• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14730

Guest
ono to nevipadá zase tak hrozně ale to jaký je to teď je určitě lepší hlavně přehlednější,neni tam tolik zbytečností a rozdělit invetrař na 2 okna taky nebylo moc chytrý.
tak mě napadá že ten inventar i trh jakoby byly nahoře zasněžený tak je to třeba jen na zimu co myslíte?
 

Deleted User - 31870

Guest
Přečti si oznámení ve hře - zasněžený vzhled bude všude pouze přes Vánoce..
 

DeletedUser14730

Guest
no právě a jestli se mi to nezdá a je to opravdu sníh tak co tady těch 7 stran řešíme?*V13*
 

Deleted User - 31870

Guest
Update, který má přijít.. :) Právě jsem ti naznačila, že ten zasněžený vzhled je pouze dočasný, to se ale netýká ostatních změn, o kterých tady debatujeme - ty Inno plánuje zavést v dalším update.. (třeba ten inventář, trh,..)
 

DeletedUser14730

Guest
aha tak sry to mi nedošlo mam totž trochu delší vedení*V12*
 

DeletedUser753

Guest
Je to jen o zvyku. Na všechno si časem zvyknete. A bude mě zajímat kolik lidí opravdu odejde :)

Jediný mi vadí ty malinkatý ikonky v inventáři. To abych si vzal lupu. Mám přitom 19" LCD. Co potom ostatní s ještě menším monitorem. Nebo v německu už nemá nikdo menší monitor než 26" ? :)
 

DeletedUser

Guest
Já musím říct, že se mi nový inventář líbí. Stačí když malinko zvětší ikony věcí a trošičku zesvětlí pozadí a bude to supr :)

Naopak řešení trhu se mi nelíbí.

No, uvidíme, co nám Němci ještě přichystají :)
 

Pawn

Člen týmu
Nové budovy/Vylepšování kostela , chátrání budov.. o tom ještě asi není známo kdy bude že?
 

DeletedUser

Guest
já teda nechápu tolik updatů, v poslední době toho bylo tolik nahromaděné, je pravda, že jsem nesouhlasil s novými okny na telegramy a oznámení + pár menších chyb, ale to by ještě šlo, změnili i inventář a ted ho chcou změnit zase což zase není tak hrozné, avšak ta úprava těch předmětů je příšerná, administarce westu by neměla dopustit spuštění něčeho takového, nejsem si jist jak to vnímají, ale zajímal by názor
 

DeletedUser

Guest
a teď jsem koukal na ten trh a to je ještě horší a nepřehlednější , než už tak hrozný a nepřehledný inventář ... jestli tohle zavedou u nás , tak nepochybuji o tom , že mnoho hráčů odejde a já budu mezi nimi..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Hm,vylepšování kostela je super věc.S každou úroveň dává malý bonus.Sranda ale je,že nikdo neví jaký.Vůbec bych se nedivil,kdyby pomocí nekonečného vylepšování kostela udržovali hráče ve hře *V6*
 

DeletedUser14730

Guest
nevim jak teď ale dřív když sem hrala tak jsem se před stavenim ve městě pomodlila a pak se výstavba povedla líp takže k tomu asi bude kostel. Nevim teda jestli i na něco dalšiho.
 

Pawn

Člen týmu
To stim kostelem, že pak padají do obchodů lepší věci je lež... Modlil sem se bylo to rezavý naopak bez toho tam byly drahý věci a ostrý/přesný zbraně...
 

DeletedUser

Guest
Ted sem po dlouhe dobe se byl podivat na betu a je tam novy update 1.34 a je tam cosi noveho, nevite co to je? obratek ve spoilu
[SPOIL]
divneee.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser8423

Guest
Residences je obydlí, to tam bylo vždycky. Akorát jsi se ho nevšiml, protože nemá svou fyzickou budovu. Church je kostel. Ten tam byl sice taky vždycky, ale nedal se stavět, což teď už ano.

Ten inventář ani trh se mi vůbec nelíbí. Řešení inventáře by ještě ušlo, kdyby to zvětšili. Teď se v něm nedá opravdu nic najít. Trh je celkově hrozně zmatečný a přeplácaný.
Nové obrázky předmětů docela ujdou. Třeba nové znázornění trojcípáků se mi hodně líbí.
 

DeletedUser14730

Guest
To stim kostelem, že pak padají do obchodů lepší věci je lež... Modlil sem se bylo to rezavý naopak bez toho tam byly drahý věci a ostrý/přesný zbraně...

to nerikam ja myslim ze se jako postavilo vic bodu nebo tak něco, ja uz si to moc nepamatuju je to asi 2 roky
 

Pawn

Člen týmu
to mě se nový obrázky hnusí všechny ... čest vyjímkám "Mokasíny" . Ale to ostatní je pro mě hnus.
Jinak kostel teda má neomezenej počet stupní?
 

DeletedUser14730

Guest
třeba ten kostel ještě neni dodělanej tak tam nedali do jakyho levlu se může postavit
 

DeletedUser6989

Guest
Ne,jde o budovu,kterou lze vylepšovat do nekonečna.Na betě v nejvíce vystavěném městě už má 30. úroveň (a město má téměř 100 000 stavebních bodů)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru