• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o názvu nového světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nie, nie je mi známe, že DK team sa nemôže zúčastňovať wesťáckych súťaží :)

a nechápem prečo si tam tresol niečo, čo nie je v súlade s pravidlami súťaže...

Můžeš mi prosím odpustit, že jsem se přepsal. Já, na rozdíl asi od Tebe, jsem jako většina tvor omylný a chybička se holt vloudila. Ale to bys nebyla Ty, aby jsi se nechytla každé prkotiny, kdy si můžeš do někoho z nás kopnout.

Druhá věc, můžeš mi sdělit, v čem to co jsem napsal, to není v souladu s pravidly soutěže?
 

DeletedUser

Guest
Dakota

Dawson city

Deawood

Dayton

Detroit

Denton

Daly city

Downey
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
A tak to bych si dovolil polemizovat - do užšího návrhu projde několik návrhů a jejich výběr bude dělat kdo ?

Pokud bude velká účast, v což doufáme, proběhne nejprve interní výběr - každý navrhne vlastních třeba 5 tipů, z nich pak budou hlasovat o výsledném názvu hráči.

Není rozhodnuto, název si zvolíme opravdu sami hlasováním. Pokud ale bude ve výsledném výběru k hlasování mít nejvíce hlasů zrovna Dakota, tak se bude svět jmenovat Dakota. My nemůžeme ovlivnit výsledné hlasování. ;)

Myšleno, že my interním hlasováním vybereme užší okruh, ze kterého pak budete hlasovat.. :)
 

DeletedUser

Guest
Sobolos napsal/a:
Death Valley

WEST tématika:
Za touto obrovskou plání se nachází Kalifornie, přes Death Valley (Údolí smrti) se plahočilo spoustu Cowboyu, které měli se zdoláním co dělat, bylo zde objeveno zlato, stříbro a borax, vypukla zde tzv. zlatá horečka, všude hory a poušť, někde zase tráva, z Údolí smrti se stal národní park, po tom co si vyžádalo spoustu Cowboyských obětí..

Takže není to jen město, ale větší kus země, ale myslím že je moc dlouhý na název světa, no nevím.
Už jenom proto, že je v USA v Kalifornii musí mít WEST tématiku, muselo se tam odehrát spoustu zajímavých věcí..

Tento obrázek je podobný středového sektoru po Updatu (A svět by mohl přijít s update):
[SPOIL]
224px-Death_Valley_from_space.JPG
[/SPOIL]

Pouště jsou ve Westu také a v údolí smrti taktéž..
[SPOIL]
220px-Death-valley-sand-dunes.jpg

500px-Quietdunes.jpg

220px-DeathValleyDunes4.jpg
[/SPOIL]

A další:
[SPOIL]
220px-Zabriskie_Point_at_sunrise_in_Death_Valley_NP.JPG

220px-Death_Valley_Gerea_canescens.jpg

220px-Roadrunner_DeathValley.jpg
[/SPOIL]


V Death Valley se nachází vlastně všechno co je ve Westu (Lesy, louky, pouště, hory, pak možná i nějaká ty města duchů a rváči ze Západu)

Obrázky by cs.wikipedia.org

Tak takhle vypadá Death Valley, doteď jsem to nevěděl dokavaď jsem tím nezačínal bádat, ale je to hezký kus země..
 

DeletedUser15190

Guest
Ono je to dost naprd vybrat název,kreativita je omezena dosti,jak z hlediska kreativity na téma divokého západu a ještě písmenem D. Máme dvě(tři pokud berete severní a jižní dakotu) oblasti začínající na D a další věc je diakritika jak píše bonehead.Takže vybrat svět si můžeme,ale bude to Dakota :D Pak tu vlastně diskutujeme o ničem.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak téma divokého západu snad nejsou jen státy (či města) USA, ne? :)

K omezením: je snad jasné, že když je to hra o Divokém západu, tak název světa musí být tématický. Ono by s odpuštěním vypadalo pěkně hloupě, kdyby se svět Westu nazýval např.: Drsnoland.
Písmena jsou omezena logicky: první premium svět od A, druhý od B,... Je to podobné, jako kdyby se vám nelíbilo, že svět 5 má v sobě pětku a ne třeba devítku. První písmeno určuje pořadí.
 

DeletedUser15190

Guest
Tak téma divokého západu snad nejsou jen státy (či města) USA, ne? :)

K omezením: je snad jasné, že když je to hra o Divokém západu, tak název světa musí být tématický. Ono by s odpuštěním vypadalo pěkně hloupě, kdyby se svět Westu nazýval např.: Drsnoland.
Písmena jsou omezena logicky: první premium svět od A, druhý od B,... Je to podobné, jako kdyby se vám nelíbilo, že svět 5 má v sobě pětku a ne třeba devítku. První písmeno určuje pořadí.
A na co jiného než názvy měst,státu a nebo oblastí když hledáme název herního světa??TO je jako kdyby se mělo jmenovat Doutník,taky se na divokém západě kouřili,ale moc se to sem nehodí. A proč zrovna D to jsme pochopili nebojte.
 

DeletedUser13514

Guest
Pokud název bude znít dobře, tak proč by nemohl být herní svět pojmenován třeba po zvířeti v nějakém indiánském jazyce? I když myslím, že tak dalece nikdo hledat nebude :)
 

DeletedUser

Guest
tak pár stránek pro ty, co potřebují inspiraci...
seznam indiánských masakrů: http://en.wikipedia.org/wiki/Indian_massacre#List_of_massacres
seznam savců USA: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mammals_of_the_United_States
seznam amerických psanců (na stejné stránce nahoře odkazy i na objevitele, kovboje, gangy apod.): http://www.legendsofamerica.com/we-gunfighterindex-a-b.html
stránky k historii USA podle písmen: http://www.enchantedlearning.com/history/us/enc/d.shtml
tady můžete najít slovníky jednotlivých indiánských kmenů: http://www.native-languages.org/vocabulary.htm

osobně mě napadá více názvů, jako zoologa třeba Didelphis (latinské jméno vačice, žije i ve Virginii), Desert (neboli poušť, jeden ze základních biotopů Divokého západu), Daltons (podle gangu Daltonů), Dog Soldiers (alias Psí Vojáci, čejenští partizáni), příp. Dogs not allowed ... ale účast v soutěži přenechám jiným
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Možná by bylo dobré si prostudovat zadání....

když vy nám dáte do upoutávky obrázek prémiové truhličky, kdo se pak ná soustředit na to, co a kam napíšu, natož číst nějaké nalinkované podmínky

a btw. poprvé mi přijde, že málo mažete - podle skoro 1/2 příspěvků v téhle diskuzi tu nemá co dělat
 

DeletedUser

Guest
Ahoj

Ahoj
Je mi jasné , že Top jsou jiní ale co říkáte na tento název?

Desert Oasis

Poušťě přeci byli a vždycky budou.
Hledal jsem spíš výraz jako nějaký (Kaňón,indiáni,skály).
Ale není to v angličtině na D. Aspoň myslím.

A pokud se Vám líbí můj návrh ,tak pro něj můžete později Hlasovat
Díky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16200

Guest
Bude to jednoslovný názov? Lebo každý svet má jednoslovný názov, ak sa mýlim, opravte ma. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru