• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7239

Guest
S mou chabou znalostí němčiny jsem se dozvěděl, že plánují předělat systém dovedností a atributů, že je prý příliš náročný :-)

Já jsem hlasoval, že verze 2.0 je dobrá, ale že by potřebovala vychytat pár much. A oni tam chtějí pustit další mračno ? :O Zatím jsem ten návrh nečetl, protože neumím německy vůbec, ale už teď se mi nelíbí ! :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Ono čert ví, co bude, takže bych hned tak dramaticky nereagoval. Co mě překvapilo, že Inno uznalo nějakou chybu. Nelíbí se jim, že to nováčci zkusí a rychle končí.
 

DeletedUser7239

Guest
No nechci to dramatizovat, ale ten systém dovedností a atributů je dobrý tak jak je. Člověk musí u toho zapřemýšlet, kde který bod dá, aby mohl dělat různé práce. A to by mělo bavit i nováčky. Ne že to budou mít všechno jednodušší. :D
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm asi to poamerikanští :D. Zeleným vrtákem na zeleně označenou díru a červeným vrtákem na červeně označenou díru. Obávám se aby to v budoucnu nebyla hra pro cvičené opice....
 

DeletedUser1318

Guest
Zdá se, že tuhá cenzura je prostředek k udržení westu při životě.
Zeptám se tedy (znovu) na něco jiného.
Byly tu zmíněny nějaké blíže nespecifikované novinky, které měly přilákat nové hráče.
To, co je uvedeno ve výše citovaném článku "Exklusive Informationen zur neuen Roadmap" je to, co má udělat west přitažlivějším? Nebo je to zase jen odrazový můstek k dalším změnám.
 

DeletedUser12110

Guest
Az budeme mit informace k planovanym zmenam pro rok 2013, dozvite se je
 

DeletedUser

Guest
Mohu vědět, proč není vytvořeno téma k diskuzi ohledně migračních soutěží (cz3, cz4, cz5)? Proklikávat téma každého soutěžícího, jestli se někdo na můj dotaz již neptal, je jaksi neefektivní.

Konkrétně by mě zajímalo, jestli se hráč může zúčastnit soutěže pro skupiny a zároveň soutěže pro jednotlivce.
 

DeletedUser1318

Guest
Az budeme mit informace k planovanym zmenam pro rok 2013, dozvite se je
Ano, tomu jsem rozuměl už ve tvé první odpovědi.
Darling jsem se ptal na něco jiného.
Nicméně ted by mne zajímalo, jestli to, co uvádí Inno ve svých novinách na odkazovaných stránkách, je pouhé plácnutí do vody, nebo důvěryhodná informace. Samotný fakt, jestli o tom už oficiální informaci máte nebo ne mne vcelku nezajímá. Praxe mne naučila, že je víc než nutné, hlídat si novinky nezávisle a sám - kdekoliv.

První, kdo by byl ochotný a schopný dodat sem smysluplný "nestrojový" překlad toho článečku, má u mne padesát nugetů doručitelných pomocí supportu.
 

DeletedUser

Guest
Hoď mi tu anglickou verzi tate a za pár hodin to máš uděláno,nestrojově!

Jinak mi tu pošlu nějaké odkazy na ty novinky,taky se chci po dlouhé době zasmát:D
 

DeletedUser

Guest
O anglické verzi nevím. Kdybych o ni věděl, tak nežádám překlad.
 

DeletedUser7239

Guest
No neměla by to nakonec být práce moderátorů ? :blush: Stěžují si, že nemají info, ale na německém fóru ho mají. Takže to stačí jen přeložit a můžeme mít info taky. lol
 

DeletedUser13514

Guest
Nejedná se o žádnou oficiální informaci. Překládat veškeré informace, které se objeví na fan stránkách, či na cizojazyčných forech, tak neděláme nic jiného. Pro nás je stěžejní plán na rok 2013 přímo z Inna. Plán dostaneme nejspíše leden/únor. Tam to bude černé na bílém, co na nás chystají. Pak jde o to, zda všechny plány splní :)
 

DeletedUser13514

Guest
Neříkám, že si to vymysleli, ale že to není oficiální informace. Na žádném foru to není ani v oznámeních, ani o těchto změnách nemáme informace z Inna. Nejde brát jako oficiální to, co se objeví v jedněch německých fan novinách.
 

DeletedUser1318

Guest
Neříkám, že si to vymysleli, ale že to není oficiální informace. Na žádném foru to není ani v oznámeních, ani o těchto změnách nemáme informace z Inna. Nejde brát jako oficiální to, co se objeví v jedněch německých fan novinách.
Ale tady přece nejde o oficiální informaci, snažíme se hledat informace jak se dá, jestliže se v nějakých fan novinách objeví taková informace, a je za ní poděkování, dle googlu tohoto znění: "V TWTimes InnoGames díky za tento velmi podrobné informace o očekává na jaře se objeví plán pro období 2013th",tak se dá předpokládat, že to není novinářská kachna.
Zrovna tady v salonu by byl prostor, aby třeba i někdo z týmu tuto informaci s uvedením zdroje uvedl.
My bychom se s tím už nějak porvali, že to nepřišlo na hlavičkovém papíře.
Každopádně je to zajímavý přístup k hráčům, za situace, kdy tu většina přítomných spíš čeká na směřování dalšího vývoje, než že by v této podivné éře měla chuť nějak výrazně investovat.
Bohužel, ani to fórum už není to, co bývalo kdysi..., škoda.
 

Deleted User - 31870

Guest
Informace dostanete, až budeme mít oficiální. Neoficiální informace nejsme povinni vám přinášet - nicméně nebráníme vám, abyste si je zde uveřejňovali a diskutovali o nich. S ohledem na to, že zatím nebylo oficiálně nikde nic zveřejněno, nechceme zde přinášet neúplné a neověřené informace - plány se jim mohou ještě velmi změnit..

tat: nevím, nač jsi se kde ptal - hoď mi to do PM, nemám čas prolézat celé fórum, abych hledala, zda tam někdo někde napsal dotaz přímo pro mne - děkuji :)
 

DeletedUser11063

Guest
Já se zatím zdržím jakýchkoliv úvah dokud to neuvidím od INNA bílé na černém :-) Ale u inna již není nic nemožné :-)

Jen by mě zajímalo, zda někdy budu moci konečně taky řící bravo inno tento update se vám fakt povedl - protože tohle se už hodně dlouho řící nedá - bohužel
 

DeletedUser1318

Guest
Informace dostanete, až budeme mít oficiální. Neoficiální informace nejsme povinni vám přinášet - nicméně nebráníme vám, abyste si je zde uveřejňovali a diskutovali o nich. S ohledem na to, že zatím nebylo oficiálně nikde nic zveřejněno, nechceme zde přinášet neúplné a neověřené informace - plány se jim mohou ještě velmi změnit..

tat: nevím, nač jsi se kde ptal - hoď mi to do PM, nemám čas prolézat celé fórum, abych hledala, zda tam někdo někde napsal dotaz přímo pro mne - děkuji :)
Bylo to o pár stránek dřív, konkrétně tady: http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=251302&postcount=1339. Já myslím, že už to můžeš pustit z hlavy, myslím, že už bylo řečeno vše, nicméně děkuji za reakci.
Jestli svými dotazy stále dotírám, bylo to jen proto, že stále čekám na nějaký obrat k lepšímu. Pokud máš dojem, že vás nutíme dělat něco,co není vaší "povinností", pak přijmi moji omluvu.
Myslel jse, že nám všem,co sem přispíváme, jde nakonec pořád jen o jedno, přispět k tomu, abychom si mohli hrát.
Myslel jsem,že alespon tady v salonu odloží u vchodu třeba Nortia své "mazací" kolty, či u skleničky s dalšími hráči někdo z "pomazaných" pustí nějaký drb či žhavou novinku.
Zjevně to byla moje idealistická představa a život tady běží jinak.
Tudíž to uzavřeme čekánímna oficiální vyjádření,třeba se jej ještě někdo dočkáme :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kuknu sem,no to je komedie,ať přetáhnou starou verzi do sem a nechají jen novou mapu a budou hnedka všichni šťastní,aspoň by skončila otročina na pracích.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru