• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser13138

Guest
tak to tak vypadá,že kovářské řemeslo bude k ničemu protože ty itemy tam co přidávají utok a obranu.takže kovářovi klesnou tržby
 

DeletedUser

Guest
Energie + život se dají taky koupit :( řemesla budou pokulhávat ,ale i tak se vyplatí jako kovář mít leštící kámen přidá krásně na duel
Měl bych otázečku ????-je někde napsaný co bedny obsahují ?? něco konkretního nemyslím (obsahuje produkt v hodnotě až 10 000$)
A malý návrh : aby se dluhopisy dali prodávat na tržišti určitě by to hráči uvítali
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Cenný papír,který nejde prodat,není cenný papír. Mělo by se to přejmenovat třeba na "potravinové lístky","tuzexové bony" nebo "INNO poukázky". Takto je to zavádějící a "zavánějící".
 

DeletedUser

Guest
Dotaz: když něco koupím za UPB, tak to můžu u obchodníka prodat? A když ano, tak za co?
 

DeletedUser

Guest
Tak se nám to blíží.
Budou některé truhličky (nadále) dražitelné na trhu?
Vím, že na betě zabllokovali dražitelnost truhle z bitev a pak to dávali zpět. Jaký je teď stav?
 

DeletedUser

Guest
No a co ty truhly za dluhopisy, lze je dražit na trhu?

Docela se na update těším, pokud bude opravdu rychlejší inventář a ty nové denní úkoly půjdou plnit :)
 

DeletedUser13514

Guest
V tuto chvíli jsou na betě dražitelné ty klasické ''bitevní'' - dřevěná, s železnými pláty, s ocelovými pláty. Tak snad to tak bude i v našem updatu.
 

DeletedUser

Guest
Ještě bych se chtěl zeptat,jak to bude s návody na nové recepty. Půjdou se nějak normálně sehnat a nebo to bude jako třeba s rostovlasem,který už na Arizoně sháním půl roku?
 

DeletedUser

Guest
Obchod Union Pacific bude jako nová budova ve městě nebo něco jako dědek v inventáři?
 

DeletedUser

Guest
Něco jako ten obchodník.

ups.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8458

Guest
Celkom sa teším grafika sa mi páči a takisto aj nové veci ktoré prídu do hry.

 

DeletedUser

Guest
Na betě už 1.35 testuju nějakou dobu(LV 117) a tak se mi zdá,že mohli udělat více možností jak získat UPB v denních úkolech.Duel 2x,duel 3x s NPC,řemeslo 3x a 4x 15min úkol.Nevím jestli to bude stejné i zde,ale pokud je někdo překopaný jen na HP,tak bude dost omezen na práce,které se každý den mění.Spíš je to pro vyšší LV.Nepoužívám na betě premium a dá se vše splnit,ovšem už mi nezbývá skoro vůbec žádná energie na zlepšování postavy,hledání surovin na řemeslo atd,takže to bude opravdu hodně o nugetech.Jinak už to vypadá mnohem lépe než na začátku,když bylo vše hooodně malinké,temné,hadry se taky pokusili změnit,naštěstí po vlně nevole to vrátili zpět a vylepšili i konečně ten trh,takže jsem taky zvědav jak to nakonec bude vypadat na CZ serverech.
 

DeletedUser

Guest
Upravuje se taky počet potřebných produktů pro výrobky na levelu 450
 
Nahoru