• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

diskuze k Velikonocům

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7818
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
když vezmu v úvahu že na S1 bude set nahrán (kdoví jestli) o příští půlnoci tak je času méně :)

Chtějte prodloužení :)

Není času méně, víš co tě čeká a už teď můžeš šetřit dluháky :)
No, minimálně neni nutné kupovat za nugety úplně všechny položky.
 

DeletedUser

Guest
ja dostal 12 vajec :) a hadry zustali

no koukám, že o jedno víc jak já .o)) Jen nějak nechápu k čemu jinému s eten kostým ještě hodí. Navíc zajíc není zase až tak český zvyk a hledání vajíček taky ne. Ikdyž znám lidi co to praktikují, asi se to už holt od těch zápaďáků naučili.

MJ
 

DeletedUser

Guest
no koukám, že o jedno víc jak já .o)) Jen nějak nechápu k čemu jinému s eten kostým ještě hodí. Navíc zajíc není zase až tak český zvyk a hledání vajíček taky ne. Ikdyž znám lidi co to praktikují, asi se to už holt od těch zápaďáků naučili.

MJ

Proč od zápaďáků? My s bráchama jsme od mala měli po baráku poschovávané vajíčka a závodili kdo jich najde víc, byla to paráda....no a bylo to ještě hluboko za komančů....akorát to kazila mama, nadržovala nejmladšímu a radila mu :D :D
 

DeletedUser

Guest
Proč od zápaďáků? My s bráchama jsme od mala měli po baráku poschovávané vajíčka a závodili kdo jich najde víc, byla to paráda....no a bylo to ještě hluboko za komančů....akorát to kazila mama, nadržovala nejmladšímu a radila mu :D :D


Jako fakt !!! hmm hezký hledat v paneláku vajíčka to se dalo najit ledacos:)aspon byly tenkrát za 0.20 halířů:)
 

DeletedUser

Guest
...

prostě Velikonoce jsou jen další velký BUG v řadě
jinak hezký svátky přeji do Německa a užijte si to
volno kluci německý po té svědomité práci si ho zasloužíte :)
 

DeletedUser

Guest
Nechápu proč to pokaždé nahrajou těsně před jejich dovolenou, když s tím mají skoro pokaždé problémy. To to nemůžou nahrát o den dřív, ať mají čas na případnou opravu? Už mi fakt připadá, že v Innu dělá Pat a Mat.
 

DeletedUser753

Guest
To jsou questy jak v kocourkově. Nikdo neví pořádně co a jak. Kdo si to má sakra pořád pamatovat. Ať udělají v innu nějakej manuál pro blbý, protože tohle je už moc.
Na S1 se ani neobtěžovali nahrát do shopu tu blbou sadu. A skoro nikdo to neví. Jen pár lidí. Hlavně, že nugety, dluhopisy a zase nugetýýýýý
 

DeletedUser

Guest
Hele lidi, ty Velikonoční úkoly mají nějaký skrytý význam? Když je plním, myslím u postavy, nebo u toho daného úkolu, tak na sobě musím mít ten kostým, nebo nemusím? Jko už sem udělal hospodského aj šerifa a ten text, že jsem nenašel ani beránka, ani zajíce mně překvapil. Jako vypadá to, ež odměnu mi dali,a el su nějaký rozhozený z toho, jestli sem měl fakt něco najít (zajíce, beránka).
MJ
 

DeletedUser3617

Guest
Kde sis přečetl, že máš najít beránka nebo zajíce? :D:D:D
 

DeletedUser12070

Guest
Vždyt o žádný dluhopisy nepřijdete :D 50 dáte do nákupu oblečení ale pak je zase získáte z obílky :) + vajíčka jako bonus, ale taky mám trochu smůlu na s3 kde pořádně hraji jsem získal 3 vajce a na buffalu kde to moc nehrotím 8 vajec :D celkem na schvál no :)
 

DeletedUser13514

Guest
To jsou questy jak v kocourkově. Nikdo neví pořádně co a jak. Kdo si to má sakra pořád pamatovat. Ať udělají v innu nějakej manuál pro blbý, protože tohle je už moc.
Na S1 se ani neobtěžovali nahrát do shopu tu blbou sadu. A skoro nikdo to neví. Jen pár lidí. Hlavně, že nugety, dluhopisy a zase nugetýýýýý

Přímo v oknu ve hře je info o tom, že na s1 sadu nahrají až dnes o půlnoci, že to lidé nečtou je už věc druhá, ale my o tom informaci podali.

Přesná citace, že nekecám ;)

V opakovatelných úkolech se vyskytla globální chyba se západním a východním bodem, nejde tedy splnit úkoly. Technici byli informováni (bohužel budou přítomni až v úterý z důvodů velikonočních svátků, které v DE začínají již dnes), vyčkejte prosíme opravy a nepište zatím ohledně této komplikace na support, nemůžeme s tím nic udělat. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené problémy. Nové úkoly by měly fungovat v pořádku (na s1 přibude set až po půlnoci kvůli bugu v toolu).

Jinak úkoly (ve kterých je teď chyba) máš na wiki (přímo v oznámení o Velikonočních úkolech se na wiki odkazuje).


Hele lidi, ty Velikonoční úkoly mají nějaký skrytý význam? Když je plním, myslím u postavy, nebo u toho daného úkolu, tak na sobě musím mít ten kostým, nebo nemusím? Jko už sem udělal hospodského aj šerifa a ten text, že jsem nenašel ani beránka, ani zajíce mně překvapil. Jako vypadá to, ež odměnu mi dali,a el su nějaký rozhozený z toho, jestli sem měl fakt něco najít (zajíce, beránka).
MJ

Neměl jsi nic najít, šlo jen o to odpracovat ty hodiny.
 

DeletedUser3617

Guest
Všichni tu pláčete pro 3 nebo 5 vajec, buďte rádi, že jste nedostali jedno jako já :(
 

DeletedUser

Guest
Nechápu proč to pokaždé nahrajou těsně před jejich dovolenou, když s tím mají skoro pokaždé problémy. To to nemůžou nahrát o den dřív, ať mají čas na případnou opravu? Už mi fakt připadá, že v Innu dělá Pat a Mat.
Vysvětlení je jednoduché, tzv. německá preciznost a kvalita je už pryč protože West se momentálně vyvíjí někde v číně nebo na taiwanu, v německu se to jen vypustí do oběhu :)
 

DeletedUser12110

Guest
Na S1 se ani neobtěžovali nahrát do shopu tu blbou sadu. A skoro nikdo to neví. Jen pár lidí. Hlavně, že nugety, dluhopisy a zase nugetýýýýý

Sada se na S1 objevi po dnesni pulnoci. Toto datum bylo chybne nastaveno na vsech svetech, kvuli bugum se ho vsak admince na S1 jako jedinem nepodarilo prehodit.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nechápu proč to pokaždé nahrajou těsně před jejich dovolenou, když s tím mají skoro pokaždé problémy. To to nemůžou nahrát o den dřív, ať mají čas na případnou opravu? Už mi fakt připadá, že v Innu dělá Pat a Mat.

Oni mají svátek již dneska - v DE jsou velikonoční svátky jinak. Nahrát to není problém - to udělají snadno, ovšem nemůžou předpokládat, že se vyskytnou nějaké problémy při spuštění a když jsou svátky, ani nemůžou reagovat. Protože má každá země Velikonoce trošku jinak posunuté, spouštějí svátky podle svých oslav.
 
Nahoru