• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.30

Ste spokojní s Update 1.30 ?


  • Celkový počet hlasujících
    141
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nevím, proč by to měla být fraška. Naopak - bude to zase zajímavější. Útočně orientovaní hráči si holt budou muset dávat větší pozor. Dobře nám tak :)

A pokud jde o těch 48 hodin, tak mě naopak bude mrzet, až se tomuto úplně zabrání. Nevyužívám toho (jsem útočně orientovaný hráč), ale některým hráčům, kteří se na duely neorientují, to hodně pomáhá. Nemám ráda srabíky, co si dovolí jen na dělníka s klíčem v ruce. Hráči, kteří jsou orientování duelově, to nemají zapotřebí. Pokud ty se bojíš vyzvat někoho sobě rovného, tak je to jen tvůj problém.

A ještě jedna věc - tato hra není postavena jen na duelech. Máme tady 4 charaktery.
4 charaktery a světe div se, všechny MOHOU duelovat...
proč se ovšem někdo v hotelu může schovat na plných 8 hodin a někdo ne?

rovnost, srabíci, strach a orientace s tím přece nemá co dělat

a prosím nehrajme si tady na to, že existují duelanti, kteří si pravidelně nekontrolují výbavu/úroveň a minulé pohyby svého cíle když dojde "na věc" :)
 

DeletedUser

Guest
Je jen tvoje věc, kde si dáš vlastnosti. Je to stejné, jako se stavaři, s dobrodruhy, neduelově orientovanými hráči. Ti, co duelovali, se těmto hráčům vysmívali, že si měli zvolit jinak, protože hra je přece o duelech - a ano, ne jenom o útocích, ale také o obraně.

Zobuď sa prosím, ja nepíšem o jednotlivých charakteroch a podobne, píšem o tom, že to je jasná diskriminácia útočníkov.
 

DeletedUser9890

Guest
čau

čau můžu jen dodat že ste udělali správně tímmto se hra graficky i hratelně zlepšila kdo semnou souhlasí?
 

DeletedUser

Guest
Sáňky dostal každý, kdo poctivě odklikával v určený den jedno okénko z adventního kalendáře. Pokud jsi vícekrát zapomněl(a), tak jsi jsi dostal(a) místo toho úkol na pytlíček s kuličkama. Tuším, že jsem zapomněla 2x a dostala jsem sáňky, kamarád si nejspíše nějaké kuličky dokoupil z trhu.

Určitě není správné, že všichni nedostali sáňky. Protože třeba u mě zasáhla vyšší moc, na pár dní jsem kalendář ztratil, poté jsem ho poctivě vybíral po dnech, přesto jsem sáňky nedostal.
 
Podle mě by měl každej dostat šanci obdržet sánky. Jak je možné že na serveru 2 jsem měl v inventáři 4 kuličky a dostal jsem pytlík. Kamarád na tom samém světe obdržel s 5 kuličkami sánky? Je to opravdu na :explosion: . Příště bych to dal určitě do úkolu a nebo bych nejdřv zveřejnil přesnej návod co jak pro co mít. Jinak pro takový ty "rejpálky" :::)):: Neměli jsme v inventáři žádký kus uhlí a kalendář byl úplně prázdný :)

To je rpávě to co u úkolu být nemá, nač by k němu dávali návody, tím si musí hráč projít sám. To nemusí tvůrci zdržovat s nějakými úkoly, ale můžou nám dát ty peníze expy a předměty rovnou!
 

DeletedUser

Guest
...
Ktorý dederón vymyslel tú hovadinu s duelmi ?? Veď vojaci-taktici už takto majú neskutočnú výhodu v tom, že majú obrovské prémium, ja ako duelant, nemám žiadny bonus, som útočne orientovaný a mojou jedinou výhodou bolo, naučiť sa hrať poriadne štýl duel-hotel (ktorý sa mimochodom už strašne sťažil po update s duelmi kde sa hráč nachádza), teraz ako útočník môžem akurát tak pískať a nie sa spoliehať na moju precízne vycvičenú schopnosť duel-hotel. Ako sa mám teraz brániť ?...

Jsem duelant, nejsem voják a tuhle novinku vítám společně s kalhotama a opasky jako největší přínos celého updatu!

