• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3338

Guest
Tak na betě je mimo jiné i několik nových prací (Sbírat koření, rybaření s oštěpem, pást jehňata, mletí kávy...). Také konečně u(o)pravili šanci na nalezení některých produktů jako třeba pstruh, tabák nebo cukr (pro nalezení 10 pstruhů k úkol Waupeeho dědeček bylo potřeba vykonávat práci chytat ryby v průměru 100x :D). Bohužel s časy těžších prací stále nic neudělali, nezbývá než doufat ve zlepšení :)
 

DeletedUser

Guest
Další blbostí je úprava řemesla. Už tak je na exkrement, ale oni ho ještě zhorší! Čtyři zlata na amulet, nebo 4 uhlí na grafit je opravda správná cesta jak poslat řemeslo do řitního otvoru.
Nesedí jim tam v Innu na vedení? Je to nějaký pokračující test na lidech, co ještě vydrží? Dočkáme se verze, kdy pro hraní budeme muset mít připevněné elektrody na varlatech?
 

DeletedUser11063

Guest
I když jsem myslel, že sem už přispívat nebudu a moc se mi nechce tak bych se rád zeptal někoho kdo má více informací ohledně pevností.
Ať už moderátoři a nebo hráči z bety co mají přístup k pevnostem a stavbě - jak je to se surovinami? Já na betě sem ale ke stavbě přístup nemám, tak nevím :-)

Na fóru u bety jsou tyto obrázky, tak bych rád věděl zda to tak skutečně je (popř bude)
pevnostní věže
pevnostní budovy

Děkuji za odpověd :-)
 
bon + jazz: když píšete A musíte napsat B, ano u něčeho je surovin je třeba více, ale je třeba porovnat jak dlouho je budete hledat - např. výše zmiňované 4 ks zlata najdete za hoďku (což je doba za kterou v součastnosti najdete asi jen půlku nugetku) - což je ve výsledku usnadnění. A budu charakter a napíšu i to C - ta hodina se skládá z 12-nácti 5 minutových prací - což je na mě osobně příliš klikací směr hry.
 
Mohl by někdo říct, jak je to s těmi řemesly a jak je s motivací u prací? Ta motivace (limit) je společná pro všechny práce? A nároky na řemeslné výrobky se zvýšili?
 

DeletedUser7904

Guest
Nie, každá práca ma svoju motiváciu, tak ako teraz..
Niektoré recepty práveže zjednodušili :klubun:
 

DeletedUser

Guest
jedinej recept ketrej jsem zatim zjistil jsou ty jako je amulet a grafitova pasta atd. na ty je potreba 4x napr. uhli ale zase ty prace trvaji 5 minut jinak jsem nic jinyho nezjistil
jinak dnes probehla zase uprava co se tyka te motivace a zraneni pri praci ale nevim jak hodne jinak ztratina za 5 minut na kamenech 250HP nic moc :D
 

DeletedUser3338

Guest
Tak ještě zjistím jak je to s produkty pro výrobu polního kuchaře. Myslel jsem, že jsem všechny důležité novinky nové verze hry (kromě pevností :)) dotestoval a skončil jsem na 19. úrovni, ale pozapomněl jsem nějak na řemeslo. Do pár dnů to napravím :D
Jedna zpráva pro sběratele. Za dokončení nového tutoriálu je jako odměna želva :).
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat zda jsou v nové updatu i nové návody na řemesla a časové změny,např:zkrácení doby výroby hod.nářadí u kováře.Díky
 
tak verzi 2.0 tu nikdo celkově nehodnotí, tak začnu já.

- největší očividnou chybou je schování chatu, tím téměř mizí sociální aspekt hry - celkové zhodnocení této změny se neslučuje s pravidly tohoto fóra

- další zásek je překopání systému prací na pevné pracovní doby (kdy se z valné většiny se jedná o dobu v řádech max. jednotek minut) - tj. snahu o vytvoření jakéhosi kočkopsa z realtimové a tahové strategie. Tento krok sám o sobě není úplným krokem stranou, nicméně je krokem stranou z hlediska toho, že nový systém vyžaduje jiný styl hraní od současného a bude pro určitou (ne malou) část starých hráčů znamenat konečnou. Když si k tomu člověk vezme to, že se zároveň i značně mění systém nálezu, tak se jedná o značný zásah do fugnování vlastní hry potažmo její ekonomiky (což je stav, kdy se vždycky min půlka lidí naštve, protože ta druhá půlka na to bude líp).

- osobně se nejvíce děsím toho, že vývojáři mají termín a musí TW 2.0 někdy v brzké době vystřelit do světa, protože stále se v této chvíli v něm nachází spoustu věcí jsou špatně a nebo jen nedodělané (a stále doufám, že výše zmíněné věci dočkají změn) a potkat je jinde, než na testovacím servu tak s tím seknu. No nic, jdu si ještě chvíli užívat starého westu, kde je skoro vše, tam kde má být ...
 

DeletedUser

Guest
Na beta fóru jsem se dozvěděl, kolik stojí odemknutí všech levlů budov u velké pevnosti:
[spoil]80 beden s nářadím
400 pil
156 map
2100 rolí sukna
2100 bavlny
1575 kladiv
300 lopat
300 bobřích pastí
1500 dřeva
8 las
2 vlajky unie
2 vlajky konfederace
300 velkých kladiv
30 hřebíků
60 hoblíků
1500 vlaječek
600 lodních zvonů
75 poštovních rohů
45 potron
75 ropy
135 Whiskey[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,mám ještě jeden dotaz...jak to bude s materiálem,který nechám nevyzvednutý v cizích městech,kde je 1hráč či ve městech duchů.
 
Na beta fóru jsem se dozvěděl, kolik stojí odemknutí všech levlů budov u velké pevnosti:
[spoil]80 beden s nářadím
400 pil
156 map
2100 rolí sukna
2100 bavlny
1575 kladiv
300 lopat
300 bobřích pastí
1500 dřeva
8 las
2 vlajky unie
2 vlajky konfederace
300 velkých kladiv
30 hřebíků
60 hoblíků
1500 vlaječek
600 lodních zvonů
75 poštovních rohů
45 potron
75 ropy
135 Whiskey[/spoil]

Kurnik, co to tam všechno bude za budovy? To vypadá na menší vesnici...
 

Pawn

Člen týmu
Já našel na mapě snad růžovýho jednorožce :D (přikládam i mapu kdyby si ho chtěl někdo taky najít :D)
94f7fcee0a1a47cea55f1b9.png

Našel sem 2.
519f530aab7e4875b3eaa95.png


A k tématu.. no ty surky sem koukal, že třeba sukna je pořeba dost ale má nálezku tušim 26% na 2 minutky.. takže to ve víc lidech dohromady určitě půjde dát, ale je to hrozně nerovnoměrný, když si představim že maska má 25% na hodinu a půl.. a ještě jí ani nenajdu na denní úkol.. :/

Pak že hroby trvají 2 minuty , Kupec 2 hodiny .. By mě zajímalo jestli bude stejná šance na nález předmětu za tu dobu nebo ne?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Nemluví o přesunu na jiný svět. Mluví o přesunu světu na verzi 2.0.

Zboží z měst, které nebudou přesunuta, by se mělo automaticky po přesunu objevit v inventáři hráče.
 

DeletedUser

Guest
takže pokud nevyzvednu z trhu všechen materiál a peníze,objeví se mi všechno v inventáři?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru