• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

diskuze k Velikonocům

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7818
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Kde sis přečetl, že máš najít beránka nebo zajíce? :D:D:D

nikde, já se jen ptám, protože když ten úkol uděláš, tak tam mají tyhle blbé pindy. Proto se ptám, jestli to třeba někdo dělal v tom kostýmu, tak jestli třeba měl nějakou šanci najít nějaký "neznámý" předmět :eek:). Ono je to už jedno, splněné to mám, ale prostě mi to nedalo se nezeptat.
 

DeletedUser9733

Guest
Co se týče těch setů za dluhopisy, trochu jsem váhal, zda koupit, nebo ne...50 dluhopisů není málo, ale riskl jsem to a když se těch 50 dluhopisů zase vrátilo z vajíčka, tak jsem byl spokojen. Ve výsledku mám stejný počet dluhopisů, jak jsem měl a k tomu mám vlastně zadarmo další set do sbírky. Paráda :)
 

DeletedUser3617

Guest
Set kterej je na nic, akorád zavazí v inventáři.
 

DeletedUser

Guest
Set kterej je na nic, akorád zavazí v inventáři.
jj, nějaké rady jak se toho zbavit? Rád bych odstranil i ten aprílový, nebo aspoň poměrnou část .o)) mám toho od každého 20ks. Dá se to někde nějak prodat (třeba indiánům, nebo něco podobného? .o) )
 

DeletedUser

Guest
To bizon taky a nejde. Některé věci jsou prostě věčné :68:
 

DeletedUser

Guest
nevite nekdo kde bych sehnal 3. velikonocny vajicko potrebuju ho do ukolu mam 1. i 2. ale to treti mi chyby
 

Deleted User - 31870

Guest
1. Město duchů
2. Východní bod
3. Západní bod

- viz oznámení (funguje pouze pro první plnění)
 

DeletedUser

Guest
a to funguje jenom o velikonocich? protoze ja tam byl uz sedumkrat a nic sem nedostal

ja tam mnmel ukol na cerne hory a tam sem nedostal nic
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Došel jsi k špatnému Západnímu bodu. Použij scripty v oznámení

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na západě)
Přes následující scriptík pošlete postavu na místo - zkopírujte a vložte do url a zmáčkněte enter (poté musíte stránku aktualizovat (F5)):
javascript: jQuery.get('game.php?window=quest_employer&action=walk&x=988&y=384&employer=west2&h='+h); void(0);
Vyvolání úkolu na Západním bodu (lze přijmout, až jste na místě):
javascript:AjaxWindow.show('quest',{quest_id:403}, '403');
 

DeletedUser

Guest
skusil sem to presne dvanáckrát a az po trinacty mi to vyslo nevim proc vsechno sem delal porad uplne stejne no to je jedno hlavni je ze to vyslo a ja mam konecne treti vajicko moc dekuju za pomoc bez tebe bych to urcite nedal
 

DeletedUser14966

Guest
Mám dotaz, vyrazila jsem z města důchů do východního bodu. Došla jsem k bodu pro černé hory a dle pokynů jsem zadala script jak se má a poslalo mě to do správného východního bodu, který se mi ale na mapě viditelně nezobrazil. Když jsem tam tedy došla, zadala jsem dle pokynů druhý script, aby se mi vyvolal úkol, ale napsalo mi to, že úkol není k dispozici. Nevím zda jsem třeba minulý rok tuto část již nedokončila a tak jsem zadala dle pokynů script pro opakovatelné úkoly, ale opět to samé. K západnímu bodu se nemohu dle pokynů ani přesunout, takže už vážně nevím co dělám špatně. Prohlížeč mám Mozzilu a postupovala jsem dle pokynů ctrl+shift+k a pak F5, ale bez výsledku. Pokud má někdo jinou zkušenost, prosím napište. Děkuji
 

Deleted User - 31870

Guest
Podívej se do Úspěchů, zda máš splněnou starou sérii - nebo to poznáš podle toho, co jsi plnila v Městě duchů - u opakovaného plnění bys tuto část neprošla, takže soudím, že to bude první plnění (série Velikonoce).

Zkus ten script na místě Východního bodu (nezobrazuje se a je rozdílný od bodu pro dobrodruhy) zadat znovu a vyvolat si úkol, případně v jiném prohlížeči.
 

DeletedUser14966

Guest
Tak jsem si zkontrolovala úspěchy a Velikonoce splněné nemám, takže jsem znovu již po několikáté zkusila uvedené rady a nakonec se mi to skutečně zobrazilo. Také cesta již na západ je funkční a za pár hodin tam jsem, takže doufám, že i tam se mi zobrazí úkol v daném bodu.

Jinak děkuji Darling za odepsání a radu.
 
Nahoru