Úžasný "styl duel-hotel" je jenom srabárna a neschopnost čelit protivníkovi v rovnocenném duelu. Každý takhle poneseme zodpovědnost za svoje atakující činy :D

Tleskám této změně!
 
neschopnost čelit protivníkovi v rovnocenném duelu

Neexistuje rovnocený duel, aby se něco rovnalo, musí být dva anebo více činitelů. Duel může být spravedlivý, rovnocení mohou být soupeři v něm. Taky nejde o nějakou neschopnost, záleží na rozložení vlastností-schopností, ani není možné je porovnat. Duelové schopnosti míření a uhýbání jsou podhodnoceny. Myslím že by se to mělo v budoucnu trochu srovnat.
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Doufejme, že až si to Inno otestuje, tak přidá tuto možnost všem. V ideálním případě by ty úkoly mohli přidat aspoň všem greenhornům, když je set dělaný vlastně pro ně. K čemu by ten set byl levelu 99 s charakterem dobrodruh? To mi na tom přijde to nejpodivnější. :)
 

DeletedUser

Guest
Určitě není správné, že všichni nedostali sáňky. Protože třeba u mě zasáhla vyšší moc, na pár dní jsem kalendář ztratil, poté jsem ho poctivě vybíral po dnech, přesto jsem sáňky nedostal.

pravda pravda , ja jsem poctive jel jak sem mel a mam je ale kdyz nekdo nebyl kazdy den na netu tak (3x nestihl) mel smulu celkem blbe no
 

Deleted User - 31870

Guest
Pravda, k čemu by jinak takovým vysokým levelům byly, když existují mnohem efektivnější sady. :)
 

DeletedUser

Guest
spis se jim vuuubec nepovedla grafika protoze je to horsi a horsi to co delaji a greenhorn set uz nesedi do hry po graficke strance
 

DeletedUser

Guest
Doufejme, že až si to Inno otestuje, tak přidá tuto možnost všem. V ideálním případě by ty úkoly mohli přidat aspoň všem greenhornům, když je set dělaný vlastně pro ně. K čemu by ten set byl levelu 99 s charakterem dobrodruh? To mi na tom přijde to nejpodivnější. :)

Tvá argumentace mi příjde logická. Nicméně já jsem rád za každý úkol, aby mě/nás ta hra ještě bavila...
 

DeletedUser

Guest
Doufejme, že až si to Inno otestuje, tak přidá tuto možnost všem. V ideálním případě by ty úkoly mohli přidat aspoň všem greenhornům, když je set dělaný vlastně pro ně. K čemu by ten set byl levelu 99 s charakterem dobrodruh? To mi na tom přijde to nejpodivnější. :)

No třeba pro mne má sběratelskou hodnotu.
Možná že se pletu ale nemá náhodou ten úkol ten kdo jede na premium?vysvětluji si to tak proto že ani synátor ani má lepší polovička ten úkol nemají.
 

DeletedUser

Guest
to nebude tím... já ty nové úkoly mám na arizoně a nugetů jsem se ani nedotkl...;)
 

DeletedUser1575

Guest
mě se upadate velmi líbi po době klikání jde konečně zase pořádně hrát systém kalhot a opasků je zajímavý a hlavně se mi líbí zemětřesení v žebříčku na S1
 

DeletedUser1318

Guest
4 charaktery a světe div se, všechny MOHOU duelovat...
proč se ovšem někdo v hotelu může schovat na plných 8 hodin a někdo ne?

rovnost, srabíci, strach a orientace s tím přece nemá co dělat

a prosím nehrajme si tady na to, že existují duelanti, kteří si pravidelně nekontrolují výbavu/úroveň a minulé pohyby svého cíle když dojde "na věc" :)
Já ti nevím, já tomu rozumím tak, že je úplně jedno, kdo dueloval, těch 45 minut se po duelu počítá hráčům, kde jsi odvodil nevýhodu pro duelanta?
A mimoto koukám, že duelantům, a v tomto případě oravdu jenom jim, přibyla další výhoda:
"nový bonus pro duelanty: akční rádius - duelanti mohou vyzývat ostatní hráče z určitého okruhu k duelu bez trávení času cestováním"
PS: Jak jsi přišel na to, že west je hlavně duel, to nechápu vůbec. ale to je můj problém.
 

DeletedUser

Guest
No třeba pro mne má sběratelskou hodnotu.
Možná že se pletu ale nemá náhodou ten úkol ten kdo jede na premium?vysvětluji si to tak proto že ani synátor ani má lepší polovička ten úkol nemají.

Mám 3 postavy na různých světech s různým nickem. U dvou jsem si platil nugety a ten úkol tam mám. U jedné postavy nemám premiuma úkol tam nemám, tak nevím :)
Přijde mi, že ty nugety tam přecejen hrajou roli, ať už si třeba někdo to premium koupil, nemusí ho mít zrovna teď aktivovaný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru