do dneška každý věděl, že to, co má v pravé polovině v inventáři, je obsah batohu, a že to, co je vlevo, je to, co má na sobě. Tak proč to otravování s oběma položkami v jedné tabulce??? Je z toho jen zmatek, kdy stejně nevím, co si mám obléct, když mě z toho jen bolí oči a hlava. Mám jediné přání - ať tuto změnu odstraní a dají nazpět původní styl přehledů o věcech. Prosím!!! Fakt mě z toho hrozně bolí oči, a to bych se měla převléci ještě na osmičce a devítce - ale kašlu na to - vůbec tam už asi raději dneska nepůjdu, jak jsem z toho znechucená. A kdoví, kdy a jestli vůbec na The West dorazím zítra - asi ho jen otevřu kvůli dennímu bonusu a zase se hned odhlásím - nebudu tam zadávat práce, když je to teď pro mě tak pracné se převléct. Oči mám jen jedny a bolest očí a hlavy mi za tuhle hru nestojí... To jsem opravdu netušila, co mě nakonec od hraní této hry odradí, když mi jinak připadá moc fajn...

A jako další je nedořešené to, kde najdu to, které město ze seznamu, který se mi zobrazí po kliknutí na odkaz aliance v profilu nějakého hráče, je městem, které tuto alianci založilo, abych mu mohla např. napsat o pozvánku pro své město do dané aliance. Teď se mě na to ptal hráč ve hře, ale já to marně hledala.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle mě je to to úplně první město.A má práva 3 zatímco ostatní města jen 1. Aspoň takhle to vypadá v naší alianci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru