• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ja som rada, že sa počet pevností zmenší...budú vzácnejšie a boje budú o ne tvrdšie a zaujímavejšie...teraz väčšina aliancií ani nevie poriadne koľko pevností má...možno keď pôjde o to aby mali kde spať, tak prestanú niektorí aj tak neskutočne expiť...

ja som na už jedinom svete, ktorý hrám tank a pevnosti sú už asi to jediné, čo ma na hre baví a napriek tomu som rada, že ich takto zmenia...a body za ne? som skoro navrchu v rebríčku na sk a moje mesto nemá ani jednu vlastnú pevnosť, pritom je nás tam kopec tankov a jeden z najlepších vodcov na Ari...na čo by nám boli? ...máme jednu veľku aliančnú blízko, aby bolo kde spať a do bojov sa chodíme hlavne baviť...

a že sa budú stavať znova? no a? to bolo to najlepšie na začiatkoch svetov, keď nám niekto vyvolal boj na nevystavanú pevnosť a celé mesto celý deň kolektívne makalo na ostnáčoch, narýchlo sa stavbárom predávali veci na energiu a motiváciu a podobné veci...vtedy bývala sranda...
 

DeletedUser

Guest
Marapav,mozno bitvaŕov nieje uplna vačšina ale je to komunita hracov ktorá je najaktivnejšia a udržuje svet aktivnym,KTO PLATI NAJVIAC PENAZÍ ZA PRÉMIAKY?BITVAŘI!PRECO SU SVETY 2-8 MŔTVE?LEBO TAM NIESU AKTIVNY HRACI-BITVAŘI...ked uz ide tak INNO o biznis,nech si uvedomia koho updatom najviac poškodia,POŠKODIA NAJVIAC PLATIACICH HRÁČOV-BITVAŘOV,co maju z hráča co klikne ra za tyzden prácu a nikdy nezaplatí ani deravý groš za prémko a v podstate neprinesie nič pozitivne
pre McBracey,neuražaj ludi a precitaj si nieco o dislexii,ti ludia za to nemožu ze nepíšu gramaticky správne
 

DeletedUser

Guest
Tie pevnosti budu do tyzdna spat. A spokojny budu stavbari a aj bitvari.

Ale toto nie je sport. Skus to chapat hlavne ako hru, lebo to hra (nic viac, iba hra!) a v hre sa musia robit zmeny. Do tyzdna, dvoch nebudes ani len tusit, ze nejaky update bol

ale menej a mi prideme o vsetko co sme bojovali a pchali peniaze
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Marapav,mozno bitvaŕov nieje uplna vačšina ale je to komunita hracov ktorá je najaktivnejšia a udržuje svet aktivnym,KTO PLATI NAJVIAC PENAZÍ ZA PRÉMIAKY?BITVAŘI!PRECO SU SVETY 2-8 MŔTVE?LEBO TAM NIESU AKTIVNY HRACI-BITVAŘI...ked uz ide tak INNO o biznis,nech si uvedomia koho updatom najviac poškodia,POŠKODIA NAJVIAC PLATIACICH HRÁČOV-BITVAŘOV,co maju z hráča co klikne ra za tyzden prácu a nikdy nezaplatí ani deravý groš za prémko a v podstate neprinesie nič pozitivne
pre McBracey,neuražaj ludi a precitaj si nieco o dislexii,ti ludia za to nemožu ze nepíšu gramaticky správne

Zřejmě jsem Tě podcenil, protože podle toho co píšeš, jsi buď majitelem INNO nebo min hlavní ekonom, když máš takový přehled o tom, kdo nejvíce platí. V tom případě ale nechápu Tvou kritiku.

To, že bitvaři platí nejvíce je jen Tvá domněnka, možná správná, ale možná taky ne. Spíš bych se přiklonil k druhé variantě.

proč by měli být bitvaři nějak upřednostňovány a updaty točeny jen kolem nich.
Marapav toto su tvoje slova,preto som sa pytala cim sme uprednostnovani.

