• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.36

Ste spokojní s Update 1.36 ?


  • Celkový počet hlasujících
    12
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Bože můj, už jsem to tu jednou psal, ale nikdo se nevyjádřil: jakým opravám by se měli podle tebe věnovat? Co nefunguje?
Namátkově třeba překlady do češtiny, chat zlobí, nestabilní chování při bitvách, chyba v úkolu Pustina..., možná by se našly i další.
A jako třešinku na dortu bych uvítal, jestli je tam nový tým, ať vydají nějakou zprávu o tom, co už nemíní ze slibovaných novinek dotahovat dokonce. Vždycky se tu objeví plány na další rok a pokud některé položky někdo neodpíská, pořád počítám s tím, že na tom pořád dělají.
 

DeletedUser

Guest
Namátkově třeba překlady do češtiny, chat zlobí, nestabilní chování při bitvách, chyba v úkolu Pustina..., možná by se našly i další.
A jako třešinku na dortu bych uvítal, jestli je tam nový tým, ať vydají nějakou zprávu o tom, co už nemíní ze slibovaných novinek dotahovat dokonce. Vždycky se tu objeví plány na další rok a pokud některé položky někdo neodpíská, pořád počítám s tím, že na tom pořád dělají.

Překlady do češtiny nejsou věcí programátorů ale nějakého lempla v INNU (na druhou stranu je otázka, kolik mu za to platí, moc to asi nebude; jsme malý trh, můžeme být rádi, že máme alespoň něco). Chat zlobí, ale nevím, jak moc náročné by bylo udělat, aby nezlobil. Mě osobně to moc nevadí, když mi to vypadne, dám F5 a vše je zase OK. Nestabilní chování při bitvách? Toho jsem si nikdy nevšiml, do bitev chodím celkem často. Myslíš to, že se někdy prohlížeč nepřipojí? Chyba je podle mě na cestě, nejčastěji ve špatném nastavení firewallu. A že to člověka "hodí", kam nechce? To je chyba v hlavě uživatele, program se chová naprosto standardně. Počítač, jak známo, nedělá to, co si uživatel přeje, ale to, co mu řekne. Chyby v úkolu Pustina asi jsou, nevím, jestli se dají nějak obejít (kontakt supportu?). Pokud to však možné je, pak chápu, že takovou blbost se jim opravovat nechce. Každý kdo někdy programoval ví, že najít a opravit bug je často zdlouhavější, než příslušnou věc udělat znovu. Jsem raději, když přidají nový úkol (a že jich je na cestě rovnou pět!), než kdyby se piplali s opravou úkolu, který zlobí 1% lidí (zejména, když mě ne ;-)).
Jestli tě zajímá, na čem aktuálně pracují, tak sleduj betu a devblog, plány do delší budoucnosti jsou jen plány a pochybuji, že oni sami vědí, co z toho bude. Samozřejmě bych byl také raději, kdyby zveřejňovali víc informací, ale opět - je to otrava pro člověka, který to musí dělat, a vlastně nám to nic hmatatelného nepřinese.
 

DeletedUser1318

Guest
Překlady do češtiny nejsou věcí programátorů ale nějakého lempla v INNU (na druhou stranu je otázka, kolik mu za to platí, moc to asi nebude; jsme malý trh, můžeme být rádi, že máme alespoň něco). Chat zlobí, ale nevím, jak moc náročné by bylo udělat, aby nezlobil. Mě osobně to moc nevadí, když mi to vypadne, dám F5 a vše je zase OK. Nestabilní chování při bitvách? Toho jsem si nikdy nevšiml, do bitev chodím celkem často. Myslíš to, že se někdy prohlížeč nepřipojí? Chyba je podle mě na cestě, nejčastěji ve špatném nastavení firewallu. A že to člověka "hodí", kam nechce? To je chyba v hlavě uživatele, program se chová naprosto standardně. Počítač, jak známo, nedělá to, co si uživatel přeje, ale to, co mu řekne. Chyby v úkolu Pustina asi jsou, nevím, jestli se dají nějak obejít (kontakt supportu?). Pokud to však možné je, pak chápu, že takovou blbost se jim opravovat nechce. Každý kdo někdy programoval ví, že najít a opravit bug je často zdlouhavější, než příslušnou věc udělat znovu. Jsem raději, když přidají nový úkol (a že jich je na cestě rovnou pět!), než kdyby se piplali s opravou úkolu, který zlobí 1% lidí (zejména, když mě ne ;-)).
Jestli tě zajímá, na čem aktuálně pracují, tak sleduj betu a devblog, plány do delší budoucnosti jsou jen plány a pochybuji, že oni sami vědí, co z toho bude. Samozřejmě bych byl také raději, kdyby zveřejňovali víc informací, ale opět - je to otrava pro člověka, který to musí dělat, a vlastně nám to nic hmatatelného nepřinese.

Děkuji ti za sice nevyžádaný, leč hloubkový rozbor, ty jsi se jen ptal, co tu nefunguje, já ti jen odpověděl.

Nicméně jestli chceš znát moje stanovisko, jako zákazník bych uvítal, kdyby vše fungovalo tak jak má, případně to vykazovalo jistou blbuvzdornost, aby se méně zkušení uživatelé nemuseli hrabat nastavování čehokoliv, co je pro ně španělská vesnice.

Z včerejšího křesla pro hosta celkem jasně vyplynulo, že jsou s westem trošku v krizi a sami hledají cestu ven.
Jsem rád, že nám to někdo naservíroval celkem jasně, stručně a srozumitelně, místo poučování o tom, že jsme troubové co si vymýšlí nesplnitelné.
Hlavní mozek westu je fuč, ti co po něm dílo převzali hledají, jak s ním naložit dál.
Vypadá to zatím na zoufalé pokusy dokázat, že z toho ještě jdou ždímat nějaké peníze.
Můj osobní názor je, že by měli hnout zadkem trošku rychleji, protože třeba moje vlastní ochota ke "ždímatelnosti" a vůbec hraní je na sestupné tendenci. A to nejen kvůli zmíněným "chybám".
Pokud mi chceš něco dalšího sdělit na toto téma, tak raději PM, byť si myslím, že už bylo řečeno vše podstatné.
Já bych se jedině dostal do potíží opakováním již dávno řečeného.
 
Bože můj, už jsem to tu jednou psal, ale nikdo se nevyjádřil: jakým opravám by se měli podle tebe věnovat? Co nefunguje? ...
Tak přidám tři příklady:

Je tu chyba, že občas ti to na mapě ukáže peníze v pokladně cizího města. Ono to má fungovat tak, že ti to má ukázat jen u tvého města a u žádného cizího ne. Jenže občas to u tvého vlastního neukáže nic a ukáže to u 1 cizího (připadá mi, že se to stane po přihlášení u města, které máš zrovna blízko). Stává se mi to tady i na cizím světě a stane se to dokonce i když jsi bez města, tak to někdy uvidíš u cizího města.
Ta chyba se objevila už v červnu 2010 (to datum vím, protože jsem na to sám psal na support), pak v dalším updatu psali, že to prý opravili, jenže neopravili nic, nebo to opravili blbě, protože to dělá pořád, i po dvou letech se můžeš dozvědět, jak je na tom soupeř, jestli ti může vyhlásit hodně útoků nebo kolik mají na výstavbu. Podle mého názoru je to dost zásadní věc, že je možnost dozvědět se něco o nepříteli, přitom na pracnost je to podle mne triviální věc.

V duelovém menu se zobrazují lidí, kteří mají dovolenou. No ale ti tam přeci nemají co dělat? Proč je v menu pro duelování někdo, koho duelovat nejde? Ta chyba je tu celou dobu, teď v dalším updatu konečně slibují, že to opraví, ale je to tu už hodně dlouho, přitom jim stačí přidat jednoduchou podmínku do filtru hráčů, kteří se mají zobrazit.

K tvé poznámce "A že to člověka "hodí", kam nechce? To je chyba v hlavě uživatele, program se chová naprosto standardně":
Špatná poloha v pevnosti, tak to je problém v posledních měsících, že se přihlásíš do bitvy, zadáš svou polohu, rozsvítí se ti na mapě panáček a spokojeně okno zavřeš. Jenže když to otevřeš znovu, najednou vidíš, že na mapě nejsi nikde. Pomůže akorát to, že si zadáš svou polohu a necháš to okno asi minutu viset, aby se to tam definitivně zapsalo. Jinak tě to na startu pak hodí náhodně. To dřív nedělalo. Program se chová naprosto nestandardně.


Když se podíváš do Dev Blogu, tak tam uvidíš, jak třeba vývojář legedric byl 11. listopadu 2011 celý unešený, že udělal nové velké barevné okénko pro zobrazení hlášení. Taková prkotina a on kvůli tomu dokonce zakládá příspěvek. Pak opravdu není divu, že jestli nerozeznávají podstatné a nepodstatné, že to tu pak takhle vypadá. Tohle tu nedávno pěkně napsal Merkel, že "INNO už West nepovažuje jako výdělečnou onlinovku, čili na veškeré updaty a opravy westu nasadily nějaký začátečníky a profíky daly na jinej projekt". Vypadá to tak.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Děkuji ti za sice nevyžádaný, leč hloubkový rozbor, ty jsi se jen ptal, co tu nefunguje, já ti jen odpověděl.

Nicméně jestli chceš znát moje stanovisko, jako zákazník bych uvítal, kdyby vše fungovalo tak jak má, případně to vykazovalo jistou blbuvzdornost, aby se méně zkušení uživatelé nemuseli hrabat nastavování čehokoliv, co je pro ně španělská vesnice.

Mě vadí, že hlasitá menšina (?) přispívající na fóra se rozhodla, že West je špatný a všechno jen kritizuje. Tak se snažím říct svůj názor a protiargumenty. Co se technické stránky týče, tak hry posuzuji vzhledem ke dvěma extrémům - World of Warcraft je pro mě technologickou špičkou, Magic Online panoptikem snad všech možných programátorských selhání. Pro mě má The West o dost blíže k WOW než MTGO, což je vzhledem k prostředkům, které mají příslušné dvě hry k dispozici, docela překvapivé.

Tak přidám tři příklady:
Podle mého názoru je to dost zásadní věc, že je možnost dozvědět se něco o nepříteli, přitom na pracnost je to podle mne triviální věc.
Podle mého názoru to je (na starých světech) úplně fuk, nikdy jsem si toho nevšiml. Zrovna tohle je dle mého názoru chyba, která může být nenalezitelná a jediná možnost opravy je k vyskakovacímu oknu přidat ještě jednu kontrolu, že se skutečně jedná o hráčovo město. Takovýmhle záplatováním si ale člověk zadělává na problémy do budoucna.

V duelovém menu se zobrazují lidí, kteří mají dovolenou. ...
A napsal někdo: "sláva, chystají se opravit ten otravný bug"? Nenapsal. Jsem rád, ale tak moc, abych kvůli tomu psal na fórum, mě to nevadilo. Pochopitelně také předpokládám, že hráči bojující o pevnost tam už také nebudou.

K tvé poznámce "A že to člověka "hodí", kam nechce? To je chyba v hlavě uživatele, program se chová naprosto standardně":
Špatná poloha v pevnosti, tak to je problém v posledních měsících, že se přihlásíš do bitvy, zadáš svou polohu, rozsvítí se ti na mapě panáček a spokojeně okno zavřeš. Jenže když to otevřeš znovu, najednou vidíš, že na mapě nejsi nikde. Pomůže akorát to, že si zadáš svou polohu a necháš to okno asi minutu viset, aby se to tam definitivně zapsalo. Jinak tě to na startu pak hodí náhodně. To dřív nedělalo. Program se chová naprosto nestandardně.
Je fakt, že dřív mi to také nedělalo. Teď mi to také občas udělá - shodou okolností když hraju přes netbook na GPRS připojení sdíleném z mobilu. Že by zdroj chyby?
 
Jsem napsal pár okoukaných zkušeností s INNEM a trochu selského rozumu a jedinej kdo to nějak zaregistroval byl Don Camilio, no to je smutný, je hezký, že se tu řeší chyby, ale techniky co maj na starosti west očividně tyhle věci nezajímaj, bitvy padaj každou chvíli, hra je stále místy německá až tak, že vůbec nevím co se tam píše.

Jen bych se chtěl ještě zeptat, těch co to viděj stále pozitivně ten west, co je k tomu vede?
INNO nás už tak před rokem, možná dvěma hodilo přes palubu a svěřilo hru nějakým študákům aby se zaučily, když vidím ty výsledky a updaty a vy stále vidíte West růžově, opravdu nechápu, já vlastně čekám na dvě věci, pokud konečně udělaj něco pozitivního a to možnost na starých světech jednou změnit charakter - se nestane naivní doměnka a druhá jak dopadne migrace na světech, pokud se v relativně brzké době nepovede ani jedna věc, myslím že nadejde čas opustit už tak dost přeplácanou blbinu a hrát něco smysluplnějšího a jestli chtěj prudit s kočkama a nepůjde to ignorovat jako ty UPC, tak ten konec bude asi hodně rychlej, alespoň jim nedávám za odvedenou práci ani kačku :D
 

DeletedUser

Guest
Jen bych se chtěl ještě zeptat, těch co to viděj stále pozitivně ten west, co je k tomu vede?

Stále se přidávají nové věci: vyznamenání, úkoly, trh, UPS, možnost převodu peněz přes banku, ... Nemůžu si stěžovat, že bych neměl co dělat, pořád mám spoustu oblastí, v nichž si mohu dokazovat, jaký jsem borec ;-) Chápu, že někoho, kdo si všechno koupil za nuggety v UPS to bavit přestalo, také si myslím, že neomezené nakupování byl krátkozraký krok, ale jak píšeš, asi to dělají nějací nedouci. Mě osobně to ale nevadí. Pravidla jsou stejná pro všechny, když něco zvořou (surovinovou náročnost řemesel např.) tak to stejně těžké mají všichni.
Já se na kočky těším, jsem materialista, mě by bylo fuk, kdyby to ze dne na den změnili na vesmírnou střílečku, místo na vembloudu se lítalo ve vzducholodích a střílelo se po sobě fotonovými děly. Jde mi o žebříčky, prachy a moc. Jak se tomu říká a jaký to má obrázek mě zajímá jen okrajově. A prakticky každé rozšíření dá nám chytrým (někdo by snad řekl vyčůraným) převahu nad těmi ostatními.
 
Jen bych se chtěl ještě zeptat, těch co to viděj stále pozitivně ten west, co je k tomu vede?

Ono je to tím, že vlastně o nic nejde. Hra pořád běží a nic zvláštního se neděje. Vy se tady jen pořád vztekáte že se vám cosi nelíbí. Mě pokud by se to nelíbilo, tak se tu nebudu předvádět, ale půjdu pryč. Nedávno si tu někdo v pdobném tématu dělal nějaké žertíčky že tu budeme mít laserové zbraně a lítat v helikopterách. Dost hráčů tohle za sebou napsalo, takový sled žehravých přísěvků. Někdo podotkl, že je dobře že si z toho dokážete dělat legraci, když už alespoň nejste závislí. Ne, kdepak, vy na tom jste závislí až hanba mluvit. Celou hru jste si "přivlastnili" a pasovali se do role auditorů největších. Tady je tolik "odborníků" až se divím že na browserové hry nerostou jako po dešti.
 

DeletedUser1318

Guest
Mě vadí, že hlasitá menšina (?) přispívající na fóra se rozhodla, že West je špatný a všechno jen kritizuje. Tak se snažím říct svůj názor a protiargumenty. Co se technické stránky týče, tak hry posuzuji vzhledem ke dvěma extrémům - World of Warcraft je pro mě technologickou špičkou, Magic Online panoptikem snad všech možných programátorských selhání. Pro mě má The West o dost blíže k WOW než MTGO, což je vzhledem k prostředkům, které mají příslušné dvě hry k dispozici, docela překvapivé.
Ty v tom máš nějaký zmatek.
Já odmítám nějaké škatulkování do menšin nebo většin.
Jedinou online hru, kterou hraju, je právě west a právě proto, že si naopak myslím, že nápad udělat hru na toto téma byl dobrý.
Jediné co mi vadí, je směrování westu s novým obsazením týmu, který jej má na starosti.
Jestli nepatříš k menšině, která si z fóra vytahuje jen to co se jí hodí, pak z tohoto příspěvku vyčteš, že se dnešní west od toho dřívějšího liší.http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=237368&postcount=16. A to nejsou bláboly hráčů, ale slovo přímo zaměstnance firmy.

Stále se přidávají nové věci: vyznamenání, úkoly, trh, UPS, možnost převodu peněz přes banku, ...
Vyznamenání naopak zmizela, nahradil je dle mého mínění celkem zbytečně komplikovaný systém odměn.
Úkoly, jeden je stále neopravený, a "úkol" něco zbytečného nakoupit a pak za to něco stejně nesmyslného získat, to jsou úkoly řemen.
Trh byl slíbený už dávno, v podobě v jaké je dnes, by nějaká zlepšení unesl.
UPS, ty mi v podstatě nijak nevadí, přičemž mám dojem, že zase až tak nic moc pozitivního nepřinesly.
A možnost převodu peněz bankou? Já byl jeden z mála, kteří tady na fóru řval, že paragraf regulující, co budu se svýma penězma dělat, je špatný. Dnes už to pravidlo neplatí. Asi bych měl být rád, jenže pár lidí z tebou označované mlčící většiny potichu přestalo hrát.
Ono v poslední době je to vůbec takové divné, zavede se nějaká "novinka", po nějakém čase , asi po "držkování" nějaké menšiny se to zase nějak dopiluje, přepočítá nebo zruší... popřípadě se něco "zásadně" přemaluje. Stále nové verze grafiky nic zásadního nepřináší, jen otázky, proč se někdo zabývá zrovna tímto.
To ale není tím, že by west jako takový byl špatný, jenom současná část týmu Inna která jej má na starost, si s ním nějak neví rady.
To je můj názor, ne jako menšiny, jako mně, jednoho z hráče.

Ono je to tím, že vlastně o nic nejde. Hra pořád běží a nic zvláštního se neděje. Vy se tady jen pořád vztekáte že se vám cosi nelíbí. Mě pokud by se to nelíbilo, tak se tu nebudu předvádět, ale půjdu pryč. ...
Já to vidím tak, že mně jde o to, abych si mohl a měl s kým hrát.
Zvláštního se děje, se děje, že je nás tu čím dál tím míň.
Já pokud se mi něco nelíbí, se nepotřebuju předvádět, snažím se to dát nějak najevo, a věřím, že třeba něco změním.
Protože se mi ta hra líbí a chci ji hrát. Tak jak jsem začínal, sběrem bavlny třeba, ne sestřelováním ufounů. Jinam jít nechci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nevím, v čem si myslíš, že mám zmatek, ale to je fuk.
West se pochopitelně změnil a nikdo při smyslech nemůže říci, že je to špatně - protože jinak by ho už nikdo dávno nehrál.
Co je na systému odměn "zbytečně komplikované" nechápu, naopak, je tam jasně vidět, za co je jaké odměna a jak ji získat. Pro mě je bohatší a zajímavější.
Že ubývá lidí mě také mrzí, přičítám to negativistické náladě některých jedinců. A také neschopnosti jiných, kteří začínali s hloupoučkou jednoduchou hrou, přizpůsobit se mnohonásobně bohatším možnostem - viz slovo zaměstnance - zvyšující se průměrný věk hráčů implikuje větší složitost hry (jinak by to dospělé lidi asi moc nebavilo).
Všeobecné mínění a názory ostatních člověka velmi ovlivňují. Když všichni kolem říkají, že XY je blbost, tak málokdo ještě přemýšlí o tom, jestli to náhodou není naopak krok správným směrem. Proto se snažím odmítavým a pesimistickým názorům oponovat. Doufám, že někdo, kdo by s tím třeba seknul se zamyslí, řekne si, že třeba to není až tak špatná změna, jak se zdá na první pohled, možná zjistí, že se mu i líbí a nakonec bude hrát dál. Zdá se mi to o dost lepší přístup, než se stále navzájem přesvědčovat, jak se máme špatně, jak je všechno hrozné a jak všechno spěje k zániku.
 
Ale na druhou stranu se plácat mezi sebou po zádech, že je všechno v pořádku a přitom v uvozovkách není na chleba je taky trochu kontraproduktivní, na každém příspěvku bude trochu pravdy a kdo si dá práci a přečte si všechny, sám vidí, že to asi tak růžový nebude a že je pár lidí, kterým je jedno, jestli zavedou mimozemštany na west nebo ne a jde jim jen o jakousi moc, která zjevně v reálu chybí, snad se nikoho nedotku, tak celkově každej vidí, že kdyby sousedi ze západu chtěli, udělaj to lepší.

A něco veselýho na závěr, když teda jsme všichni tak zažraný hrou, že na westu jsem obvykle tak 20 minut deně z dřívějších 2-3 hodin, asi nic veselýho nebude, emigruji s postavou do mexika :D
 

DeletedUser1318

Guest
Nevím, v čem si myslíš, že mám zmatek, ale to je fuk.
West se pochopitelně změnil a nikdo při smyslech nemůže říci, že je to špatně - protože jinak by ho už nikdo dávno nehrál.
Podstatné je to, že je pořád ještě jedinečný. A nevnucuj mi, že říkám, že je špatný. To jsem neřekl a nemyslím si. Pár posledních změn jej podlemého mínění kazí.
Co je na systému odměn "zbytečně komplikované" nechápu, naopak, je tam jasně vidět, za co je jaké odměna a jak ji získat. Pro mě je bohatší a zajímavější.
Mně osobně se ten systém zdá zbytečně komplikovaný, nemám rád statistiky, prostě mi to nepříjde až tak úplně podstatné. Prostě bych uvítal nějaký propracovanější úkol, než nakup set, dostaneš vajíčko. Ale blíží se nové úkoly, snad nedopadnou jako ten poslední.
Že ubývá lidí mě také mrzí, přičítám to negativistické náladě některých jedinců. A také neschopnosti jiných, kteří začínali s hloupoučkou jednoduchou hrou, přizpůsobit se mnohonásobně bohatším možnostem - viz slovo zaměstnance - zvyšující se průměrný věk hráčů implikuje větší složitost hry (jinak by to dospělé lidi asi moc nebavilo).
Pokud reflektuju úbytek hráčů, tak proto, že vím o pár konkrétních lidech, se kterými jsem hrál a odešli. Faktem je, že někteří přestali mít čas a hra je přestala bavit sama o sobě. Další odešli kvůli tomu, jak na ně zapůsobily změny. Nevím ovšem o nikom,kdo by odešel kvůli tomu, co se píše na fóru. Nevím třeba, jestli west byl "hloupější" dřív, bez nugetů, nebo je pro někoho teď s nugety. Nikdy jsem nedělil hráče na "dospělé" a "děti", mám takové tušení, že utíkají obě "kategorie". Ti starší asi těžko pod dojmem toho, co se tu dočtou.
Všeobecné mínění a názory ostatních člověka velmi ovlivňují. Když všichni kolem říkají, že XY je blbost, tak málokdo ještě přemýšlí o tom, jestli to náhodou není naopak krok správným směrem. Proto se snažím odmítavým a pesimistickým názorům oponovat. Doufám, že někdo, kdo by s tím třeba seknul se zamyslí, řekne si, že třeba to není až tak špatná změna, jak se zdá na první pohled, možná zjistí, že se mu i líbí a nakonec bude hrát dál. Zdá se mi to o dost lepší přístup, než se stále navzájem přesvědčovat, jak se máme špatně, jak je všechno hrozné a jak všechno spěje k zániku.
Říkáš "navzájem se přesvědčovat", já nikoho nepřesvědčuju, já jen říkám svůj názor na věc, případně dříve podložený zkušenostma z městského chatu. Mně ještě west pořád baví a společně s dalšíma si myslím, že jeho současná podoba, stav a poslední novinky jej degradují. Jestli se tu někde k něčemu negativně vyjádřím, není to proto, abych vyháněl hráče. Na jiném místě tu bylo řečeno, že názory hráčů jsou jedna z možností, které udávají směr, tak "názoruji".
Pokud sám nevidíš bezradnost současných tvůrců westu, pak máš asi růžové brýle.
Nicméně bylo řečeno také to, že se blíží update na 2.0, který by měl přinést nějakou novou vizi (tedy tak jsem to alespoň pochopil). Já si rád počkám a už teď se těším.
 

DeletedUser

Guest
to bude na prd určitě já bych chtel chovat Tyranousaury rexe, kdo taky tak mi dejte reputaci klandou dekuju
 

DeletedUser

Guest
já myslím, že od toho není daleko. Takový chasmosaurus ... Snad by mohli vymyslet něco lepšího než to co teť poslední doubou vymejšlej, ale já se přizpůsobím :)
 

DeletedUser

Guest
Koukam, ze se tu konecne objevily relativne pozitivni prispevky. Uz jsem tady za tim monitorem rostl, kdyz jsem tu sem tam nakoukl.

Opravdu obdivuji, kdyz se jeste o zminene temer nic nevi a vsichni to hned posilaj do nejhlublsich pekel....
Ja osobne nenam absolutne vybec nic proti kockam. A mozna to bude tim, ze se nad tim snazim alespon trochu objektivne zamyslet. Na takoveto novinky nemuzete nahlizet z levelu 120... Ma to byt cely novy system, takze to bude patrne (podle meho) rust s hracem, kdyz to reknu takto.... Navic to nema byt jen jedno zvire. A co je potom spatne na kocce? Preci nechcete mit ochoceneho, vlka, sokola ci jina zvirata. Kdyz pri startu hry latate ponozky, vymistujete staje,pecujete o prasata, starate se o kravy, ci sbirate tabak.... Takze kocku jako startovaci zvire beru. Mnozi reknou, ze treba pes... Ten pro me uz je vyssi stupen mazlicka, takze bych ho nechal jako dalsi zvire az. To asi k tomu.


Mnozi tady kritizuji kazdy update. Me osobne v vcelku nevadi ani jedna zmena. Sice jsou nekde mouchy, ale i tak. Co me nejvice mrzi, je zruseni padani beden pri bitvach. UPDcka jsou sice fajn, ale bedna motivovala hrace mnohem vice, nez par "papirku". Klidne bych tyto dve odmeny propojil, to by bylo nejlepsi.

SHOP mi taktez nevadi, sice mozna krapet degradoval remeslo, ale myslim si, ze v celku byl primosem, jen ty nugety tam... Nugety by nemely nahrazovat UPD rovnomerne, tohle je trosku vroubek no.Dal bych takovy pomer 2:1. Ale zase si myslim, ze tolik lidi zrovna v SHOPu nugety neutraci...
Na druhou stranu aktivni hraci se maji sanci dostat k "moznostem", ktere meli drive jen nugetaci, coz je urcite plus.

Rozdeleny inventar, bez problemu. Sice nad zaviranim dvou oken najednou, by mohli krapet popremyslet a zkusit to, ale zas extra problem to neni.
Hlavni pointa teto upravy spocivala v tom, aby se ulevilo serveru pri nacitani inventare...To, ze to rozdelili jeste do zalozek je jen kosmeticka uprava.
Predtim jste ve hre mohli spustit nejaky obchod, inventar, kupce, trh .... vsude tam se vam nacital inventar znovu, tedy min 4x, Ted v tomto provedeni se vam nacita jen jeden. Coz kdyz hrac mel rozsahly inventar, tak to znacne pocitoval uz jen treba otevreni dvou.
A zalozky, da se nima bez problemu scrollovat mysi takze to je uplne v klidku :)

Ted jeste nove ukoly. Ty ted co na nas cekaji, naty se hodne tesim. A jsem pro kazde nove. Ale je fakt, ze zaty co byly na Aprila a Velikonoce, tak by si autor zaslouzil facku....

A jeste tedy uspechy. Myslim si ze tenhle prvek je ve hre velkym plus. Znam hodne hracu kteri si plni ukoly do techto uspechu. Ja sam se na ne take zameruji. Takze s timto take problem nemam.

Ted me napadla jeste mozna grafika... Pokud si to neuvedomujete, tak v dnesni dobe je grafika zakladem uspechu mnohych projektu, at jsou to hry nebo weby. Proste grafika je dulezita a mnohdy se hraci v hrach rozhoduji i podle toho jak na ne hra pusobi. Takze ja osobne kazdou zmenu grafuky ze stare na novou vitam a jsem ji naklonen.

Tak jsem chtel napsat svuj nazor k vetsine novinek, za posledni dobu. (Ty co jsem si ted jeste vybavil :D) Protoze jak jsem psal vyse, prijde mi tady, ze tu umi kazdy akorat brecet a stezovat si! West neni proste jednoducha hra. Je tu nepreberne mnozstvi veci co hraci muzou delat, naco se zamerit a to je jeden z duvodu proc ho hraju. Chvili delam to, pak tamto. V tom je pro me to kouzlo teto hry. Takze pro me kazda novinka a zmena je prinosem. Nebo se aspon snazim v ni hledat prvne to dobre!

Nejak mocjsem se rozepsal sakra :D Tak me ted klidne ukamenujte, diky za vas cas (tem kteri dosli az do konce :D)

Diky ENTRICK
 

DeletedUser

Guest
A pak se tu zjevíš ty, a rovnou by jsi fackoval... :D

Nicmene jen za jednu vec :D

Právě proto tady taky brečím, cítím to stejně.

Podle me to zase tak extra od westu neutika...
Ano ty dva ukolu(april a velikonoce)... to pekne zkonili. Ale myslim, ze negativni ohlasy nebyly jen u nas. Takze snad se z toho pouci pro dalsi ukoly.

A ti mazlicci si myslim ze odbocenim od westu nejsou. Akorat vsichni vidi kocku tak se z toho muzou pominout :lovec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru