• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12110

Guest
Můžete mi prosím někdo objasnit toto:
po updatu 2.0 za jednu práci bude možno nalézt pouze jeden produkt

- jestli to dobře chápu tak za jednu práci naleznu 1 dřevo. (vynechám časový úsek)

na velkou pevnost je potřeba 128 kusů dřeva
- teď za 1 práci můžu najít i 4 dřeva - to je jenom 32x tu práci vykonat
- po updatu 2.0: 1 produktu za 1 práci tu práci budu muset vykonávat 128x abych našel 128 kusů dřeva?

Ano
 

DeletedUser11063

Guest
Tímto se opravdu pokouší west zničit. Nebylo by jednoduší to prostě uzavřít a ne se snažit postupně znechutit hráče aby odcházeli sami, dokud jich nebude tak málo že to zavřou??

Když si vezmete jak jsou pevnosti náročné na suroviny - kde jsou jich potřeba stovky na 1 pevnost a nebo některé úkoly tak místo X desítek prací aby jste to získali se bude jednat o X stovek nebo tisíců zadání práce.
Tohle se ale opravdu nedá brát jako vylepšení hry ale naopak jako její totální zhoršení a snaha znechutit jí.
 

DeletedUser

Guest
Můžete mi prosím někdo objasnit toto:
po updatu 2.0 za jednu práci bude možno nalézt pouze jeden produkt

- jestli to dobře chápu tak za jednu práci naleznu 1 dřevo. (vynechám časový úsek)

na velkou pevnost je potřeba 128 kusů dřeva
- teď za 1 práci můžu najít i 4 dřeva - to je jenom 32x tu práci vykonat
- po updatu 2.0: 1 produktu za 1 práci tu práci budu muset vykonávat 128x abych našel 128 kusů dřeva?

Nechápu, proč spekulujete a tím nahráváte na mlýn dalším "nespokojencům" aniž byste měli relevantní důkazy. Je snad zde někde napsáno, že na velkou pevnost budete zase potřebovat 128 kusů dřeva????
Podle mě si to uvědomují i tvůrci a majitelé hry a myslím si, že vzhledem k nálezům upraví i tyto počty.
Bylo by dobré, kdybyste přestali vymýšlet nesmysly, které negativně ovlivňují další průběh hry.
 

DeletedUser6989

Guest
Můžete mi prosím někdo objasnit toto:
po updatu 2.0 za jednu práci bude možno nalézt pouze jeden produkt

- jestli to dobře chápu tak za jednu práci naleznu 1 dřevo. (vynechám časový úsek)

na velkou pevnost je potřeba 128 kusů dřeva
- teď za 1 práci můžu najít i 4 dřeva - to je jenom 32x tu práci vykonat
- po updatu 2.0: 1 produktu za 1 práci tu práci budu muset vykonávat 128x abych našel 128 kusů dřeva?

Čím těžší práce tím delší doba,jakou budou probíhat.Mýcení lesa patří k těm jednodušším,takže typuji,že bude trvat 30minut až 1 hodinu.Nejtěžší práce mají nyní šanci nálezu produktu 1% - 10%,kdežto ty lehčí 50% - 100%.
Myslím,že je zbytečné tu spekulovat,jak moc se hra změní.Řemesla budou předělána a co se týče pevností,aspoň budou mít stavaři co dělat (což si,podle mnohých reakcí,přeje spousta hráčů)
 

DeletedUser

Guest
Čím těžší práce tím delší doba,jakou budou probíhat.Mýcení lesa patří k těm jednodušším,takže typuji,že bude trvat 30minut až 1 hodinu.Nejtěžší práce mají nyní šanci nálezu produktu 1% - 10%,kdežto ty lehčí 50% - 100%.
Myslím,že je zbytečné tu spekulovat,jak moc se hra změní.Řemesla budou předělána a co se týče pevností,aspoň budou mít stavaři co dělat (což si,podle mnohých reakcí,přeje spousta hráčů)

Už to tu zaznělo 100x - jak dlouho bude trvat stavba pevností?? Myslíš, že mi bude stačit, když 1 měsíc budu stavit pevnosti a pak to zase půjde do současného stavu?
 

DeletedUser11063

Guest
Co se týká pevností a dělníku tak se ale nic nemění. Stavba pevnosti - zvláště když jich bude méně, není to co by stavbaře opět zařadilo do hry jako vhodný charakter, pokud zůstanou jinak pevnosti beze změny.

Add info a spekulace:
za největší spekulace si podle mého můžou sami němci, protože nedávají informace. Pokud se 2.0 již testuje na uzavřené betě, aby se odstranili ty největší kopance (chyby), tak přece musí již mít jasno co a jak chtějí provést. Proto nechápu proč prostě tohle kompletně nezveřejní se vším všudy co hráče čeká aby se na to mohli připravit. A tím by zabránili jakýmkoliv spekulacím. Ty vznikají právě kvůli nedostatku informací. 2.0 byl přece slibován jako letní ne?
 

DeletedUser

Guest
Co se týká pevností a dělníku tak se ale nic nemění. Stavba pevnosti - zvláště když jich bude méně, není to co by stavbaře opět zařadilo do hry jako vhodný charakter, pokud zůstanou jinak pevnosti beze změny.

Add info a spekulace:
za největší spekulace si podle mého můžou sami němci, protože nedávají informace. Pokud se 2.0 již testuje na uzavřené betě, aby se odstranili ty největší kopance (chyby), tak přece musí již mít jasno co a jak chtějí provést. Proto nechápu proč prostě tohle kompletně nezveřejní se vším všudy co hráče čeká aby se na to mohli připravit. A tím by zabránili jakýmkoliv spekulacím. Ty vznikají právě kvůli nedostatku informací. 2.0 byl přece slibován jako letní ne?

Mohu se zeptat na co se chceš připravovat? A jak? Pokud si všímám, tak spekulace tady předvádíš ty.
Jak zde bylo již psáno dříve - jakmile budou k dispozici ověřené informace a hlavně povolené ke zveřejnění, budete o nich informováni.
 

DeletedUser1575

Guest
Diskuse se nám začíná pomalu měnit jedna paní povídala a že ten a on bude na tom zle.
Ano taky bych rád věděl co nás čeká co přesně mám nebo nemám čekat ale bohužel musím vydržet.
Jinak Jazzrabbit: 2.0 měl být letní? Ty už jsi zde viděl že by zde bylo něco nahráno co slibovali včas takže si myslím že tak do podzimu vydržíme ne
 

DeletedUser1318

Guest
Podle mě si to uvědomují i tvůrci a majitelé hry a myslím si, že vzhledem k nálezům upraví i tyto počty.
Bylo by dobré, kdybyste přestali vymýšlet nesmysly, které negativně ovlivňují další průběh hry.
Když se bavíme o negativních dopadech na hru, existuje nějaká statistika, podle které by bylo možné zjistit, v jakém poměru jsou nově příchozí hráči vůči odcházejícím?
Anebo jinak, kolik nových hráčů se na světy, ze kterých se migruje už přihlásilo?
Mně osobně negativně neovlivňuje fórum, ale právě ty "motivační změny".
Někteří bohužel máme tu zkušenost, že realita daleko předčí naše nejhorší spekulace a obavy. Následné zmatené "dolaďování" ty odešlé hráče už zpravidla nevrátí.
Podle toho, že slučování světů probíhá napříč všemi jazykovými mutacemi, odhaduju, že úbytky hráčů jsou patrné všude. Není to tedy specifikum jen našich světů. Pokud je to tak, pak si já vůbec nejsem jistý, jestli si "tvůrci" uvědomují, proč o hráče přichází.

Nortia psala, že je to hra Innogames, tudíž oni budou pískat a my budeme skákat. Při té příležitosti si nemohu nevzpomenout na některé TV pořady, kdy kra****ící majitelé restaurací hledají pomoc prosvé podnikání. Nejsmutnější je pohled na to, když je hospoda prázdná, ale za největšího blba je ten, kdo jim chce poradit.
Nezlob se na mně, tady je snad už dávno vidět, že něco není v pořádku. Mně - hráče - to baví čím dál tím míň.
Jaký osud potkal ten Jazzrabitem iniciovaný dopis?
Skončil v koši?
Taky způsob, jak regovat na přání zákazníka. Já v podobných situacích konstatuji, tady o mé peníze asi nestojí, budiž utratím je jinde...
 

DeletedUser11063

Guest
Mohu se zeptat na co se chceš připravovat? A jak? Pokud si všímám, tak spekulace tady předvádíš ty.
Jak zde bylo již psáno dříve - jakmile budou k dispozici ověřené informace a hlavně povolené ke zveřejnění, budete o nich informováni.
a proč by jsme neměli mít šanci se připravit? kolik myslíš že je na starých světech char. co mají schopnosti a atributy dané do stavby, když už dávno není co stavět. pevnosti se zruší a musí se stavět znovu - již teď se začínají sbírat suroviny, protože bude platit kdo dřív přijde a bude lépe připraven bude mít výhodu (při zabrání a stavbě pevností)

Add spekulace: ano protože chci znát info co není - nic proti vám ale i info o tom že se budou rušit pevnosti bylo na většině ostatních fórech mnohem dřív než tady - a že by povolovali podávání info po jednotlivých světech se mi prostě nezdá.

a jak zde již padlo toto je diskuze o tom co má přijít. je jasné že tedy budu vznikat nové a nové otázky a spekulace a vy by jste je správně měli vyvracet či ujišťovat hráče že to tak nebude - prostě by se o tom mělo diskutovat. A pokud inno skutečně zajímá názor všech hráčů tak by k těmto diskuzím a otázkám či spekulacím měli přihlížet a snažit se je vyvrátit a tím si hráče udržet.

Jaký osud potkal ten Jazzrabitem iniciovaný dopis?
Skončil v koši?
Na ten dopis ti můžu říci toto - podle toho co mi řekli zde se to posílalo i přes fórum - Kdo a jak to posílal to nevím. Mám info jen o tom dopise co jsme jim posílal sám z mailu na jejich mail a ten zůstal bez odpovědi - podle toho proto vyvozuji to co zde říkám že nemají zájem o žádné návrhy od hráčů. Alespoň minimum slušnosti by bylo totiž dát odepsat a napsat děkujeme za vaši zprávu..... - bylo by poznat že to alespoň viděli a možná četli. Takto to poznat není a není tedy ani jasné jaký měl osud - zda ho četli a ignorovali nebo rovnou smazali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Mohu se zeptat na co se chceš připravovat? A jak? Pokud si všímám, tak spekulace tady předvádíš ty.
Jak zde bylo již psáno dříve - jakmile budou k dispozici ověřené informace a hlavně povolené ke zveřejnění, budete o nich informováni.
A nejsou ty informace na sociálních sítích a devblogu nakonec právě proto, abychom o nich diskutovali a prskali, co je na nich špatně? Není nakonec kontraproduktivní omezovat diskusi a spekulace? Kde se na dané téma máme bavit jinde? Inno pořád tvrdí, že je náš názor zajímá. Jestli to teda není uzavřené, tak jak to kdo ovlivní. Hlavní administrátorka je zaměstnanec Innogames, jestli někoho náš názor zajímá, není jednoduší cesta, než sdělit to přímo sem.

Na ten dopis ti můžu říci toto - podle toho co mi řekli zde se to posílalo i přes fórum - Kdo a jak to posílal to nevím. ...
...minimálně jeden z členů našeho týmu se v dané věci angažoval, přesto nikdo nic neví?
Asi jsem už moc starý, mně učili, že odpověď, byť zamítavá, je projevem elementární slušnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tímto příspěvkem nechci říct, že nesmíte kritizovat, ale trochu mi hlava nebere, jak můžete kritizovat něco co ještě není. Máte pouze kusé informace, zbytek jsou vaše dohady a spekulace a z toho děláte závěry. Názory jako že je to poslední hřebíček do rakve a podobně jsou absolutně nesmyslné.

Když si to přirovnáme s realitou. Např. firma SONY vyhodí na trh informaci, že vyvýjí nový typ PC s takovými a takovými parametry, žádné velké detaily. Podle toho, co jste tu někteří zplodili, by jste i v tomto případě rovnou nadávali, že ten starý typ byl lepší, a že to SONY pokazilo apod. Což je ale holý nesmysl, kritizovat můžu něco co jsem zažil, vyzkoušel, atd.

Takže vás prosím, zdržte se těchto nesmyslných kritik, vyčkejte min na veřejnou betu a potom můžete vyslovit relevantní názor. Jsem přesvědčen, že spousta bude mile překvapena, na druhou stranu, je mi jasné, že někteří budou kritizovat, jelikož je to jejich sport, a oni budou nespokojeni ikdyž budou spokojeni. Vývojáři odvedli velmi dobrou práci, je vidět, že jejich snahou bylo hru vylepšit, aby měla co nabídnout. Pochopitelně nikdy nikdo nevytvoří hru, která by se líbila absolutně všem. U všech her platí, že hráči přicházejí a zrovna tak odcházejí. Žádná hra nemá kvanta hráčů, kteří by ji byli bezmezně věrní. Tak to prostě na trhu funguje a fungovat bude.
 

DeletedUser11063

Guest
Já nemám rozhodně kritizování jako sport a jediný čeho se snažím dosáhnout jsou právě ty odpovědi.
Musíte proto pochopit i to o co se snažím a tím je zisk informací.
Je hezké, že dělají nový design a novou mapu, ale zbytečné. Mnohem důležitější je podle mého vyřešit to, co se stále ignoruje a posouvá na vedlejší kolej

- co udělali pro hráče co již mají level 120 a nemají žádný cíl?
- co udělali s char. dělníka aby to nebyl zbytečný nepotřebný char. - a nová výstavba pevnosti popř kostel není dlouhodobá odpověď - dříve se mluvilo o úpravě měst že by se mohli celé měnit, přidávat "věci" nebo snad i poškozovat. co poškozování pevností?
- pevnosti - upravili nějak pevnosti, aby nebyly jen o velikosti HP ale začali být i o schopnostech? a poškozují se nyní po boji?
- co předměty? přidá se něco co se týká i divokého západu nebo to stále budou samí sobi, puška na slony a raketové želvy?
 

DeletedUser1318

Guest
Když si to přirovnáme s realitou. Např. firma SONY vyhodí na trh informaci, že vyvýjí nový typ PC s takovými a takovými parametry, žádné velké detaily. Podle toho, co jste tu někteří zplodili, by jste i v tomto případě rovnou nadávali, že ten starý typ byl lepší, a že to SONY pokazilo apod. Což je ale holý nesmysl, kritizovat můžu něco co jsem zažil, vyzkoušel, atd.
Když to porovnám s realitou, vlastnil jsem několik produktů zmíněné firmy, pokud slíbí něco nového, po zkušenostech jim věřím, že to bude fungovat a bude to sloužit.
Pokud kritizuji připravované "novinky", které na mne Innogames připravilo, vycházím z těch předchozích, které se mi poslední dobou vůbec nelíbily, připravily mne o staré spoluhráče a nové mi nepřinesly.
Pokud je například edit: zrušení pevností a následná nová výstavba jen nějaký pracovní návrh, který nemá reálný základ, tak bych poprosil, aby drželi zobáčky zavřené, protože si tak nějak vyhrazuji právo k tomu diskutovat.

...Žádná hra nemá kvanta hráčů, kteří by ji byli bezmezně věrní. Tak to prostě na trhu funguje a fungovat bude.
O to víc by si ta hrstka věrných zasloužila alespoň trošku uznání, nikoliv označení coby "sportovní" stěžovatelé.
Říkal jsem to už dřív, pokud si ještě alespoň stěžuju, pořád mi ještě na westu záleží.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No vidíš a to je přesně to o čem mluvím. Nemáte informace a kritizujete. Stále tu tvrdíš, že změna vzhledu je zbytečná, jenže právě tady jsi na omylu. Toto vše se děje právě kvůli tomu, aby mohlo přijít to, co je slíbeno. Zjednodušeně řečeno, na podkladu, který je nyní to vytvořit nelze, nevleze se to. Proto se vytváří nová mapa, která zpřístupní spoustu dalších možností. Co se týče informací, tak dostávate je ihned, jakmile k tomu dostaneme svolení. To, že jiná jazyková mutace je svévolně vypustí o 2 dny dřív, to holt neovlivníme.

Pokud je například rušení pevností jen nějaký pracovní návrh, který nemá reálný základ, tak bych poprosil, aby drželi zobáčky zavřené, protože si tak nějak vyhrazuji právo k tomu diskutovat.

Nikdo tady nemluvil o rušení pevností, zase tvrdíš něco co pravdou není. Pevnosti bude pouze nutné znovu postavit. A proč? Protože jich bude daleko míň a neexistuje spravedlivý způsob, jak je znovu přerozdělit. Nic víc v tom nehledej.
 

DeletedUser

Guest
No vidíš a to je přesně to o čem mluvím. Nemáte informace a kritizujete. Stále tu tvrdíš, že změna vzhledu je zbytečná, jenže právě tady jsi na omylu. Toto vše se děje právě kvůli tomu, aby mohlo přijít to, co je slíbeno. Zjednodušeně řečeno, na podkladu, který je nyní to vytvořit nelze, nevleze se to. Proto se vytváří nová mapa, která zpřístupní spoustu dalších možností. Co se týče informací, tak dostávate je ihned, jakmile k tomu dostaneme svolení. To, že jiná jazyková mutace je svévolně vypustí o 2 dny dřív, to holt neovlivníme.

My informace máme. Dokonce v oznámení je napsáno, že se máme na tyto novinky připravit, což znamená, že zavedeny budou.
 

DeletedUser1575

Guest
Ale díky komu máme kusé informace chápu že chtějí přijít z hotovými věcmi ale tohle je již moc.
proč u jejich jiné hry která je vydávána za betu Forge of Empires jsou aktualizace pravidelné.
Nový velký update dostane člověk do mailu(nemusí nic jak detektiv hledat) sice ne vše potřebné ale aspoň takto by to mělo vypadat.

Jinak všem kteří se nové verze zastáváte dyť na pořádný update tady čekáme tak dlouho, tak nechápu proč nemohli vzít v potaz zpětné vazby hráčů ze všech komunit.A byli by skoro stejné zase tak rozdlné názory by napříč zeměmi nebyli.K nové verzi se vyjadřovat nebudu do té doby dokud neuvidímm vše v praxi nebo v oficiálním oznámení.
Můj osobní názor je že se west stáhne ještě více do pozadí a bude to jen taková věc na kterou se čas od času podíváš ale to asi tak všechno
 

DeletedUser1318

Guest
No vidíš a to je přesně to o čem mluvím. Nemáte informace a kritizujete. Stále tu tvrdíš, že změna vzhledu je zbytečná, jenže právě tady jsi na omylu. Toto vše se děje právě kvůli tomu, aby mohlo přijít to, co je slíbeno. Zjednodušeně řečeno, na podkladu, který je nyní to vytvořit nelze, nevleze se to. Proto se vytváří nová mapa, která zpřístupní spoustu dalších možností. Co se týče informací, tak dostávate je ihned, jakmile k tomu dostaneme svolení. To, že jiná jazyková mutace je svévolně vypustí o 2 dny dřív, to holt neovlivníme.



Nikdo tady nemluvil o rušení pevností, zase tvrdíš něco co pravdou není. Pevnosti bude pouze nutné znovu postavit. A proč? Protože jich bude daleko míň a neexistuje spravedlivý způsob, jak je znovu přerozdělit. Nic víc v tom nehledej.
Máš v tom trošku zmatek, já se ke grafice nevyjadřoval, nicméně si myslím, že měnit grafiku jen kvůli vzhledu,je opravdu zbytečné. Jestli je to nutné "technicky", mohla to být jedna z prvních informací,která nám mohla být poskytnuta.

Pevnosti nebudou přeneseny žádné, bude nutné je znovu vystavět.
Pokud tato informace říká něco jiného, než že bude nutno stávající pevnosti zrušit a vystavět nové, pak asi budu muset uvažovat o nějakém doučování z českého jazyka.
 

DeletedUser

Guest
Zmatek v tom máš Ty, na Tebe jsem reagoval ohledně pevností, z toho důvodu jsem i citoval Tvůj příspěvek. Důvody změny grafiky již byly hráčům vysvětleny.

Co se týče druhé části, tak by jsi o to doučování zažádat měl, protože daná informace říká to co jsem psal, zrušení pevností by bylo v případě, že by se na nové verzi již neobjevili.
 

DeletedUser11063

Guest
No vidíš a to je přesně to o čem mluvím. Nemáte informace a kritizujete. Stále tu tvrdíš, že změna vzhledu je zbytečná, jenže právě tady jsi na omylu. Toto vše se děje právě kvůli tomu, aby mohlo přijít to, co je slíbeno. Zjednodušeně řečeno, na podkladu, který je nyní to vytvořit nelze, nevleze se to. Proto se vytváří nová mapa, která zpřístupní spoustu dalších možností. Co se týče informací, tak dostávate je ihned, jakmile k tomu dostaneme svolení. To, že jiná jazyková mutace je svévolně vypustí o 2 dny dřív, to holt neovlivníme.

Tady tě musím trošku upravit, protože není přesně poznat na koho to směřuješ. Ten kdo stále kritizuje změnu designu jsem taky já (nevím kdo z nás více).
A kritizuji to právě kvůli tomu že nejsou informace. Kdyby řekli rovnou: ano na současný kód a design nejdou udělat změny, které mámě plánu a proto musíme nejdřív změnit design bylo by to něco jiného - ale takové info nepadlo a nebo snad jo? a Když jsou ty změny nutné k novinkám není jednoduší to nahrávat jako jeden velký odladěný balík než po kouskách - tak jak to dělají?

A některé nápady co padli na oživení hry přece nemají s designem nic společného. Nebo alespoň nevím co má společného případné poškozování měst či pevností s designem - vždyť tam by se měnila jen čísla
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru