• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - West sraz 2011

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    42
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Tak bohužel ale mě tam neuvidíte ... :) Nemám možnost se "tak daleko" dostat ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Šikland
- chtěli jsme sraz původně tam, odmítli nás, že jim tam jezdí na víkendy 10 000 lidí a nemají pro nás prostory

BARTON CITY
- u Ostravy, nevyhovující doprava pro většinu

FOLFTOWN
- u hranic, horší doprava, bez restaurace v areálu

Saloon v Beňovech
- klasická hospoda ve westernovém stylu, bez programu (max. večer hudba)

Fort Hary
- drahý pronájem, neaktualizované webovky, špatná komunikace

Vochtánka
- bez programu (v případě programu vysoké ceny)

Dnešice
- možnost akce pouze během jejich akce, jinak bychom museli pronajmout celý areál


jestli se navrhovalo ještě něco jiného, tak už si na to nevzpomínám..
-------------------------

Jestli víte o lepším místě, můžete si dát příště tipy.. Kritizovat zvládne každý, ale sehnat dobré místo s příjemnými a ochotnými lidmi je v dnešní době, kdy chce každý pouze rýžovat prachy, dost problém. Vážíme si toho, že nás v Boskovicích neodmítli.
 
A kam se pojede příští rok, když je to všude tak zapráskané, zase tam samo?

Ps: Jak tady Sup správně podotkl, je třeba ušetřit jinde...
 

DeletedUser7836

Guest
Kam sa pôjde na budúci rok sa bude riešiť na budúci rok.
Ak niekto nemôže prísť je nám to ľúto, ale nikdy sa nedá vyhovieť všetkým.
 

DeletedUser4

Guest
Tak vážení, ti co přijet chtějí, přijedou.

Jistě sami uznáte, že sraz o cca. 100 očekávaných účastnících se nedá pořádat na louce za Prahu.

Boskovice jsou podruhé, ano. Jedeme tam proto, protože nám vyšli vstříc, již loni to bylo bezva.
Pokoušeli jsme se najít zázemí jinde a i v jiných westernových městečkách a nebyl o naší komunitu zájem nebo prostory.

Ano, lze se na srazu ubytovat za 3000,- na víkend, ale to je ta nejdražší varianta - ubytování.
Cena kterou uvádíš Morbusi je za hotel nebo apartmán.

Není v našich silách se zavděčit všem, pokud se na sraz nechystáte, nemusíte hned vše kritizovat. ::(:
 

DeletedUser13514

Guest
tu louku za Prahou bych bral, aspoň nějakej sraz a celkem blízko :D
 

DeletedUser12762

Guest
Asi ne protože:
autem= Celkový čas 3 hod, 4 min=vzdálenost 272 km
Vlakem= Celkový čas 5 hod 18 min=vzdálenost 288 km
moc mě to mrzí :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám to asi 120 Km,tak nevim,ale snad se mi podaří přemluvit rodiče na celodenní výlet. :)
 

DeletedUser

Guest
Z toho výčtu míst, dle mého ještě jedno: Fort Beaver. Znám je pouze z Netu, tak pro příště zkuste třeba i je, snad...
 

DeletedUser

Guest
ALOHA ALL :O)

V tento termín mám dovolenou, takže volno a energie a chuť by byla.
Ale rozhodně nemusíte mít vůbec žádný strach, že bych vám přijela kazit sraz...
Doby kdy jsem aktivně reagovala na jakýkoli sraz, jsou nenávratně pryč.
Raději budu sedět doma u počítače a udělám lépe.
 

DeletedUser

Guest
I když mám v tu dobu volno,dokonce mám povolení od rodičů vyjet do Boskovic+by mi mamka zaplatila cestu,tak zřejmě nepojedu.

Když jsem si tak prohlížel fotky,viděl jsem samé dospělé,sem tam nějaké dítě opodál....
Prostě se bojím,že bych se tam s nikým moc nebavil,jelikož řeším stále jiné věci,než dospělí.
Než abych stál někde v rohu a čekal na konec srazu,tak radši budu doma.
Ruku na srdce dospěláci,bavili byste se se čtrnáctiletým harantem jen tak?
 

DeletedUser

Guest
Hele neboj,mě je 12 a možná tam pojedu,řekl bych že tam okolo 10 lidí našeho věku bude. :)
 

DeletedUser

Guest
Budeš se divit, ale mnohdy je někdy lepší pokec s těmi, kterým je třeba nějakých "náct...", než rádoby chytrýma dospělákama. Jde o to: chceš si bavit, nebo ne, nebo ve všem hledat "něco". Podívej, já chodím se svým synem teď na výšlapy, mě je 46, jemu 16. On ale chce se mnou chodit, proč asi... Co myslíš... Asi jde o to že mu nevnucuji nic ze své "rádoby" moudrosti dospělosti, on je mě roven a VO TOM TO ASI JE... Hm, tak co ještě pořád nechceš na sraz?
 

DeletedUser

Guest
Na sraz chci celou dobu :D
Tak snad to klapne a při nějaké partičce pokeru bude sranda :)
 

DeletedUser

Guest
Já bych možná přijel.... Ale rodiče s sebou rozhodně brát nehodlám.... Alespoň si od nich odpočinu.... Už mám toho rozmazlování a věčného starání až po krk....
 

DeletedUser

Guest
sraz

Zvazuji ucast,kdyz tedy bude chtit pritelkyne vyvencit...-) KDyz tak bych jel autem ze Slovenska, 2 mista jsou volna.. (drobny detail,kdo jste tam uz byl: je tam nejaky bankomat,ci smenarna?)
 

Deleted User - 31870

Guest
Podle netu jsou v Boskovicích (nemyslím teď westernové městečko) bankomaty:
Česká spořitelna, a.s. (1)
Československá obchodní banka, a. s. (2)
GE Money Bank, a.s. (1)
Komerční banka, a.s. (1)
Poštovní spořitelna (2)

Směnárnu nevím, jedině někde po cestě ve větším městě.. U suvenýrů a jídla se platilo v české měně, nevšimla jsem si přepočítacího kurzu na euro. Atrakce se platily za jejich peníze (ty se vyměňovaly u nich v bance). Poptáme se ještě, jak to tam funguje s eurem, abyste si nemuseli zbytečně směňovat měnu.
 

DeletedUser

Guest
dekuji za info i snahu zjistit o eurech..Temer urcite pojedu,protoze mi emailem poslali 1 volnou vstupenku,jaks to tady psala v oznameni o srazu..Jeste jednou dik
 
Nahoru