• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10597

Guest
Ano, přesně.. Já myslím, že ještě pro 1.34 není script.. :)
 

DeletedUser

Guest
to jsou jen denní úkoly, a bohužel s jejich příchodem se snížila odměna za všechny denní úkoly, na druhou stranu rychleji se dostaneš na odměnu (pštrosa)
 

DeletedUser

Guest
já už se nemůžu dočkat ostatně jako vždycky a doufám ,že update přinese něco nového do hry
 

DeletedUser

Guest
Trh mi nějak podezřele připomíná aukce z WoWka (World of Warcraft)..
 

DeletedUser8423

Guest
Proč rozdělovali ten inventář?

Když 1,34 nasadili na betu, vadilo mi hodně věcí, tohle nejvíc. Postupem času ty věci co mi vadili buď odstranili, nebo jsem si zvykl. Tohle ale zůstalo.

Prošel jsem celé beta fórum, jestli nenajdu odpověď na to, proč to rozdělili. Nedočetl jsem se. Nejsem sám koho to zajímá, takových podobných otázek tam hráči položili několik, ale bez reakcí.

Neví někdo proč? Kdo by mi to byl schopen vysvětlit, byl bych mu vděčný.
 

DeletedUser

Guest
updaty tvořené innem mi mají stejný efekt jako zákony naší vlády :)
Jakejkoliv novej nápad jak něco zlepšit, vede tak akorát k tomu, že se všechno ještě víc zhorší :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Proč rozdělovali ten inventář?

Když 1,34 nasadili na betu, vadilo mi hodně věcí, tohle nejvíc. Postupem času ty věci co mi vadili buď odstranili, nebo jsem si zvykl. Tohle ale zůstalo.

Prošel jsem celé beta fórum, jestli nenajdu odpověď na to, proč to rozdělili. Nedočetl jsem se. Nejsem sám koho to zajímá, takových podobných otázek tam hráči položili několik, ale bez reakcí.

Neví někdo proč? Kdo by mi to byl schopen vysvětlit, byl bych mu vděčný.

Někde se o tom zmiňovali, že to rozdělení na stránky je z důvodu nižšího zatěžování serverů, které nebudou tolik lagovat.
 

DeletedUser8870

Guest
Hm to je podle mého uvážení blbost. Tímto by se nesnížila zátěž, pouze kdyby se pohrabali v základním kódu JS scriptu. Také zmenšili obrázky což podle mého nějak zmírní počet stažení trafficu, ale ta grafika oken je dost náročný obrázek a pro starší PC? No je to prasárna. Ta nová grafika to podle zatěžuje jsou naročnejší ty obrázky na stahování čím dál více... Proto podle mého zmenšili ty obrázky položek, ale rozdělit kvůli tomu i inventář? To myslím, že nebude ten důvod..
 

DeletedUser

Guest
The inventory window was separated because before this we had about 4 inventory screens over the game, which was.. well let's say not optimal. You couldn't filter on the inventory next to the trader, or next to the market, which was pretty lame. That's why the inventory now comes up in two separate windows, because the same backpack "widget" can be used at traders, market, fort storage, basically everywhere.
__________________
Yours sincerely,
kankalin
Community manager

Tady je vysvětlení.
__________________

EDIT Nortia: Dalo by se v podstate prelozit tak, ze okno inventare bylo rozdeleno z duvodu pouziti okna s filtrem vyhledavani i na trhu, u obchodnika, pri umistovani surovin do skladu pevnosti a tak dale.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nikoho ale nenapadla moznost, ze serveri su menej zatazene, kedze tisice hracov zmazalo ucty :)

tak sa nemuselo nic optimalizovat. Inak tu mate perlicku: Ak pridate bid na predmet na trhu uz si ho viac nemozete kupit za okamzitu cenu alebo znovu nan bidovat. Musite jedine pockat, az kym niekto ponukne viac a potom mate znovu sancu bud si predmet kupit alebo zvysit ponuku. Niekto asi snupal v Hamburgu, ked toto pridali do hry. No radsej uz viac nenapisem, lebo nechcem kartu, kedze na bete mi jednu dali. Som si neuvedomil, ze sa demokracia cenzuruje na TW forach.
 

DeletedUser8423

Guest
Děkuji všem, co se mi pokusili odpovědět na můj dotaz a vysvětlit mi, proč se inventář rozdělil.

Když se ukázalo, že to rozdělení má nějaký rozumný důvod, byl jsem skeptický a smiřoval se s tím, ale dneska se na betě objevila nová, lepší, verze inventáře. Je sice stále rozdělený, ale aspoň jsou obě části u sebe. :)

beta.jpg


EDIT:
Jak jsem teď zjistil, radost byla asi předčasná. Na betě je už 1.35 a s ní přišlo to lepší umístění inventáře se kterým teď jde i mnohem lépe pohybovat.
K nám se ale chystá teprve 1.34 :( Takže asi nějaký čas na tom špatném budem muset vydržet.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru