• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser

Guest
jediná věc na kterou se můžeš připravovat je craft a denní úkoly spojené s craftem :D
 

DeletedUser13514

Guest
mě by hlavně zajímalo kdy to bude?kdy?ať se na to můžu připravit,protože minule jsem tu přišel a nevěděl sem kam dřív skočit:D

Tak to zatím nevíme ani my, ale není to otázka dní, spíše si nějaký ten týden ještě počkáme.
 

DeletedUser

Guest
rep.jpg


tak po dnešní aktualizaci vypadají Reports hodně divně
 

DeletedUser11033

Guest
Ja dneska skocil na betu a i když sem tam mel odpracovane prace, report jsem nenasel ani jeden... to je pekna novinka :-)
 

DeletedUser

Guest
Ja dneska skocil na betu a i když sem tam mel odpracovane prace, report jsem nenasel ani jeden... to je pekna novinka :-)

musíš do telegramů a tam je ještě ta stará záložka na report :D

už to s tými všelijakými dennými úlohami trochu preháňajú :D už nebudem mať popri tom ani čas riešiť hru ako chcem ja :)

stačí jich udělat 1k dostaneš pštrosa a už je dělat nemusíš, teda pokud za ně nebude nějaká zajímavá odměna, mimochodem ty nové co vyžadují craftované věci si zaslouží nějakou lepší odměnu, ty náklady na ně se vůbec nevyplatí :D
 

DeletedUser

Guest
Co má s tímhle velbloud co do činění? Ta tabulka denních úkolů co je teď místo reportů neříká které máš plnit, a mě přijde dost nevýhodný odevzdat craftované věci za směšnou odměnu, když můžu splnit jiné 4 denní úkoly a mám taky splněno.

Jinak jsem zvědav co bude ten Union Pacific Anleihen.
 
s těma ukolama ve městě duchu už počítám a scháním produkty ale na s9 mam jen 250 hotových ukolu nj je to běh na dlouhou trat
 

DeletedUser

Guest
A nvíte kdy bude update 1.35 nahrán na CZ The West ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zatím není nahrán na anglické ani německé mutaci westu, takže to potrvá ještě dlouho (tipuji minimálně měsíc)

Dát pevné datum by bylo hádání z křišťálové koule. Neví to asi jistě ani Inno
 

DeletedUser11005

Guest
Na betě ten Indiánský opasek nemám nevíte čím to je??No chtěl bych se zeptat zda už je nějaké přibližné datum Up datu a jestli bude i stejný poměr papírů a nuggettů a zda budou i stejné ceny??např Resset Elixír za 1000Papírů/1000 nuggettů??

Děkuji za odpověď
 

DeletedUser12110

Guest
Na betě ten Indiánský opasek nemám nevíte čím to je??No chtěl bych se zeptat zda už je nějaké přibližné datum Up datu a jestli bude i stejný poměr papírů a nuggettů a zda budou i stejné ceny??např Resset Elixír za 1000Papírů/1000 nuggettů??

Děkuji za odpověď

Datum updatu nam zatim znamo neni. Dluhopisy jsou ve fazi vyvoje a pripominkovani hracu (Pred par dny byly vybrane prispevky odsud z fora posilany do Inna). O prechodu na novou verzi budete vcas informovani ;)
 

DeletedUser

Guest
Na betě ten Indiánský opasek nemám nevíte čím to je??No chtěl bych se zeptat zda už je nějaké přibližné datum Up datu a jestli bude i stejný poměr papírů a nuggettů a zda budou i stejné ceny??např Resset Elixír za 1000Papírů/1000 nuggettů??

Děkuji za odpověď
Ten indiánský opasek už byl stažen, myslím že důvodem bylo možnost jeho získání při úkolu Kmen. Co se týče cen tak můj názor je že se asi moc měnit nebudou, prodeje jim frčí vcelku dobře. Cenu toho reset elixíru nemůžeš srovnávat na betě je v premiu za 25 nugetů komplet reset takže tam se prodávat asi moc nebude, ale na normální světy je ta cena myslím adekvátní.
 

DeletedUser

Guest
No můžu vám říct,že to bude každopádně šrumec.Člověk nebude vědět co dřív,teda pokud to všechno bude chtít stíhat,denní úkoly,řemeslo,duely a večer bitva :-) Osobně hraju na 3+1 světech a budu to plnit jen na Arizoně kde platím prémia,jinak je to asi běh na moc dlouhou trať.Na betě už jsem dostal i pár dluhopisů za práci.
 

DeletedUser

Guest
denne questy pln iba tie kde mas produkty na splnenie, prpadne v salone tie po 15 min. zvysok bohuzial, duely a npc duely bude mozno pre niekoho problem, ale dobre ze nemusis duel vyhrat. za splnenie 3 uloh dostanes 3 bondy a za splnenie vsetkych 4 dostanes 4. kto vie, ci za splnenie celeho tyzdna je zvlast odmena.
 
Nahoru