• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
.A zmenšení mapy? Zaplaťpánbůh.... konečně! Koho by mělo bavit běhat přes celou mapu do bitvy?

Tak když jde o divoký západ, tak to cestování musí trvat a ne že bude každý všude hned?! To že cestovaní trvá, je správná věc, však taky jde o pořádný kus země. To příště můžu říct, že můžou zmenšitr dobu prací na minutu, koho by bavilo pracovat hodinu v kuse? Takovým přístupem se zasadíme jen o samé úlevy.
 

DeletedUser

Guest
Nejde se mi tam přihlásit i když tam je místo :(

EDIT: Už to mám, člověk e musí registrovat nově
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Pokud máš účet na světě Alamogordo, tak Tě to na Enewetak nepustí.
 

DeletedUser

Guest
Screen: velmi neprakticky umístěný chat, v okně, které nejde ani zmenšovat.
[spoil]
jdv1345126977b.jpg
[/spoil]
 

Pawn

Člen týmu
Mě ten chat tedy zmenšovat jde, ale nelíbí se mi vůbec že ho vždycky budu muset jako ocas otevírat když budu chtít kecat... ted je to skvěle udělaný tamto se mi hnusí, zase nápad dát chat zvlášt do nového okna, který tam nemálo překáží.. :)
 

DeletedUser3338

Guest
Tak jsem na Enewetaku a nová verze mě moc příjemně překvapila :).

Jen si myslím, že je až moc snadné sehnat produkty a splnit první úkoly.

Čím mi ale udělali velkou radost je přidání série questu z roku 2008 (úvodník) :)
 

DeletedUser

Guest
Abych jen nekritizoval, mě se také verze 2.0 líbí. Stále však tvrdím, že to, co tomu předejde (anulování pevností) současné hráče zničí. Dodávám další screen.
Všimněte si, že postava jde po vodě. :D
[spoil]
opt1345135803l.jpg
[/spoil]
 
Tak jsem na Enewetaku a nová verze mě moc příjemně překvapila :).

Jen si myslím, že je až moc snadné sehnat produkty a splnit první úkoly.

nevim jak si to hrál ty ale první ukoly jsou na počet prací a ne počet produktu jinak mam cukr motivaci na 0 a mam 3 cukty to samé bavlna tam jsem na 0 a mam 2 kusi a 1 vidle jinak nic :/


ten chat je taky pr..těnej překáži a musim ho furt jen vypínat jak mě s..

za další nelíbí se mi ten pohyb jak jsou tam tečky apodobně jako přešel jsem rybník 5 kroky to se mi zdá divné trochu :D:D:D

a plusy ? líbí se mi uspořádání prací (i když něaké kobinace nwm nwm :D) ale nechal bych možnosti jako doposud 15,30,60 a 120 minut ne jeden čas a max 1 produkt ...

jinak grafika pozadí je moc pěkná ta se mi také líbí i když zbytek je pro mne dcla nepřehledný zatim :)
 

DeletedUser11313

Guest
Chová se to podezdřele stabilně, skoro jako by to INNO "outsorslo" od nějakejch nadprůměrnejch "softvéráků". Ani s těma bugama to není, co to bejvalo. Šacuju to na brzké ostré nasazení.
 

DeletedUser

Guest
Tak když jde o divoký západ, tak to cestování musí trvat a ne že bude každý všude hned?! To že cestovaní trvá, je správná věc, však taky jde o pořádný kus země. To příště můžu říct, že můžou zmenšitr dobu prací na minutu, koho by bavilo pracovat hodinu v kuse? Takovým přístupem se zasadíme jen o samé úlevy.

Ano, to máš pravdu. Ale stejně bych kdyžtak použil těch pět nugetů a tu cestu si zkrátil...Špatně jsem to napsal, to je pravda. Ale INNO si tím naběhlo na vidle...Dle mého jde dost nugetů právě do cestování. Jelikož je to malá částka, každý si do toho nějakej ten nuget hodí...Nugety nepoužívám extrémně mám jich tak 100 na tři měsíce, ale všechny jdou vždycky na cestování. Takže asi tak. Nicméně, máš pravdu, je to dost velká úleva. Zase se ale vracím k těm duelům, jasně to oživí hru. No nicméně už nebudu kecat a jdu se lognout na betu :D
 

DeletedUser

Guest
může mi někdo poradit jak donutit tu otravnou marii z tutoriálu aby si zavřela to svoje permanetní okno?
 

DeletedUser

Guest
Nová mapa vypadá super, rozhodně změna. Stejně jako Bonehead však doufám, že půjde odzoomovat. A někde je vidět, že ty obrázky komprimovali a komprimovali, až je překomprimovali (je to vidět u pevností a u vody). Zato hory vypadají jako opravdové.
A ještě jsem zvědav, jak hra poběží až tam bude hodně lidí online a jak dlouho se bude mapa načítat.


přesně, srovnejte ty dva potoky na sed sebou na souřadnicích 6000\7000 (ty konce potoků)

Jinak pěkný
 

DeletedUser9890

Guest
Nazačátku jsem si říkal ježíš to není vůbec The West ,ale teď se mi to hrozně začíná líbit.Například systém prací kliknu na pole a vyberu si co na něm chci dělat.Zdá se mi to více realistické.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru