• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A jaké jsou podmínky pro získání těch tří UPB? Stačí se jednou přihlásit z toolbaru nebo musím každý den?
 
Věřím, že Mcbracey zaplatí jednou truhlou 30 prémiových hráčů, ale já bych radši viděl plné světy.
Tomu moc nerozumím, nevím jak bych truhlou (asi jejím pořízením) platil prémiové hráče? Prémioví hráči se porentují sami, za ty netřeba nic platit, koneckonců neplatí se za hráče ale jde o celkový výnos. Ani já sám si nepořizuju truhly za nugety. Nejsem pro Inno zlatý důl, to vůbec ne. Plný svět můžeš klidně mít, ale rozhodně tomu nebrání, když si můžeš něco koupit.
 

DeletedUser

Guest
jedna truhla za 1500 nugetů = 300x užití klasického prémia za 50
Tím jsem chtěl říci, že k zisku stejného počtu nugetů jim nyní stačí méně hráčů.
 
jedna truhla za 1500 nugetů = 300x užití klasického prémia za 50
Tím jsem chtěl říci, že k zisku stejného počtu nugetů jim nyní stačí méně hráčů.

To určitě, jen ať si dpolečnost vydělá, proč taky ne. Já rozhodně pokud si někdo kupuje ty bedny, nemám potřebu přestat kvůli tomu hrát, nijak si to se svojí hrou nespojuji.
 

DeletedUser

Guest
To je tvůj pohled. Pokud mě soupeř mydlí plasmovými zbraněmi a já jsem bez šance na jejich získání, tak mě to demotivuje. Já v tom vidím jeden z důvodů masivního úbytku hráčů.
Začalo to se zlatou puškou, ale jde to čím dál víc. Na levelu 120 mě to netaknovalo, tam si nugety protihráči moc výhod nekoupili, ale jakmile jsem to zkoušel od začátku, je to hrůza.

Já vím, že ty jsi stále spokojen a budeš i když si budete west mastit v deseti lidech.
 
Jaký pohled - nic takového nepěstuju, to je fakt a zkušenost, pohledy jsou o teoretizování, mě nikdo s nějakou superzbraní nijak neohrozil. Ty jsi viděl nějakou lepší zbraň, když jsi omylem kliknul do top žebříčku a hned jsi měl ze strachu plné gatě toho, s čím tady onehnojdy Kluge rychle běžel na onu místnost. Nahrál jsi třicátý level a už si smáznul postavu, nikdo by tě s pořádnou pistolí neohrozil dalších padesát úrovní, jestli vůbec, ale ty už máš velké oči. Ze startu jsi každého pral hlava nehlava, hráči na to neměli schopnosti, ale ty jsi byl king. Ale holt když už příjde hráč s nějakou pořádnější pistolí a má správně zděláno, tak to už mažeš účet.
 

DeletedUser

Guest
Ale houby. Měl jsem na mysli how´dah. Já sám jsem byl zmetek se super bouchačkou ale duelant na baterky, který potvrzoval to, že za prachy lze terorizovat ostatní. Možnost dokoupit atributy na začátku je taky nehorázný nesmysl.
 

DeletedUser9350

Guest
Kvalita 2.0 je "dobrá".... už 8 hodin už meju hroudu a prd... A to vždy v daný čas.
 

DeletedUser9371

Guest
Já hledal asi 3 dny jednu bednu s nářadím. Na to jsem si zvykl a stejně s tím nic neudělám. Takže ty minutové práce a hledání si nechám vždy jen když u toho sedím.
Co mě ale vadí ? Nemám dluhopisy a nuggety ? Například hledám trofej, v pohodě, 10 x po sobě a nic se neděje. To že nenajdu ? No jo, co s tím. Ale, jak koupím posílení na energii i automatizaci a pěkně za nuggety ? To je mazec, dám 1 x lov na grizzlyho, hledám trofej, pěkně to dojede 30 minut, bum a jsem přes půl mapy v hotelu bez USD, energie a zdraví. Pěkná mdloba a krutá. Nejen u trofeje, ale v podstatě hodně všude na těžších pracích. Takže ? Proč ? To je jim sakra málo, že to kupuji ? Tohle tedy je přesně to, co mě za chvíli od občasného kupování nugget odradí. :(
 

DeletedUser7239

Guest
merlinosi,tady nejde o to kdy bylo otevřeno Colorado,to je nepodstatné.Jde o to,že mizí hráči ze hry.A to tak rychle,že za měsíc to je na světě Buffalo i 500 lidí.

Problém bude ale nejspíš u hráčů. Mně se nový update líbí.
Výhody:
- více prací na jednom místě
- lepší znázornění hráče (už ne "obyčejné kolečko")
- nové úkoly a tajemné hory uprostřed mapy
- nové předměty a sady, které činí hru zajímavější
A víte kolik jim to dalo práce ? Všechno bylo děláno ručně, vy nevděčníci. :P
 

DeletedUser7239

Guest
tajemné hory s mraky pod kterými nic není je bonus? :-)

Třeba tam ještě něco bude. Alespoň podle toho, co se psalo tady:

TAJEMSTVÍ A ZÁHADY

Vzhledem k tomu že je celá mapa tvořena ručně, existuje zde jak mnoho idylických zákoutí, tak mnoho záhadných míst které můžete při troše štěstí objevit. Co asi skrývají mraky uprostřed mapy?


... to soudím. :D
 

DeletedUser

Guest
Gringo,ty tady o tom updatu píšeš,jako kdyby to byl nějaký zázrak,takové hory ti nakreslím v Malování na pentium 326,kerý sem měl před 14 lety doma!

Navíc,je tu převaha negativních věcí,co je mi co po mapě,když zbytek nefunguje,cestování se nezobrazuje,F5 mačkám 40x za den.Hra je celkově pomalejší než starší verze! a ne rychlejší jak nám slibovali.Trh se často seká,čas u zobrazování dražených věcí se neaktualizuje sám!
A nejhorší co jsou,to jsou práce.Nic tu nepadá a najít zvony nebo poštovní rohy se rovná zázraku.Navíc na výstavbu některých staveb jsou takové požadavky,že velkou pevnost trvá postavit i několik měsíců.My budeme mít postavené kasárny teprve na levlu 3. jako první na světě Buffalo a to je tu něco:) a stavíme velkou pevnost od začátku nového updatu.
 

DeletedUser1318

Guest
...Akorát hraju west a s tím nemám problém, hraje se mi dobře, to je vše co od hry očekávám...
Jenže abys mohl hrát, jeví se jako nezbytné, aby jsi nezůstal sám s hrstkou věrných. Bude-li vás pět a půl, nebude se ti hrát dobře, ale vůbec.
Možná by to chtělo sundat růžové brýle a začít uvažovat trošku v souvislostech.


Problém bude ale nejspíš u hráčů. Mně se nový update líbí...
To je nějaká divná úvaha. Ti hráči jsou pořád ti stejní. Jediné co sezměnilo, je ta hra samotná. Mně z toho, bez ohledu na to, jestli se tobě a pár dalším jedincům ta hra stále ještě líbí, vychází, že je problém spíš v té hře.
Já bych se ještě rád vrátil k jednomu tématu odjinud, tady už to myslím bude správně.
Ne :) A rozhodně mi tím neurazíš, protože vůbec nevíš, o čem ta změna, který má nalákat nové hráče, měla být.. ;) takže doporučuji nekomentovat :)
...
Ne, nezavedli :) A dle mého mínínění s tím přijdou, až po úbytku hráčů na starých uzavřených světech.. Nicméně bych měla prosbu - toto vlákno se týká diskuze o Vánocích, nikoliv příbytku / úbytku hráčů, takže dále se o tom zde nerozvádět, děkuji.
Možná jsem si to vyložil chybně, proto se chci ujistit. Z toho, co je tu naznačeno mi vyplývá, že by v době, kdy budou vylidněny staré světy, měla přijít nějaká "Změna", která zásadně ovlivní zájem o hru. Staré světy jsou vylidněny tak, že se budou rušit, o žádné novince tu však není zmínka. Tudíž by mne zajímalo, jestli jste k tomu "zatím nedostali žádné informace", nebo je to nějaký do budoucna zamýšlený námět Inna, který zakomponuje v řádu let do dalšího updatu, nebo je to jen soukromý názor člena týmu, kam by měl v budoucnu směřovat vývoj.
Já totiž žádné zásadní změny nepozoruju.
Tedy až na úbytek hráčů, ten zásadní je.
Jediný.
Variace na loňský vánoční "úkol" v podobě letošní tomboly odliv hráčů nezastavila (možná měla spíš i opačný důsledek). Psalo se tu cosi o obrovském herním potenciálu nové (ručně kreslené!) mapy, a kde nic tu nic.
O několik postav bez vlastního přičinění bez náhrady příjdu, tudíž bych chtěl vědět, jaká je prognóza pro ty další, co mi zbydou.

Poslední dvě citace jsou přeneseny z jiného tématu, pokud by někdo měl dojem, že jsou vytrženy z kontextu, klikněte prosím na ikonku u jména autora příspěvku, otevře se příslušné vlákno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už se tady nedá polemizovat o tom komu se west 2.0 líbí nebo nelíbí.Spíše bych bil na poplach.Otevřete oči mcbracey a spol... Už tu zanikají světy a nevidím to moc pozitivně.Odchod hráčů je enormní.Takže většině lidí,kromě vás pár jedinců se hra rozhodně nelíbí,to je jisté!

Ještě chci napsat pár vět o nugetách:Teď jsem si vyjímečně koupil nugety na prémia a žasnu!
Před updatem ste dostali na poštovních rozích dvojnásobek šance na drop.Dneska dostanete jen 50%,čili 7%.To samé se dá přirovnat na Mýcení lesa,před updatem s nugetama 4 dřeva,dneska 150% na drop a 2 dřeva.Tak kde to jsme?A to mýcení dřeva pred updatem trvala hodinu.a snižovala se prac.motivace o 5%,dneska trvá 30 minut a taky se snižuje o 5%.čili všechno k horšímu o dvojnásobek.Myslím,že když si zaplatím nugety za prémium,měl bych mít větší výhody než ostatní.To už je lepší to prémium nemít a spadne mi jedno dřevo a rozdíl mezi 1 a 2 dřevy není skoro žádný,ale rozdíl mezi 1 a 3 dřevy,které padly bez nugetů ve staré verzi to je dost znát!
 
Nebudu zde rozebírat,jestli se mě součastná verze hry líbí či nikoliv.Spíš jde o to,že i hráči které hra baví,jsou nyní rozladěni a májí chuť s tím skončit.Jde o mě :). Hraji víc jak 4 roky a teď asi skončím s postavou,kterou jsem hýčkal a rozvíjel i pomocí nuget.Proč?Protože levá ruka neví co dělá pravá.
Na vysvětlení : při otevření mirgrace jsem odešel s testovací postavou z umírající 4 na sv.1.Pak se začali šířit zvěsti,že skončí můj hlavní svět 3.Ptal jsem se na informace,kdy svět skončí,abych mohl na sv1 zrušit postavu a migrovat tam.Odpovědí mě bylo,že se vše včasdozvím.
Co následovalo?Termín 15.1 na zrušení světa.Tak jsem postupoval podle doporučení Darling :Výběr světů je vypsán výše, abyste mohli přemigrovat, nesmíte mít na světě, kam si přejete migrovat, žádný účet v posledních 90 dnech. Pokud budete mít potíže se splněním 90 dní, obraťte se ticketem na support, administrátorka Vám původní postavu zruší (můžete i v případě, že na světě máte aktivní postavu), poté můžete sami přemigrovat. A tak jsem na sv.1 zrušil celkem dobrou postavu a napsal na support,že mám potíže s dodržení 90dní.A ejhle postavu mě zrušili,ovšem migrovat nemůžu.
Ti s kterýma jsem 4 roky hrál,plnil soba,chodil na bitvy,atd.. jsou na sv.1 a já tam nemůžu,protože jsem byl uveden v omyl.
Dík,že jsem se tady mohl trochu vyplakat :) než skončím v prachu Westu
 

DeletedUser

Guest
tak to je komedie. Není tu někdo, kdo umí přeložit ten úvod z němčiny trochu slušnějí a postnout to pro ostatní na fórum?

http://www.twtimes.de/ausgaben/aktuell/twtimes.pdf

S mou chabou znalostí němčiny jsem se dozvěděl, že plánují předělat systém dovedností a atributů, že je prý příliš náročný :-)
Dále plánují udělat další zjednodušení pro nováčky.

Zřejmě plánují zabít i poslední známky westu před 2.0
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru