• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ale jak říká Honza hráčům TW se nikdy na 100% nezavděčí...
 

DeletedUser8989

Guest
Když tu říkáte o tom trhu tak proč si nestáhnete mod a můžete prodávat věcí kolik chcete .. Myslím že by měli příjít už s něcím pořádným jako byli pevnosti což bylo super ,nikdo nevěděl jak se řídí panáček atd. prostě novinka která se povedla ! Od té doby když nebudeme brát řemesla + opasky + kalhoty tak to je jen o grafice přidání nových ukolů atd. neříkám že to neni špatné ale chtělo by to zas po dlouhé době něco většího .. pár nápadů mám ale jak tu bylo psáno je srašně malá šance možná i nulová aby se ten návrh dostal k INNO .. Takže ám nezbývá nic a musíme čekat ...
 
Ten skript zatím nebyl našimi adminy povolen, takže ho někteří raději hráči nepoužívají...

PS: taky mám pár nápadů, nevím jestli by vývojáři zapracovali do hry všechny naše napady...
 

DeletedUser6989

Guest
PS: taky mám pár nápadů, nevím jestli by vývojáři zapracovali do hry všechny naše napady...

Oni mají svoje plány.Vždyť oni ví nejlíp,jak si udržet zákazníky (viz. české světy 1-5 :D ).Osobně jsem navrhoval něco jako podnikání kdy by hráči z města společně rozvíjeli např. farmu.Podnikání by bylo spojeno s novými questy,přinášelo by produkty pro řemesla,dalo práci stavitelům a vyžadovalo by spoustu peněz.Těch věcí,které by se dali navrhnout je spousta,ale otázkou je,zda udrží hráče u hry.Zatím máme co dělat,protože díky updatu přibyla nová sada,k jejíž získání je třeba hodně úsilí,peněz a ČASU a to je přesně to,co INNO potřebuje.Osobně jsem se na beta foru ptal,resp. podal návrh na využití zkušeností po lvl 120.Sami hráči mi odpověděli,že jim lvl 120 stačí a že se teď soustředí na získání nové sady a expy jsou stále IN,protože určují pořadí hráčů v žebříčku.Řekl bych,že nejlepší věc,kterou může INNO udělat pro udržení hráčů je ta,že do hry vloží něco neomezeného,co chytne hráče hoodně dlouhou dobu,např. slíbené neomezené úrovně některých budov ve městě.
 
Oni mají svoje plány.Vždyť oni ví nejlíp,jak si udržet zákazníky...

No i když se nám to nezdá, anebo si myslíme něco jiného, skutečně to ví nejlépe a je to čistě na nich co udělají. Je to jejich produkt, jestli udrží zákazníka a West bude výdělečnou věcí, to padá na jejich hlavy. Každopádně na odpovědných místech sedí oni, ne my, až tam budeme, tak pak můžeme určovat co bude.
 

DeletedUser

Guest
Když jsem zjistil, že se chystá nový design hlášek a inventáře, byl jsem potěšen. Na co opravovat bugy? Nový inventář a hlášky přece stačí... Touto strategií se Innogames prezentuje již dost dlouho. Nedávno zavedená řemesla, naprosto zbytečné. Oživení hry to nepřineslo, jen zmatek. Tržiště jsou zahlcená surovinami na výrobu dalších surovin, o kterých nikdo neví, k čemu jsou. Navíc chat na Coloradu nefunguje již pomalu měsíc a žádnou snahu o zlepšení nevidím, nedokážu si to představit na německých nebo anglických serverech, tam by hráči prostě se hrou skončili. Tady vidím trochu problém i z české strany, trochu na ně přitlačit by určitě nevadilo.
 

DeletedUser8870

Guest
Tady vidím trochu problém i z české strany, trochu na ně přitlačit by určitě nevadilo.

Německá strana je podle mě poměrně dost arogantní a pomalu začíná ignorovat i ostatní pomoci z jiných zemí, starají se pouze o sebe.

Třeba když měli připravený nějaký update asi 1.31? Tak ho dali ho pouze na DE server, ale nevím přesný důvod možná se mílím, ale tohle mi stačí :zásek:
 

Deleted User - 31870

Guest
Jistě, že si ho napřed nahrají na vlastní servery, aby zjistili, jak bude fungovat v podmínkách klasických světů (stále si neuvědomujete, že Beta má některé odlišnosti od ostatních světů).. Když jim nahlásí hráči chyby, vytvoří opravný updaty a bugfixy.. teprve pak nahrávají na další světy. Mimochodem - opravný update 1.33.1 byl prvně na NET a pak na DE (netuším proč).
 

DeletedUser1318

Guest
... Když jim nahlásí hráči chyby, vytvoří opravný updaty a bugfixy.. teprve pak nahrávají na další světy...
A na těch pak další chyby ignorují, přesto, že jsou opravy opakovaně urgovány.
A děje se to pořád, a čím víc těch nedodělků je, tím je to otravnější.
 

DeletedUser

Guest
A na těch pak další chyby ignorují, přesto, že jsou opravy opakovaně urgovány.
A děje se to pořád, a čím víc těch nedodělků je, tím je to otravnější.

Nejhorší na tom je, že jsou to většinou triviální chyby, jejichž oprava netrvá dlouho. Teď například nevidím, kdo kolik přispěl do městské kasy, místo částky je tam 0$. Vzhledem k tomu, že ten zdrojový kod musí být na všech světech stejný a na nové světy se jen kopíruje, nemůže být těžké najít příčinu....
 

DeletedUser8870

Guest
No jsem zvědavý jak dlouho budeme čekat. Třeba na toto či na opravu toho chatu už je to otravné, domluva je tzv. nulová...
 

DeletedUser8989

Guest
Obávám se že je tu docela zbytečné o tom diskutovat ,my s tím nic neuděláme ...
 

DeletedUser

Guest
Oprava banality jako žebříčku na s7 trvala jen dva roky:-). Chat je trochu těžší, takže až bude svět na K třeba se dočkáte:-)
 
chce to neusnout na varvinech se zalozenim topiku na foru, ale furt a intenzivne urgovat mistni suport at urguje nemce ... nekdo z vise jmenovanych to ma klasicky znacne haku, ale po par upominkach se k vetsinou probere ...
 

DeletedUser

Guest
chce to neusnout na varvinech se zalozenim topiku na foru, ale furt a intenzivne urgovat mistni suport at urguje nemce ... nekdo z vise jmenovanych to ma klasicky znacne haku, ale po par upominkach se k vetsinou probere ...


Toto neřeší support.
 

DeletedUser7904

Guest
Na bete prebehol update na verziu 1.34 :klubun:

New features
[SPOIL]
Inventory got a total new design!
You can now search your inventory!
No more scrolling for days - the inventory is split up to pages now!
New filters on top - new items, set items
The market got redesigned too!
No need to search for an offer every hour from now: introducing item watch list!
More items can be put up on the market!
Wanna know about discount prices quickly? Don't look any further! Introducing what is hot!
Now you can see how much do other players sell the item you're putting up on the market!
The church can be built now, giving a special bonus by every level!
You can reenter a town from now on for just 10 nuggets anytime - no need to wait for hours!
A new button has been added to the game to report bugs from right there


Improvements

Page jumping reimplemented on the report window
The selected profession will be displayed on the character profile (not ready yet)
Player nicks will be separated by , on the poker lobby for better overview


Bugfixes

Buttons to change access restrictions and to link a whole page of reports was missing after the redesign, now reimplemented
There were some bugs in displaying duel reports
Deleting a complete folder of telegrams didn't work properly with the new telegram window, now fixed
Duel reports always opened in html and regardless of the last set setting (html <-> flash)
Previewing a new telegram showed the whole text in bold
When opening the ingame forum in a new window/tab the BB-codes bar was missing while writing a new post/editing an old post
When you had more popups open and you clicked on the forum popup that popup didn't get focus.
Minimizing the telegram window while writing an answer made the text to be gone, now fixed
Shared achievement reports showed the date when you gained the achievement, not when the receiver gained it
Duel page: Long player names destroyed the layout
[/SPOIL]
 

DeletedUser1442

Guest
Jo a inventář je něco strašnýho.

S tou grafikou předmětů máš pravdu, je to hnus.
 

DeletedUser7904

Guest
Mne sa hlavne nepáči zmena grafiky niektorých predmetov :-/
 

DeletedUser7904

Guest
[SPOIL]
134iv.jpg
[/SPOIL]

+ Kostol sa dá stavať a má pridávať aj nejaké bonusy .-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru