• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11063

Guest
přepnutí na starou verzi hry nebude. Stejně tak na zavedení světa kde by byla 1.36. Když by chtěl do hry přijít nějaký "další investor" a přinést peníze tak ho bdue zajím produkt co prodávají - hra. A na první pohled co se týká grafiky vypadá hra pěkně - a to je pro ně hlavní. Lidi se chytí na vzhled - stejně jako ostatní. A teĎ si vemte že by vytvořili svět kd eby byla 1.36 a že by tam hrálo stejně či více lidí jako na světech kde je 2.0 - to by pro ně byla hodně špatná reklama :-D
 

DeletedUser16495

Guest
Innuenodonská špatná reklama je sama o sobě, že za každý špatný překlik (Třeba pracovní, omylem místo 4x kliknu 5x) a Ukáže se kouzelná reklama na preimum, taktež ten Velký Nugett vedle peněz,Upd,nugettů,a peněz v bance :D

Taky mě štve slabá účinost Cestovní kabely .. :O
Z 00:09:34
Zkráceno na: 00:08:34
Dobře, tohle není novinka, kabela nefungovala nikdy..



Dokonalost sama.
 

DeletedUser12110

Guest
Cestovni kabela zkrati cestovani o 10%, doba o kterou bude cesta kratsi je tedy primo umerna vzdalenosti - Na kratkou je zanedbatelna
 
Innuenodonská špatná reklama je sama o sobě, že za každý špatný překlik (Třeba pracovní, omylem místo 4x kliknu 5x) a Ukáže se kouzelná reklama na preimum, taktež ten Velký Nugett vedle peněz,Upd,nugettů,a peněz v bance :D

Dokonalost sama.

tohle je ale tvoje blb0st (neboj me se to stava taky a casto :-) ), daleko vic mi vadi to, ze kdyz rychle tuknu na zruseni jednoho prikazu a hned zadam dalsi (a pritom mam plnou frontu), tak me to taky vyf... tada vytresta :-), protoze animace ma prednost pred hratelnosti :-(
 

DeletedUser11063

Guest
Jedná otázka :-) Nevím třeba už se to tu v minulosti řešilo - teď máme v práci dost práce, takže zdejší fórum tak pečlivě nesleduji.

Pracovní oznámení: Postavit Stadthalle

- tedy já nevím ale jeden by řekl že česky je správně slovo Radnice :-)




Jste zbytečně tajemnější než hrad v Karpatech, naznačením Vaší jasné představy zcela určitě vyvoláte další lavinu otázek, na kterých si administrátorka pošmákne. Protože:

A: otevřete Colorado čímž značně rozmělníte proud migrantů ze starých světů na A,B,1,9, které se pak budou cítit ukřivděně (protože tím jím defakto začnete podřezávat větev)
B: neotevřete Colorado, čímž naštvete hráče na něm, protože jim tam budou jen mizet hráči

Migrace není bohužel žádné dlouhodobé řešení. Je to jako by jsi na krvácení z tepny přiložil obvaz - na první pohled není poznat, že nějaké zranění existuje, ale pod obvazem to dál krvací a to samé je west. Přesouvat hrající lidi sem a tam v rámci světů nic nevyřeší, dokud nevyřeší ono krvácení - neustálý odchod stávajících hráčů a nulový příchod hráčů nových.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jazzrabit,německy to ukazuje když stavíš věže a další budovy v pevnostech i kostel ve městě: Postavena budova Kircher:)

K migračním pásmům: Zda by byla otevřena migrace ze starých světů na Colorado,nedejbože na Dakotu,tak by to jistě pohřbilo svět Arizona a Buffalo.To je můj názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Pokud najdete ve hře nějaké chyby, byť textové, nezapomeňte nám je hlásit do příslušných sekcí na fóru (či ticketem na supportu). Při nahrávání updatů dochází k některým výpadkům překladů, je potřeba je tam znovu nakliknout. Děkujeme za spolupráci.
 

DeletedUser1318

Guest
Mně vrtá hlavou jedna věc, jsme tak "konzervativní" jenom my češi (tedy někteří, ať se někoho nedotknu), nebo je ten odpor ke změnám tak nějak "internacionální?
 

DeletedUser

Guest
čtu jen net a betu. Když u nás remcání začalo, tak jinde moc nebylo.Ale s westem 2.0 je remcání na net i beta docela obvyklé, i když velkou část toho mažou.

Na net mluví o mezinárodním rychlém světě, zatím je to jen ve stádiu úvah. Rychlejší práce, vstup pouze za nugety, zakázané prémia.
 

DeletedUser11063

Guest
Tak ono dost záleží na moderátorech jednotlivých fór. Být na německém fóru, kde by si to mohli kdykoliv přečíst lidi přímo z inna co tuhle vraždu páchají, tak se bojím že můžu dostat kdykoliv ban :-D

My jsme naneštěstí (nebo naštěstí) příliš malý trh - který jim nese málo peněz, takže náš názor je stejně tak důležitý jako jestli si uvaří kafe teď nebo až za 5 minut později :-D (= je to jedno kdy)
 

DeletedUser

Guest
ty voe,to sou zase úvahy a teorie.Hrůza to číst.Mcbracey,kdybys spojil šecky světy do kupy,tak bychom zase přišli o pevnosti a kdyby už podruhé lidi přišli o pevnosti,tak by tady s tím sekl už fakt skoro každý.To bych i já už vážně uvažoval o smazání účtu,bo takový chaos jako je tu teď to tu nikdy nebylo.
 

DeletedUser

Guest
Z dnešního posezení s Wicháhpi :
Už jsem "zažila" více radikálních aktualizací, a nejen zde. "Řev" je pokaždé, to je asi tak trochu národní sport. Když se nic neděje a hra se nijak nemění, hráči chtějí inovace. Když přijde inovace, tak se hráčům nelíbí změna. To tak prostě bylo, je a bude. Tohle platí tak nějak všeobecně.

"Líbí" se mi ten názor, že to, že se nám nelíbí update 2.0, je vlastně naše chyba.
Schválně porovnejte reakci na update 1.30 (lvl 120 + kalhoty + práce + trh + ...) http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=18894
a tento viz toto forum a anketa
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=26230
To se česká povaha mezitím tolik změnila?
 

DeletedUser

Guest
taky mi to trochu přišlo divné tahle odpověď od wicháhpi.na předchozí update sem zaznamenal min.negat.reakce.

jinak kuknu sem,snažil sem se dávat dotazy od všech a ne dva či více od jednoho hráče,od koho jsem nestihl dát dotaz do posezení,tak to musíte pochopit.
 

DeletedUser

Guest
Je to off topic, ale myslím si, ře jsi zvládl posezení na výbornou. První otázky sice zazněly v předchozím posezení, ale zbytek to vynahradil. Prokládání příspěvků hráčů s osobními bylo velice rozumně vyvážené. Díky tvým otázkám to byl rozhovor, nikoliv jen prostý dotazník:-)
 

DeletedUser

Guest
Snažil sem se.Ale pořád neodpověděla wicháhpi na otázku ohledně řemesla,která by mne také hodně zajímala.Jinak předběžný výpočet pro mne kováře na dosažení dalších 20 řemeslných bodů na maximum 650:) je 2 roky:D:D:D Včera sem např.dělal další nářadí a nedostal opět potřetí žádný bod.
 

DeletedUser

Guest
Ach jo,jaké by to bylo luxusní,kdyby se lulíni ve vedení firmy INNOgames obměnilo,a konečně začalo něco dělat s westem a vymýšlet lepší hry.
 

DeletedUser

Guest
Tak po zhruba 6,5 měsíci od začátku dakoty už máme jeden level na 120. Zajímavé, co jde na westu koupit. (Pro zajímavost na s9 to po otevření na lvl 99 trvalo 6 měsíců, na coloradu 4 měsíce na lvl 120)
Škoda, že už nemáme možnost vidět, kdo nugetí a kdo ne (děkujeme inno za utajování sponzorů :-) ), aby jsme zjistili, kdy to dožene první nenugeťák.
 

DeletedUser9350

Guest
Dakota začala 6.11.2012 takže ti ty měsíce trošku nesedí :D. Maj tam špatně datum začátku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aha vycházím ze špatných dat a ještě neumím počítat:-)
Takže to tedy trvalo 3 měsíce a kousek. Tedy bylo to o něco rychlejší než na Coloradu ve starém systému.
 
sikulka, pokud dobre pocitam, tak je to 1.75M exp - tj. skoro 20k za den, tj. zhruba 800 exp/hodina. Po odecteni nesmyslu typu denni bonus, bitvy, ukoly se dostavam na nejakych 500-600 exp/hod – to +- umim bez nuget taky, ale ne v rezimu 24/7 :-).
Na druhou stranu, zkusenosti za nugety primo kupovat nejdou – a obejit to jde, ale hloupe (napr. NPC duely, kupovani predmetu na denni ukoly ...), tj. podle me si to dotycny stejne musel ze znacne casti odklikat nugety nenugety.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru