• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k updatu 2.0

DeletedUser3338

Guest
Chci se zeptat, jak mám vypnout ty herní typy, co mi pořád lítají vlevo? Když jdu do nastavení a odškrtnu to a dám křížek, tak tipy nezmizí a když to otevřu znovu, tak je to zase odfajfknutý.

Musíš si popojet až nakonec toho nastavení a potvrdit tlačítkem uložit. Taky jsem na to poprvé zapomněl :)
 

DeletedUser9391

Guest
Ráda bych se zeptala co jsou ty zlaté a stříbrné práce? mě se u jedné práce objevuje zlatý kruh kolem jedné práce ale chci poukázat na to že žádné scripty nepoužívám (jelikož ani nevím co to je) - pokud by to bylo odhalení té zlaté práce ..... díky
 

Deleted User - 31870

Guest
Za práce se zlatým nebo stříbrným označením získáváš vyšší odměny - a jsou dost znatelně znát. Chci jen podotknout, že používání scriptů pro vyhledávání těchto prací si hlídá samo Innogames, takže pokud by někdo dostal za takovou činnost trest, bude si to muset pořešit přímo s nimi, český support nemůže rušit bany, které byly uděleny z rozhodnutí Innogames.
 

DeletedUser

Guest
je nějaký způsob jak zjistit kolik mám energie? obrázek vlevo nahoře ukazuje neaktuální informace. Vím, že můžu zmáčknout f5, ale to je šíleně nepraktické
 

DeletedUser8423

Guest
je nějaký způsob jak zjistit kolik mám energie? obrázek vlevo nahoře ukazuje neaktuální informace. Vím, že můžu zmáčknout f5, ale to je šíleně nepraktické

Taky mě to štve. Já to řeším tak, že zadám první práci která se namane a zase jí zruším. Tím se energie aktualizuje. Podle mě je to lepší než f5 a načítání všeho odznovu, ale taky to není ideální.
 

DeletedUser

Guest
Ta hra je divná, když má být jako nová a bez chyb. Chat mi téměr nefunguje, proto ho málokdo používá. Ta energie je podivná. Ty přepočty vzdálenosti po každém úkonu je pro mě jako duelanta příšerná. Systém prací a expů z nich neumožňuje rozumné levelování. Bez bedniček a nugetů za vše ani zdaleka nemám šanci na ty nugeťáky.
 

DeletedUser11063

Guest
mě by zajímalo jak přesně funguje chat v pevnosti ohledně zobrazování hodností? Zapnu ho a vidím pouze samé rekruit. Dám F5 a vidím i generály a pár kapitánů či vojínů. Dám znovu F5 a ten co měl generála má vojína a kapitáni jsou skoro vsichni ostatní. Když dám znovu F5 tak mají opět všichni rekruit. Může mi někdo tedy prosím vysvětlit jak přesně funguje, protože to opravdu nedokážu pochopit tenhle princip - a nebo je to opět jedna z těch mnoha chyb které byly údajně odladěné z bety? (mě přijde že tohle je stále beta verze)

minimálně to chce zprovoznit zvuk a to fofrem - mě je ukradené že se mi při šeptání otevře jiné okno aniž bych dostal info o tom že mi někdo šeptá Díky vypnutízvuku se nedá efektivně domlouvat přes šeptání - šeptání ztrácí smysl. A když lidi přestanou chodit na bitvy, kvůli tomu že inno OPĚT něco pokazilo tak přstanou hrát lidi co hrajou jen kvůli pevnostem
 

DeletedUser9733

Guest
Na světě 2 a 5 se mi objevil nový úkol

úkol se jmenuje první kroky, takže je jasné, že se jedná o nějakou novu řadu pro začínající hráče. Nevím ale, proč tento úkol nemám na ostatních světech, kde hraji ??
 

DeletedUser

Guest
Je nějaká změna v síle NPC duelů? Mám vojáka 19 úroveň - hlavní atributy síla. Zkusil jsem 3 duely s NPC - už na stupni 0 duelové úrovně jsou všichni silnější než já. Dříve stačilo nastavit skrčení, teď jsem nastavil tři různé taktiky a třikrát jsem si ani neškrkl. Před updatem jsem takto vyhrál 18 z 20 duelů i s nepatrně slabší postavou.

Musíš si popojet až nakonec toho nastavení a potvrdit tlačítkem uložit. Taky jsem na to poprvé zapomněl :)

Dám v nastavení zrušit všechno, tipy,animace ... potvrdím tlačítkem a tipy stejně naskakují. A jde zrušit vlevo i ty oznámení prací? Úplně stačí v oznámení dole.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7312

Guest
Ahoj, právě dělám na světě Dakota sérii úloh Pustina. Jsem v části, kdy mám jít zduelovat Lovce odměn, ale vůbec ho nemůžu najít. Na tw-db.cz píšou, že by měl být ve městě duchů. Tam ale jsem a on tam není. Můžete mi někdo prosím poradit? Není náhodou jeho zobrazení omezeno časem či nějakým vybavením?
Díky za info
 

DeletedUser10235

Guest
Radim94 musíš jít nejdřív splnit úkol Ztracený syn u Mrs. Anderson, kterou nalezneš v sektoru 10. Až pak můžeš pokračovat dál.
 

DeletedUser791

Guest
Je to normální, že se mi nezobrazují žádné denní úkoly? Jsem na lvl 20 a objevují se mi tam maximálně úkoly za profesi. Je to tím, že jsem neudělal nějaký základní úkol nebo je to bug?
 

DeletedUser13514

Guest
Musíš mít splněn úkol Vzhůru do nového dobrodružství (Kdo s koho) :klubun:
 

DeletedUser10611

Guest
chcem sa opytat, ci uz niekto nasiel po update 3. kluc? premyslam ci som si zvolil spravne postavu cez zrucnost v prstoch? dakujem.
 

DeletedUser3338

Guest
Den co den pracuju 3x jako kupec, ale taky se mi zatím nepoštěstilo najít 3. klíč. Asi to bude hodně o trpělivosti v nové verzi hry. Pamatuju ještě na staré časy, kdy jsem měl klíč už po 7 dnech hledání (vykrádání hrobů) :).
 

DeletedUser

Guest
Já našel ve verzi 2.0 třetí klíč na kupci. Při vykrádání hrobů je nyní pramalá šance klíč najít.
 

DeletedUser9733

Guest
Co to vykrádání hrobů? Na světě 1 mám zaměření pouze na tuto práci a teď jsou ty asi 2 roky piplání postavy na hroby k ničemu. Klíč 3 jsem tam našel už dávno, ale co přišla nová verze, nenašel jsem ani šedé zničené boty. 97 pokusů, stříbrná práce, modlení a nenašel jsem nic. Doufám, že se někdo ještě umoudří a vrátí práce do původního stavu, abysme si mohli volit čas sami...takhle je to udělané tak, aby jsme si pc přivázali k ruce a neustále klikali. Zajímalo by mě, jestli je to jen můj případ, že jsem nenašel nic u vykrádačky hrobů, nebo je nás víc?
 

DeletedUser15043

Guest
je nás víc... také jsem se specializoval na hroby... s prémiem sem měl nález 8300 ale ted ?? nic nenacházím a pomalu se reskilluji a také hrát... :lovec: a volba pracovní doby mě také štve... stává se z této hry klikačka a přestává mě to bavit :tom: :zásek:
 
Nahoru