• V úterý 22.9. proběhne aktualizace na verzi 2.134. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - West sraz 2011

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)

• Celkový počet hlasujících
    42
  • Anketa uzavřena .

DebRam

Guest
ALOHA ALL :O)

Mnohokrát děkuji za velmi podařenou akci.
Sice jsem byla přesvědčená o tom že nepřijedu, ale rozmyslela jsem si to na poslední chvíli a udělala jsem dobře (ikdyž má přítomnost na srazu se omezila jen na pár okamžiků kvůli zpátečnímu spojení do Prahy).

Tentokrát jsem věnovala i o něco větší pozornost okolí (tedy western city) a ne jako posledně, kdy jsem z celého městečka poznala důkladně jen Tavernu :)

Chtěla bych poděkovat organizačnímu týmu a popřát jim hodně dalších vydařených akcí.

PS: mé velké díky patří i kowboji od Berouna, se kterým jsem sdílela kupé na zpáteční cestě do Prahy.

Marapav

Guest
Musíš vydržet, chvíli to trvá, administrátorka to musí dělat ručně. Ale určitě to bude brzy.

Já nechci ty nuggety, to počítám s tím, že to potrvá týdny..., ale zajímá mě, kolik se jich dostane. O tom se slíbilo, že to tady bude do příštího dne :)

Marapav

Guest
Nechci tady házet čísla, která nemám na 100% ověřeny, ale udělám vše pro to, aby to tu dnes bylo.

Marapav

Guest
Takže již to mám prověřeno, takže tady to je :

Každý účastník srazu, který byl dopředu registrován obdrží 200 nuget.

Za soutěže (myšleno ty, které probíhali na srazu):

1.místo - 600 nuget
2.místo - 400 nuget
3.místo - 200 nuget

Já nechci ty nuggety, to počítám s tím, že to potrvá týdny..., ale zajímá mě, kolik se jich dostane. O tom se slíbilo, že to tady bude do příštího dne :)
Ty mě podceňuješ.. týdny? Pátek večer budou komplet obdarováni.
Je toho spousta, nevím kdo ti řekl že do druhého dne. V neděli jsem byla celý den na cestě a v pondělí jsem byla mrtvý člověk :D
V úterý mě trošičku přestala bolet hlava a tak jsem se do toho pustila :indián:

Nepřehlédněte:

Výsledky her na srazu

Naposledy upraveno:
Ty mě podceňuješ.. týdny? Pátek večer budou komplet obdarováni.
Je toho spousta, nevím kdo ti řekl že do druhého dne. V neděli jsem byla celý den na cestě a v pondělí jsem byla mrtvý člověk :D
V úterý mě trošičku přestala bolet hlava a tak jsem se do toho pustila :indián:
S těmi týdny jsem to možná trošičku přehnal :p. Ale doopravdy jste říkali, že do druhého dne dáte na fórum výsledky soutěží a jejich ohodnocení...

Vudcaa

Guest
Zdravím, našiel by sa nejaký dobrovoľník, ktorý bol na zraze a napísal by nejakú kratšiu/dlhšiu reportáž o zraze? :angel:
Pôjde to do Kmeňového magazínu, oficiálny magazín DK.

Kto má záujem, nech sa ozve Marapavovi.

Ďakujem :indián:

Výborně, nuggetky mi už přišli, ale bohužel mi jich přišlo jaksi málo :(. 800 místo 1400 což je celkem velkej rozdíl :(