Znovu opakuji, čti pořádně. Píšu proč by měli být ne že jsou.
 

DeletedUser

Guest
alebo ked uz zmenšia mapu a ukradnú nám pevnosti,MALI BY SA PEVNOSTI SPRAVODLIVO % PERCENTUALNE ROZDELIT MEDZI MESTÁ KTORÉ ICH VLASTNIA STEJNE JAK VLASTNIA PRED UPDATOM,TO AKOŽE JA TU MAM STRÁVIT DALŠÍ ROK ABY SOM NANOVO DOBIL ZOPÁR PEVNOSTI?bude to nespravodlivé pretoze z toho budu profitovat mesta s najviac online hračmi počas updatu a tí pridu k pevnostiam ako slepé kura k zrnu a my ako blbci ich budeme dalšie 3 roky dobijat aby nám ich znova nejakým updatom ukradli,to je teda uplne "super" vízia a demotivácia preco skončit s westom
 

DeletedUser9371

Guest
Tohle vlákno mi opravdu připadá jako "zeď nářků". Ta byla v Praze na Kampě u Francouzské ambasády a potají se tam psali vzkazy, když zastřelili Lenona. Nepohodlné nápisy se taky mazaly.
S jeho smrtí jsme nic udělat nemohli, stejně tak jako nic neuděláme s Innem. Buď se přizpůsobíme, Ti co chtějí hrát dál a nebo ne. Letos tady budu s Vámi trávit už čtvrté Vánoce na hře, takže vím své. Mě osobně to nechává v klidu, protože s tím stejně nepohnu a dávat stále nějaké nápady, podněty Innu ? To je jako s tím "hrachem a stěnou".
Osobně je chápu a chápu i jejich snahu. Jsem optimista a veřím, že se jim zadaří.
V každém případě ale u "čecháčků" Inno bude vycházet z čísel :


Colorado dnes 15685 hráčů
Svět 7 dnes 1520 hráčů (pamatuji 6000 hráčů cca ? Jestli se nepletu)
Svět 9 dnes 2455 hráčů

To jenom pro příklad. Takže kdyby se tohle dělo u mě ve firmě, osobně to budu řešit stejně jako Inno. Budu hledat řešení i když se to spoustě lidem líbit nebude. A jejich nářky ?
Takže, jak jsem psal, mě to nechává v klidu a rozčilovat se kvůli tomu určitě nebudu, nemám to v povaze.
:D
 

DeletedUser

Guest
Pročetl jsem si co zde píšete a něco málo sem taky dám. Jakožto čistokrevný bitvař můžu říct jedno, HURÁ, bude se něco dít!!
Začne trošku vzrůšo, dostihy, kdo si zamluví pevnost, kdo jakou napadne, jestli se stihne výstavba, opravdovej strach jestli ubráníme....
Hraji west prakticky jen kvůli pár přátelům a bojům. Přátelé pomalu mizí, hra je nebaví a boje jsou stále dokola jedno a to samé.
Já myslím že je dobrej nápad snížit počet pevností a je i dobrej nápad, aby se o ně města a aliance férově znovu poprala a vystavěla je. Myslím si, že to zvedne aktivitu, když už nic jiného.
Jedné čeho se obávám je, že se sníží aktivita an bojích ted, protože si hráči řeknou, že proč bojovat a bránit nebo útočit, když se stejně pojede odznova....
 

DeletedUser

Guest
alebo ked uz zmenšia mapu a ukradnú nám pevnosti,MALI BY SA PEVNOSTI SPRAVODLIVO % PERCENTUALNE ROZDELIT MEDZI MESTÁ KTORÉ ICH VLASTNIA STEJNE JAK VLASTNIA PRED UPDATOM,TO AKOŽE JA TU MAM STRÁVIT DALŠÍ ROK ABY SOM NANOVO DOBIL ZOPÁR PEVNOSTI?bude to nespravodlivé pretoze z toho budu profitovat mesta s najviac online hračmi počas updatu a tí pridu k pevnostiam ako slepé kura k zrnu a my ako blbci ich budeme dalšie 3 roky dobijat aby nám ich znova nejakým updatom ukradli,to je teda uplne "super" vízia a demotivácia preco skončit s westom

Neexistuje spravedlivé přerozdělení pevností systémem. A proč to tvrdím? Je tu spoustu argumentů :

1) Město musí mít min 3 pevnosti jedné velikosti, aby mohlo získat jednu v nové mapě. Kolik takových měst je.

2) Když už se najde město s více pevnostmi stejné velikosti, na kterém místě je dostanou? Každý by je chtěl mít blízko, ale dle jakého klíče to udělat.

Určitě by se našlo víc věcí, které to neumožňují, ale tyto pokládám za nejpodstatnější a hlavně bolestnější pro města než navrhovaný způsob. Ono je hrozně jednoduché kritizovat, ale je potřeba se na problém podívat i z druhé strany.

Tak teraz si sa v podstate priznal,ze pre bitvarov nic nerobite:D

Ano, máš pravdu, my pro bitvaře nic neděláme, jelikož to není na nás, ale vývojářích INNO. Chtěl jsem tím hlavně říct, že update má být pro všechny, ne jen pro úzkou skupinu.
 

DeletedUser

Guest
Jedné čeho se obávám je, že se sníží aktivita an bojích ted, protože si hráči řeknou, že proč bojovat a bránit nebo útočit, když se stejně pojede odznova....

ja myslím, že ani to nebude problém...sľúbili predsa kompenzáciu a nech je to čo chce, každý bude chcieť čo najviac :D

sakra Shake, mali by sme aj my začať niečo vyhlasovať a pobrať čo sa ešte dá, lebo utreme :D
 

DeletedUser

Guest
chapem a nekritizujem iba,snazim sa vidiet aj niečo pozitivne ale toho pozitivneho je menej ako toho negativneho,Shakespeare,zaujmavy názor len si nemyslim ze maš uplnu pravdu,hlavne ide o to ze budu poškodene mestá ktore si tie pevnosti poctivo dobili a bude poškodená vačšina bitvařskej komunity ktori v konečnom dosledku bitvařila 3 roky kvoli ničomu

Na sk ari má naše ali opravdu velkej počet pevností a opravdu mě je úplně jedno že o ně přijdeme a začneme tam nanovo. Jde o úhel pohledu, pro mě osobně to je výzva. A tenhle west 2.0 není jen o tom že přijdou změny na pevnostech jak si to o nich píšeme, přijdou i jiné změny a z mého pohledu podstatnější.....
Ber to tak, že vaše ali má možnost ukázat soupeři že ty pevnosti vlastnila právem a pokud se povede je získat i na tw 2.0, pak to jen ukáže to, že jako parta za něco stojíte :)
 

DeletedUser11498

Guest
To snad není možné zase jste mě smazali příspěvěk? :střelec: Má pak cenu se tu vyjadřovat k tomu když se mě něco nelíbí? :klubun: Za tím co jsem tu napsal si stojím. No nebudu se k tomu dál vyjadřovat, zkusím se vyjádřit k těm pevnostem, tak doufám že mě zas nesmáznete. :zásek:

Myslím si, že na pevnosti mám celkem nadhled, protože jsem dost dlouho bitvil a teď se asi 1/2 roku věnuju jiným věcem než pevnostem. Když se na to podívám okem pevnostníka tak se mě to taky, ne pro nějeké postavení v žebříčku (které jsem taky zezačátku naháněl), ale prostě proto že k té či oné pevnosti jsem měl nějaký vztah, ať už byla nesla vzpomínku na ruské hokejové neštěstí, kterou uctívali naše aliance společně s protivníky nebo pevnost kterou založili zakladatelé mojeho města, kteří byli velkými tahouny jak města tak aliance a už bohužel nehrajou a která nebyla nikdy dobytá nebo pevnost dobytá na znamení přátelství s hráčem který už bohužel s námi nemuže hrát kdyby chtěl sebevíc etc. Na druhou stranu, ale musím zase uznat, že mapa je v součastné době po rapidním úbytku hráčů opravdu velká a pevností je taky habaděj, proto tato změna bude v konečném důsledku asi ke zkvalitnění hry. Možná to sice šlo udělat tak aby si největší 2 aliance vybrali jednu nebo dvě pevnosti ke kterým mají za ty tři roky největší vztah aby byli zachované nebo tak že by se udělala anketa které pevnosti mají být zachované a museli se znovu obsadit. Ale proč by to inno dělalo, když jak už tu bylo několikrát odprezentováno jeho cílem je mít co největší zisk a ne větší spokojenost hráčů (innu však stále nedochází že větší spokojenost hráčů = větší zisk). Abych to zhrnul hráči si zvyknou a nakonec budou rádi stejně jako to bylo v případě dluhopisů.
 

DeletedUser

Guest
Aka bude kompenzacia za pevnosti vie niekto?:) ( ak to tu bolo spomenute sorry)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
Jak to tady čtu, tak se musim jenom usmívat.

Vždyť Vám jde jenom o pevnosti, o BLBÝ PEVNOSTI! No co, musíme se s tím smířit, už to tak je, alespoň dostaneme zase nějakou motivaci tu hru hrát. Než mi napíšete, že právě kvůli tomuhle přestanete, tak si uvědomte jednu věc: Všechny pevnosti jsou nyní už dostavěné (vesměs) a už se o ně jenom bojuje. Díky stavbám pevností se dávaly dohromady ali, aby si sháněly navzájem surky. Tady potom šlo hlavně o kontakt a podle mě tohle stavění hráčům pomáhalo se spojovat dohromady. Teď to bude znova a vy zase budete mít co dělat, budete si říkat "Už jenom 10 ropy do dalšího levelu" a za chvíli budete rádi, že jí máte zase tak pěknou a velkou.

Co se týče názoru, že INNO jsou zloději, tak vám něco povím: Pod INNem jsem pracoval rok a za tu dobu jsem si všimnul, že INNO je firma jako každá jiná a jako taková musí vydělávat peníze na svůj provoz. Kdyby to mělo být podle vás, tak je INNO za chvíli na mizině, prodá hry do ostatních spolků a rozpadne se. A když provozuje Online hry, tak musí logicky čerpat z nich, ne? Nemůže prodávat Westernovská rajčata u dálnice. Neříkám, že by se nehodilo sem tam to trošku utnout, ale zase si vezměte: díky tomu, že si lidi kupujou prémka, může být tenhle update, mohly být pevnosti, mohla být nová grafila a takhle to jde dál. Ty věci nejsou zadarmo. Kdyby nebyly prémka, zůstali by jsme bez kalhot, pásků, pevností, nových zbraní atd.

Já osobně beru tenhle update jako nový začátek a budu v něm bloumat, dokud si ho nepřizpůsobím. Neříkejte mi, že to samé nedokážete vy, ne?
 

DeletedUser

Guest
Mě přijde legrační názor "tři roku jsme se snažili, teď nám to všechno seberou". Seberou vám pevnosti. Ale zbyde vám aliance a pokud je dobrá, pevnosti si získá zpět. Pokud už je aliance v rozkladu, žádnou pevnost není schopna dobýt a zuby nehty se snaží ubránit to, co jí ještě zbylo, pak je v háji. Ale jinak je to malá změna.
 
jj to rušení bude v poho (tedy někomu se to nelíbí ale chápu to) ale pokud máme za práci najít pouze max 1 produkt bude to dcla dřina :( aspon vybrat pevnosti sem to počítal a ve skladech mam stovky produktu :(
 

DeletedUser1318

Guest
InnoGames projevilo v posledni dobe o zpetnou vazbu zvyseny zajem, ...
Já ti nerozumím, máme to chápat tak, že Inno sice má zájem o zpětnou vazbu, ale slyšet chce jen pozitivní ohlasy?
Kudy tedy vedou cesty těch ohlasů, z fóra ne, tady je kritika na indexu, na emaily neodpovídají... nechápu.
... poprosim tedy o vynechani zarucenych ekonomickych rad (Jak si se svym produktem firma nalozi je jeji problem) z diskuze a venovani se tematu, diky.
Copak to není k tématu, když tu napíšu, že jako platícího hráče mne takový model chování od dalších investic odrazuje?

Zmeny nejsou jen graficke, meni se cely system, prave pro ten dalsi vyvoj hry a pripadne pridavani novych soucasti v dalsich updatech.
Když to shrnu, tak potvrzené nejbližší změny jsou především ta nová grafika a s ní spojené změny ve městech, pevnostech a pracích.
To všechno ostatní, co tu bylo zmíněno, jsou pouze nápady do budoucna, které teoreticky nová grafika umožní. Řekni mi jednu věc, jestli jako hráčka máš opravdu upřímný pocit, že to co nás čeká, je jen a výhradně pozitivní?

Co se týče úbytku hráčů, tak to je naprosto přirozený jev. Vždy a na všech hrách spousta hráčů přestane hrát, dost často je to z důvodu, že prostě nevydrží dlouho u jedné hry. ...
To je zajímavá úvaha.
Ti co přišli jen ze zvědavosti, už to vyzkoušeli, ti co jim vadili některé změny odešli v několika vlnách taky, teď tu tedy zhruba desítka lidí plánuje skončit taky. Že by je nová mapa přilákala?
Mně by tedy zajímalo, kde jsou ti potenciální noví platiči prémia.

Rozdíl je pouze ten, že se budou muset pevnosti znovu vystavět. Spíš mi to připadá, že vy co tu křičíte, tak máte strach, že vaše vedení žebříčku není neotřesitelné a že o něj přijdete.
Ona spíš existuje obava, že nebude dost dělníků, kteří by ty pevnosti stavěli, pokud to bude tak, jak je to nastaveno teď. Kolik nově příchozích si vybere dělníka a kolik tohona nízkých levelch postaví? Budou mít trpělivost stávající hráči čekat, až budou pevnosti hotové?
Zase tu byl nějaký "nesmyslný" nápad,jestli by nebylo moudré resetovat i charakter, třeba i za nugety. Néé, teď to je zjevný nesmysl... Počkáme až to vymyslí v Německu. Pak teprve to bude ten správně spočítaný krok, který west posune na vyšší level.

Někteří tu tvrdíte, že to má Inno dobře spočítané. Když budete objektivní, myslíte, že i všechny předchozí změny byly "dobře" spočítané? Neproběhly tu už nějaké pokusy o "zlepšení", které se pak kompenzovaly a přenastavovaly?
Jasně, to se stává, jen mne může mrzet, že těch deset "nechytrých", co to kritizuje dopředu na fóru, má nakonec pravdu.

Jak to tady čtu, tak se musim jenom usmívat.
Vždyť Vám jde jenom o pevnosti, o BLBÝ PEVNOSTI!...

Já osobně beru tenhle update jako nový začátek a budu v něm bloumat, dokud si ho nepřizpůsobím. Neříkejte mi, že to samé nedokážete vy, ne?
Ale tady nejde jen o pevnosti.
A za druhé, já si právě nejsem tak úplně jistý, jestli se mi chce všechno, co jsem dosáhl jen tak vzít a vyhodit, jak mne na některých světech nutí moje rozhodnutí využít migrace, a potom zase znovu začínat na west2, když je nejisté, kolik starých přátel a nepřátel tam vlastně potkám, a kolik nových či staronových hráčů osloví nová mapa a příslib výhledově dalších změn a vylepšení.
 

DeletedUser

Guest
Když to shrnu, tak potvrzené nejbližší změny jsou především ta nová grafika a s ní spojené změny ve městech, pevnostech a pracích.
To všechno ostatní, co tu bylo zmíněno, jsou pouze nápady do budoucna, které teoreticky nová grafika umožní. Řekni mi jednu věc, jestli jako hráčka máš opravdu upřímný pocit, že to co nás čeká, je jen a výhradně pozitivní?

Vidíš, opět hodnotíš něco co ještě není. Pro Tvou informaci, změny které byly propagovány jako změny do budoucna, prostě starý systém mapy neumožňoval. A něčím se začít musí. Do auta taky nenaliješ benzín pokud tam ještě nemáš nádrž. A zda to bude pozitivní? Zase to bude o tom, co jsem psal několikrát, pro jednu skupinu hráčů ano, pro jinou ne.

To je zajímavá úvaha.
Ti co přišli jen ze zvědavosti, už to vyzkoušeli, ti co jim vadili některé změny odešli v několika vlnách taky, teď tu tedy zhruba desítka lidí plánuje skončit taky. Že by je nová mapa přilákala?
Mně by tedy zajímalo, kde jsou ti potenciální noví platiči prémia.

Teď jsi mě vážně rozesmál. Desítka lidí se chystá skončit, to už aby INNO vyhlásilo bankrot. K té druhé části, asi zřejmě taky patříš mezi jasnovidce, když víš, že nepřicházejí noví platiči prémia.

Ona spíš existuje obava, že nebude dost dělníků, kteří by ty pevnosti stavěli, pokud to bude tak, jak je to nastaveno teď. Kolik nově příchozích si vybere dělníka a kolik tohona nízkých levelch postaví? Budou mít trpělivost stávající hráči čekat, až budou pevnosti hotové?
Zase tu byl nějaký "nesmyslný" nápad,jestli by nebylo moudré resetovat i charakter, třeba i za nugety. Néé, teď to je zjevný nesmysl... Počkáme až to vymyslí v Německu. Pak teprve to bude ten správně spočítaný krok, který west posune na vyšší level.

Jsem si nevšiml, že by stavět mohl jen charakter dělník. Ano, pokud je to čistokrevný dělník, jde mu to rychleji od ruky, ale že by nemohli stavět? Takže sice se budou stavět pevnosti malinko pomaleji, ale zase se postaví.

Někteří tu tvrdíte, že to má Inno dobře spočítané. Když budete objektivní, myslíte, že i všechny předchozí změny byly "dobře" spočítané? Neproběhly tu už nějaké pokusy o "zlepšení", které se pak kompenzovaly a přenastavovaly?
Jasně, to se stává, jen mne může mrzet, že těch deset "nechytrých", co to kritizuje dopředu na fóru, má nakonec pravdu.

Zřejmě jsi neomylný, když kritizuješ, že firma občas udělá krok vedle. Mě to zas tak divné nepřipadá, každý je omylný a ne vše vyjde na první pokus. A nebo možná se řídíš pravidlem, kdo nic nedělá, ten nic nezkazí.

Ale tady nejde jen o pevnosti.
A za druhé, já si právě nejsem tak úplně jistý, jestli se mi chce všechno, co jsem dosáhl jen tak vzít a vyhodit, jak mne na některých světech nutí moje rozhodnutí využít migrace, a potom zase znovu začínat na west2, když je nejisté, kolik starých přátel a nepřátel tam vlastně potkám, a kolik nových či staronových hráčů osloví nová mapa a příslib výhledově dalších změn a vylepšení.

Nejde o pevnosti? Tak si přečti x příspěvků před Tebou, samý pláč nad tím, že se budou znovu stavět pevnosti.
A to je taky jediné, kde někdo o něco přijde. Tobě nikdo nic nebere. Co se týče migrace, tak to byl také nevyhnutelný krok. Nic nejde do nekonečna, provoz serverů stojí peníze a jejich kapacita není neomezená. Vzhledem k tomu, že na Westu nemá svět určený konec, tedy že by byl uzavřen z důvodu dohrání (tak jako např. Divoké kmeny), jednou hold musí dojít ke zredukování světů, aby se mohli nějaké nové otevřít. A tím, že se přesuneš na jiný svět, nic neztrácíš, ani přátele, protože pokud jste přátelé, tak se snad umíte domluvit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru