• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

diskuze k Velikonocům

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7818
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
15 vajec, super :hoj:
vajicka.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nepřesně jsem se vyjádřil. Nešlo mi tak o samotné nahrání, které proběhlo tuším v pondělí, ale hlavně o spuštění. Kdyby se to spustilo o den dříve, než jdou na dovolenou, měli by čas reagovat při případném problému.
 

DeletedUser

Guest
Nepřesně jsem se vyjádřil. Nešlo mi tak o samotné nahrání, které proběhlo tuším v pondělí, ale hlavně o spuštění. Kdyby se to spustilo o den dříve, než jdou na dovolenou, měli by čas reagovat při případném problému.
A ještě poslední den před dovolenou si máknout přesčas ?
No neni lepší nechat opravu až po svátkách, až se proberou z opice ?:4::4::18:
 

DeletedUser13667

Guest
sa trochu divím, že to nepredpokladajú, keďže sú problémy s niečím takmer zakaždým...


BTW: k tým vajciam, na sk je jeden, čo nemal ani jedno, len obálku, tak aj za jedno môžte byť vďačný :D

Bohužel i novček se přidává k těm, co neměli ani jedno :tom::tom:
 

DeletedUser10935

Guest
Přidám se k diskuzi ... taky jsem neměla ani jedno.

Vzhledem k tomu co jsem si přečetla na fóru od Ducha Santa Clause, že je problém s východním bodem, mám bug ještě před tím.

Dle West Wiki - úkoly pro ty, kteří shnilé vejce získaly:
Waupee 15x dřevo, Henry 4 hodiny Pást ovce, šerif 4 hodiny Jít na průzkum. Přesně v tom pořadí jsem úkoly splnila. Dle návodu West Wiki mě má Marie vyslat do Města duchů hledat vajíčka, Henry zase má požadovat 5x krocan. V baru se ale tváří všichni náramně spokojeně a žádný úkol po mě nechtějí, můžu se sem 100x dívat, ale žádný vykřičník, ... nic. Rovněž převlečení do báječného pokémonského zaječího setu nepomáhá, úloha jaksi dále nepokračuje. :indián:

Závěrem děkuji supportu, jestli bude Innu tenhle zmetek tlumočit.:tom:
 

DeletedUser

Guest
Tiež som mal len obálku...toto už je hanba, bývali časy keď sa úlohy plnili, teraz sa kupujú... čo je to za úlohu kúpiť za 50 dlhopisov pritrúbly kostým aby sa mi zas 50 dlhopisov vrátilo?!
ide to a touto hrou dole vodou a prúd je zo dna na den rýchlejší... navyše ako velkonočná nádielka vrece bugov... som zhnusený:45:
 

DeletedUser

Guest
.. čo je to za úlohu kúpiť za 50 dlhopisov pritrúbly kostým aby sa mi zas 50 dlhopisov vrátilo?!
:45:

Jde o to, že musíš nejdřív investovat. Pokud nemáš dluhák, dáš nuget. Jen málo, na to má i žebrák. Ale stačí to na to, aby se konečně naučili i ti méně ochotní nugety kupovat. Geniální.:indián:
 

DeletedUser12110

Guest
Jde o to, že musíš nejdřív investovat. Pokud nemáš dluhák, dáš nuget. Jen málo, na to má i žebrák. Ale stačí to na to, aby se konečně naučili i ti méně ochotní nugety kupovat. Geniální.:indián:
Sada je "na sklade" 14 dnu, coz je myslim dostatecne dlouha doba pro naskludleni padesati dluhopisu.
 

DeletedUser

Guest
Sada je "na sklade" 14 dnu, coz je myslim dostatecne dlouha doba pro naskludleni padesati dluhopisu.
To je právě argument tvůrců a proto je nelze ani podezírat z vypočítavosti.
Taky tu pracuje nedočkavost, zvědavost, lidi chtějí vše radši hned. Ale nechápej mě špatně, neodsuzuju to. Možná to ani neni úmyslem. Jen by mě zajímalo na kolik lidí na celém světě takto ta akce zapůsobí. Osobně si myslím, že je spousta lidí, co jen potřebují malinko postrčit.
 

DeletedUser1318

Guest
Sada je "na sklade" 14 dnu, coz je myslim dostatecne dlouha doba pro naskludleni padesati dluhopisu.
Já od westu čekám zábavu, chci si hrát, čekám nějaké úkoly, učit se nakupovat, to už umím, i tady jsem měl příležitost si to vyzkoušet na apríla. No moc mně to nepobavilo, ale teď jsem čekal, že když se nasoukám do směšného kostýmu tlustého zajíce, pobaví mne další úkoly. Alespoň tak jsem to pochopil, že jste to pochopili, než jsem zjistil, že jsme zase všichni naletěli. Třeba se bude někdo bavit alespoň pročítáním témat týkajících se letošních velikonoc.
 

DeletedUser

Guest
Jde o to, že musíš nejdřív investovat. Pokud nemáš dluhák, dáš nuget. Jen málo, na to má i žebrák. Ale stačí to na to, aby se konečně naučili i ti méně ochotní nugety kupovat. Geniální.:indián:

nenaučia... kto nechce kupovat nugety bude tento tzv. "ůkol" ignorovat, pretože za to nestojí... tých 50 dlhopisov sa v pohode dá našetrit ale načo ? pre pár vajec ktoré ani nemusíš dostať? lebo ja som dostal len obálku... ak to takto mienia robit dalej tak akurát odradia hráčov, a nielen tých čo nechcú kupovat nugety...
 

DeletedUser

Guest
John, 50 dlhopisov sa ti vráti späť a k tomu môžeš dostať ešte nejaké tie "vajíčka", takže za tie dlhopisy to určite stojí (Nemáš čo stratiť, len získať).
 

DeletedUser

Guest
...
V baru se ale tváří všichni náramně spokojeně a žádný úkol po mě nechtějí, můžu se sem 100x dívat, ale žádný vykřičník, ... nic.
...
Mám stejný problém - po 4 hodinách průzkumů a 4 hodinách pasení ovcí už po mě nikdo nic nechce. Marie mě poslala do města duchů, ale tam úkol nemohu přijmout (ani když si ho zobrazím scriptem).
 

DeletedUser

Guest
Mám stejný problém - po 4 hodinách průzkumů a 4 hodinách pasení ovcí už po mě nikdo nic nechce. Marie mě poslala do města duchů, ale tam úkol nemohu přijmout (ani když si ho zobrazím scriptem).

Old ak si splnil sériu úloh "Velikonoce" už minulý rok, tak tento rok by ti mala ísť splniť táto séria až v utorok keď to vývojári z Innogames opravia, pretože sa tam zrejme nachádza ďalší bug, preto ani script od Peteeho nefunguje....

Darling to tu už aj raz písala:
U opakovatelné části bude zřejmě ještě nějaký další bug - zatím bych si splnila, co půjde..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nenaučia... kto nechce kupovat nugety bude tento tzv. "ůkol" ignorovat, pretože za to nestojí...

Kdo nechce, nechce. Jsou i tací, co klidně koupí a jen je zatím nic nenutilo...a jsou i zběratelé, ti si nenechají ujít možnost mít nový "oblek". Cílová skupina se jistě najde.

Já od westu čekám zábavu, chci si hrát, čekám nějaké úkoly, učit se nakupovat, to už umím, i tady jsem měl příležitost si to vyzkoušet na apríla. No moc mně to nepobavilo, .

Na velikonoce je úkolů spousta. Další přidat, jak by jsi to chtěl stíhat. Nezapomínej na hráče co to hrají prvně, jak by to stíhali ? A ne všichni leží ve wiki a už dopředu mají nahamtané produkty aby vše pak jen odklikali. Podle mě je v pořádku že se úkoly dají stihnout normálně v dané době. Však těch pět krocanů můžeš hledat i několik dní.
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak. Splnit se to dá i bez nuggetů a nebo si polepšit místo prémia například na energii a podobně dluhopisy. :)
 

DeletedUser1575

Guest
já zde už raději nic nekomentuji jen se směji s čím další bláznivým ino přijde .dřívější úkoly měli aspoň náboj stihnu nestihnu a teď pokud máš dost nugetů uděláš vše to že třeba jako já mám jen 15 UD vý je to má chyba ale abych si koupil naprosto nesmyslný kostým který zapadá na divoký západ opravdu jen podle představ vývojářů a dostal zato zpátky 50 UD je výsměch ,je mi jasné že je mnohem jednoduchší udělat tohle než nějaký složitější úkol např.o 5 částech.
 

DeletedUser9371

Guest
já zde už raději nic nekomentuji jen se směji s čím další bláznivým ino přijde .dřívější úkoly měli aspoň náboj stihnu nestihnu a teď pokud máš dost nugetů uděláš vše to že třeba jako já mám jen 15 UD vý je to má chyba ale abych si koupil naprosto nesmyslný kostým který zapadá na divoký západ opravdu jen podle představ vývojářů a dostal zato zpátky 50 UD je výsměch ,je mi jasné že je mnohem jednoduchší udělat tohle než nějaký složitější úkol např.o 5 částech.

Mě to nechává naprosto klidným. Splním ? Nesplním ? Tak to splním za rok. Já nikam nespěcháchám, jsem tu kvůli relaxu s dobrou partou hráčů. Apríla jsem nesplnil ani za 3 roky. No a co ? Pálit mosty a nervově se hroutit jako jiní hráči (radši už nejmenuji) z toho, že nejsem v čele hry, nebo že jsem dal nuggety (dluhopisy) za cestování po mapě do bitvy a nedostal jsem se ?
No a že se tady objevuje "dřevěný nosorožec, mletý krunýř z želvy" a další pecky ? U mě to vyvolá jen úsměv.
Jestli se chceš odreagovat pravým "divokým západem", tak si klikni na spoil u mě v podpisu a máš tam prostor. :):)
 

DeletedUser1318

Guest
Na velikonoce je úkolů spousta. Další přidat, jak by jsi to chtěl stíhat. Nezapomínej na hráče co to hrají prvně, jak by to stíhali ?
Máš pravdu, já to zase sobecky nahlížím jen ze svého pohledu.
Letos jsem u barmana vyfasoval shnilá vejce z úkolu, který jsem loni nestihl, splnil letošní novou řadu úkolů - nakoupil krásnou, leč zbytečnou sadu co nic nepřidává, vyfasoval pár vajíček a je po velikonocích.
Alespoň budu mít čas se těšit na to, co si pěkného koupím na den nezávislosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru