• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.36

Ste spokojní s Update 1.36 ?


  • Celkový počet hlasujících
    12
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
dnes budou vyjímečné bitvy plny výpadků, odkládání a všemožných kravin.... (vždy to tak po updatech bývá... inno se prostě nepoučí.................)

asi tam přemýšlí způsobem "tak to nahrajem a něco se stane.. kdyby moc řvali tak jim dáme po 10 dluhopisech a držte tlamy...."
No to možná dají ale Němcům:-) My ostrouháme mrkvičku jako s tím dnem prémia vyšší příjem:-)
 

DeletedUser2677

Guest
Na slovensku dostali ten den vyššího příjmu taky, nebo aspoň já jsem ho dostal za pomoci nějaké medaile, kterou můžu využít kdykoliv :)
 

DeletedUser10414

Guest
update na nic, nenačítání surovin v řemeslech to neopravilo, ještě přidal hnusný okno schopností a migrace bude deaktivovaná stejně jako poker, ještě 10 updatů :)
 
.

Tak pokud ti stačí jen to, co je tam vidět:

Nová země - Dosažená úroveň 10-40
Potřebujeme zbraně - Dosažená úroveň 40-70
Černé zlato - Dosažená úroveň 50-80
Těžký úkol - Dosažená úroveň 20-50
Nový větrný mlýn - Dosažená úroveň 30-60

:klubun: zdravím

Tak to me teda vůbec nepotěšilo :tom:
páč ted mám např. v salonu přijaté ukoly - nová země claimy - u tého jen zrušit a pak vandal chytat bandity a tam splnit i zrušit .
Takže je to asi omezené tím levelem :střelec:
To tady budu do důchodu než splním 1000 opakovatelných :mexikán:

Navíc jsem ted byla ve Waupeeho městě a tam mám na výber už jen 6 ukolů ( z toho na 2 nemůžu )
 

DeletedUser5921

Guest
tomu rikam logika ze 120. level nemuze delat neco co 40. takze ti co hraji dlouho, ale nestihli si nahrabat surky, aby pstrosa splnili pred udatem si mohou trhnout. vychytavka jak udrzet hrace.... nebo je vytocit, aby s hrou prastili?

dalsi vec: co to okno schopnosti, to snad nemysli vazne! u praci zustaly puvodni. novy hrac musi byt naprosto zmateny.
 

DeletedUser680

Guest
Něco jako západní The Sims ? O co se to sakra snažíte? Co kdybyste radši vymazali chyby z gramatiky a odstranili sekání pevností a chatů...udělali byste daleko líp...
 
pstros byl nazacatku o hodne tezsi, pak trosku narocnost opadla (mesto duchu) a nasledne spadla (questy v salonu) az na uplne dno, ted se vratila nekam doprostred. Neni to prvni vec, u ktere se v behu meni obtiznost, navic to bylo avizovane dopredu a kdo chtel mohl v tomhle smeru znacne maknout, navic osobne nechapu potrebu nekoho plnit ty opakovatelne ulohy primarne pres mesto/vesnici, kdyz v salonu to jde vyrazne efektivneji (pro mene chapave jedince jeste jednou opakuji, ze tohle je moje subjektivni hodnoceni a chapu, ze nekdo muzu mit vstupy (priority) a tudiz i vystupy).
 

DeletedUser14862

Guest
Když pominu, že update nám opět víc vzal, než dal, chyby s pevnostma a jejich náhledem stále neopraveny atd., tak mám otázku k přátelům.
Dá se nějak vypnout, aby mi v chatu nevyskakovalo, když je někdo online/offline?
Je to tam chvíli a už mě to dost vytáčí. Buď teda jestli se to dá vypnout, nebo budu muset zrušit přátele....

<table id="chatwindow_msgs" cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">15:45
channelpic-alliance.png
120
symbol_adventurer_small_chat.png
ProkyTom
: </td><td class="chat_text "> přátelé, koupil bych 3x nůž a jednou pánvičku.. nebo vyměním za marmeládu.. či něco jiného
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td>Tvůj přítel SilverDevil je teď offline.</td></tr><tr><td>Tvůj přítel Pappuch je online. </td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td>Tvůj přítel Fery65 je online. </td></tr><tr><td>Tvůj přítel Longarm je online. </td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td>Tvůj přítel Cygork je online. </td></tr><tr><td>Tvůj přítel Longarm je teď offline.</td></tr><tr><td>Tvůj přítel Winchestrovka je online. </td></tr><tr><td>Tvůj přítel Pappuch je teď offline.</td></tr><tr><td>Tvůj přítel Pinkterton je online. </td></tr><tr><td>Tvůj přítel Winchestrovka je teď offline.</td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td>Tvůj přítel Pitrýsek je online. </td></tr><tr><td>Tvůj přítel Pinkterton je teď offline.</td></tr><tr><td>Tvůj přítel Farmers je online. </td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td>Tvůj přítel kmotricek je online. </td></tr><tr><td>Tvůj přítel frankie buchar je teď offline.</td></tr><tr><td>Tvůj přítel Bod-mrazu je online. </td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">16:05
channelpic-alliance.png
120
symbol_adventurer_small_chat.png
ProkyTom
: </td><td class="chat_text ">neměl by někdo na prodej recept : Příprava těsta ?
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td>Tvůj přítel Pitrýsek je teď offline.</td></tr><tr><td>Tvůj přítel rmasa je online. </td></tr></tbody></table>
 

DeletedUser14862

Guest
dá...taký výkričník vľavo dole vedľa chatu (vedľa názvu, ktorý máš práve chat zapnutý)...

klikneš a zrušíš odfajknutie "Přátelé - Online status"



alebo "Nastavení" - "interface" ...a tiež zrušíš

Uff, dík, už mi poradili v ali...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Opakovatelne ukoly u Waupee a duchu zustanou mezeny lvl nebo se to vrati zpet? Cim vetsi lvl tim vic ukolu.
 

DeletedUser

Guest
Určité úkoly jsou jen pro určité levlové rozpětí. Nikdy nebudeš moc plnit všechny.
 

DeletedUser10840

Guest
No, nevim kdo navrhoval tu grafiku schopností a kdo to odsouhlasil, prosadil a do hry vrazil, ale pevně věřím, že se proti tomu zvedne taková vlna kritiky, která povede k vrácení staré grafiky schopností..
Pokud už někdo něco sepisuje - má můj hlas a plnou podporu..

Marně si hlavu lámu, proč je každym updatem do hry zatažena "inovace", která vede k nepřehlednosti a tedy k zhoršení hratelnosti..

Nicméně kvituji skutečnost, že byly do updatů přidány pokusy o vtipy.. lol

Je pravda, že člověku v těch těžkých chvílích, kdy s kroucením hlavy čte popis nového updatu by mohlo pomoci nějaké odlehčení, které by onu trpkost alespoň na krátkou chvíli odsunulo do pozadí a její intenzitu rozložilo do delších časových úseků, ale hláška:

"Práce látání ponožek byla nahrazena westernovějším nasazováním ostruhů"
,

je v kontextu želviček, pštrosíků, velbloudů a kouzelných hůlek spíše z kategorie výroků, které člověka nadzvednou z židle a utvrdí jej v jeho zcela kritických posudcích na to, co se tady rozjíždí a jede.. :bomba:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Spíš trošku off topic, ale místo pro diskuzi:
jde někde nastavit, v jakém updatu chci hrát? Chtěl bych si zaškrtnout 1.35... :zásek:

O tom, že chtěj odebrat opakovatelné úkoly jsem nic neslyšel... a že do hry narvou pěkné okno schopností, doufal jsem, že k tomu nedojde :D

A zase, proč to nemůže zůstat tak jednoduché, přehledné, hezké... cpát sem supr cool grafiku...
 

DeletedUser

Guest
Okno schopností nestojí za tu kritiku, kterou mu věnujete. Jak často zrovna toto okno používáte, že tak bědujete ? A přece na jeho designu se podílela celosvětová hráčská komunita :mocking:


Jinak ale rozhodně nevypadá ošklivě a zvyknout se na něj dá rychle. Při zadávání schopností neni nutné trefovat to malé plusko, stačí kliknout kamkoli do čtverce, což potěšilo. Ale jistě to schytá nejvíc, protože je asi nejviditelnější ze změn :)

A ty ostruhy ? Proč ne, je to exotičtější než ponožky a kdo ví jestli tehdy už ponožky lidé znali.
 

DeletedUser

Guest
To jako fakt? Ta tabulka schopností je fakt děs. Vůbec se mi nelíbí... V okně s prací jsou jiné ikony jak ve schopnostech. Já "stará west pařmenka" samozřejmě vím kde co už je ale prostě se mi to vůbec nelíbí :(. Tohle mě opravdu hodně zklamalo :(
 

DeletedUser14966

Guest
Šmankote, dorazím domů pustím west, ohledně zhnuseného avatara musím dávat F5, kouknu na obrázky schopností, které jsou naprosto šílené a malé dítě by je nakreslilo lépe... dále je šaman nepřehledný, malé ikonky. Na 9 stále pevnost vyzvána do bitvy vypadá jako by se tam nic nedělo. Okna pevností jsou podle mě také graficky hrozná. Chaty stále vypadávají...Takže se snad ničeho optimistického v této hře již nedočkám :cry:
 
Ty denní úkoly nemuseli odebírat, nač mi je tedka několik produktů v inventáři. Nemám to na okrasu, chtěl jsem to proměnit. Už tak mně stály ty věci dost doláčů a ještě abych tratil. Taky asi pošlu do Inna dopis, ale sprostý.
 

DeletedUser

Guest
Chápu, že chtěli celkem logicky snížit počet denních úkolů. Ale takovouto věc by měli oznámit dost dlouho dopředu! Update ze dne na den je hodně zákeřný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru