• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k updatu 2.0

DeletedUser

Guest
Hmm,škoda,že se hodně věcí ze starého the westu změnila k horšímu :(
Chtěl jsem si po dlouhé době zase zahrát,ale jakmile jsem viděl,jak the west vypadá teď,chuť mě hned přešla...ten premium shop je šílený:tom:
 

DeletedUser

Guest
na starších serverech si opravdu mohu vybrat z těch starších třídních obrázků?
 

DeletedUser12110

Guest
na starších serverech si opravdu mohu vybrat z těch starších třídních obrázků?

Ano, staci napsat ticket na support, na starych svetech tomuto prani lze vyhovet.
V premium shopu lze nakupovat i za dluhopisy, v pripade aktivni hry je ziskas pomerne snadno - Pokud je nemas, system nabidne platbu jen za premium.
 

DeletedUser

Guest
Tak to se rád mýlím. Už jste něco takového někomu prováděli?
 

DeletedUser16495

Guest
:hoj: Dobrý den :hoj:

Nejde mi psát do sektorového chatu (Místnost 1), Refresh,Změna prohlížeče.. a nic...

Už se ot děje po tísícáté, někdy to jde někdy ne.

Prosím odpovědět! :bandita:
 

DeletedUser

Guest
:hoj: Dobrý den :hoj:

Nejde mi psát do sektorového chatu (Místnost 1), Refresh,Změna prohlížeče.. a nic...

Už se ot děje po tísícáté, někdy to jde někdy ne.

Prosím odpovědět! :bandita:

Tato "chyba" je nahlášená technikům na INNO, kteří pracují na jejím odstranění. Tyto výpadky jsou na světech občasné, mám informace, že hráč poslal ticket na support o této chybě a za chvíli přišla od něho další zpráva, že je již vše OK. Ty to výpadky jsou prostě někdy více někdy méně časté.
 

DeletedUser12400

Guest
ten chat je celi divny pri bytve vypadne tak ze nevidite rozkaz, potom si rikate proc nikdo dlouho nic nepise a nejdou videt hodnosti v chatu. vypadek mistnosti ze tam zustane jen vase mesto
 

DeletedUser14443

Guest
Hodnosti nejdou vidět, ale teoreticky si to můžeš okouknout v pevnosti, zda si dostal rekrut či ne. Chyba už je nahlášena technikům. :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
To možná nebude chyba, s 2.0 přišla i nová Práce, takže se nedivím že jsem byl na dvou bitvách zrádce, pak jsem si teprv všim toho že hodnost vidím jen v pevnosti.
 

DeletedUser3329

Guest
Ahoj. Měl bych dotaz. V opakovatelných úkolech mám dva, které jsem splnil (Bolest v krku - donést sklenici vody a Kde je dým - tabákové listy 4), respektive obstaral, jenže právě v dokončených úkolech je nemám a ani jsem za ně nic nezískal. Když dám zadavatele úkolu, otevřou se opakovatelné úkoly, ale tyto dva úkoly už tam nejsou (ale mám je stále v rozpracovaných úkolech). Nevíte náhodou, kde je háček? Díky za odpověď.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ahojky, doporučuji ti napsat na support, vidí tam informace o tvé postavě a mohou ti poradit konkrétněji.
 

DeletedUser1318

Guest
Problém je v tom, že ne všechny úkoly se opakují každý den.
Splnit půjdou až na ně příjde řada, nech to normálně otevřené, a plň ty, co jsou přístupné, pak splníš ten "rozdělaný" a hned se ten stejný objeví znovu.
 

DeletedUser14862

Guest
Ahoj, mám dotaz ohledně sektorového chatu. Dříve byla Místnost 1 a Místnost 2, pravděpodobně se to dalo specifikovat na severojižní rozdělení mapy. Nyní je Všeobecné 1-6? a systém náhodný? Jsem třeba na jednom místě a chvíli mám Všeobecné 1, pak zase Všeobecné 3 atd.
 

DeletedUser

Guest
za stavbu kostela na vyžších levelech jsou obrovské zkušenostní body. prakticky hráč nemusí nic dělat jen stavět pořád dokola kostel jako osel a za den získá velmi velké zkušenostní body.

hodlá s tím INNO něco udělat, nebo se máme všichni předělat na dělníky?
 

DeletedUser

Guest
Ten kostel je tam hlavně kvůli dělníkům a víceméně pro parádu, když ani nevíme, co dělá. INNO je v tomhle tajemné. A stejně dělník má, co se do charakteru nejslabší výhody. Takže mě osobně se nejlépe hraje za VOJÁka. A zkušenosti na 120 levlu, když už to dál nejde...
 
Nahoru