• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149
No můžu vám říct,že to bude každopádně šrumec.Člověk nebude vědět co dřív,teda pokud to všechno bude chtít stíhat,denní úkoly,řemeslo,duely a večer bitva :-) Osobně hraju na 3+1 světech a budu to plnit jen na Arizoně kde platím prémia,jinak je to asi běh na moc dlouhou trať.Na betě už jsem dostal i pár dluhopisů za práci.

No bude třeba věnovat více úsilí na jednotlivé světy, a třeba i pořestat hrát takové, kde se to jen tak šolíchá. Zkrátka hrát pořádně mkéně světů, zábavy budempořád plno a snad bude i kvalitnější hra, když se tomu budou hráči více věnovat.
 

DeletedUser

Guest
No,každopádně je to ve fázi testování na betě a jsem zvědav jaká bude konečná podoba tohoto veledíla.Škoda,že s těch denních úkolů vyřadili poker,mě se to docela zamlouvalo a byl by to docela dobře dosažitelný dluhopis.Hlavně mě překvapilo,kolik lidí si na Betě platí premium a né zrovná málo,jak už tu bylo někde řečeno,vždy dali akci po 100 kusech prémiových beden za 1000 nuget a jen se po nich zaprášilo.Udělali to během dne několikrát(3-4) a všechny bedny jsou fuč,docela maso.
 

DeletedUser

Guest
No ono v jiných zemích nemusí tolik řešit goldy maji jine příjmy tak se ani nedivím že zmizeli u nás to bude obdobné tomu tedy věřím taky nakoupíme a víc a víc ale mám rád novinky uvidíme těším se zase na změnu nějakou :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Zdá se mi že na to docela divne protože když se podívam na betu tak jsem tam za nějake 3 dny získal 6 bodu takže jde vidět že tohle bude záležitost opět hráčů kteří můžou vyhazovat za nugety.
 
Zdá se mi že na to docela divne protože když se podívam na betu tak jsem tam za nějake 3 dny získal 6 bodu takže jde vidět že tohle bude záležitost opět hráčů kteří můžou vyhazovat za nugety.

Neboj se, taky se k něčemu dostaneš. Při těch cenách to není zas nějak zlé. Zaměsíc se došolícháš ke vzácné truhle. Řekl bych že toto je velice dobré přilepšení. My hráči mužeme zase získat více. No a ty předměty jsou královské, nebude potřeba měnit schopnosti, když budeš potřebovat dosáhnout na nějakou práci. Doplníš to "výučním listem", to je přinejmenším pogrok.
 

DeletedUser

Guest
Zdá se mi že na to docela divne protože když se podívam na betu tak jsem tam za nějake 3 dny získal 6 bodu takže jde vidět že tohle bude záležitost opět hráčů kteří můžou vyhazovat za nugety.
Tak to nebude asi záležitost nugetů ale tebou, jen za denní úkoly v salonu máš nějaké 4 UPB a úkoly jsou tam po 15 minutách nebo produkt což je max. 24 energie, 3 NPC duely 15 energie, craft 3 produktů 0 energie, když dáš 2 normál duely 24 energie, když to sečteš tak utratíš 63 energie, to znamená máš ještě čas na 2 práce, za tohle dostaneš 8 UPB za den k tomu přičti 3 UPB body za úkoly co jsou jednou za 48 hodin, pevnosti taky nic nestojí tam si taky můžeš přilepšit. Já dělám jen denní úkoly a za ty 4 dny mám nějakých 44 UPB a nugety s tím nemají nic společného, ty jsou jen bonus že mohu dělat potom ještě více.
 

DeletedUser

Guest
Budou nějaké nové "denní" úkoly v salonu?

Ano, budou. Mám tam postavu na nízkém levelu, ale zatím to vypadá tak, že od každého v salónu dostaneš jeden úkol na produkt nebo 15 minut (30 na starých světech) práce adekvátní tvému levelu (ale ne nutně takové, které můžeš dělat). Za každý je jeden UPB, asi jich udělali spousty, jelikož jsem zatím neměl dva stejné (nevím, jestli všichni mají ten den stejné nebo je to úplně náhodné). Navíc můžeš jednou za 2 dny dělat crafterský opakovatelný úkol. Odevzdáš něco ze řemesla, které máš (jsem tam kovář, Indián chce po mě buď nabroušenou zbraň, řetízek na zbraň nebo brusný kámen; nabízí 1 UPB za nabroušenou zbraň, víc ty lepší).
 

DeletedUser

Guest
Tak to nebude asi záležitost nugetů ale tebou, jen za denní úkoly v salonu máš nějaké 4 UPB a úkoly jsou tam po 15 minutách nebo produkt což je max. 24 energie, 3 NPC duely 15 energie, craft 3 produktů 0 energie, když dáš 2 normál duely 24 energie, když to sečteš tak utratíš 63 energie, to znamená máš ještě čas na 2 práce, za tohle dostaneš 8 UPB za den k tomu přičti 3 UPB body za úkoly co jsou jednou za 48 hodin, pevnosti taky nic nestojí tam si taky můžeš přilepšit. Já dělám jen denní úkoly a za ty 4 dny mám nějakých 44 UPB a nugety s tím nemají nic společného, ty jsou jen bonus že mohu dělat potom ještě více.


umíš dobře počítat
hlavně ta 0 u těch produktu když bude chtít třeba dynamit si na tohle tady vspomeň na kolik energie tě to vyjde :D

Jak už psal kolega do tedˇ by nebylo nic a tedˇ bude šance aspoň na něco i bez nuget i kdyby byla jedna nebo dvě supr bedny za rok dříve by nebylo nic jo zamlouvá se mi novej update i když je vyloženě zaměřen na korunki hráčů:lovec:
 

DeletedUser13667

Guest
Já mám na betě 18 lvl, hraji bez nugget a denně získám tak 2-3 UPB. To je myslím dobré. Nesmíme to všichni brát jako strašnou nutnost hry. Je to jen další cesta, kterou se hráči budou moc vybrat. Teď mají řemeslo, bitvy, duely, nálezy, obchod aj. Tak teď si někdo bude libovat v dělání seznamu denních úkolů.
 

DeletedUser

Guest
přibyla nová ocenění tentokrát pro Union Pacific

u1.jpg
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat, kdy ta verze 1.35 bude nahraná na normální servery?
 
Nahoru