• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.30

Ste spokojní s Update 1.30 ?


  • Celkový počet hlasujících
    141
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak to bych si s tebou dovolil nesouhlasit. Hraju 3 světy s jedním nickem a nugety jsem koupil a použil jen na jednom světě.. Úkoly na greenhorn set se mi zobrazili na svou světech, takže v nugetech to asi nebude.
 

DeletedUser

Guest
Já ti nevím, já tomu rozumím tak, že je úplně jedno, kdo dueloval, těch 45 minut se po duelu počítá hráčům, kde jsi odvodil nevýhodu pro duelanta?
A mimoto koukám, že duelantům, a v tomto případě oravdu jenom jim, přibyla další výhoda:
"nový bonus pro duelanty: akční rádius - duelanti mohou vyzývat ostatní hráče z určitého okruhu k duelu bez trávení času cestováním"
PS: Jak jsi přišel na to, že west je hlavně duel, to nechápu vůbec. ale to je můj problém.

Kto vravel o nevýhode len duelantov, je to nevýhoda pre akéhokoľvek útočníka ( možno ešte menšia výnimka sú odporáci, ale to nie je 100 percentné ), jednoducho duel-hotel patril k taktike útočiaceho duelanta, týmto duely pre takýchto hráčov končia a diskriminujú takých hráčov vočí ostatným.

Veď keď sa raz nastavím proti taktikom tak mojim "buildom" je naučiť sa duelovať tak, aby ma nemohli vyzývať iní hráči. Vojakom tiež nezrušili prémium, ani odporákom nezrušili to, že možu ťahať schopnosti az do 99 a stále znižovať DMG ktorý môžu dosťať.. Proste je to znevýhodnenie útočných hráčov a žiadna *****ita ako je "akčný okruh" ,či čo to je zač, to nevyváži.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Kto vravel o nevýhode len duelantov, je to nevýhoda pre akéhokoľvek útočníka ...
Pochopil jsem Dumonův příspěvek jako stížnost duelanta:
to museli soudruzi v ndr hodně dlouho přemýšlet než je napadl limit 45 minut pro odvetu
nu tak hlavně že je i nadále povoleno se účelově házet na 48 hodin do koma

prostě přece nedovolíme hráči ve hře postavené na duelech, aby duelů využíval k efektivnímu expení

tímto se pro mne zvrhl celý update ve frašku
Asi jsem četl mezi řádky, máš pravdu, nic takového neřekl.
Na druhou stranu mně zase z pohledu dělníka nebo dobrodruha obecně může vadit vše, co duelantům usnadňuje útoky. Asi budeme v tomto smyslu nespokojeni oba pořád.
 

DeletedUser

Guest
Já ti nevím, já tomu rozumím tak, že je úplně jedno, kdo dueloval, těch 45 minut se po duelu počítá hráčům, kde jsi odvodil nevýhodu pro duelanta?
A mimoto koukám, že duelantům, a v tomto případě oravdu jenom jim, přibyla další výhoda:
"nový bonus pro duelanty: akční rádius - duelanti mohou vyzývat ostatní hráče z určitého okruhu k duelu bez trávení času cestováním"
PS: Jak jsi přišel na to, že west je hlavně duel, to nechápu vůbec. ale to je můj problém.
dělám chybu v tom, že označuju každého kdo expí nebo hraje převážně přes duely za duelanta ;) zkusím si na to dávat pozor :)

pochopil bych například 10 až 15 minut (aby se zamezilo zalezení do hotelu přímo po duelu a napadený měl možnost duel oplatit pokud by si věřil a byl online), ale 45 i když už člověk leží? jaký to má smysl, krom dalšího usnadnění všem co jen expí pracemi a nevěnují hře dostatečnou pozornost?

v některých hrách existuje tzv PK status, hráč jej získá na určitou dobu, pokud na někoho zaútočí jako první a všichni ostatní na něj mohou útočit bez postihu - jenže v těchto hrách jsou zóny kde nemůže být nikdo napaden a zároveň ale nikdo nemůže ani napadat
tady jsou hotely a kasárna, ovšem duelující už se do nich nemůže ukrýt, proč?


co je na tom být útočník tak špatného? já tomu prostě nerozumím :D
jsou chvíle, kdy se prostě duelům stylem prvního útoku nevyhneme - tohle bude mít jeden jediný efekt, počet duelů se rapidně sníží.. škoda
 

DeletedUser8423

Guest
na hráče, kteří na někoho zaútočili formou duelu, mohou ostatní hráči útočit minimálně 45 minut i v případě spaní v hotelu

to jako uplně všichni, nebo jen ti, které předtím dotyčný dueloval?
To slovíčko ostatní nahrává tomu, že uplně všichni, ale to by my přišlo jestli to má být jako nová možnost k odvetě trochu zcestné
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, možná jste si toho nevšimli, ale duelant dostal pořádnej bonus - Když otevřete okno DUEL a pak si najdete nejbližší/ho hráče a podívate se na něho, tak vám to ukáže všechny jeho duelové schopnosti, což je pěkně hodně velká výhoda. Dokonce bych řekl, že je to trochu nespravedlivé, aby někdo věděl kolik mám v uhýbání či přesnosti a to třeba i tehdy, pokud mě nechce duelovat.

EDIT: Aha, tak nic, ukaze je to jen bonusy z oblečení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jestli si správně pamatuju, tak to ukazuje jenom bonusy z oblečení(?)
 

DeletedUser

Guest
jestli říkáš pravdu, tak je to opravdu bonus jako prase...

Edit: no, tak to není zas tak zlý - na oblečení se každej může podívat i v profilu :yes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, jen bonusy z oblečení a to žádný velký terno není, to mi ušetří jedno kliknutí na jeho profil.
 

DeletedUser

Guest
Věc,která mě asi nejvíce v 1.30 potěšila-Možnost rozeslat Hromadnou Zprávu celé alianci ! :-)
Už nemusím obepisovat jednotlivě spojence.
 

DeletedUser

Guest
Mě potěšily nejvíc odkazy v chatu, nové práce a ty opasky s kalhotama, jo a barvičky :D asi 30 minut po updatu sem spamoval chat :D
 

DeletedUser

Guest
připadá mi, že to je zase opět trochu nedomyšlené
třeba duelové okno ukazuje hráč v mbdlobách, v režimu dovolené, spojence.
 

DeletedUser

Guest
nemluvě o tom, že si ho stejně musím najít, jelikož nevidím co má na sobě
 

DeletedUser

Guest
Stačí kliknout na jeho avatar a jsi u něj na profilu, kvůli tomu ho nemusíš hledat.
 

DeletedUser6989

Guest
Na S1 se na trhu objevila NABODOBENINA ZLATÉHO KOLTU !!
 

DeletedUser

Guest
Včera našla napodobeninu Zlaté šavle spoluhráčka zo sveta 9 - NaTaNa . V tej skrinke pri bitve :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru