• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11063

Guest
Ahoj
- další cíl po 120 lvl zatím přidán není.
- není (btw. char delníka je nejlepší char na pevnosti, nevím co máte všichni proti němu)
- nevíme, bitvy zatím nejdou
- taktéž nevíme, ale myslím, že zůstanou.

díky za odpověd třeba to hráčí jak využijí. Já zde na fóru oficiálně končím veškerou komunikaci a dotazy. Vás jako český tým už nebudu obtěžovat dotazy. Tento poslední dotaz jsme posílal 2x a oba byly smazány - teprve ten druhý se vrátil . Ale z toho se dá soudit že o diskuzi fakt zájem nemáte. měj se hře a přeju všem hráčům co na westu záleží pevné nervy
 

DeletedUser

Guest
V oznámeních je spousta "slibů"na které nedošlo. Poker je to samé v bledě růžovém.

V tomto Ti budu oponovat. zde je přehled plánovaných novinek na rok 2012, kromě 3 odrážek je vše splněno, z toho jedna přijde nahráním 2.0.

Ono trošku zamrzí, když pocity toho "druhého" tábora někdo (myslím to obecně), vyřeší tím, že si prostě "nějak musíme zvyknout". Je to divné, když se toto bláznivinou zabýváme tak dlouho a pak nás někdo takhle ... odpálkuje? Nemohu trefit ten správný výraz...

Nepochopil jsi mě. Ty 2 tábory budou vždy, ať se něco změní nebo ne. Takže vždycky si jedna strana bude muset zvyknout. Takže spíš jde o to, na které straně se zrovna ocitneš.
 

DeletedUser1318

Guest
V tomto Ti budu oponovat. zde je přehled plánovaných novinek na rok 2012, kromě 3 odrážek je vše splněno, z toho jedna přijde nahráním 2.0.
Asi je naším údělem se nechápat, já nemluvil jen o letošku, těch nedodělků je víc, ale nechci se v tom pitvat.



Nepochopil jsi mě. Ty 2 tábory budou vždy, ať se něco změní nebo ne. Takže vždycky si jedna strana bude muset zvyknout. Takže spíš jde o to, na které straně se zrovna ocitneš.
Ano, to je pravda, já pouze přemýšlím o tom, jestli je nějaká cesta, jak ten počet členů toho druhého tábora zmenšit. Pokud je nějaká činnost předmětem podnikání, snažil bych se potenciální platící a hrající motivovat pozitivněji, než strohým musíš se přizpůsobit... někdo se přizpůsobí odchodem.
 

DeletedUser

Guest
No, ani jeden z nás nemá statistiky, kterých hráčů je úbytek. Nemyslím si, že by v IG nepřemýšleli, takže bych řekl, že jejich kroky vedou správným směrem.

A ani nemáme statistiky, kolik je spokojených a kolik nespokojených. Když bych to bral dle fora, tak je to kapka v moři.
 

DeletedUser1318

Guest
No, ani jeden z nás nemá statistiky, kterých hráčů je úbytek. Nemyslím si, že by v IG nepřemýšleli, takže bych řekl, že jejich kroky vedou správným směrem.

A ani nemáme statistiky, kolik je spokojených a kolik nespokojených. Když bych to bral dle fora, tak je to kapka v moři.
Statistiky nemáme, tudíž netřeba to řešit.
Možná se ale shodneme na tom, že kroky, které Inno podniká poslední dobou, mají přilákat nové hráče. Hledat to nebudu, ale mám dojem, že to zde uváděl někdo z týmu. Tady už je situace s objektivním zjištěním případného úspěchu jiná. Celkový počet hráčů na jednotlivých světech jako hráč vidím denně při přihlašování, ovšem nic podstatného mi to neřekne. Řekl bych, že pro tebe není problém zjistit, počet nově příchozích. Jestli je tvůj optimismus opodstatněný, mělo by to číslo narůstat. Samozřejmě existuje předpoklad, že toto číslo není určeno ke zveřejnění, což je pro zvědavce jako já škoda. Někteří sprosťáci by řekli, že kdyby tato opatření nesla ovoce v podobě přírůstků, jistě by byla čísla veřejná.
A mimochodem, já netvrdím, že v Innogames nepřemýšlí, charakterizoval bych to spíš tak, že postrádají smysl pro rovnováhu.
A když to tedy chceš brát podle fóra, pak je možný i takový výklad, že ne všichni hráči jsou na fóru registrovaní, a z registrovaných nespokojených, jsou ti stěžující-si pouhou špičkou ledovce. Což neříkám proto abych ti vyvrátil tvůj názor, říkám to tak, jak to vnímám já.
 

DeletedUser

Guest
Já si teda myslím, že statistiky nepotřebujeme k tomu, abychom mohli konstatovat, že došlo k velkému úbytku hráčů oproti minulosti. Ano, update 2.0 má přilákat nové hráče, kterým bude asi jedno že tomu předcházelo anulování pevností, protože se jich to netýká. Ale každá tato změna likviduje původní hráčskou základnu, a bez stálé hráčské základny podle mě nelze vytvořit kvalitní hru. Nováčci utratí pár eur a pak je to zase přestane bavit. Podle mě této hře chybí nějaké zklidnění, aby se třeba alespoň 2 roky neprovádělo žádné update a hra se mohla v klidu ustálit a mohla se vytvořit stálá hráčská základna. To ovšem doposavaď nebylo možné, a podle mě to nespraví ani update 2.0, protože každé update co jsme v poslední době viděli mělo za cíl dát hře a hráčům další cíl, i když se jim to povedlo udělat tak, aby to bylo nakonec kontraproduktivní.
Možná se updatu 2.0 podaří vyřešit aby hráči měli nějaký dlouhodobý cíl a nějaké zpestření hry, možná to přiláká nějaké nováčky které u hry zůstanou dlouhodobě, ale pro stávající komunitu to bude likvidační.
 

DeletedUser

Guest
ja to iba stručne zhrniem,ak do update zahrnú odobratie vsetkych pevnosti vsetkym mestám,JE TO POSLEDNÝ HŘEBÍK DO RAKVE WESTU A MALO BY SA S TÝM NIEČO ROBIŤ....TO JE CHORÉ ABY NÁM UKRADLI PEVNOSTI O KTORÉ SME TAK HORLIVO 3 ROKY BOJOVALI,NA ČO SME POTOM BITVAŘILI?....GRO AKTIVNEHO WESTU TVORIA BITVAŘI!nie hraci ktorí si klikaju práce sami pre seba,KTO PLATI NAJVIAC PENAZÍ ZA PREMIÁKY?BITVAŘI!ČO UDRŽUJE ALIANCIE A SVETY AKTÍVNE?BITVY!...A TERAZ NÁM CHCÚ UKRADNUŤ TO O ČO SME BOJOVALI 3 ROKY?TO SNÁĎ NEMYSLIA VÁŽNE....POTOM ZRUŠÍ UČTY min. 20% BITVAŘOV A NECH SI POTOM NEMCI NECHAJU SVOJ WEST AJ S DEŠTRUKČNÝMI NÁPADMI...AKE TO BUDE OŽIVENIE?ŽIADNE,IBA ČISTA DEŠTRUKCIA

Ještě k těm pevnostem...ono je to vcelku logické - naznačoval to již Marapav... představte si pevnost, která má 4 členská města a nyní po přenesení měst bude každé město v jiném rohu (segmentu) mapy....jak potom budete pevnosti bránit? Proto je tedy spravedlivé, aby se tyto pevnosti zrušili, protože zřejmě zmizí i většina aliancí a bude možné spravedlivě vybudovat nové pevnosti s novými členskými městy. Na 100% totiž nevěřím, že aliance zůstanou zachovány v takovém stavu jako jsou nyní, protože podle mě ani města nebudou tak jak jsou na současné mapě.

ČOŽE?UKRADENÍ PEVNOSTI KTORÉ SME POCTIVO VYBOJOVALI,DOBILI A UBRANILI ZA 3 ROKY JE SPRAVEDLIVÉ?TO JE OBYČAJNÁ ZLODEJINA...TO AKOŽE MOJE MESTO VIRGINIA KTORÉ BOLO OD POČIATKU SVETA 1 TAKMER STÁLE NA 1.MÍSTE ŘEBŘÍČKU KLESNE napr na 100 MÍSTO JEN KVULI VIZUALNI ZMENE MAPY AK NEBUDEME MAT DOSTATOK ONLINE HRAČOV KTORÍ HNED PO NAHRANI UPDATU OBSADI PEVNOSTI?

Asi jsi mi nerozuměl....netvrdím, že současné rozložení aliancí je nespravedlivé, ale píši, že asi nebudou na 2.0 aliance ve stejném stavu a na stejných místech. A jak jsem taky psal, města, která jsou nyní blízko sebe, tak ve 2.0 mohou být úplně na jiných místech......a proto asi bude i proti zdravému rozumu cestovat na útok třeba 20 hodin...pokud si nekoupíš atributy v shopu na zrychlení cestování.

TO AKOŽE KDYŽ JE MÉNE SEKTORU BUDU CESTOVAT DLHŠIE JAK DOTEĎ?ted zmaknu celu mapu s indianom max 7 hodin VAČSIU BLBOST SOM ESTE NEPOCUL ABY SOM MENEJ SEKTORU PREŠIEL ZA DLHŚÍ ČAS AKO TEĎ VÍC SEKTORU A TRVÁ MI TO MÉNE ČASU
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nečtu, jen se chci zeptat kdy bude ten update.. den..

a je pravda že se pevnosti vynuluji a budou se muset znovu založit?
 

DeletedUser

Guest
Nečtu, jen se chci zeptat kdy bude ten update.. den..

a je pravda že se pevnosti vynuluji a budou se muset znovu založit?

To nikdo neví, měl být tohle léto ale to asi sotva... Tipuji že tak někdy po vánocích.
Ano, pevnosti se budou muset znovu založit a postavit.
 

DeletedUser7889

Guest
Haha dalsi megaupdate :).

Poviem to ako mnohokrat predtym i ked tu to zial admini nevyriesia a je jasne ze firma potrebuje mat zisk.

Lenze zisk sa da dosiahnut ked su zakaznici spokojny, nie ked ich oberu o peniaze, dlhodobo ignoruju ich poziadavky alebo niesu schopny implementovat nove systemy a venuju sa kravinam typu grepolis, forge of empires a ine vydarene top produkty.
To je ako rozdeluj a panuj mam 50 veci a hovby robim dobre, ale neva to je moj nazor.

Zatial co som sa dozvedel o paradnych zmenach a fungovaniach, rad by som vedel kde to bolo konzultovane z hracmi? A nechodte namna z anglictinou/nemcinou ci uruguajcinou, hram na ceskom serveri tak by som bol rad keby to bolo v cestine a potom to bolo trebars interpretovane do ineho jazyka.
preco o zmenach nieje dostatok informacii , iba kuse oddpovede a facebookovske trapasiny otom ako krasne to bude namalovane???!!

Dalej ked uz sa vynuluju pevnosti, niekde som cital ze majitelia dostanu odmenu, nechapem preco je to tajne?

Dalej ma silno zaujima keby sa vam podarilo vyskumat jakozto zastupcovia nas zakaznikov, kedy dojde k zmenam nielen obrazkovych ci inventar questoch, ktore nieje sanca robit ak clovek ma niaky setup(duel, pevnost). ci sa planuju zaviest aj poskodzovania pevnosti, miest.
Nove budovy v mestach, achievmenty miest,, popripade spominane vylepsenia miest co pridaju bonusy duel/pevnost.
To je z pohladu stavbara, ktory je aboslutne nefunkcny charakter v tejto faze hry(stavba kostola je absolutna nuda).

Inak ja len dufam ze ked uz sa firma vyhrajkala zo stetcekami a zistilia ze hracov neuspokoji nadlho nova mapka, pride na rad najom slusnych programatorov a developerov co nieco vymyslia na ozivenie hry inak zisk nebudu mat a bude to znamenat koniec.

Berte to ako moj postreh a moj nazor rad si otom pohovorim v slusnej diskusii.
 

DeletedUser12110

Guest
Haha dalsi megaupdate :).

Poviem to ako mnohokrat predtym i ked tu to zial admini nevyriesia a je jasne ze firma potrebuje mat zisk.

Lenze zisk sa da dosiahnut ked su zakaznici spokojny, nie ked ich oberu o peniaze, dlhodobo ignoruju ich poziadavky alebo niesu schopny implementovat nove systemy a venuju sa kravinam typu grepolis, forge of empires a ine vydarene top produkty.
To je ako rozdeluj a panuj mam 50 veci a hovby robim dobre, ale neva to je moj nazor.

Zatial co som sa dozvedel o paradnych zmenach a fungovaniach, rad by som vedel kde to bolo konzultovane z hracmi? A nechodte namna z anglictinou/nemcinou ci uruguajcinou, hram na ceskom serveri tak by som bol rad keby to bolo v cestine a potom to bolo trebars interpretovane do ineho jazyka.
preco o zmenach nieje dostatok informacii , iba kuse oddpovede a facebookovske trapasiny otom ako krasne to bude namalovane???!!

Dalej ked uz sa vynuluju pevnosti, niekde som cital ze majitelia dostanu odmenu, nechapem preco je to tajne?

Dalej ma silno zaujima keby sa vam podarilo vyskumat jakozto zastupcovia nas zakaznikov, kedy dojde k zmenam nielen obrazkovych ci inventar questoch, ktore nieje sanca robit ak clovek ma niaky setup(duel, pevnost). ci sa planuju zaviest aj poskodzovania pevnosti, miest.
Nove budovy v mestach, achievmenty miest,, popripade spominane vylepsenia miest co pridaju bonusy duel/pevnost.
To je z pohladu stavbara, ktory je aboslutne nefunkcny charakter v tejto faze hry(stavba kostola je absolutna nuda).

Inak ja len dufam ze ked uz sa firma vyhrajkala zo stetcekami a zistilia ze hracov neuspokoji nadlho nova mapka, pride na rad najom slusnych programatorov a developerov co nieco vymyslia na ozivenie hry inak zisk nebudu mat a bude to znamenat koniec.

Berte to ako moj postreh a moj nazor rad si otom pohovorim v slusnej diskusii.

InnoGames projevilo v posledni dobe o zpetnou vazbu zvyseny zajem, problem, ktery nastinujes tkvi v tom, ze jsme jedna z mnoha jazykovych mutaci - A co jsem si v rychlosti prosla par stranek ENG fora, reakce na 2.0 byly bud ve forme konstruktivni debaty, nebo pozitivni. Reakce na nasem foru jsou vesmes negativni - Pak ano, pak se podle CZ fora muze zdat, ze IG na reakce hracu kasle. Je ale jasne, ze kvuli nekolika nespokojenym CZ hracum nebude IG vyvijet verzi 1.37 zachovavajici soucasne principy hry pro dva CZ svety, jak tu jeden navrh padnul.

Dostupne informace naleznes v oznameni
O jinych zmenach nez tam uvedenych informace nemame.

Zmeny nejsou jen graficke, meni se cely system, prave pro ten dalsi vyvoj hry a pripadne pridavani novych soucasti v dalsich updatech.

Mimochodem, jak uz psal Novcek, dobre nastaveny charakter delnika je pro bitvu o pevnost sen.
 

DeletedUser

Guest
no fakt si pripadám úplne mimo, keď sa mi zdá, že ten update bude fain :) bude to asi úplne iné ako doteraz, ale aspoň sa deje niečo normálne po zavedení kopec blbostí do hry...

a keď to je teda ako sa tu tvrdí prvý krok k tomu aby sa dali zrealizovať iné sľubované veci s mestami, pevnosťami a pod, tak ešte lepšie...

Mimochodem, jak uz psal Novcek, dobre nastaveny charakter delnika je pro bitvu o pevnost sen.

jj, v útoku si každý dělník myslí, že sa mu asi sníva ako naprd mu to ide :) s tým by fakt mohli niečo v rámci úprav spraviť...
 

DeletedUser1318

Guest
InnoGames projevilo v posledni dobe o zpetnou vazbu zvyseny zajem, problem, ktery nastinujes tkvi v tom, ze jsme jedna z mnoha jazykovych mutaci - A co jsem si v rychlosti prosla par stranek ENG fora, reakce na 2.0 byly bud ve forme konstruktivni debaty, nebo pozitivni...
Zajímavé... připoměl bych již zmíněný dopis, který snad byl dlouhodobým pilováním konstruktivní dostatečně. Bez ohledu na to, jaká jsme jazyková komunita, byl (předpokládám) odeslán v anglickémnebo německém jazyce, tudíž byl srozumitelný.
Za projev běžného zájmu bych považoval alespoň odpověď typu děkujeme za váš zájem, v současné chvíli není na pořadu dne se vaším návrhem zabývat. Z toho, co tu zatím bylo prezentováno, tedy pro naši jazykovou mutaci vyplývá, že se údajný zvýšený zájem projevuje jinde než tady.
Mimochodem, na slovenském foru mají přepis rozhovorů s pány Thorstenem - produkt manažérem The West, Thorbenem - hlavním vývojářem The West a Ashockem - hlavným herním dizajnérem The West, a že bych tedy měl nějaký významný dojem, že by je zajímal nějaký názor zvenčí, to tedy nemám.
Marapav sice psal, že jistě vědí co dělají - no to možná ano, ale jaký to bude mít praktický dopad jim možná opět nedochází.

Edit: Mimochodem, když se podívám aktuálně na počet hráčů jednotlivých jazykových mutací, tak bych ani neřekl, že jsme zanedbatelná skupinka oproti jiným.
Když vezmeme úvahu např. počet obyvatel Německa, případně rozdíl v ekonomickém potenciálu a třeba počítačové gramotnosti, nevidím důvod přistoupit na myšlenku nějaké naší "zanedbatelnosti".
Samozřejmě, že pro obchodníka je zajímavější poměr platících a neplatících, případně celková utržená částka z jednotlivých zemí.
Tato čísla jsou pochopitelně tajná, tudíž nějaký hmatatelný doklad toho, jestli jsme jen my, ti věčně nespokojení není k dispozici.
Je celkem škoda, že nám někdo nezavře ústa doložením obchodních úspěchů, nebo třeba růstem tržeb po pár posledních změnách.
Edit 2: No, a že bychom byli jediní stěžovatelé? Asi to bude taky nějak jinak... například: http://forum.the-west.de/showpost.php?p=656603&postcount=1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já osobně jsem zvědav na odměnu městům, která měla pevnosti a teď o ně přijdou. je to velký zásah a pokud nebude odměna dostatečná tyto města vlastně bojovala několik let pro nic. Na Coloradu je situace ještě jiná, tak se před pár měsíci pevnosti dostavěli a teď to bude opět znova, takže to je velmi flustrující. Snad za tyto kompromisy updat 2.0 bude stát. Je to velká neznámá, přirovnal bych k Windowsu 8. Takže musíme doufat, že se to povede, je to taková poslední záchrana westu, tak to snad vyjde.
 

DeletedUser11498

Guest
Výborně další a asi poslední hřebík do rakve. Update 2.0 vypadá zase hrozně a spolu s migrací přiměje řadu hráčů ke konci. Proč? Je dost hráčů, kteří migrovat nechtějí, proč taky když jsou na svém světě zvyklí a migrace je víceméně začínání odznova stejně jako update 2.0, inno tak dosáhne svého zbaví se hráčů kteří odmítají platit (protože ti platící jsou dostatečně fanatičtí na to aby všechny tyto "skvělé" změny přetrpěli) a vznikne tak jeden až dva nugeťácké světy, které nebudou mít kromě názvu s původním westem už nic společného. Ale asi je to dobře protože tak usnadní i mě skončení s touto kdysi inteligentní hrou.
P.S.: Keci stylu: "Jsme jedna z 19ti jazykových mutaci, na to nezapomínejme." mě vždycky akorát vytočí, kdyby chtěli tak u nás nový update vůbec nahrávat nemusí, stačilo by kdyby jen nahráli nové úkoly.
 

DeletedUser

Guest
Výborně další a asi poslední hřebík do rakve. Update 2.0 vypadá zase hrozně a spolu s migrací přiměje řadu hráčů ke konci. Proč? Je dost hráčů, kteří migrovat nechtějí, proč taky když jsou na svém světě zvyklí a migrace je víceméně začínání odznova stejně jako update 2.0, inno tak dosáhne svého zbaví se hráčů kteří odmítají platit (protože ti platící jsou dostatečně fanatičtí na to aby všechny tyto "skvělé" změny přetrpěli) a vznikne tak jeden až dva nugeťácké světy, které nebudou mít kromě názvu s původním westem už nic společného. Ale asi je to dobře protože tak usnadní i mě skončení s touto kdysi inteligentní hrou.
P.S.: Keci stylu: "Jsme jedna z 19ti jazykových mutaci, na to nezapomínejme." mě vždycky akorát vytočí, kdyby chtěli tak u nás nový update vůbec nahrávat nemusí, stačilo by kdyby jen nahráli nové úkoly.

Mě zase vytočí, když kritizujete něco, co jste ještě neviděli a nevyzkoušeli. Min 10x tu bylo zmíněno, že 2.0 není o změně grafiky, ale o změně herního systému, právě z důvodu, aby bylo možné zavést spoustu dalších novinek, které již byly slíbeny.

A není to o tom, že jsme jedna z jazykových mutací, jde tu o to, že není technicky možné držet na světech různé verze. A když jsme u platících hráčů, tak neplatící by jim měli spíš děkovat, bez nich by jste si tuto hru nikdy nezahráli. Podnikání není charita.
 

DeletedUser12110

Guest
Já osobně jsem zvědav na odměnu městům, která měla pevnosti a teď o ně přijdou. je to velký zásah a pokud nebude odměna dostatečná tyto města vlastně bojovala několik let pro nic. Na Coloradu je situace ještě jiná, tak se před pár měsíci pevnosti dostavěli a teď to bude opět znova, takže to je velmi flustrující. Snad za tyto kompromisy updat 2.0 bude stát. Je to velká neznámá, přirovnal bych k Windowsu 8. Takže musíme doufat, že se to povede, je to taková poslední záchrana westu, tak to snad vyjde.

Po spusteni noveho sveta jsou pevnosti take znova vystaveny (A stale mi unika nejaky jiny smysl pevnosti nez zabava / zabiti casu?), takze bych se nebala "totalniho zabiti" hry. Aktivni hraci, ktere hra bavi zustanou, neaktivni kemperi ucet zrusi - Celkove povede 2.0 k oziveni.
 

DeletedUser1318

Guest
Mě zase vytočí, když kritizujete něco, co jste ještě neviděli a nevyzkoušeli. Min 10x tu bylo zmíněno, že 2.0 není o změně grafiky, ale o změně herního systému, právě z důvodu, aby bylo možné zavést spoustu dalších novinek, které již byly slíbeny.

A není to o tom, že jsme jedna z jazykových mutací, jde tu o to, že není technicky možné držet na světech různé verze. A když jsme u platících hráčů, tak neplatící by jim měli spíš děkovat, bez nich by jste si tuto hru nikdy nezahráli. Podnikání není charita.
Mně vytáčí to, co už je definitivní, migrace, stěhování měst, rušení starých a výstavba nových pevností - tudíž totální destrukce všeho, čeho jak jednotlivci nebo skupinky hráčů dosáhli.
Jestli nejde o to, že jsme jen jedna ubohá jazyková mutace, tak s tím neargumentujte.
A když už mluvíš o platících hráčích, těch by si mělo především vážit Innogames.
Já to nijak zvlášť nepociťuju, a to už jsem na "charitu" nasypal celkem dost peněz. Že mi za každou platbu mnohokrát poděkují, je pěkné, že mi rozdrbou vše čeho jsem dosáhl už méně.
Jasně, odsouhlasil jsem "férově" sepsaná pravidla, že se bez vyjímky podřizuji nadiktovaným podmínkám, jež vlastník může kdykoliv měnit a to bez mého nároku na cokoliv.
Ano, nemusel jsem souhlasit, nemusel jsem hrát.
No, nepředpokládal jsem asi, až takový tragický průběh změn po odchodu původních "otců" projektu.
A jestli si tady stěžuju, tak věř tomu, že jedině proto, že jsem stále optimista, a věřím, že ty návrhy jsou pořád ještě ne úplně hotové, a že bychom nakonec i ve spolupráci s týmem, (pokud bychom tedy táhli za jeden provaz), dosáhli alespoň dílčích změn, které nám vadí nejvíc.
Plácáním po ramenou, jak je to všechno skvělé, není ta správná cesta.
Že je west v krizi, je celkem nasnadě, nevidět to může jenom slepý.
 
Já osobně jsem zvědav na odměnu městům, která měla pevnosti a teď o ně přijdou. je to velký zásah a pokud nebude odměna dostatečná tyto města vlastně bojovala několik let pro nic.

No tady k tomu je nutno říct že se opravdu bojuje pro nic. Ty boje v podstatě nic nepřinášejí. Výsledek boje je vlastnictví pevnosti a to celkem nic neznamená. Je to jenom věčné přebíjení o vlastnictví bezcené pevnosti. Samozřejmě získané expy, předeměty peníze a dluhopisy jsou odměnou, ale ty nikdo odstranit nechce. Někdo kdysi dávno postavil pevnost, roky se o ní bojovalo, utratilo se hafo peněz - produktů, tyhle prostředky jsou nenávratně ztracené, ale nahradit vám je nikdo nemůže. Vratka by měla být dána akorát těm kdo pevnost stavěli, mnoho z nich nehraje a posledním bojovníkům o každou z pevností. Všichni ostatní, svoje prostředky regulérně prohráli v boji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru