• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

diskuze k Velikonocům

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7818
  • Vytvořeno

DeletedUser7818

Guest
zda se my to nebo od letošního roku INNO bude dělat pouze úkoly na bázi dluhopisu a nugetu protože me to tak připadá
 

DeletedUser

Guest
Na tw-db(sekcia najnovšie predmety alebo súpravy) je už ten set a každá časť stojí 10 UP (ktovie, či sa to zmení) :)
 

DeletedUser4876

Guest
Jo celkem to vycházi na 50 dluhopisu/nugetu a to neni tak hrozny ale na druhou stranu pokud za ten ukol nebodou aspon nějake body schopnosti tak se to dvakrat neoplati.
 

DeletedUser

Guest
"Ubodal ho mrkví a těm dvoum vzadu prostřelil hlavy kraslicemi."
"Dost kruté, viděl ho někdo ?"
"Ano, Henry. Tvrdí že měl králičí ouška na hlavě a na nohách papučky, šerife"
"Hmm..tak ten popis mi moc nepomůže, takhle se tu oblíká kdejakej kovboj z okolí."


Už blbnu lol lol lol
 

DeletedUser

Guest
obálku na 50 upb, 2x vejce s 15% pracovní motivací, 2x 15% duelovou motivací, 2x 10a10% energie a zdraví, 1x 20% zdraví
 

DeletedUser

Guest
tak vo vajičku bolo - obalka s 50UPB, 2x zvysenie motivacie, 3x zkratenie cestovania a 2x zvysenie duelovej motivacie. navyse neviem ci je to schvalne alebo chyba ale setovy bonus za vsetky casti je 0% navysenie stastia :)
 

DeletedUser

Guest
Set nahrán. Vypádá to úchvatně, příště očekávám ve hře pokémony :-)
 

DeletedUser

Guest
ja dostal 7vajec a 50 dluhopisu :) ALe cekal jsem nejakych 5-10 ukolu do serie a vypadato ze nic teda...
 

DeletedUser2677

Guest
50 UP má každej :( A vajce se měněj na buffu jsem měl 4 a na colo 7 :)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si koupil hadry zajíce a jako odměnu jsem dostal tohle, takže asi to za ty dluhopisy stojí, protože se skoro všechny vrátí z5.

velikonocni_vajicko.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Tak jsem si kouopil hadry zajíce a jako odměnu jsem dostal tohle, takež asi to za ty dluhopisy stojí, protože se skoro všechny vrátí z5.
Za dluhopisy možná ano, pokud však nakoupíš tuhle maškarádu za nugety na více světech, vidím to jinak.
Já dostal mimo obálky celkem tři vajíčka, loni bych jich zadarmo našel šest :(.
Celkem mne děsí, jestli takhle budou vylepšovat všechny opakované úkoly.

Ten nulový bonus za set je bug nebo realita?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Koupil jsem si celý zaječí set, ale úkol u waupeeho se mi nedaří splnit, i když si set obleču. Prostě cíle úkolu nesplněny a tudíž úkol nelze splnit. Je to omezený někak časem, kdy lze tento úkol splnit?

EDIT: Tak už to jde.

Tate, to je o štěstí, já dostal celkem 10 vajec.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty hadry budou v schopu 14 dní, takže neni potřeba spěchat s nákupem a dluhopisy si našetřit. Že chceš to své pohodlí a nugetuješ je tvoje rozhodnutí :).

Mě štve spíš to, že ten kostým je tak vošklivej a nekovbojskej....brrr
 
Nahoru