• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Informace týkající se updatu 2.0 jsou prozatím interní, dokud nedostaneme povolení je zveřejnit. Je zbytečné na nás v tomto ohledu tlačit, musíme respektovat naše nařízení. Děkujeme za pochopení a snažte se zatím zbytečně na update nenadávat, vše se do jeho nahrání může velice změnit.
 

DeletedUser

Guest
to by bolo pekne od INNO keby ten update radikalne zmenili pretoze kvoli vizualnej zmene mapy OKRADNÚ vsetky mesta o pevnosti,to mozu zrusit rovno postavy a nech si kazdy svoju postavu vyexpí znova,to je to isté
 

DeletedUser12367

Guest
Keď chcú meniť pozadie tak nech ho zmenia, nech aj zadavateľov a práce prehádžu ale preco zmenšovať mapu a brať pevnosti. Zbitočne sa prehustia sektory ak by to okresali 7x2. Stačí, že nám tu nanútili dlhopisy, zrušili bedne a mnoho iných.

Ano, spestrila by sa trochu hra tou výstavbou, ale netrvalo by to dlho a boli by sme tam kde teraz len s menším počtom bodov v rebríčku.
 

DeletedUser

Guest
Nechci nic nalévat, ani přilévat do ohně, ani jsem nečetl co nás čeká, vlastně mě to vůbec nezajímá.

Zaujalo mě pouze zmizení pevností, to se dost probíralo na chatu. Četl jsem že pevnosti budou vlastně od nuly, krása ... co na to říct? Lidi tu bojujou a utrácí vše možné, vlastně za nic, neboli proto, že inno se nechce řešit jak převést pevnosti, chápu to dobře?

Takže jsem četl že se bude dávat drobné odškodnění, to tedy doufám že "drobné" znamená HODNĚ, protože lidi do těchto bojů už jen v posledním půlroce narvali X surovin, X produktů z řemesel, X produktů z klanedáře za nějakým cílem (ubránit/dobýt) a teď o to vše vlastně přijdou. A to se mi osobně teda nelíbí.

Vím že asi nijak neovlivníme rozhodnutí pevnosti odebrat, ale můžeme ovlivnit odškodnění.




PS. Ví se jaké má být odškodnění?
 

DeletedUser

Guest
No smazání a znovu budování pevnost žádné oživení nevidim dnes je každý dělník tank nebo duelant nehledě na dení úkoly nikdo ti do pevností znuva investovat nebude.
 

DeletedUser11063

Guest
co jsem pročítal diskuzi na slovenském fóru http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=19278&page=5 - kde jsou alepoň nějaké informace, když tady ne, tak o odškodnění nic neví. A je fakt že když vezmu v potaz kolik stovek dluhopisů a někteří nugetů věnovali do produktů na bitvy o tyhle pevnosti - aby si je udrželi, nebo získali nové, tak jejich odebrání není nic jiného než nechutný hnusný podvod na hráče ze strany INNO.

To si opravdu myslí, že když hráčí věnují třeba 500 dluhopisů či nugetů do bitev o pevnosti, které jim potom vezmou, že je to bude dál bavit??? Jak už padlo na slovácích tohle je taková změna o které by měli rozhodovat sami hráči - měli by k ní vyjádřit svůj názor v anketě a ne to udělat z pozice diktátora.

Ale jestliže vezmu v potaz to že se chystají změnit systém prácí a produktů z prací tak mi z toho vychází že jim jsou vlastně následky ohledně pevností ukradené - kdyby se zajímali o pevnosti a o systém celé hry tak by se zamysleli nad celým systémem (Pevnosti a města) ale ten jak se zdá nechají bezzezměn, pouze vynulují stavy (pevnosti) a hurá od začátku - takže vše pro hráče co jen pracují ale na duely a pevnosti nechodí a na ostatní z vysoka kašlou - jenže to kašlou defakto na 1/2 lidi na westu.
 

DeletedUser5855

Guest
Fagott, jak víš že bude nový update přidán na všechny světy, v tom případě nechápu migraci, která se už v posledních dnech rozjela.
Z jakého důvodu se lidi stmelují do méně světů, když updaty se vážou na světy všechny. Z jakého důvodu se bude například updatovat svět 5, když bude na světě sotva 100 hráčů (příklad).
Nebude to pak znamenat další komplikace jak už tady hráči zmiňují v grafice, v bitvách, v chatech, jsou to neustále chyby které nebyli odstraněny. Na buff je tento problém nevyřešen téměř od samého počátku!!
 

DeletedUser

Guest
Ak by sa na ktorúkoľvek zmenu pýtali hráčov, tak v hre nie sú ani len tie pevnosti. Väčšina hráčov NECHCE ZMENU. Nech už ide o čokoľvek. Až potom zistia, že to bola vlastne dobrá zmena.
 

DeletedUser12110

Guest
Můžete mi tedy někdy vysvětlit, proč jsou informace pro vás dány jako interní a nikde je nešíříte a na slovenském fóru normálně řekli co se chystá? A nebo se pouze bojíte reakce lidí a němců na tu kravinu 2.0 zatímco na slovensku chtejí znát i názor lidí co si o tom myslí?

Na SK foru neni nic vic, nez preklad ENG fora a DevBlogu - Informace dohledatelne kazdym hracem.

To si opravdu myslí, že když hráčí věnují třeba 500 dluhopisů či nugetů do bitev o pevnosti, které jim potom vezmou, že je to bude dál bavit??? Jak už padlo na slovácích tohle je taková změna o které by měli rozhodovat sami hráči - měli by k ní vyjádřit svůj názor v anketě a ne to udělat z pozice diktátora.

TW je ale hra a jakozto ve hre maji posledni slovo jeji majitele. (Zpetna vazba se na "vyssi mista" posila, ale jednak nelze vyhovet vsem a druhak jsme jedna z mnoha jazykovych verzi.)

Hrac dostal za onech 500 nuget moznost se nejakym zpusobem zabavit, o to tu jde. Pro nic jineho nez zabavu a zdravou soutezivost hra neni - Pouzil jsi susenku a to se Ti vratilo hned v te bitve, vydrzel jsi dele nez bys vydrzel s puvodnim stavem HP, dostal jsi vice expu, UPB... Nikdo nechodi na pevnosti s odporem, neni to prace.
A pokud je na Westu Tebou recena 1/2 hracu zamerena na bitvy, proc se bojis toho, ze po restartu systemu pevnosti o bitvy ztrati zajem? Pokud je bavi, budou rychle obnoveny.
 

DeletedUser15737

Guest
To si dělá INNO z lidí srandu, nebo jen zkouší jejich IQ a testuje kam až mohou se svými "nápady" dojít?
Nejprve nám zavedli nugety, pak lákají lidi na migraci, aby zmenšili počet světů a teď tenhle skvost s odebráním pevností? Asi jsem špatný počtář, ale když bude svět pro 2300 lidí a na Coloradu jich je přes 15tis tak jak to chtějí redukovat? To nechají hrát prvních 2300 podle žebříčku a zbytek nechají zmizet, nebo se bude losovat....? Jak již výše psal jazzrabbit, říká se tomu podvod na zákazníka,protože nalákat lidi,aby si za nugety vylepšovali postavy na bitvy a pak jim ty pevnosti jednoduše zrušit, to nic jiného než podvod není (pokud to bude v novém updatu zavedeno) a nic na tom nezmění ani směšné odškodnění.
 

DeletedUser12367

Guest
Pri doterajšej veľkosti 10x4 mame k dispozicii 120 pevnosti, ktoré pomenili majiteľov, prebehli stovky bojov a vy to chcete zmenšiť a ešte aj s tým, aby sme si ich znova postavili. Nič lepšie nemam na robote ako nahanat sa kto zabere viac pevnosti, nazbierat surky a postaviť to odznova. Väčšina bitvařov sa zmierila s tym ze už nie su bedne ale UPD- aspon kazdy nieco dostane- ale chceme tam chodiť kecať, zarobiť, zaexpiť a nie stavať od znova.

Keď chcú 2.0 tak nech si nahrajú grafiku, poprípade trochu zmenšia sektory ale z 10x4 skočiť na 7x2 je trošku brutálne a pre väčšinu nevyhovujúce.
 

DeletedUser11063

Guest
Na SK foru neni nic vic, nez preklad ENG fora a DevBlogu - Informace dohledatelne kazdym hracem.
a kolik lidí myslíš že zná dev blog, nebo umí natolik anglicky aby si to bez problémů přečetli. Lidi chodí na fórum pro informace, které tu ale nenalézají ale za to je naleznou na SK fóru. Nic proti vám ale tohle vás staví do špatného světla - min takového, že na Sk to vypadá že se více snaží.

TW je ale hra a jakozto ve hre maji posledni slovo jeji majitele. (Zpetna vazba se na "vyssi mista" posila, ale jednak nelze vyhovet vsem a druhak jsme jedna z mnoha jazykovych verzi.)

pořád mluvíte o zpětné vazbě ale proč teda není nějak moc vidět? Ano hra je majitelů a ti mají právo prvního a posledního slova - to je pravda. Zapomínáš ale na jednu věc. Pro koho tu hru dělají? Hra je vytvořena pro hráče a na to se v dnešní době zapomíná. Jejich jediným cílem je dostat prachy. Co chtějí stávající hráči je nezajímá. Je jim ukradený, že stávající hráči si už nekupují nugety a naopak odcházejí. Místo toho aby se zaměřili jak udržet tyto skalní hráče a tím si udrželi stávající přísun financí z nugetů, tak se zaměřili na přísun nových hráčů, kteří si koupí párkrát nugety a pak přestanou hrát. Tak kde je potom zpětná reakce a zájem o hru??? Kde jsou slibované změny ve městech? Ty byly ohlášený mnohem dříve než design a přesto nikde nic. Kde jsou změny v pevnostech aby nebyly jen o HP? Tohle je vše možné jen ne zájem o hru ze strany ino pouze zájem o peníze.

Hrac dostal za onech 500 nuget moznost se nejakym zpusobem zabavit, o to tu jde. Pro nic jineho nez zabavu a zdravou soutezivost hra neni - Pouzil jsi susenku a to se Ti vratilo hned v te bitve, vydrzel jsi dele nez bys vydrzel s puvodnim stavem HP, dostal jsi vice expu, UPB... Nikdo nechodi na pevnosti s odporem, neni to prace.
A pokud je na Westu Tebou recena 1/2 hracu zamerena na bitvy, proc se bojis toho, ze po restartu systemu pevnosti o bitvy ztrati zajem? Pokud je bavi, budou rychle obnoveny.
Ano koupím si nugety a ty využiji podle svého - na bitvu o pevnosti a tím se zabavím. Ale jak se to slučuje s tím, že teď o ty pevnosti jako město přijdeme?? To je jako bych si za 1500 nugetů koupil bednu a dostal kolt Wayet earpa ale za 24 hodin by mi ho sebrali s tím že je možné pouze omezené držení. Když by hráči věděli, že ony dluhopisy a nugety které utratily kvůli již získaným pevnostem budou k ničemu - nemyslíte že by se rozhodli jinak? Proč by dávali 239 nugetů či dluhopisů za vylepšení na bitvu, kterou vyhrají, aby jim ji přístí den sebral systém a oni s tím nemohli nic udělat?? Tohle je jasný podvod proti hráčům a dává to tvrdé KO vaší oblíbené frázi - inno zajímá názor hráčů.

A ano bojím se. Bojím se proto, že lidé jsou sice zaměřeny na bitvy, ale kde je motivace do nich chodit, když budou všechny od znovu a inno tím defakto jasné říká že když budou chtít tak prostě pevnosti zase "vynulují" a hráči můžou jít víte kam. Na S1 - nejstarším světe - jsem povoláním dělník. Dělník který není určen primárně na bitvy ale na stavbu. Bohužel nezájem či ignorace ze strany INNO ze mě udělalo člověka zaměčeného na bitvy. Takže proč byhc se měl radovat z toho že zae během týdne postavím pevnost - všechny během měsíce a pak budu zase zbytečný charakter vhodný pouze na "utracení"? Kvůli tomu byhc se měl přehodit na měsíc na dělníka a pak zae na HP? proč bych to měl dělat - nějaký důvod? Zisk dluhopisů z bitev verzus vylepšení za ně možné koupit motivací není. Bitvy o pevnost mnohem více motivovali lidi chodit, když byly bedny - to byla účast dle mého větší.


Tímto nejspíše rozčílím mnoho hráčů, ale jednou už to někdo říci musí :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zmenšení světů, přesuny, nová mapa mi teda vůbec nevadí. Wipe pevností budiž, aspoň se něco bude dít ( i když na super mrtvých světech to bude hodně zvláštní), trochu mám strach z toho přesunu měst, to zadávání nové pozici leckoho určitě vypeče. Co mi vadí je nový styl prací, kdy u toho člověk bude muset sedět neustále a už to nebude taková pohoda. Už teď nedělám denní úkoly, řemeslo, spamovací questy.
 

DeletedUser

Guest
Lituji všech peněz co jsem do této hry investoval. Už jsme to probrali v ali na fóru a shodli jsme se na tom, že anulování pevností je úplná blbost a že celé updatu tuto hru totálně dopohřbí. Nechci ani vidět těch pár prací, u kterých půjdou zadat celé 2 hodiny - čistit boty, nasazovat ostruhy?

Co se týče bitev o pevnost, tam chodí opravdu lidi jen z nutnosti, protože ostatní věci jsou ještě nudnější. Alespoň se ale dá při bitvách pokecat s ostatníma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
a kolik lidí myslíš že zná dev blog, nebo umí natolik anglicky aby si to bez problémů přečetli. Lidi chodí na fórum pro informace, které tu ale nenalézají

Informace ktere lze naleznout ted nutne nemusi byt aktualni v dobe nahrani updatu - Ten je ve vyvoji. Az budeme vedet, jake presne zmeny s nim prijdou, oznamime je.

Pro koho tu hru dělají? Hra je vytvořena pro hráče a na to se v dnešní době zapomíná. Jejich jediným cílem je dostat prachy.

Ale na tom je to proste zalozene, TW je podnik, ne charita.

To je jako bych si za 1500 nugetů koupil bednu a dostal kolt Wayet earpa ale za 24 hodin by mi ho sebrali s tím že je možné pouze omezené držení.

Neni. Z "omezeneho drzeni" bys nemel uzitek, z dosavadnich bitev jsi dostaval expy, dluhopisy a dolary, z remeslnych vyrobku jsi sbiral body do remesla, ...

A ano bojím se. Bojím se proto, že lidé jsou sice zaměřeny na bitvy, ale kde je motivace do nich chodit, když budou všechny od znovu a inno tím defakto jasné říká že když budou chtít tak prostě pevnosti zase "vynulují" a hráči můžou jít víte kam. Na S1 - nejstarším světe - jsem povoláním dělník. Dělník který není určen primárně na bitvy ale na stavbu.

Na S8 kdysi byla nasilne rozpustena aliance a slozena nova. Na bitvu nasledujici den se sesla obrana velke pevnosti tak, ze bylo i z ceho vybirat. Bezna ucast predtim byla 60-80 lidi.
Motivaci bude ta nova vzpruha - Aktivni mesta a fungujici kolektivy se "zdupat nenechaji" - Spis to tedy prinese zkvalitneni bitev.
 

DeletedUser

Guest
a) Mě zajímá jen to, proč to na SK fóru normálně vyvěsili a u nás ne. Mě vůbec nezajímá to, že to ještě není konečná verze.
b) Když mi v restauraci naservírují nějaký blivajz tak si ani nemůžu postěžovat a zkritizovat to, protože jsem si to přece koupil sám a dobrovolně a ostatní je věcí podniku? Nortio, tvá argumentace je na úplně stejné úrovni.
c) Jakto, že ne? Pár duelů bych s ním udělal a díky tomu bych také získal nějaké expy navíc.
d) Oni se jako rozpouští a skládají aliance každý den? A co ty ostatní dny, kdy se nic neděje?
 

DeletedUser

Guest
Všichni se tu rozčilují a nadávají na věc o které se nic neví, pač se pořád vyvíjí. Nemá sem cenu, dávat něco, když to není 100%.

Sice na SK mají informace, které nemusí za pár dní platit, ale spíš bych byl raději, kdybych je nevěděl. Pak je zbytečně panika.
 

DeletedUser

Guest
Já se obávám, že na anulování pevností a zmenšení sektorů se nic měnit nebude. Ještě jsem neviděl, aby INNO něco podstatného, co už bylo zveřejněno, změnilo. :)
 

DeletedUser11063

Guest
Ale na tom je to proste zalozene, TW je podnik, ne charita.
Ano jsou to podnik to jsme řekl - nic o charitě to je jasné a proto nechápu jejich styl podnikání. Místo trvalého příijmu se zaměřily na rychlý zisk, který není jistotou a to nechápu.

Neni. Z "omezeneho drzeni" bys nemel uzitek, z dosavadnich bitev jsi dostaval expy, dluhopisy a dolary, z remeslnych vyrobku jsi sbiral body do remesla, ...
z každého držení máš užitek i z omezeného. a jinak k čemu jsou Xp když většina lidí je už level 120 nebo se tomu blíží a Xp jsou jim na nic? K čemu ti jsou ty utracené produkty z prací z řemesel kvůli pevnostem, když teď o všechny pevnosti přijdeme a začne se od nuly?

Na S8 kdysi byla nasilne rozpustena aliance a slozena nova. Na bitvu nasledujici den se sesla obrana velke pevnosti tak, ze bylo i z ceho vybirat. Bezna ucast predtim byla 60-80 lidi.
Motivaci bude ta nova vzpruha - Aktivni mesta a fungujici kolektivy se "zdupat nenechaji" - Spis to tedy prinese zkvalitneni bitev.

Srovnávat zrušení ali, jejíž obnova trpá pár minut a zrušení vlastností pevností s tím že pevnost budeš muset obsadit a znovu postavit (najít suroviny) - to snad nemyslíš vážné?? tohle se srovnávat nedá. to je jako by jsi srovnávala zrušení nově vytvořeného emailu (bez zpráv) a zrušení (vykradení) účtu v bance - ty věci jsou nesrovnatelné.
 

DeletedUser

Guest
Asi jsem špatný počtář, ale když bude svět pro 2300 lidí a na Coloradu jich je přes 15tis tak jak to chtějí redukovat? To nechají hrát prvních 2300 podle žebříčku a zbytek nechají zmizet, nebo se bude losovat....?

A přesně tímto způsobem vznikají fámy a šíří se nesmyslné informace.

"Bude tam miesto pre približne 2300 miest, už nie pre zhruba 10.000, ako máme teraz."

V překladu Bude tam místo pro přibližně 2300 měst, už ne pro zhruba 10.000 jako máme teď.

V tuto chvíli je nejvíce měst na Coloradu, což je cca 1600. Z toho vyplývá, že pro CZ světy to zas tak velká změna není, respektive ohledně měst žádná.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru