• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pawn

Člen týmu
Myslím, že odvedlo INNO slušnou práci, jen mě mrzí ten chat, kterej mi přijde mimo..ale momentálně ho vypli, budu doufat, že pracujou na předělávce :D, a maličko by ta mapa jít oddálit opravdu mohla, mě by stačil kousíček, abych nejezdil skoro po zemi obrazem.. :) Jako obchodníkovi se mi nelíbí, že práce vykrádání hrobů trvá 5 minut, a kupec 2 hodiny ... vim, že je to jiná obtížnost, ale nepřijde mi to zrovna fér když to oboje jsou práce na nálezku..a mají jí skoro stejnou :)
 

DeletedUser

Guest
Nazačátku jsem si říkal ježíš to není vůbec The West ,ale teď se mi to hrozně začíná líbit.Například systém prací kliknu na pole a vyberu si co na něm chci dělat.Zdá se mi to více realistické.

realistické?:-)
To jako přijdu do dolu a teprve se rozhodnu jestli tam budu těžit drahokamy, uhlí, či železnou rudu? Na poli taky něco někdo zasadil a není na tobě co se tam bude tu minutu pěstovat:-)
Je to hra nějakou realitou bych se vůbec neoháněl
 

DeletedUser

Guest
Je to pohromadě...To neni špatný...Ale ještě jsem to nezkoušel, nemůžu se lognout a novej mail dělat nebudu :D
 

DeletedUser3338

Guest
Tak na cestě zase tak moc prodělávat nebudou. No jen si zkuste jít z jednoho rohu do druhého a zabere vám to 7 hodin na Quatrovi :D.
V čem mě teda 2.0 velice dost zklamala je ten systém prací. Když i ty nejobtížnější práce trvají 1 - 5 minut, tak si myslím, že mě brzy přestane bavit klikat jako *****a na začátek práce, aby mi z energie ubylo jen nepatrné množství a já opět jako ***** musel klikat znovu.
Nevím, jak se přes tohle přenesou ostatní, ale mě osobně tohle dost vadí.
 

DeletedUser14352

Guest
Prepacte ale mne sa to vobec nepaci.Chat je uplna katastrofa.Neviem si predstavit chat pri bitve.Mini mapa ani nehovorim,este stastie ze mam zatial dobre oci.Cele je to neprehladne.Aspon keby sa zachoval chat,mapa a cele rozmiestnenie okien ako je teraz.Myslim ze novym updatom odradite vela hracov od hrania westu a nie naopak.
 

Pawn

Člen týmu
No ten chat při bitvě :D to mi nedošlo.. by mě zajímalo jak to bude vyřešený, to budu mít jako 2 okýnka vedle sebe? a budu překlikávat ne? ... Věřim, že při bitvách by se nějakej chat mohl otevřít automaticky.. ale asi to bude moc, no chat je hrůza, ale už to hádam nezmění... :/
A menší mapa? Menší jo,ale zvětšili dobu cestování :D

A zeptam se off topic, nemáte někdo nějakej "manuál,nebo tip" do čeho by bylo moudrý dávat body ze začátku podle 2.0? (Pro co nejrychlejší vylevlení.., jaksi sem zkusil jet podle sebe a skončil sem na lvlu 11, stím že nemůžu žádnou práci..protože jak sem byl zvyklej na práce tak ty tam přestaly dávat tolik expů :D) Pokud by měl někdo radu a podělil se,nebo proměnil názoryocenim to :).. Klidně i SZ.. Díky
 

DeletedUser14966

Guest
Takže jsem měla možnost zkouknout připravovanou verzi 2.0 a výsledek je zatím takovýto: grafika mapy je pěkná, ovšem neuškodila by možnost tu mapu trochu oddálit, pokud se chci podívat co se nachází v okolí tak musím jezdit jak blázínek.. velké plus vidím v těch pracích na jednom místě, to si myslím je udělané dobře. Obrovské mínus je chat, nechápu proč ho takto zatím vymýšleli, pokud mi někdo napíše hned mi vyskočí okénko, zda ho chci otevřít, či nikoliv a navíc když dám ano se mi stejně neotevře a musím si na něj znovu najíždět.., cestování panáčka po tečkách je myslím zbytečné a vůbec není problém si to štrádovat přes řeku či hory :D, ale zas lepší vzdušnou čarou než to objíždět, jelikož se mi cestování zdá příliš dlouhé. Možná je to tím, že zatím ženu pouze svého oslíka :). Jinak uspořádání oken ve hře bych řešila jinak a info o zkušenostech bych nechala jako je v současné verzi. Také pokud se chci podívat na oznámení jako první na mě vyjukne telegram, takže toto bych spíše přehodila, nejdříve oznámka a pak telegramy.

No a časy prací se mi prostě nezamlouvají. Na začátku klikat po několika vteřinách je naprostý nesmysl :(. No jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál a také na pevnosti :).
 

DeletedUser1318

Guest
Vážení přátelé, tady není fórum k betě.
Už na začátku této diskuse bylo avizováno, že oznámené změny změny nejsou konečné.
Na jiném místě bylo řečeno, že Inno stojí o názor hráčů, sem si pro ně ovšem nikdo nechodí, tudíž by bylo prospěšnější připomínky adresovat na fórum náležející beta verzi, a tam se snažit korigovat konečný výsledek.
 

DeletedUser

Guest
Já si musím postěžovat taky, to okno s úkolem na levo má být jako co? Doufám že to půjde zavřít, protože mě to tam nehorázně s... štve :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, naštěstí se nevyplnila moje obava se zmenšením mapy, protože cestovní doba je skoro stejná. Zmenšení počtu pevností vítám, podle mě je jich nyní moc (ale to neznamená, že souhlasím s jejich anulováním před příchodem updatu, když už to tak je, tak bych to tak nechal). Jak už jsem psal, chat je katastrofa, nejde ani šeptat člověku mimo svůj sektor, pokud se nepletu a také je každá diskuze odděleně, což je občas dost nepraktické. Dále nevítám to, že oznámení musím otvírat přes telegramy, ale to snad vyřeší nějaký script se speciálním tlačítkem, není to nic těžkého. Jak jste tu psali, že vám v pravo překáží nějaké okno s úvodníkem, tak pokud jste si nevšimli, tak když doskončíte práci tak vám to tam zobrazí, takže to tam není úplně pro nic za nic. :)
 

DeletedUser

Guest
No ten chat! To je hrůza, kdyť polovina lidí je skoro jen na chatu, jak to bude s bitvami, ten chat úplně zkazily, hrůza!
 

DeletedUser11313

Guest
DUELOVÝ SYSTEM po UPDATE 2.x

Musím konstatovat, že došlo ke změně duelového systému. :lovec:
Na první pohled to vypadá, že dokonce smysluplně. Vliv charismy se ZŘEJMĚ změnil tak, že vystupování se uplatňuje při výpadu (střílím či udeřím já) a taktika se uplatňuje při defenzívě (střílí či udeří protivník).
Výpočet odporu zůstal cca stejný.
-info- je z důvodu prozatím malého počtu absolvovaných duelů bez záruky :střelec:
 

Pawn

Člen týmu
By mě zajímalo od čeho je to odlišný od ted.. pokud vim ted je to nastavený úplně stejně, mimoto pokud vim INNO tvrdilo, že duelovej systém se zatim měnit nebude takže to bude opravdu jen tvůj dojem. :)
 

DeletedUser11313

Guest
By mě zajímalo od čeho je to odlišný od ted.. pokud vim ted je to nastavený úplně stejně, mimoto pokud vim INNO tvrdilo, že duelovej systém se zatim měnit nebude takže to bude opravdu jen tvůj dojem. :)

Pokud ťě to opravdu zajímá, tak si přečti na co reaguješ, srovnej co je tam napsáto s tím, jak to funguje v současné verzi a přečti si informace v angličtině k update na betě. A pokud nic nevíš, tak to tu neinzeruj.
 

DeletedUser16163

Guest
Musím konstatovat, že došlo ke změně duelového systému. :lovec:
Na první pohled to vypadá, že dokonce smysluplně. Vliv charismy se ZŘEJMĚ změnil tak, že vystupování se uplatňuje při výpadu (střílím či udeřím já) a taktika se uplatňuje při defenzívě (střílí či udeří protivník).
Výpočet odporu zůstal cca stejný.
-info- je z důvodu prozatím malého počtu absolvovaných duelů bez záruky :střelec:

Souhlasím.
Změna není jen v grafice duelového okna, jiný je i výpočet. Změna duelového systému v nové verzi byla v plánu a není tu důvod, proč by na betě nemohly být změny testované.
Drobné změny v duelovém systému jsem zaznamenal i zde při různých update a kdo to sleduje pozorně, jistě mi dá za pravdu. (Přechod z fixních koeficientů a hranic na procentuelní atd.)

Misho, musíš se ještě učit, HODNĚ UČIT :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru