• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Já nechci ani vidět co máte v plánu s prácemi jako 1 produkt na 2h třeba je trochu málo :( (cukr,apod)

Pevnosti zrušit bych i překousl bude změna ale min produkty za ně městum co vlastní pevnosti a aspon možnost vybrat sklady před zrušením sice tam moc není ale lepší než nic :)
 

DeletedUser

Guest
to je slabá utecha,bitvaři nebojuju kvoli produktom ale vitazstvám
PREČO ŠPORTOVCI SUTAŽIA?KVOLI VITAZSTVÁM A TERAZ IM CHCETE ZOBRAŤ MEDAILE?
UPDATE 2.0=OBYČAJNÁ ZLODEJINA
BITVAŘI VŠECH SVĚTU,SPOJME SA A BOJUJME PROTI ZLODEJINE
:hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
"Bitvarom" to iba pomôže - menej cestovania, menej bojov v rovnaky cas, vacsia aktivita.

Asi som nechapavy, ale fakt nerozumiem, ako to moze niekomu uskodit...

Tie pevnosti budu do tyzdna spat. A spokojny budu stavbari a aj bitvari.

Ale toto nie je sport. Skus to chapat hlavne ako hru, lebo to hra (nic viac, iba hra!) a v hre sa musia robit zmeny. Do tyzdna, dvoch nebudes ani len tusit, ze nejaky update bol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
aky stavbári?na kazdom svete je max 10 delnikov,kvoli 10 delnikom chcete oklamať a okradnut 300 bitvařov?a to budovanie je zase iba dočasné riešenie,PEVNOSTI SA ZASE POSTAVIA A CO PAK?ZASE NÁM IM UKRADNETE?
bill Stretcher,áno nech sa robia updaty ale konštruktívne a rozumné ale nie deštruktívne a zlodejské
Bille,a čo je šport?HRA
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když už tu pleteš ty sportovce. Nevšiml jsem si, že by úřadující mistr světa dostal nějaký náskok, protože minule vyhrál. Každé MS začíná od 0. Takže tady začíná nová etapa Westu, všichni začnou od 0. A pokud Ti tolik jde o to umístění v žebříčku, tak si udělej screen, vytiskni, dej zarámovat a pověs si ho na zeď. On totiž žebříček je jen doprovodný ukazatel na Westu, důležitější je se bavit, komunikovat s ostatními. Ale možná Ti za Tvé vedení v žebříčku dají levnější chleba, potom bych to chápal.
 

DeletedUser

Guest
Marapav,ale každy šport ma urcitý dlhodobý rebricek kvality,preco su španieli prví v rebričku FIFA?pretoze dlhodobo vyhravajú,to isté preco je VIRGINIA NA S1 DLHODOBO PRVÁ V REBRÍČKU,LEBO SA SNAŽÍME A DLHODOBO VYHRÁVAME,samozrejme je to iba hra a chleba lacnejší nebude a beriem to tak ale moja 3ročná námaha a snaha bude v háji,a to hovorím za 99% bitvařov prečo vlastne bitvařili,PRECO VACSINA BITVAŘOV EŠTE HRÁ?BITVAŘILI SME 3 ROKY PRETO ABY SME TIE PEVNOSTI VYHRALI,urcite aj na tomto fore je viac negativnych názorov ako pozitivnych ale ty radsej jazzrabita nazveš ako notorického stežovatele pretoze oponujeme a nesuhlasíme s každou blbostou čo niekto vymyslí
 
ty mas dost McBracey,je to uplne naopak ako si napísal,športoviská-pevnosti ostanú ale medaile-vitazstva budu v háji,vidiet ze si nikdy moc nebitvařil a neriadil alianciu,ja ju riadim a ja som musel nahánať ludí aby boli aktivni,radil som im s reskillmi,posielal milion telegramov,velil,motivoval ludi aby neprestali hrat a aktivne sa zapajali do hry ako jeden tím TAK NECH MI TU NIKTO KTO SI HRÁ SÁM PRE SEBA,NEMELE...WEST JE TÍMOVÁ HRA A TÍM-AKTÍVNI HRACI ROBIA WEST WESTOM TAKÝM AKÝ MA BYŤ
NECH SA ROBIA KONŠTRUKTÍVNE UPDATY ALE NIE DEŠTRUKČNÉ

Vítězství ti nikdo vzít nemůže, ani kdyby se pevnosti smázli komplet, stejně tak tak ti nikdo neupře aktivitu. Proč pořád bazíruješ na tom že ti berou tři roky snahy? To co jsi absoloval pomíjí v momentě kdy skončí boj o pevnost, dál už je jen vlastnictví pevnosti. Vyznamenání, expy, peníze předměty a všechno ostatní ti nikdo nebere.

Já nepotřebuju bitvařit, abych byl nějaký guru a uzurpoval si pro sebe právo rozhodovat kdo může co říkat. To že si myslíš že bitvaři jsou něco více a že jste týmoví hráči, je akorát vaše vlastní věc. Naopak se na westu bez týmu obejdeš velice lehce a nic zvlaštního by se nedělo. Chápu že tě mrzí ztracený čas, který marníš večerními bitvami. Ohlédni se ale také na to, že si ho promrhal tak jako tak. Co by jsi dělal, pokud by přidali další pevnosti, zlepšilo by se něco?

Tady jde zkrátka o regulaci, netečnost bojů vede k tomu, že počet pevností je nadměrečný. Nemyslím že by to bylo zase takové hrdinství držet pevnost o kterou měsíce nikdo nebojuje. Taky chodím do bitev, ale nepřikládám jim zbytečný význam. Není se čeho bát, svoji závislot budete moct pěstovat dál.
 

DeletedUser

Guest
Uz ma moc nebavi sa hadat, aj tak to asi nechapes... Vyjadrim sa iba k tejto casti:

Bille,a čo je šport?HRA

V podstate hej, ale nie kazda hra je sport. Pri weste sportujes? Sportujes, ked hras NHL, FIFU, alebo nieco podobne?


A aby to nebolo uplne OT, tak myslim, ze tento update naozaj westu pomoze, len na tom netreba hladat len to zle. Mapa je robena rucne, cize by dalo niekolko nasobne vasciu namahu urobit ju rovnakou ako teraz. Ale tie pevnosti pomozu aj v preriedeni bojov a zvyseniu aktivity, takze tym len ziskas. tvoje uspechy ti zostanu. To ako keby si namietal, ze ked sa pridali dlhopisy do boja, ze ti zobrali vsety tvoje ziskane truhly
 

DeletedUser

Guest
Mcbracey,Bill Stretcher a Marapav,neberiem vám váš názor a nehádam sa len vám vysvetlujem preco 99% bitvařov bitvaří ale kto nebitvaří to nepochopí,hladam na updatoch aj to dobré ale toho dobrého je uz strašne málo a skor prevažuje to zlé co ničí a odrádza hračov hrat
 

DeletedUser

Guest
Ja bojujem pomerne dost a bojujem, lebo ma to bavi a nie preto, ze chcem mat vsetky pevnosti sveta. Po update bude menej pevnosti = vacsia aktivita, takze boje budu mat opat vyssiu kvalitu. Takze tym len ziskame
 

DeletedUser

Guest
uvidime Bille,pokecáme po update a kazdopadne si myslím ze uz na CZ weste na vsetkých svetoch nebude cca 40000 hracov ale 30000-35000,prečo náhle 5-10000 prestane hrat?pretoze je update zlý a prinesie viac zlého ako dobrého,updaty by som prirovnal k politickým rozhodnutiam a politike,politika sa uz nerobi pre ludi a vačšina politických rozhodnuti prinesie viac zleho ako dobrého
 

DeletedUser

Guest
Connavare, teď to neber ve zlém, ale máš velmi zúžený pohled. Vidíš jen pevnosti a zase jen pevnosti. Ale West není jen o nich. Bohužel Ty jsi jimi tak zaslepen, že Ti to nikdo nevysvětlí. A ber to jak chceš, nevidím důvod, proč by měli být bitvaři nějak upřednostňovány a updaty točeny jen kolem nich. Právě ta různorodost možností je na Westu krásná. Někdo třeba vůbec na boje chodit nechce, ale to přece neznamená, že pro ně nebudou vývojáři hru vyvíjet. Jak už jsem psal, nedá se udělat vše tak, aby byla uspokojena celá hráčská komunita. Neberu Ti bitvaření, ale Ty zase neber ostatním jiné možnosti realizace.
 

DeletedUser12110

Guest
uvidime Bille,pokecáme po update a kazdopadne si myslím ze uz na CZ weste na vsetkých svetoch nebude cca 40000 hracov ale 30000-35000,prečo náhle 5-10000 prestane hrat?pretoze je update zlý a prinesie viac zlého ako dobrého,updaty by som prirovnal k politickým rozhodnutiam a politike,politika sa uz nerobi pre ludi a vačšina politických rozhodnuti prinesie viac zleho ako dobrého

Jenze zatimco s politikou statu zit musis, hru Te nikdo hrat nenuti.
 

DeletedUser

Guest
Marapave,samozrejme,updaty by mali byt zhruba pre všetkých ale bitvařov je najviac a bez nich by nebol west westom,je nehovorim ze vsetky veci su zlé,ale to zlé by sa malo odstránit,nikdy nepochopim preco iba kvoli vizualnej zmene mapy by sme mali prist o pevnosti,je to dobré ake to je,a ked uz chcu vizualnu zmenu mapy tak necj ju ale nezmenšuju,stažoval sa doteraz niekto na velkost mapy?NIKTO,voči updatu 2.0 nemam v podstate vyhrady,JEDINÁ MOJA VYHRADA A VYHRADA BITVAŘOV JE PROTI ZMENŠENIU MAPY KVOLI KTOREJ PRIDEME O PEVNOSTI,nech mapu zmenia ale nech ju nezmenšujú
 

DeletedUser

Guest
Nie, na velkosť mapy si nikto nesťažoval (aspoň o tom neviem) ale mapa sa robila ručne, takže keby mala byť rovnaká ako teraz tak by to trvalo oveľa dlhšie a pravdepodobne by už potom nebola taká kvalitná, ako je (bude). A pozri, aj tak sa nikdy nebojovalo vo všetkých pevnostiach naraz, jediné o čo prídeš sú body, o ktore pridu vsetci a daju sa ziskat spat...
 

DeletedUser14352

Guest
Ja bojujem pomerne dost a bojujem, lebo ma to bavi a nie preto, ze chcem mat vsetky pevnosti sveta. Po update bude menej pevnosti = vacsia aktivita, takze boje budu mat opat vyssiu kvalitu. Takze tym len ziskame
Mozes mi povedat v com bude vacsia aktivita?Praveze ak bude menej bitiev west straca svoje caro.Vzdy pred bitvou je aspon u nas rusno.Ja som cisto zamerana na bitvy,pokial sa bude bojovat menej,ja na weste nemam co robit a myslim ze takych hracov je vela.Duelant moze stale duaelovat,samozrejme pokial neni v kome.A co my bitvari?Naco sme v nasej aliancii prehovarali hracov aby sa prerobili na pevnosti?Ze si raz za tyzden zabojuju?Skus sa nad tymto troska zamysliet.

Connavare, teď to neber ve zlém, ale máš velmi zúžený pohled. Vidíš jen pevnosti a zase jen pevnosti. Ale West není jen o nich. Bohužel Ty jsi jimi tak zaslepen, že Ti to nikdo nevysvětlí. A ber to jak chceš, nevidím důvod, proč by měli být bitvaři nějak upřednostňovány a updaty točeny jen kolem nich. Právě ta různorodost možností je na Westu krásná. Někdo třeba vůbec na boje chodit nechce, ale to přece neznamená, že pro ně nebudou vývojáři hru vyvíjet. Jak už jsem psal, nedá se udělat vše tak, aby byla uspokojena celá hráčská komunita. Neberu Ti bitvaření, ale Ty zase neber ostatním jiné možnosti realizace.
Mozes mi povedat v com sme my uprednostnovani?

Keby ste bola jedina aliancia co pride o pevnosti, nepoviem nic, ale tu pridu o pevnosti VSETCI. A to z toho dovodu aby jednej aliancii pevnosti nezostali a druhej ano. Aby jedna aliancia prisla o velke pevnosti a druha o male...
Ale nehovor,myslis ze otom neviem?Ja tu pisem za nasu alianciu.Za nasich nepriatelov tu pisal tiez hrac a mal taky isty nazor ako ja.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pro Connavar :
Již po několikáté připomenu, že vzhled mapy není důvod ke změně, ale systém, na jakém je vytvořena. Současný je prostě už nevyhovující, jelikož neumožňuje přidání dalších věcí do hry. Že se s tím změní i vzhled mapy je podružné. Dále si nemyslím, že bitvařů je většina. A v neposlední řadě k Tvému kritizovanému zmenšení mapy. Na současnou mapu se vejde 10000 měst a přitom i na Coloradu jich je jen cca 1600, takže zmenšení mapy je opodstatněné.

Pro janita :
To mi chceš tvrdit, že se denně bojuje o 120 pevností? Asi těžko, že? Takže to, že jich nyní bude jen 42 asi nesníží počet bitev. Pouze se tím zvýší počet bojů na jednotlivou pevnost. Jinak řečeno, spousta měst má pevnosti, o které se vedl boj tak dávno, že to ani v jejich záznamech není. Myslím si, že jen vymýšlíte důvody, jak zkritizovat vše co se chystá, aniž by jste věděli, jak to celé bude.

Já jsem někde psal, že jsou bitvaři upřednostňováni? Čti prosím pořádně a nevkládej mi do úst něco co jsem nepsal.
 

DeletedUser

Guest
Nie, na velkosť mapy si nikto nesťažoval (aspoň o tom neviem) ale mapa sa robila ručne, takže keby mala byť rovnaká ako teraz tak by to trvalo oveľa dlhšie a pravdepodobne by už potom nebola taká kvalitná, ako je (bude). A pozri, aj tak sa nikdy nebojovalo vo všetkých pevnostiach naraz, jediné o čo prídeš sú body, o ktore pridu vsetci a daju sa ziskat spat...

ano vsetci pridu o body ale moje mesto je prvé vďaka pevnostiam a nie vďaka blbému nekonečnemu kostolu,my mame napr kostol level 15 body mesta 62419
ale sú mestá ktoré ma napr kostol level 65 body mesta 269785....KTO MOJMU MESTU VYKOMPENZUJE TÝCH cca 200000 BODOV?my si viac zasluźime byt prví lebo sme aktívne tímove mesto s kopcom hračov ale kostol je praca jediného delnika,1 delnika uprednostnite pred full mestom-50 hracov?nekonečny kostol je totalna kravina,my sme tie pevnosti dobijali dlhodobo 3 roky a zrazu sa dostane nejake mesto k pevnosti po update ako slepé kura k zrnu,vies ako sa tazko dobijaju pevnosti?hlavne stredné a velke,proste jednoducho povedané 3 roky makania je v zadnej časti tela
 

DeletedUser14352

Guest
Pro Connavar :
Již po několikáté připomenu, že vzhled mapy není důvod ke změně, ale systém, na jakém je vytvořena. Současný je prostě už nevyhovující, jelikož neumožňuje přidání dalších věcí do hry. Že se s tím změní i vzhled mapy je podružné. Dále si nemyslím, že bitvařů je většina. A v neposlední řadě k Tvému kritizovanému zmenšení mapy. Na současnou mapu se vejde 10000 měst a přitom i na Coloradu jich je jen cca 1600, takže zmenšení mapy je opodstatněné.

Pro janita :
To mi chceš tvrdit, že se denně bojuje o 120 pevností? Asi těžko, že? Takže to, že jich nyní bude jen 42 asi nesníží počet bitev. Pouze se tím zvýší počet bojů na jednotlivou pevnost. Jinak řečeno, spousta měst má pevnosti, o které se vedl boj tak dávno, že to ani v jejich záznamech není. Myslím si, že jen vymýšlíte důvody, jak zkritizovat vše co se chystá, aniž by jste věděli, jak to celé bude.

Já jsem někde psal, že jsou bitvaři upřednostňováni? Čti prosím pořádně a nevkládej mi do úst něco co jsem nepsal.
stou aktivitou som reagovala na Bill Stretcher,ktory pisal ze aspon bude menej bitiev a vacsia aktivita.Tebe som pisala ze nam chcete zobrat nase pevnosti,ktore sme postavili dobijali a branili.Ja osobne som uz minula dost nugetov koli pevnostiam a koli comu?Ze teraz prideme one?A prosim nemusis mi zase vysvetlovat ze one neprideme,ked viem ze to neni pravda.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru