• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
cheche a já myslel že nejhorší char. je dělník - zvláště na postavenych světech nemá nic na práci a je to zbytečný charakter :-)

na českej jednotke z nudy som dal do stavania a staviam kostol :) a poviem ti je to zábava + bonus delnika v bitkách je si myslím najlepší
 

DeletedUser11063

Guest
add kostel: k němu zastávám svůj názor - podle mého je to zbytečná budova - není ani znát efekt modlitby pokud nějaký má. stavba kostela není to co by mělo dělníkům přínést uspokejí ze stavby. Mnohem více byhc bral, kdyby se poškozovaly pevnosti vlivem bitev - nebo kdyby se poškozovali časem budovy ve městě + komplet úpravu měst (to už slibují pěkně dlouho)

add bitvy: na své věži v obraně to má své výhody - bohužel musí mít i hodně Hp. V útoku ovšem je nepoužitelný tak jediný co má je Hp a když není tank je v útoku naprd
 

DeletedUser11063

Guest
etOx: a k čemu mi jsou vysoké expy na výstavbu na levelu 120? Proto to nemá pro mě cenu stavět - já nehraju na žádné skóre :-)
 
McBracey;Asi ten případ který jsem zrovna popsal. On možná mohl dříve klinknout párkrát, sice nevím co by z toho měl. Kdy to hodlá hrát pořádně, tohle že by mu dříve stačilo?! Vymlouvat se na dítě mi je divné, to je zápřah imrvére na několit let dopředu. Co bude příště, řekne někdo že to hraje v práci, dlouho mu to trvá a je v ohrožení že ho šef načape a dá mu vyhazov?!

Vidíš Mcu,tohle je správná demagogie. Pokud se tedy vyjádřím v duchu tvojí argumentace,tak to bude pasovat. Pro někoho je třeba skládání uhlí hračka a ještě u toho i posiluje. Je pěkně spocenej,černej jako obyvatel Keni a vyloupne se dcerka,že potřebuje obléct panenku. Zkušenej rodič mrskne uhelku do kouta,lletí se řádně omýt a panenku ustrojí. Rodič Herodes děcku řekne aby chvilku počkalo.
Možná je dost dětí,který slýchají od tatíka ,,až se vrátím,jdu na fotbal,hokej,kulábr,, apod. Pokud ti rodiče neřekli aby jsi občas počkal,tak jsi asi jedinej na týhle kouli a přilehlejch galaxiich.
Nehledě na to,že časem ti i to děcko řekne,,chvilku počkej,,.
 

DeletedUser1318

Guest
čteš to špatně....rušit se budou světy 3, 4 a 5.
Prozatím. Informace o dalších světech nemáme.
Máš pavdu, koukal jsem na hlavní stranu a špatně si to vyložil.
Zavřený není zrušený.
Omlouvám se.

keď je kostol na vysokej úrovni dáva neskutočné exp. za výstavbu ... napríklad mne naposled 1990, neviem podla čoho to počíta, ale zakazdým dostanem inak exp
No jo, jenže co s expy po levelu 120?


toto nemá s 2.0 nič spoločné, to, že sa budú rušiť bolo jasné už vtedy keď sa spustila migrácia, a kto to vtedy nevedel bol riadne naivný ...
Všechno souvisí se vším, tudíž i množství platících s přechodem na 2.0.
Těch odcházejících je pořád víc a rušení světů je další krok, který jistě část lidí nepřijme s nadšením.
PS.: jsem rád, že nejsem mezi těmi naivními, já to pochopil už někdy v dubnu, když o tom ještě "žádné informace nebyly k dispozici".
 

DeletedUser

Guest
Máš pavdu, koukal jsem na hlavní stranu a špatně si to vyložil.
Zavřený není zrušený.
Omlouvám se.


No jo, jenže co s expy po levelu 120?



Všechno souvisí se vším, tudíž i množství platících s přechodem na 2.0.
Těch odcházejících je pořád víc a rušení světů je další krok, který jistě část lidí nepřijme s nadšením.
PS.: jsem rád, že nejsem mezi těmi naivními, já to pochopil už někdy v dubnu, když o tom ještě "žádné informace nebyly k dispozici".


expy su nanič :D ale dobre sa na nepozerá :D ...

ulohou migracie bolo to aby aktivny hraci sa presunuli a ostatok pojde dole
 

DeletedUser

Guest
Po dnešní zkušenosti s fungováním hry po update jsem se rozhodl tuto hru ukončit definitivně. Bylo tu docela dobře, stará verze hry byla hratelná a bavila mě. Ve hře jsem měl jméno Hravý Ezau. Ruším obě dvě zbývající postavy a jdu se bavit jinam. Mějte se hezky, ahoj.
 

DeletedUser9530

Guest
Kdypak se dozvíme informace k novému setu/setům?
duelistset_body.png
Chystají se na Vánoce? Budou stát kupu nugetů?
Víte o tom něco více z bety?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
[item=10161]
[item=11151]
[item=451]
[item=67]
[item=878]
[item=40016]
[item=151]
[item=589]
[item=276]

[item=10162]
[item=11152]
[item=452]
[item=68]
[item=879]
[item=40017]
[item=152]
[item=590]
[item=277]

[item=10163]
[item=11153]
[item=453]
[item=69]
[item=880]
[item=40018]
[item=153]
[item=591]
[item=278]
[/SPOIL]

tu sú všetky veci, asi najskôr budú v truhlách netuším :D
 
Ty sety, aspoň co já si myslím, to je nějaká ta specialitka za odmněnu, pro hráče co překročili potřebný limit přátelských bodů. To zřejmě nebude pro veřejnost.
 

DeletedUser9530

Guest
Není to ono, sety za přátelské body, narozdíl od těchto, nejsou obchodovatelné a vypadají všechny stejně, resp. takto
xJoKi.png
 

DeletedUser

Guest
Opět další sety k ničemu,jako set dřevěného kouzelníka nebo velikonočního zajíčka,které nikdo nikdy nepoužíval!
 
Opět další sety k ničemu,jako set dřevěného kouzelníka nebo velikonočního zajíčka,které nikdo nikdy nepoužíval!

Podívej se prosím tě na vlastnosti jednotlivých věcí. Kdyby jsi to zjistil, tak by si takto vůbec nemluvil. To jsou velice hodnotné předměty. Ale samozřejmě je to tvá volba, nepoužívej je, výhoda pro ostatní...
 

DeletedUser9530

Guest
Popravdě jsou to doslova ultimátní sety, jeden pro duelanta, druhý do bitev a třetí na práce.
 
Začíná se to vybarvovat, zrovna jsem omrkl že ty sety budou součást výhry z vánoční tomboly. Zřejmě to bude dost mastné. Moc to losování nechápu, ale každý se k tomu jen tak nedostane.
 

DeletedUser

Guest
Set Allen Quatermain
+50% šance na nález itemu
20 Charisma
35 Obchodování
30 Manuální zručnost
10 Nástraha pastí
10 Skrývat se

Bonus celé sady:
+100 pracovních bodů


toto musím získať :D ... nejaké bližšie info ako vyradiť aj ostatné položky, aby sotali len velmi vzácne ? koľko nuggetov to bude stáť ?
 

DeletedUser8423

Guest
Dva obrázky z bety, aby se vidělo jak to vypadá a co může padat v jednotlivých kategoriích.
[SPOIL]
losovacka.jpg

[/SPOIL]
[SPOIL]
losovacka2.jpg

[/SPOIL]
 

DeletedUser13514

Guest
Beta verze to má následovně:

každý den jedno losování zdarma

pak výběr, zda využijete dluhopisy, či jen nuggety:

bez vyloučení: 20 dluh., nebo 20 nugget
vyloučení šedých předmětů: 20 dluh. a 25 nugget, nebo 45 nugget
vyloučení šedých a zelených: 20 dluh. a 150 nugget, nebo 170 nugget
vyloučení šedých, zelených a modrých: 20 dluh. a 800 nugget, nebo 820 nugget

[SPOIL]
EMY3y.png
[/SPOIL]

(je to beta verze, takže prosím ceny neberte jako 100%)

přehled odměn:

[SPOIL]
pYKOV.png
[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru