• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o názvu nového světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak je Ti určitě známo, tak TW team nemá možnost se soutěží zúčastnit. Můj uvedený název nebyl tedy soutěžní, ale pouze jako myšlenka, jak by se dalo nad novým názvem uvažovat.

Takže spojení s Westem tak nehledej, ikdyž člověk s fantazií, by ho tam určitě našel.

(Např. do Darahanské vrchoviny spadají i Boskovice, kde se nachází Westernové městečko :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak je Ti určitě známo, tak DK team nemá možnost se soutěží zúčastnit.

nie, nie je mi známe, že DK team sa nemôže zúčastňovať wesťáckych súťaží :)

okrem toho som chcela len vysvetlenie...to, že nepoznám presne každý kút v cz neni nedostakom fantázie :) mal si priložiť aj mapku so šipkou, že sa v oblasti nachádza western park :lovec:


a nechápem prečo si tam tresol niečo, čo nie je v súlade s pravidlami súťaže...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já také navrhuji název Dakota.

Jinak si myslím, že asi názvy měst jako Denver nebo Dallas jako název nového města neprojdou :)
 

Pawn

Člen týmu
No já si myslim, že už je rozhodnuto dávno(o tom že to bude Dakota), a tady jen probíhá "hon na myšku".. ale proč se nepřipojit pro zábavu :)... a Dallas nevím proč by neprošel podmínky také splnuje :) Denver stejně tak.. Uvidíme jak to dopadne :) ... Osobně bych se rád lišil raději budu, když server bude třeba "Divoch" než Dakota, kterou už někde mají... :)
 

DeletedUser2677

Guest
Jde jen o to, jestli lidi chtěj bejt jako "ovce" nebo chtěj mít nějaký český název a dosáhnout aspoň nějakého ovlivnění (i když je to téměř bezvýznamné) po kterém pořád volaj a říkaj jak na ně inno dlabe :)
 

DeletedUser1318

Guest
Jde jen o to, jestli lidi chtěj bejt jako "ovce" nebo chtěj mít nějaký český název a dosáhnout aspoň nějakého ovlivnění (i když je to téměř bezvýznamné) po kterém pořád volaj a říkaj jak na ně inno dlabe :)
Upřímně řečeno, zrovna tohle je to poslední, co ovlivní hru.
Hrajeme si v prostředí divokého západu, tak proč proboha svět např.: Dařbujánova Lhota?
Mě úplně stačí města jako Baník Ostrava, Sparta Praha a podobné záležitosti.

Není rozhodnuto, o názvu se bude hlasovat.:-)
Hlasovat tedy bude kdo, vlastně?
 

Deleted User - 31870

Guest
môžem sa opýtať, čo majú Drahany spoločné s west tématikou? fakt som si aj zbežne prečítala to v linku, ale nenašla som nič...

V Drahanské vrchovině se nachází westernové městečko Boskovice, v němž byl prozatím pokaždé hráčský sraz.

A jakej budej finálpvej systém výběru? Pokud 150 lidí vymyslí něco,co bude originál,jak dál? Potom bude anketa se 150 termínama?
Plán je to dobrej,jenom tady nejni nastíněný co bude s došlejma návrhama dál.
Pokud bude velká účast, v což doufáme, proběhne nejprve interní výběr - každý navrhne vlastních třeba 5 tipů, z nich pak budou hlasovat o výsledném názvu hráči.

predstavivost ? nejdriv je napsano at se ridime podminkami a pak napisete ze to nevadi,porad plati nazev od D ? tak se nejak dohodnete s darling ta ma vetsi hodnost.
a co myslite tim westova tematika ?! to nenapisete.takze muzu si treba vymyslet nazev ktery vubec neexistuje ?
Projeď si hru, určitě najdeš nějakou zajímavou souvislost na D, nemusí se jednat o název státu či města.

No já si myslim, že už je rozhodnuto dávno(o tom že to bude Dakota), a tady jen probíhá "hon na myšku".. ale proč se nepřipojit pro zábavu :)... a Dallas nevím proč by neprošel podmínky také splnuje :) Denver stejně tak.. Uvidíme jak to dopadne :) ... Osobně bych se rád lišil raději budu, když server bude třeba "Divoch" než Dakota, kterou už někde mají... :)
Není rozhodnuto, název si zvolíme opravdu sami hlasováním. Pokud ale bude ve výsledném výběru k hlasování mít nejvíce hlasů zrovna Dakota, tak se bude svět jmenovat Dakota. My nemůžeme ovlivnit výsledné hlasování. ;)
 

DeletedUser9371

Guest
Dakota by bylo fajn, jestli to už někde nezaznělo. Je to stát v USA, prameny k divokému západu beze spor a myslím si, že je to i zbytečné vypisovat. No a hlavně už jen pro tuto super písničku k ohni, ve volné přírodě. :)

[spoil][youtube]ssVborBaUNw&feature=related[/youtube][/spoil] "To bylo v Dakotě o vejplatě, whisky jsem tam pašoval ....."
 

DeletedUser2677

Guest
Upřímně řečeno, zrovna tohle je to poslední, co ovlivní hru.
Hrajeme si v prostředí divokého západu, tak proč proboha svět např.: Dařbujánova Lhota?
Mě úplně stačí města jako Baník Ostrava, Sparta Praha a podobné záležitosti.

Mě je jedno jestli to ovlivní hru nebo ne, jde tu o princip, pořád všichni naříkaj, že nemaj vůbec žádnou šanci zasáhnout do dění a teď, když jí maj aspoň takhle malou, tak nadávaj, že stejně vyhraje dakota apod., i když je jasné, že vítězem vůbec být nemusí, jelikož si to můžem odhlasovat sami :)
 

DeletedUser

Guest
Je pěkné, že máme takovou volnost, ale bojím se, že finální provedení bude limitováno technickými parametry. Nebude náhodou limit na počet slov, písmen? Jde použít česká diakritika?
 

DeletedUser9371

Guest
Phile, když koukneš na názvy světů, jako je Colorado, je jasné že to bude stát v USA. Nehledě je to asi správné, vzhledem k podstatě hry. Jen se mi nelíbí to omezení na písmeno D. Já i možná znám jiná písmena z abecedy. lol
Nebo jak píše Bonehead. Třeba je to právě omezené pro složitost české diakritiky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2677

Guest
Ano krosno, ty názvy jsou takové, ale jen protože je nikdo nemohl ovlivnit a odhlasovat si je :) Teď ta možnost je a je jen na nás, jestli ji využijeme a odlišíme se od ostatních "ovcí", nebo jestli půjdeme jako oni do názvů Dakota, Dallas a podobné další názvy oblastní, měst, řek atd. :) Proč nemít název odlišný, když se jich tolik vybízí a proto jsem navrhl třeba já Divoký západ, protože mi to přijde lepší než zrovna ty názvy měst apod. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Ano krosno, ty názvy jsou takové, ale jen protože je nikdo nemohl ovlivnit a odhlasovat si je :) Teď ta možnost je a je jen na nás, jestli ji využijeme a odlišíme se od ostatních "ovcí", nebo jestli půjdeme jako oni do názvů Dakota, Dallas a podobné další názvy oblastní, měst, řek atd. :) Proč nemít název odlišný, když se jich tolik vybízí a proto jsem navrhl třeba já Divoký západ, protože mi to přijde lepší než zrovna ty názvy měst apod. :)
No to je naprosto jednoduché. Protože ani Ty, já, hráči, moderátoři či supportéři nejsme vlastníky hry. V opačném případě by jsme sypali české názvy z rukávu. A že jich z tematikou divokého západě, trempu ...... :D
 

DeletedUser2677

Guest
Ale název si můžem vybrat sami, tak můžem ty nápady na D sypat z rukávu jak chcem a potom si už můžeme jen vybrat ten nejlepší :) Samozřejmě hlavní slovo mají moderátoři, kteří vyberou 5 nejlepších návrhu a je jen na nich jestli je jejich priorita tradiční název nebo chtějí něco nového :)
 

DeletedUser9371

Guest
Víš co mě spíš překvapilo ? Phile ? Sleduji každý příspěvek na fóru. Nejen tyhle. Koukni po hráčích, co se zapojilo nováčků na fóru. Super, ne ? :)
 

DeletedUser2677

Guest
Jo to je hezký, že se zapojili, ale mám strach, že to je jen chvilkové, jelikož ti hráči tu jsou jen kvůli té odměně a už je tu nejspíš nikdy neuvidíš, ale i kdyby to znamenalo malý příliv hráčů sem, tak by to bylo super .)
 

DeletedUser9371

Guest
Neboj, z každé "hromady" nových hráčů vyroste Krosna, Bonehead, McBracey ... a nebo třeba Darling. :)
 

DeletedUser2677

Guest
Uvidíme, ale toto už bysme tu neměli řešit :) Jinak jak se ti zatím líbí návrhy, které tu padly a jaký je tvůj favorit? :)
 

DeletedUser10597

Guest
-Můžu dát víc návrhů?
-A Buďte kreativní, Dallas,Dakota je všude ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru