• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o názvu nového světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16495

Guest
no tak je to zase soutěž no.. dojdu a mám u toho cca 10 příspěvků denně.. :)


No tolik lidí o to bojuje.. to fakt bude 10000 Anket se jménem světa?..

Už si nepamatuju ani název svýho..
 

DeletedUser9371

Guest
Tate ? Musíš to vysvětlit polopaticky. Jednoslový název je třeba Franta, Karel, Ocácek, Vomáčka, Dělat, Údolí ......
A ne název, že Franta hraje v seriálu "Ulice", Karel šel kosit louku, Krosna do kostela ......
A ještě to musí být všechno na začáteční písmeno v názvu na
D. A podle mě ještě v Angličtině. Nemčina by asi byla taky dobrá. :D
 

DeletedUser

Guest
Tím že to musí začínat na D tahle diskuze pro mě nemá cenu. Je jasný že to bude Dakota. Vsaďte se. Pokud nám chtěli dát možnost výběru, neměli to omezovat, protože teď je to jenom parodie na svobodnou volbu (nu což, my jsme nato již zvyklí).
Tímto ovšem neříkám, že se mi název Dakota nelíbí.
 

DeletedUser

Guest
Tím že to musí začínat na D tahle diskuze pro mě nemá cenu. Je jasný že to bude Dakota. Vsaďte se. Pokud nám chtěli dát možnost výběru, neměli to omezovat, protože teď je to jenom parodie na svobodnou volbu (nu což, my jsme nato již zvyklí).
Tímto ovšem neříkám, že se mi název Dakota nelíbí.

Jak už psala Darling, my / celý tým/ vybereme názvy a ta dáme k veřejnému hlasování...takže o názvu rozhodnou hráči.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hmm, neměly by se návrhy nějak promazat? delaware, dakota, dayton, durango... jsou tam navržené pokaždé snad minimálně 5x, další lidi navrhují nesmysly, které s Divokým západem nemají mnoho společného (anebo to aspoň dostatečně nevysvětlili... např. diablo a australský pes dingo)... a jak se bude řešit, když nějaký hráč navrhne třeba 5 názvů? necháte mu tam všechny návrhy nebo vezmete první?

Jak už psala Darling, my / celý tým/ vybereme názvy a ta dáme k veřejnému hlasování...takže o názvu rozhodnou hráči.

(sorry za double)

a nemohl by o vítězi a názvu rozhodnout pouze tým? aby někdo zase nebyl v pokušení spamovat všude možně kvůli hlasům, příp. vytvářet multi na fóru, přece jen odměna je natolik lákavá, že lidi nebudou hrát fér
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pawn

Člen týmu
Souhlasím.. stačilo mi vidět boj o hlasy, když se hlasovalo jen o hosta na forku, a každý alianci padnul do oka jiný. Ale zase aby hlasovl pouze tým, by asi taky bylo špatně si myslim.. fakt nevim, a nenapadá mě žádný řešení, co by nakonci vyšlo jako "správný". Alespoň nebude nuda takhle na forku, když můžeme i "my" si rozhodnout. Překvapila mě ta možnost. :eek:)
A mimoto pwyll ty příspěvky se dají upravovat, proto tam ta funkce je, aby se to editovalo a pak ses nemusela omlouvat za double post. :)
 

DeletedUser

Guest
Jak už psala Darling, my / celý tým/ vybereme názvy a ta dáme k veřejnému hlasování...takže o názvu rozhodnou hráči.

Tak proč to teda je omezené na písmeno D? Mám z toho opravdu špatný pocit.

(sorry za double)

a nemohl by o vítězi a názvu rozhodnout pouze tým? aby někdo zase nebyl v pokušení spamovat všude možně kvůli hlasům, příp. vytvářet multi na fóru, přece jen odměna je natolik lákavá, že lidi nebudou hrát fér

Já také souhlasím, protože například u koledovačky to jasně hráči nezvolili podle koledovačky samé ale podle hráče (nic proti tobě Krosno).
 

DeletedUser13514

Guest
hmm, neměly by se návrhy nějak promazat? delaware, dakota, dayton, durango... jsou tam navržené pokaždé snad minimálně 5x, další lidi navrhují nesmysly, které s Divokým západem nemají mnoho společného (anebo to aspoň dostatečně nevysvětlili... např. diablo a australský pes dingo)... a jak se bude řešit, když nějaký hráč navrhne třeba 5 názvů? necháte mu tam všechny návrhy nebo vezmete první?

a nemohl by o vítězi a názvu rozhodnout pouze tým? aby někdo zase nebyl v pokušení spamovat všude možně kvůli hlasům, příp. vytvářet multi na fóru, přece jen odměna je natolik lákavá, že lidi nebudou hrát fér

Tak platí, že první návrh je soutěžní. Na ostatní opakující se nebudeme brát zřetel. Počet názvů nebyl v pravidlech stanoven, takže to necháme být.

Konečné rozhodování necháme na hráčích. Na mulťáky v hlasování si dáme pozor.
 

DeletedUser1318

Guest
Jak už tu bylo řečeno, světy dostávají názvy podle abecedy. Jak by to vypadalo, kdyby se za Arizonou, Buffalem a Coloradem najednou objevila Oklahoma?
Jestliže před Arizonou je (ještě pořád) Svět 9, tak by mne ani např. Virginie neurazila.
Mně příjde svým způsobem úplně nepodstatné, jak se ten nový svět bude jmenovat.
To podstatné, po čem tu delší dobu voláme nikdo neslyší. Jestli tohle má být nějakým dokladem toho, jak je vnímán hlas hráčů, zasloužil by ten dotyčný, co tuhle populistickou záležitost vymyslel, přimalovat tykadla. Minimálně...
 

DeletedUser

Guest
Mě se Dakota líbí, ale je to fakt používané. Škoda. Ale určitě bych vsadil na Texas (Kdyby se hlasovalo bez omezení)
 
děkuji moderátorům za předvýběr, zejména za to, že jste v tomto kole už defakto eliminivali všechny rozumné české (a recesistické) názvy. Napíšu sem ještě jednou to, co mi tu bylo smazáno a ještě více polopaticky (až mě zase smáznete, tak mi dejte aspoň nějakou kartu): o názvu světa sice rozhodnou hráči svým hlasování, ale velkým vliv na jeho výsledek má jeho forma (počet hlasů, způsob hlasování, zvolené možnosti) - tím Vás rozhodně nechci podjímat z nějaké podjatosti vůči některému návrhu, pouze upozorňuji na fakt, že forma hlasování má zásadní vliv na výsledný výsledek.
 

DeletedUser12110

Guest
děkuji moderátorům za předvýběr, zejména za to, že jste v tomto kole už defakto eliminivali všechny rozumné české (a recesistické) názvy. Napíšu sem ještě jednou to, co mi tu bylo smazáno a ještě více polopaticky (až mě zase smáznete, tak mi dejte aspoň nějakou kartu): o názvu světa sice rozhodnou hráči svým hlasování, ale velkým vliv na jeho výsledek má jeho forma (počet hlasů, způsob hlasování, zvolené možnosti) - tím Vás rozhodně nechci podjímat z nějaké podjatosti vůči některému návrhu, pouze upozorňuji na fakt, že forma hlasování má zásadní vliv na výsledný výsledek.

Predchozi tri slovni nazvy jsou podle statu Ameriky, myslis, ze by "vypadalo dobre", kdyby se za tim objevil cesky recesisticky nazev? Kazdy z nas vybiral podle vlastniho uvazeni a myslim, ze prave na zaklade tehle myslenky (Celkem se seslo tusim 72 nazvu, bylo to nutno nejakym zpusobem prebrat, nikdo by necetl takhle dlouhou anketu)
 

Deleted User - 31870

Guest
Většina vyloženě českých názvů dostala jen jeden hlas, nebo žádný. Do ankety byly zařazeny ty názvy, které získaly nad 2 hlasy. Na eliminaci jsme se nedomlouvali, každý si zahlasoval podle svého. Mně osobně se líbily třeba názvy spojené s indiány.
 

DeletedUser1575

Guest
Většina vyloženě českých názvů dostala jen jeden hlas, nebo žádný. Do ankety byly zařazeny ty názvy, které získaly nad 2 hlasy. Na eliminaci jsme se nedomlouvali, každý si zahlasoval podle svého. Mně osobně se líbily třeba názvy spojené s indiány.

A hlavně že v před výběru jste vybízeli hráče ať píší vyloženě české názvy nebo z češtinou nějak společné a ve finále jsou české názvy eliminovány a do užšího výběru se dostali 2 vyloženě české.
Doufám že opravdu vyhraje čeština a ne nějaké jazykové mutace
 

DeletedUser

Guest
taky jsem se těšila, že budu moci hlasovat pro nějaký originální indiánský název... takže docela zklamání, hlavně v tom, že tu byli lidé vyzýváni ke kreativitě - a nakonec jsou vybrány v podstatě ty nejméně nápadité názvy typu Dallas a Dakota, kde šlo jen o to být nejrychlejší s příspěvkem... ale co, však je to v podstatě jedno... co Dakotou zvou, i zváno jinak hrálo by se stejně...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru