• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11063

Guest
tak abych to vzal postupně :-)

Když se ptáš, tak odpověď je NE. Zrovna ty konkrétně jsi vždy proti všemu a nic se ti nelíbí, takže je prakticky nepředstavitelné, že by se ti nějaká ZMĚNA líbila. A protože se ti nelíbí ani stávající stav, tak je to asi v háji...
Proti všemu nejsem a nikdy jsem nebyl. Jen tu říkám, že nechápu smysl některých změn a toho jakou obchodní politiku inno nastavilo - "přizpůsob se nebo táhni". Některé změny a novinky v minulosti byli pěkné - zavedení pevností například, stará verze chatu :-). Ale teď ta kvalita změn zrovna závratná není a to musí uznat každý. Já za to nemůžu že dle některých je špatné chtít aby něco udělali i pro vyšší levely a nebo změny které slíbili už před lety a na které se vykašlali
Ale chápu že některým (možná i tobě) se asi pštros, slon a další blbosti (možné zavedení mazlíčků) libí - ale podle mého na west prostě nepatří - je přitom tolik věcí, kde by se mohli inspirovat a zavést to, co skutečně patřilo na divoký západ
popř změny co west zavádí se některým líbí - ale podle mého prostě starší verze byly mnohem lepší a zábavnější a současná nespokojenost a čím dál větší a rychlejší úbytek hráčů tomu nasvědčuje (někde tu tuším padlo, že jinde byli lidi např "rozladěný" kvůli vánoční tombole)

Otázkou je potom, co tě udrželo tak dlouho ve hře, když se ti nelíbí. :blush: Že by nějaká neviditelná ruka INNA tě nutila hrát ? :O
Protože mám tuto hru hrát a taky kvůli lidem se kterými jsem v kontaktu :-)
add nugety: občas nějaké mám ale k zábavnosti hry potřeba nejsou
add návrhy: podobné návrhy už byly jednou sepsány v dopisu pro INNO a nebyly jen ode mě - je to vidět i zde na fóru - spolu s hlasováním - podle toho se říci, že lidi jsou s vývojem westu nespokojeni. Bohužel inno o podobné návrhy od hráčů nemá zájem

Podle tw-times jestli jsem němčině rozumněl dobře, jsou šokováni velkou úmrtností nováčků. Chtějí proto hru zjednodušit a udělat jim to příjemnější (asi lehčí). Znáte ale co Inno vyvádí:-)
pokud je tohle pravda tak je to dobrý paradox - nebyl jeden z důvodu změny prací aby se to trošku "stížilo" a nebylo to jen jednoduché klikání? :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
No a když ukazatel ? Tak aby figurka nestála bosou nohou ve středu rybníka či potoka, nebo co to je.
Já, Krosna sebou tahám v krosně "kukačky a orloj", na to minutové klikání a táhne mě to ke dnu.
Časy vidím, je to zbytečnost, zavádět další. Mám pocit, že toho mají dost jiného, na vylepšení a podstatného pro hru.
:)
 
PS: čekám kdy se ozve někdo, že jsem já či někdo jiný věčně nespokojen, neboť nadávám, že se inno nezajímá o názor hráčů a když neco udělají tak nadávám, že dělají takovou hloupost :D

Nadávat ti nikdo nebude, ona to hloupost je. Akorát to zase o cosi zdvihne nároky a hra bude pomalejší, či více zapřáhne počítač. Tohle je zbytečnost...
 

DeletedUser

Guest
s tou rychlostí westu by taky něco měli dělat.Slibovali,že to bude o dost rychlejší a zatím je west o dost pomalejší než starší verze.
 

DeletedUser11063

Guest
on je west rychlejší pod tou podmínkou, že nemažeš historii procházení a cookies - bohužel si to odporuje s chybami, které west má, kvůli kterým je mazat musíš :-D
 

DeletedUser

Guest
Na updatu 2.0 mne mrzí taky úpravy v řemeslech.4 zlata na amulet, nebo 3 nýty a 2 kovadliny na moderní brnění,to z těchto výrobku udělalo nedostupné zboží a velmi drahé na výrobu.Na našem světě Buffalo se prodává amulet už za 2500$ za kus.
Moderní brnění radši ani nevyrábím a na trhu se také neobjevuje,protože by jej za ceny nad 10 000$/ks nikdo nekupoval.
 

DeletedUser

Guest
Také jsem si toho všiml. Stejně tak je to i s produkty na obnovování energie - žádný z nich se ani nevyplatí vyrábět. Na nejjednodušší pečené fazole člověk potřebuje 26 energie jen aby našel produkty, a to nepočítám to, že produkty jdou špatně hledat. Kdo se nedostal v řemesle doteď na nějakou ucházející úroveň, má postup značně znepříjemněný.

Jinak nejhorší na celé 2.0 jsou zkrácené doby prací se stejnou nálezností. Člověk má tedy šanci se každé dvě hodiny podívat, že ani tentokrát mu na pony-expresu stále nepadnul produkt (moje úspěšnost je 4,8%). Jen čekám, kdy to ještě sníží a produkt zahrnou do řemesel.
 

DeletedUser

Guest
zelvicko,nevím zda používáš nugety,ale hráči,kteří je teď používají si velice stěžují.Dropy se rapidně snížily,už sem to tu jednou psal.kdysi si za hodinu dostal s nugetama 4 dřeva dneska dostaneš za hodinu s nugetama na mýcení lesa 2 dřeva:D Platíš stejně,hraješ stejně,dostáváš méně:D,holt to je daň za update 2.0,kdyby se tu vytvořila v čr napříč světy velká skupina hráčů,která by najednou přestala platit nugetama,myslím,že by hnedka INNO obrátilo své "velké OKO" na českou republiku a začala řešit problémy.
 

DeletedUser11063

Guest
Neobrátilo, protože suma kterou utratí čeští hráči za nugety za půl roku podle mého mají jinde za měsíc - takže by si toho ani moc nevšimli - na to je nás tu moc málo a ještě méně kupuje nugety
 

DeletedUser

Guest
dobře,tak by přišli o 1/20 tinu z celkového počtu.Myslíš,že tohle by je neznervóznilo? já si myslím že ano a začali by se určitě starat o to co se děj v ČR.
 

DeletedUser

Guest
Drtivá většina surovin je snáze dostupná (šunka, džbány, kamení, kočičí zlato a zlatý prach...), jiné jsou dostupné podobně jako před updatem (dřevo) a jen velmi málo hůře (rum, whisky, ještě něco?). Obecně se nároky na suroviny pro řemeslo dost snížily, snad jen s výjimkou těch věcí, co se dříve dělaly z jednoho produktu a teď se dělají z mnoha. Krom toho si musíte uvědomit, že když myslíte dopředu a neděláte práce, které potřebujete TEĎ, tak máte docela slušnou možnost většinu času dělat stříbrné a zlaté práce, což zejména bez prémia výrazně zlepšuje šance na nalezení produktu.
 
zelvicko,nevím zda používáš nugety,ale hráči,kteří je teď používají si velice stěžují.Dropy se rapidně snížily,už sem to tu jednou psal.kdysi si za hodinu dostal s nugetama 4 dřeva dneska dostaneš za hodinu s nugetama na mýcení lesa 2 dřeva:D Platíš stejně,hraješ stejně,dostáváš méně:D,holt to je daň za update 2.0,kdyby se tu vytvořila v čr napříč světy velká skupina hráčů,která by najednou přestala platit nugetama,myslím,že by hnedka INNO obrátilo své "velké OKO" na českou republiku a začala řešit problémy.

ve 2.0 ze zmenil pracovni system a pokud chces drevo, tak delej praci, ze ktere ho pada nejvice a pokud mozno si pockej az ta prace bude stribrna a pak to nabouchej, co to da ... ted se necha (teoreticky) v pohode za 1h ziskat 15 drev (tj. skoro 4x vice nez puvodne ..), tj. nechapu kdo si muze stezovat zrovna na drevo :hoj:
 
Šunky, kůže, kladívka a podobné, se dají opravdu dobře obstarat. Tak jako po updatu, to nikdy napadalo. Sám jsem se divil, že jsou na trhu nějak podezřele levné.
 

DeletedUser11063

Guest
dobře,tak by přišli o 1/20 tinu z celkového počtu.Myslíš,že tohle by je neznervóznilo? já si myslím že ano a začali by se určitě starat o to co se děj v ČR.
Nic by se nestalo - víš dle čeho soudím? Podle současného stavu. Hrajících a tím nejspíše i platících hráčů jim neustále ubývá = zisk z koupě nugetů jim klesá neustále a tak nějak jsem si nevšiml, že by s tím něco dělali, nebo měli alespoň snahu s tím něco udělat. Oni se už zaměřili na jiné hry - je to hnus ale je to tak. To mají jen ústa plný keců jak chtějí na west přilákat nové lidi, ale kde nic tu nic. Na west nikde reklamu neuvidiš - protože už dávno není jejich vlajkovou lodí. Jejich hlavní pozornost je teď upřená na jinou jejich hru - mimochodem na tu jsem jen za včerejšek viděl v televizi 20x reklamu na FoE (protože české tv už skoro nesleduji mám puštěné discovery, history,.. .

Kde je to samé pro west, když chtějí nalákat lidí - televizní reklama na nově, prime či Čt, když chtějí přilákat české hráče?? Dělají to samé jako dřív - to byly reklamy na grepolis ty nahradily reklamy na west, ty nahradily reklamy na FoE - ty pak nahradí jiná jejich chystaná hra.

dodatek: kupodivu jsem zahlédl i jednu reklamu na grepolis, ale na oplátku též 2 na FoE. West má zatím 0.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Popravdě,west je asi jejich nejlepší hra.Nechápu co v té své společnosti vymýšlejí,ale takové hry co jsou od INNA vycházely v letech 1998(myslím z grafického hlediska a zpracování).Stačí se podívat na hru Warcraft 1 či warcraft 2.Grafika totálně nesrovnatelná,asi si myslí,že většina lidí hraje tahovky a staví budovy.No bohudík většina hraje cs 1.6,warcraft III,WOW,Lineage II a podobné,graficky vysoustruhované hry.
 

DeletedUser

Guest
srovnávej srovnatelné. Je kategorie webových her a kategorie online her a mmorpg.
Webovky a flashovky by vesměs měli být pro všehny hratelné a vesměs nenáročné hry.
 

DeletedUser11063

Guest
nepatří to k tématu, ale přijde mi že dnes už je taková doba - stačí se podívat na klasické PC hry. Všechny v první řadě zajímá grafika - jak bude vypadat, co postavy, zda se budou stromy hýbat ve větru, ve vodě plavat rybky a jestli to vše bude vypadat jako reálný svět - ano je to na pohled pěkný, ale to je dle mého vše a já osobně se bez toho obejdu (proto např nekupuji CoD, Medal, battlefield a podobné hry - graficky můžou vypadat jak chtějí, ale jestliže SP dohrajete za 3-4 hodiny hraní - to je dost málo na jejich přehnané ceny i přes 1200kč).
Dobrou hru musí v první řadě tvořit dobrý obsah - obsah vás musí zaujmout a udržet v té hře, aby jste si říkali, ještě chvilku, ještě udělám tohle, a tamto, nebo aby jste se k ní po dohrání "rádi" vraceli - vzhled je jen bonus k tomu. Toto platilo dříve a společnosti musí pochopit, že většině lidí nejde jen o grafiku - kdyby to tak bylo tak by se stále nehrály staré hry. Úspěšná hra by měla zaujmout co nejvíce lidí.

Czyril:max payne jsem hrál a hra je to dobrá a o tom to přesně je - o ději o čem ta hra ja - ten musí bavit. Samotná grafika to nedokáže a oni se zde na westu zaměřili na grafiku a zapomněli na hru - proč??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak samozřejmě jazzi obsah a inteligence hry+ovladatelnost,reakce avatarů a jiných umělých inteligencí jsou taky důležité.Některé hry můžeš hrát pořád dokola,protože v jednom a tom samém úseku,můžeš reagovat na danou situaci několika způsoby nebo se hra odvíjí už od začátku podle tvého rozhodnutí a plánování... A v některých hrách zase jenom střílíš:COD,CS 1.6..... nevím zda jste hráli,ale dobrá hra kdysi byla MAX PAYNE,je i podle toho film a nebo Hitman,také zfilmováno.
 

DeletedUser12741

Guest
No, tak já řeknu za sebe, že update 2.0 - to byla fakt pecka :-(
Od té doby mne west opravdu hodně přestal bavit a nemít tam pár dobrých přátel, snad už to ani nezapnu. Snaha o vylepšení se upřít nedá, ale megaklikačku jste z toho udělat nemuseli, za mne palec dolů :-(
 

DeletedUser16495

Guest
Všichni víme, že stížnosti na 2.0 nic neudělají :-)
Mohli udělat možnost přepnout si řežim ... 2.0 nebo starý West :)
---------------------------------------------------------------------
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru