• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o názvu nového světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Shrňme si fakta - 73 názvů tuším prošlo do interního hlasování, tam každý mohl dát 5 hlasů, z výsledků bylo spoustu názvů s jedním hlasem, ty tedy do eliminace neprošly.

Ze 12, které máte k dispozici, jsou:
2 české názvy
2 indiánské názvy
2 názvy mimo ostatní kategorie
6 názvů měst/států z oblasti Ameriky

Na rychlo počítáno bylo podáno:
10 českých názvů (20% vybráno)
10 indiánských názvů (20% vybráno)
53 zbylých názvů teď třídit nebudu, není čas (60% vybráno)
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že čas na hlasování se krátí a podle hlasů převládá Dakota, na kterou jste nadávali.. tak bych doporučila, abyste požádali v alianci či městě, aby se zapojili do hlasování, chcete-li nějakou změnu..
 
Tak se přiznám, jsem hloupý a neumím hledat (nebo jsem spíše jen líný) - kde je ta anketa ? Osobně bych čekal nějaké prolinkování přímo z hlavní stránky, ale to tam nevidím ani pomocí crtl+F ..
 

Pawn

Člen týmu
Vzhledem k tomu, že čas na hlasování se krátí a podle hlasů převládá Dakota, na kterou jste nadávali.. tak bych doporučila, abyste požádali v alianci či městě, aby se zapojili do hlasování, chcete-li nějakou změnu..

No přijde mi, že přemýšlení lidí tady je asi takové - Mají Dakotu jinde musíme ji mít i tady my, jinak se to vysvětlit snad nedá. Já osobně bych dal hlas čemukoli jinému jen aby to opravdu Dakota nebyla, i kdyby se jen nepatrně lišit od ostatních, tak alespoň trochou originality..
Po pravdě jsem to docela čekal, myslím, že kdyby se světy jinde jmenovaly např: Detroit , tak u nás zvítězí také.. bohužel :(..Ale kdo ví stále ještě jsou 2 dny na změnu :). Věřim, že se to ještě změnit může úplně na cokoli.. Jak píše Darling lákejte sem lidi na anketu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak se přiznám, jsem hloupý a neumím hledat (nebo jsem spíše jen líný) - kde je ta anketa ? Osobně bych čekal nějaké prolinkování přímo z hlavní stránky, ale to tam nevidím ani pomocí crtl+F ..

Odkaz funguje přímo ze hry, dopsala jsem ho pro jistotu i do oznámení. Jinak hlasování jde najít vždy v TW ankety, pokud se to týká konkrétních soutěží, tak v sekci pro danou soutěž.
 

DeletedUser12400

Guest
me se taky libi dakota chtel sem ji napsat ale nekdo byl rychlejsi, tahle soutez je proste o rychlosti, taky podle toho vypada anketa znama mesta.
 

Pawn

Člen týmu
Mě by zajímalo proč na slovensku mají soutěže v téhle formě.. - KLIKNI, ještě děleno na místa a podle toho ceny.. za úplný nic (nemyslim zle, srovnávam)- za kliknutí a pozdravená hráčů v tématu? A pojistili si to tim, že Dakota na výběr ani nepadla pro hlasování :(. To je nějak určený, že daný jazykový mutace mají přiděleno co mohou rozdat a kolik čeho? Nebo včem to vězí? :)

???
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Stejně je škoda, že náš D svět nebude mít aspoň trochu originální název :(
 

DeletedUser14966

Guest
No... název Dakota se k světům Arizona a Colorado hodí o tom žádná. Nevím proč, ale k tomu názvu mám nějakou averzi :D, nicméně jak koukám na hlasování, tak je asi rozhodnuto, takže se s tím budu muset smířit ;)
 

DeletedUser1575

Guest
Vyhraje Dakota protože jak psal Misho je všude tak bude i u nás .Název nového světa měl být na písmeno D proto je výsledek hlasovaní zatím takový jaký je ale kdyby podmínka byla že název musí být na písmeno D ale vyloženě český tak bychom měli originálnější název.
I když do hlasovaní více českých názvů neprošlo mohli jsme ukázat aspoň více čechismu a hlasovat pro 2 české názvy tohle být někde jinde tak místní název vyhraje o x% hlasů a ne jak u nás celkově 29 hlasů
Více už nemá cenu psát
 
Vyhraje Dakota protože jak psal Misho je všude tak bude i u nás .../QUOTE]

Vyhrála to "Dakota", ne pro to že by byla všude a tak musí být i tady, jak píšeš, Ale tento název zvítězil, protože pro něj uživatelé hlasovali, tedy si ho vybrali - sami ho chtěli a to s poloviční převahou. Já nevím proč nad tím tak všichni krákoráte, je to vůle hráčů, žádná manipulace. To je třeba akceptovat.
 

Deleted User - 31870

Guest
Plánované datum je 6. listopadu - nicméně napřed se bude muset interně otestovat, zda herní funkce fungují, jak mají, takže pro nás je teď v týmu důležitější datum, kdy ji dostaneme k testování..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru