• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Vidíš, opět hodnotíš něco co ještě není.
Ale játo nehodnotím, já se snažím vyjádřit svůj dojem z toho, co to přinese.
Teď jsi mě vážně rozesmál. Desítka lidí se chystá skončit, to už aby INNO vyhlásilo bankrot. K té druhé části, asi zřejmě taky patříš mezi jasnovidce, když víš, že nepřicházejí noví platiči prémia.
Rád jsem tě pobavil :) to byla replika na tvou poznámku, která zase rozesmála mne, tudíž tvoje tvrzení, že je tu celkem deítka odpůrců novinek.
Prémium - říkám, že nepřichází? Já nemám přístup k interním informacím. Přichází víc než odchází? Fajn, pak by to částečně roptylovalo mé obavy z budoucna. Rád bych ten poměr znal.
Jsem si nevšiml, že by stavět mohl jen charakter dělník. Ano, pokud je to čistokrevný dělník, jde mu to rychleji od ruky, ale že by nemohli stavět? Takže sice se budou stavět pevnosti malinko pomaleji, ale zase se postaví.
Představ si, že i já si toho všimnul, ale když jsme stavěli pevnost, tak jsme si sakra hlídali, aby nám někdo neprošustroval suroviny bez stavařských hader a bez extra velké porce schopností na stavění. A těma, představ si, nejvíc vybavení byli zrovna ti momentálně spíš nedostatkový dělníci. A já prostě sděluji svůj dojem, že mnoho nových hráčů dělník neláká. Možná se mýlím.
Zřejmě jsi neomylný, když kritizuješ, že firma občas udělá krok vedle. Mě to zas tak divné nepřipadá, každý je omylný a ne vše vyjde na první pokus. A nebo možná se řídíš pravidlem, kdo nic nedělá, ten nic nezkazí.
Tak teď se směji zase já. Takže připouštíš, že nějaké omyly dříve nastaly? A kde bereš tak obrovskou jistotu, že zrovna teď je tohle to pravé? Já tu v rámci snad slušně vedené diskuse sděluji, proč si to nemyslím, navazuju na to, že Inno zajímá názor hráčů.
Nejde o pevnosti? Tak si přečti x příspěvků před Tebou, samý pláč nad tím, že se budou znovu stavět pevnosti.
A to je taky jediné, kde někdo o něco přijde. Tobě nikdo nic nebere. Co se týče migrace, tak to byl také nevyhnutelný krok. Nic nejde do nekonečna, provoz serverů stojí peníze a jejich kapacita není neomezená. Vzhledem k tomu, že na Westu nemá svět určený konec, tedy že by byl uzavřen z důvodu dohrání (tak jako např. Divoké kmeny), jednou hold musí dojít ke zredukování světů, aby se mohli nějaké nové otevřít.
Já mluvím za sebe, mně osobně nejde o pevnosti.
Jestli nikdo nebere nic mně? To je velice diskutabilní, a zároveň velice zbytečné to rozebírat. Celkově to snižuje moji herní pohodu a to mi jako vysvětlení stačí.
A tím, že se přesuneš na jiný svět, nic neztrácíš, ani přátele, protože pokud jste přátelé, tak se snad umíte domluvit.
Zřejmě jsem se nevyjádřil dostatečně srozumitelně. Obávám se toho, že ztratím těch pár přátel, kteří tu ještě hrají, přátel, které jsem získal prostřednictvím westu - dříve naprosto cizí lidičky, které tahle hra spojila, stavbou měst, sháněním surovin, výstavbou pevností, společným obchodováním... Asi tě zase rozesměju, ale tohle je to všechno, co "neztratím"... Domluvit se umíme, ale když někdo zkonstatuje, tohle mne už nebaví... to není o domluvě.
 

DeletedUser1318

Guest
Tak si s příteli pište dál na Faceboku a jeto...
To je rada trošku mimo téma, mě budou chybět spoluhráči na westu, mně nejde o to, si povídat.
Snad to pochopíš, jak to myslím :)
Mimochodem na facebooku je prý nějaký český, celkem hratelný poker, nevím, sám tam moc nechodím.
 

DeletedUser14443

Guest
Tat ty si prostě jeden z hráčů, kterému se INNO prostě nezavděčí. Ať udělají co udělají, tak pro tebe to bude vždy špatně.
 

DeletedUser1318

Guest
Tat ty si prostě jeden z hráčů, kterému se INNO prostě nezavděčí. Ať udělají co udělají, tak pro tebe to bude vždy špatně.
Ano, to je přesné, já, kdo hraju od založení S1, já kdo platím prémium, jsem ten, kterému se Inno nezavděčí.
Kdybych tu měl vypsat, co kvituju s povděkem, popudím zase jiné členy týmu tím, že tu vytahuji jejich předchozí neúspěchy.
Kdysi jsem slyšel nějaké přísloví, něco v tom duchu, že opravdový přítel je ten, který nejen chválí, ale umí vytknout i chyby.
Mimochodem, je to proti pravidlům, že se mi něco nelíbí? Já jsem prostě vyjádřil obavy, které mám z budoucího vývoje.
Já nevím jestli se mýlím, možná ano, možná ne.
Jestli máš pocit, že tu v salonu není prostor pro podobné "pivní kecy", tak mi dej Ban, nebo to tu zamčete.

Nicméně, když už jsi se zapojila do diskuse, nějak jsem zatím neviděl odpověď na to, jakým způsobem se k Innu dostávají ty vítané podněty od hráčů. A aby nedošlo k nějaké mýlce, je to pouze technický dotaz.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11498

Guest
Co se týče migrace, tak to byl také nevyhnutelný krok. Nic nejde do nekonečna, provoz serverů stojí peníze a jejich kapacita není neomezená. Vzhledem k tomu, že na Westu nemá svět určený konec, tedy že by byl uzavřen z důvodu dohrání (tak jako např. Divoké kmeny), jednou hold musí dojít ke zredukování světů, aby se mohli nějaké nové otevřít. A tím, že se přesuneš na jiný svět, nic neztrácíš, ani přátele, protože pokud jste přátelé, tak se snad umíte domluvit.

1) To by ses divil o kolik přátel přijdeš - jasně na některé máš kontakt, ale už to není to co na westu. Přijdeš o ně proto že někteří než aby přecházeli jinde tak radši účet smažou, taky je naivní si myslet že se dokážou všichni domluvit a přejít na jeden svět. Proč? Protože aspoň já mám kamarády nejen ve svém městě ale v celé alianci i mimo ni a ti moji kamarádi mají přirozeně taky víc kamarádů...

2) Tím co píše přiznáváš to co většina hráčů tuší - že světy se budou rušit ne kvůli tomu že jsou nerentabilní, ale proto, aby se mohli otevřít nové světy a jaké asi budou ty nové světy? No samozřejmě že prémiové, což bude pro další hráče příčina proč skončit, protože nugeťácký svět bych já osobně přirovnal k americkému historickému filmu. Spousta skvělých efektů na úkor děje a kvality, navíc z řadou chyb (v amer. histor. filmu jsou to gumové kola na voze ze starověku, zde na westu jsou to sloni, pštrosi etc.)... :kobylka:

Tat ty si prostě jeden z hráčů, kterému se INNO prostě nezavděčí. Ať udělají co udělají, tak pro tebe to bude vždy špatně.
mě se jeho připomínky líbí, jsou totiž kontstruktivní - protože narozdíl od většiny když už říká že je něco špatně, tak říká taky proč je to špatně
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajímavý pohled, Tobě se nelíbí, že některé funkce lze zpřístupnit jen za prémium, tedy reálné peníze. Jak už jsem řekl, nebýt hráčů, kteří si za hru připlácí, žádný West by nikdy nebyl. Pokud tomu nevěříš, tak si udělej svou vlastní a dělej ji zdarma. Jsem zvědavej, jak dlouho ji budeš provozovat.

K tomu, že něco přiznávám. Trochu si pleteš pojmy z dojmy. Jaké jsou úmysly firmy mi není známo, pouze uvažuju logicky a umím si dát jedna a jedna dohromady a toto mi z toho vychází. Každý soudný člověk uzná, že je to nevyhnutelný krok.
 

DeletedUser11498

Guest
Zajímavý pohled, Tobě se nelíbí, že některé funkce lze zpřístupnit jen za prémium, tedy reálné peníze. Jak už jsem řekl, nebýt hráčů, kteří si za hru připlácí, žádný West by nikdy nebyl. Pokud tomu nevěříš, tak si udělej svou vlastní a dělej ji zdarma. Jsem zvědavej, jak dlouho ji budeš provozovat.

K tomu, že něco přiznávám. Trochu si pleteš pojmy z dojmy. Jaké jsou úmysly firmy mi není známo, pouze uvažuju logicky a umím si dát jedna a jedna dohromady a toto mi z toho vychází. Každý soudný člověk uzná, že je to nevyhnutelný krok.

chápu že bez nugeťáků to nejde, na starých světech přece byli taky nelíbí se mě ale "vychytávky" jako např. nákup produktu za nugety etc. komu se líbí ať si hraje na buffalu nebo colorádu, ale ať nezavádějí nové nugeťácké světy na úkor tě starých, aktivních jako je např. svět 6.
 

DeletedUser1318

Guest
Zajímavý pohled, Tobě se nelíbí, že některé funkce lze zpřístupnit jen za prémium, tedy reálné peníze. Jak už jsem řekl, nebýt hráčů, kteří si za hru připlácí, žádný West by nikdy nebyl. Pokud tomu nevěříš, tak si udělej svou vlastní a dělej ji zdarma. Jsem zvědavej, jak dlouho ji budeš provozovat.

K tomu, že něco přiznávám. Trochu si pleteš pojmy z dojmy. Jaké jsou úmysly firmy mi není známo, pouze uvažuju logicky a umím si dát jedna a jedna dohromady a toto mi z toho vychází. Každý soudný člověk uzná, že je to nevyhnutelný krok.
Ale třeba já si nugety koupím, ale neměl bych problém si s chutí zahrát i na neprémiovém světě, protože co si budeme namlouvat, bez berličky premia se hraje tak nějak čistěji.
Z tohoto pohledu je to snad pochopitelné, že by jednou za čas nějaký free svět nebyl na škodu.
Jenže ono těch nových hráčů asi zas tak moc... , ale nic, ať zase nejsem negativní moc.
 

DeletedUser

Guest
ty screeny vypadjí docela pěkně. Nikde tam nevysím chatovací okno. Jak to s chatem vypadá?
 

Pawn

Člen týmu
V prostředku na mapě je nějaký bílá plocha, můžu se zeptat co to je, pokud to někdo už ví? :)
A ten chat tam moc tedy nevidim, zůstane stejný jako je ted? Nebo nám seberou i smajlíky? :D .. Screen chatu by se hodil :)
 

DeletedUser7904

Guest
Je to miesto, ktoré je momentálne ukryté pod oblakmi, čo tam presne bude sa ešte nevie :klubun:
Nie, bude iný ako je doteraz, smajlíky ostanú :D Screen chatu zrejme bude až ked bude 2.0 na bete čo by už malo byť budúci týždeň :-)
 
Takže ten 2,0 bude následovat jako další update, nic jiného už před tím nebude? A celý bude jako inovace, bez nějakých věcí jako nové/další úkoly, předměty, recepty popřípadě práce?
 

DeletedUser

Guest
Jsem osobně rád že jsou novinky a změny nevím jak a co přesně bude necháme se překvapit jen system skraceni doby na jeden produkt je vyloženě uspusobeny na to aby si lidi pořídili za nugety premia :
tabák bude padat kus za 30 min ,pokud můžu zadat 3x práci tak řekněme ráno před zamněstnáním nebo školou člověk klikne třikrát a až se odpoledne nebo večer vrátí bude mít plnou energii a 3 kusy tabáku takhle by mohl mít i 12 kusů to budeme nadšenim uplně skákat do stropu nemluvě, že když něco bude po 15 vteřínách to tu budeme sedět celej den u toho a klikat a klikat a tím se nám zvýší aktivita a za to něco dostaneme nádhera jo tohle nějak se mně nelíbí mně se nelíbí píšu za sebe svuj vlastní názor
To co tady čtu od některých lidí mi příjde, že na konci věty jen chybí dopsat když vás to nebaví tak to nehrejte , nemusíte a stejně svými nářky nic nezměníte- jen to prostě nenapišou :(

<table id="chatwindow_msgs" cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td><table cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td style="white-space:nowrap;" class="chat_info">
</td><td class="chat_text ">
</td></tr></tbody></table></td></tr></tbody></table>
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Takže ten 2,0 bude následovat jako další update, nic jiného už před tím nebude? A celý bude jako inovace, bez nějakých věcí jako nové/další úkoly, předměty, recepty popřípadě práce?

Pred 2.0 by mal byť ešte mini-update, v ktorom pridajú zjednodušený editor mapy, v ktorom si budú môcť zakladatelia miest vybrať pozíciu pre svoje mesto na novej mape.
Nové práce určite nebudú, či pribudnú nové predmety alebo úlohy neviem povedať.
 

DeletedUser

Guest
Jsem osobně rád že jsou novinky a změny nevím jak a co přesně bude necháme se překvapit jen system skraceni doby na jeden produkt je vyloženě uspusobeny na to aby si lidi pořídili za nugety premia :
tabák bude padat kus za 30 min ,pokud můžu zadat 3x práci tak řekněme ráno před zamněstnáním nebo školou člověk klikne třikrát a až se odpoledne nebo večer vrátí bude mít plnou energii a 3 kusy tabáku takhle by mohl mít i 12 kusů to budeme nadšenim uplně skákat do stropu nemluvě, že když něco bude po 15 vteřínách to tu budeme sedět celej den u toho a klikat a klikat a tím se nám zvýší aktivita a za to něco dostaneme nádhera jo tohle nějak se mně nelíbí mně se nelíbí píšu za sebe svuj vlastní názor

tohoto se nejvíc bojím a asi to bude i mým koncem (ač to říkám často:-) ) . Nechci z toho další foe
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz: jestli si to dobře pamatuji, města duchů se nebudou přesunovat. Co s věcmi, které tam jsou na tržišti?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru